[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

blae

عضو جدید
دوستان من امروز داشتم ميرفتم واسه ارشد امتحان بدم كه باهام تماس گرفتن گفتن يكشنبه اهواز باش براي عقيدتي...

رشتم الكترونيكه،نفت خيز جنوب قبول شدم
اول فاميلم ف هست

قابل توجه دوستانی که میگفتن مصاحبه عقیدتی نداریم!

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره بخدا مشكلم كفش و جورابه .
اگه بگن شورت هم در بيار با دل و جون در ميارم ولي كفش و جورابم را نه.
جدي ميگم آيا از دوستاني كه معاينه پزشكي رفتن كفش و جوراب هم در اوردن يا نه؟

مگه خدای نکرده پای شما مشکلی داره ؟ یا اینکه وسواسی می خوای پای بی جوراب زمین نذاری؟:razz:

blae

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان
نفت و گاز پارس هستم
شنبه باید 8 صبح تهران باشم
امروز اومدن تحقیق!!!
از لیست افراد که نوشتم نپرسیدن.
از همسایه های گل و بلبل ما پرسیدن.
ما شاا... تو شمال حسادت و زیراب زنی گل میکنه ....
خدا عاقبت ما را بخیر کنه ...
از 4 نفر پرسیدن.
یکیشون که بطور حتم مطمین هستم که ...
خدا عاقبت بخیر کنه ما را و ...

مطمئنن امار درستتون رو در میارند.نگران نباشید
کسی به ناحق رد نمیشه.
کسانی هم که رد میشن میرن واسه تجدید نظر.
علت رد شدنتون رو هم اعلام میککند اگه خواستید.

blae

عضو جدید
سلام دوستان بچه های نفت خیزی کسی نرفته طب صنعتی ؟
بنظرتون اهوازه باشه یا تهران؟
دو روز پیش واسه من اومدن تحقیقات همه هم ازم تعزیف و تمجید کردن بنظرتون واسه عقیدتی ازم دعوت می کنن آخه من اول فامیلم ت هستش ولی هنوز با هام تماس نگرفتن

طب صنعتی هنوز شروع نشده.
همه مصاحبه عقیدتی ندارند.

yam2011

عضو جدید
بچه ها من به شرکت نفت و گاز پارس ایمیلی زدم در مورد شرایط کاری حقوقی که اینطوری بهم جواب دادن:

با سلام

از ارديبهشت ماه مراحل اموزش شروع ميشود
كه 6 ماه به طول مي انجامد
محل كار افراد با توجه به نياز واحدها تعيين مي شود و قابل پيش بيني نيست
ساعات و روزهاي كاري هم با توجه به محل كار خشكي و يا دريادر الگوهايي مثل 14 روز كار 14 روز استراحت يا 14 روز كار 7 روز استراحت و ... تعيين مي شود
جداول ميزان حقوق در روزهاي مصاحبه
در محل قابل دسترس بود
با سپاس از شما

حالا واقعا جدول میزان حقوق ها رو مصاحبه بود!!!
کسی اطلاع داره؟؟؟

FAMINE RIAN

عضو جدید
بچه های نفت و گاز پارس که یک شنبه قرار تهران باشیم من فردا راه می افتم پس سریع تر بگید اونجا چه طور هم دیگه رو میتونیم ببینم واقعا مشتاق دیدارم

yam2011

عضو جدید
بچه ها من به شرکت نفت و گاز پارس ایمیلی زدم در مورد شرایط کاری حقوقی که اینطوری بهم جواب دادن:

با سلام

از ارديبهشت ماه مراحل اموزش شروع ميشود
كه 6 ماه به طول مي انجامد
محل كار افراد با توجه به نياز واحدها تعيين مي شود و قابل پيش بيني نيست
ساعات و روزهاي كاري هم با توجه به محل كار خشكي و يا دريادر الگوهايي مثل 14 روز كار 14 روز استراحت يا 14 روز كار 7 روز استراحت و ... تعيين مي شود
جداول ميزان حقوق در روزهاي مصاحبه
در محل قابل دسترس بود
با سپاس از شما

حالا واقعا جدول میزان حقوق ها رو مصاحبه بود!!!
کسی اطلاع داره؟؟؟

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه های نفت و گاز پارس که یک شنبه قرار تهران باشیم من فردا راه می افتم پس سریع تر بگید اونجا چه طور هم دیگه رو میتونیم ببینم واقعا مشتاق دیدارم

من میگم یه ربع تا ده دقیقه مونده به 8 دم در شرکت وایسیم ولی تو نریم. این طوری راحت تره تا اینکه بخوایم جای دیگه قرار بزاریم.

FAMINE RIAN

عضو جدید
جدول حقوقي بدو استخدام شركت ملي نفت و گاز پارس - مدرك كارشناسي ا بدون ممتازي سال 1390

جدول حقوقي بدو استخدام شركت ملي نفت و گاز پارس - مدرك كارشناسي ا بدون ممتازي سال 1390

منبع : باشگاه دانشجویان ایران
من این پست رو اونجا دیدم و واسه شما میزارم:
و اینم لینک اصلیش:
http://www.iran-stu.com/f498/جدول-ح...مدرك-كارشناسي-ا-بدون-ممتازي-سال-1390-a-14284/
و اینم جدول:

پیوست ها

• pv7th96ikdv9ju9ez8n.jpg
    pv7th96ikdv9ju9ez8n.jpg
    103 کیلوبایت · بازدیدها: 0

starshid

عضو جدید
کسی از زمان و محل آموزش بدو خدمت مناطق نفت خیز خبری داره بچه ها؟

sepantaaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
4تا ازمایش اخه چه هزینه ایی داره؟!!
یه حرفایی میزنید ها!
سلام
یکی از دوستای من یه ماه پیش برای راه اهن رفت طب صنعتی 100 هزار تومن ازش گرفتن تازه همه ی ازمایشای ما رو هم ازش نگرفتن
انشاا.. که همه قبولیم و تا دو ماه دیگه میریم سر کار

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
فایلی ضمیمه می کنم
این مدرک نشان می دهد حتی 2500 نفر هم استخدام نکرده اند
چرا آقا خودش نوشته 2742 نفر از پذیرفته شدگان مرحله اول+ 476 نفر تکمیل ظرفیت= 3218 نفر .

خیلی هم خوبه! هر چند کاش بیشتر می گرفتن.

mahdibavi

عضو جدید
کسی از زمان و محل آموزش بدو خدمت مناطق نفت خیز خبری داره بچه ها؟
جهت آموزش نیروهای جدید الاستخدام مناطق نفتخیز دو تا مرکز آموزش تو اهواز هست 1-مرکز آموزش خرمکوشک 2- مرکز آموزش واقع در منطقه برومی
در مورد زمان هم طبق چیزی که به همه اعلام کردن اول اردیبهشت

ehsan6472

عضو جدید
بچه های پالایشو پخش کسی میدونه تعهد محضری با عدم سوء پیشینه رو کی باید واسشون ببریم؟؟؟
نعهد محضری رو نمیدونم اما سوء پیشینه رو هرموقع که روفتی سر کار میری میدی به امور اداری شرکت.
این حرف از خودم نیست خود مسئولش که امروز(جمعه) نامه سوء پیشینه و نامه معرفی به بیمارستان رو بهم داد گفت.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال در مورد سوپیشینه دارم. برای کسانی که بچه شهرستانن امکانش هست سوپیشینه رو از تهران بگیرن؟ یا حتما باید از شهر محل سکونت باشه؟

FAMINE RIAN

عضو جدید
دوستان یه سوال در مورد سوپیشینه دارم. برای کسانی که بچه شهرستانن امکانش هست سوپیشینه رو از تهران بگیرن؟ یا حتما باید از شهر محل سکونت باشه؟

سوء پیشینه رو باید از شهرستان خودتون بگیرید و اگه قاضی اشنا داشته باشد اون تایید کنه همون روز تایید عدم سوء پیشینیه رو بهتون میدن .

pejman4u

عضو جدید

سلام
آرش جان کسایی که تهران هستن میتونن مستقیما به مراکز پلیس +10 مراجعه کنن ولی اونطوری که من شنیدم شهرستانی ها باید از اداره آگاهی شهرشون اقدام کنن . در ضمن فکر کنم بشه شهرستانی ها از تهران اقدام کنن یکسری مدارک می خواد و جواب استعلامو برات پست می کنن.

اینم لینکش :
http://epolice.ir/page.php?12

در ضمن اگه اینطوری که احسان جان میگه این گواهی رو در زمانی که رفتیم سر کار ببریم خیلی بهتره و دیگه نمی خواد علاف این استعلام بشیم .

ehsan6472

عضو جدید
بچه ها امروز جمعه من رفتم اهواز یه نامه سوء پیشینه دادن که گفتن جواب این نامه رو هرموقع که اومدین سر کار بدین به امور اداری شرکت و یک معرفی نامه هم برای انجام معاینات طب صنعتی که روز یکشنبه(30/11) باید دوباره برم اهواز.

mahdibavi

عضو جدید
بچه ها امروز جمعه من رفتم اهواز یه نامه سوء پیشینه دادن که گفتن جواب این نامه رو هرموقع که اومدین سر کار بدین به امور اداری شرکت و یک معرفی نامه هم برای انجام معاینات طب صنعتی که روز یکشنبه(30/11) باید دوباره برم اهواز.
دوست عزیز میتونی لطف کنی و بگی امروز جمعه کجای اهواز مراجعه کردی

ehsan6472

عضو جدید
دوست عزیز میتونی لطف کنی و بگی امروز جمعه کجای اهواز مراجعه کردی
ساختمان مرکزی پخش وپالایش در اهواز.
خوزستان-اهواز-بلوار پاسداران-نرسيده به ميدان شهيد بندر(چهارراه شير)-ساختمان مركزي شركت ملي پخش

mahdibavi

عضو جدید
ساختمان مرکزی پخش وپالایش در اهواز.
خوزستان-اهواز-بلوار پاسداران-نرسيده به ميدان شهيد بندر(چهارراه شير)-ساختمان مركزي شركت ملي پخش
پس شما به سلامتی پخش و پالایش قبول شدید;) فکر کردم به مناطق نفتخیز مراجعه کردین به هر حال ممنون

mahdibavi

عضو جدید
ای بابا این مناطق نفتخیز همه رو سرکار گذاشته ،صد رحمت به پخش و پالایش:mad:

ehsan6472

عضو جدید
دوست عزیز شما اهل کجاید؟
اول فامیلیتون چیه؟
یه زحمتی میکشی؟ دوباره رفتی اهواز می پرسی که از همه گزینش میگیرن یا نه؟
مرسی
من خوزستان میشینم(دزفول) ولی دزفولی نیستم.
اول فامیلم با س شروع میشه.
باشه چشم حتما این کارو میکنم.;)

بالا