بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

port of call

عضو جدید
دوستان دفترچه هوا فضا کجاست پس؟ من که تو سایت سجش پیدا نکردم
کد دفترچه چندبود؟

HAMED1001

عضو جدید
دوستمون بهم اطمینان دادند که قبولم، ولی هر چی بیشتر به درصدهای سالهای پیش توجه میکنم میبینم که اوضاع بدجوری خرابه.:cry:

fargo1

عضو جدید
سلام، میخواستم بدونم با این درصدا رتبم تقریبا چند میشه؟
ریاضی:48.66
جامدات:21.66
ساخت:31.66:cry:

jamal212

عضو جدید
دوستان خودتونو نبازید...یکی از دوستام پارسال درصد سیالاتشو با استفاده از همین کلیدها 45%درآورده بود...ولی وقت اعلام نتایج اومد 63%.باور کنید زیاد حساب کتاب نداره.

milad_flower2

عضو جدید
سلام من درصدام اینطور شد : زبان 8 - ریاضی 41 -سیالات 30 - جامدات 21.6 - به نظرم سنجش 3 تا سوال جامداتو اشتباه تو کلید زده- ارتعاشات 18.3 به نظرتون جایی قبول میشم؟

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوال 87 رو بچه ها چی زدین؟
من میگم طبق هردو ایمنه، ولی کلید زده طبق ترسکا میشکنه، نظر شما چیه؟

negar_1986

عضو جدید
سلام درصداي من:
زبان 10 درصد
رياضي 32 درصد
سيالات 60 درصد...
جامدات يا 35 يا 37 بستگي به حذف خرپا داره...
ارتعاشات 17 درصد...
ديگه فك كنم قيدشو بايد بزنم...با اين درصدا آدم فك نكنم قبول بشه:cry:

84235705

عضو جدید
سوال 87 رو بچه ها چی زدین؟
من میگم طبق هردو ایمنه، ولی کلید زده طبق ترسکا میشکنه، نظر شما چیه؟
منم زدم طبق هر دو ايمنه . اصلا امكان نداره اين گزينه حالا اگه ميگفت طبق ترسكا ايمن و طبق فون مايزز ميشكنه يه چيزي . اينو همه ميدونند كه ترسكا معيار محتاط تريه.:surprised:
ما كه آب از سرمون گذشت و فرقي ديگه نميكنه جامدات خراب كردم بد:cry:

84313

عضو جدید
بزرگ ترين افسوس آدمي آن است كه ميخواهد ولي نميتواند و به ياد مي آورد آن روزي را كه ميتوانست ولي نخواست...

بزرگ ترين افسوس آدمي آن است كه ميخواهد ولي نميتواند و به ياد مي آورد آن روزي را كه ميتوانست ولي نخواست...

با هزار اميد و آرزو اين همه بخوني و از همه چيت بزني و زحمت بكشي ولي آخرش بياي ديناميك رو بزني 1 %
رمقي برام نمونده
اين درصدا سرنوشت آدميه كه قبل از كنكور به اينكه تو كدوميك از دانشگاههاي تهران قبول ميشه فكر ميكرده!!!
رياضي 52
سيال 50
جامد 15
ديناميك 1

دوستان فكر ميكنن چه رتبه اي در انتظارم باشه؟

sajjad_barzegar

عضو جدید
دوست عزیز، هر کسی شرایطی داره، اینکه شما فارغ التحصیل شدید یا نه مهمه، اینکه از لحاظ درسی در چه سطحی هستید مهمه و ...
خیلی رو این حساب نکن که اگه کلاس کنکور بری حتماً موفق میشی، اعتقاد من اینه که اگر بیشتر از یک چهارم وقتت رو به کلاس رفتن اختصاص بدی اشتباهه، چون اگر تکرار زیاد نداشته باشی فایده ای نداره (به اندازۀ کافی کتاب کمک درسی خوب هست، اگر هم خواستی کلاس بری، دروسی رو برو که ضعیفی، وقتی راه افتادی میتونی از کتابها استفاده کنی).

تا اونجایی که میتونی درسی رو برای خوندن حذف نکن، چون بعضی وقتها دو سه تا تست شرایطت رو کاملاً تغییر میده، اما اگر هم خواستی اینکار رو بکنی معمولاً بچه ها از خیر طراحی میگذرند (چون حجم زیادی داره).

دو سه ماه قبل از کنکور باید جوری دوره کنی که هر دو هفته یکبار این کار رو انجام بدی، و گرنه از ذهنت میپره و استرس روحیه ای برات نمیذاره.

از من میشنوی از الان زبان رو شروع کن (وقتش رو داری یا نه نمیدونم، من خودم نخوندم)، کتاب 504 و منابع دیگه خوب زیاده، متن تخصصی انگلیسی بخون.

کنکور آزمایشی رو حتماً شرکت کن، این رو خیلی تأکید میکنم، چون اگر در شرایط آزمون قرار نگیری و تجربه نکنی، آخر معلومات هم که باشی حتماً سر جلسه هنگ میکنی (اگه صفحات گذشته رو نگاه کنی میبینی که اکثر اشتباهات دوستان بچگانه است که بخاطر شرایط آزمونه).

اگر در هیچکدوم از درسها مهارت نداری به نظر من حتی تابسون هم برای شروع دیره، غیر از اون ریاضی، مخصوصاً ریاضی مهندسی و تا حدودی معادلات هم وقتت رو زیاد میگیره (که توصیه میکنم حتماً رو همشون وقت بذاری).

امیدوارم موفق باشی.
سلام خيلي ممنون از لطفتون
دانشجوي دانشگاه محقق اردبيلي هستم عزيزم.كلا پايم شكر خدا خوبه ولي زياد رو تست كار نكردم
همه ي درسامو پايه اي خوندم به جز رياضي 2 و مهندسي
ديناميك
و ارتعاشات و يكمي ترمو
براي ترم بعد 8 واحد بيشتر ندارم.ميخوام اگه بشه تابستون كلاس برم؟؟ بقيشم خودم بخونم يعني از 5 ماهي كه ميمونه.كلا اگه از استادم راضي باشم خوب ميخونم حالا موندم موسسه هاي تهران مثل نصير و پارسه استاداش خوبه؟؟؟ كيفيت كلاسا و سطحش خرخون باشه كلي حال ميكنم با كل كردن و شاخ شدن.
ارشدم برام خيلي مهمه واسه همين خيلي دل واپسم.

HAMED1001

عضو جدید
سلام درصداي من:
زبان 10 درصد
رياضي 32 درصد
سيالات 60 درصد...
جامدات يا 35 يا 37 بستگي به حذف خرپا داره...
ارتعاشات 17 درصد...
ديگه فك كنم قيدشو بايد بزنم...با اين درصدا آدم فك نكنم قبول بشه:cry:

نه، شما درصداتون برای قبولی خیلی خوبه، انشاالله که قبول میشید.:w05:

HAMED1001

عضو جدید
با هزار اميد و آرزو اين همه بخوني و از همه چيت بزني و زحمت بكشي ولي آخرش بياي ديناميك رو بزني 1 %
رمقي برام نمونده
اين درصدا سرنوشت آدميه كه قبل از كنكور به اينكه تو كدوميك از دانشگاههاي تهران قبول ميشه فكر ميكرده!!!
رياضي 52
سيال 50
جامد 15
ديناميك 1

دوستان فكر ميكنن چه رتبه اي در انتظارم باشه؟

میفهمم چه حسی داری، من حدسی نمیتونم بزنم، ولی کنکور واقعاً بی رحمه، در هر صورت امیدوارم موفق باشی:w24:

بالا