Valentine تغيير نام به روز سپندارمز (عشق ايراني)

Valentine تغيير نام به روز سپندارمز (عشق ايراني)

• مجموع رای دهندگان
    69

احسان عباسي

عضو جدید

كاش عشق آدما طوري باشه كه بعد از سالها مثل اين زوج پير همچنان دست همو عاشقونه بگيرن!!!:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

احسان عباسي

عضو جدید
بچه ها حواستون باشه توی این روز بعضیا تیغتون نزنن;)

سلام ماريا جان اول اين روزو بهت تبريك ميگم و بهدش هم در مورد تيغ زدن بايد بگم بلا نسبت جمع ديگه كار از تيغ زدن گذشته و تيغ زدن براي روزاي عاديه:biggrin:
ولي روز عشق بجاي تيغ زدن سر طرفو ميزارن زير تيغ گيوتين كه يه حال اساسي به طرف داده باشن;)
حالا من تيغ نميزنم ولي يه شاخه گل برام ميخري؟
قول ميدم گل رو بزارم تو تاپيك كه همه لذت ببرن:)

احسان عباسي

عضو جدید
arezuyam inast nataravad ashk da cheshme to hargez magar az shoghe ziyad
naravad labkhand az omghe negahat hargez va be andazeyeh haruz to ashegh bashi
asheghe anke to ra mikhahad va be labkhande to az khish raha migardadva tora dust bedarad be haman andazeh ke delat mikhahad
babateh inke nemitunam farsi benevisam pisha pish ozr mikhaham
آخه چرا نميتوني فارسي بنويسي؟
از دوستان هركي تونست نوشته تيرماه رو بخونه لطفا فارسي شو هم بنويسه تو تاپيك
پيشاپيش تشكر:heart::heart::heart::heart::heart:

tirmah

عضو جدید
خودم می خونم اقای مهندس
ارزویم اینست نتراود اشک در چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد
نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز و به اندازهی هر روز تو عاشق باشی
عاشق انکه تو را می خواهد و به لبخند تو از خویش رها می گردد
و تو را دوست بدارد به همان اندازه که دلت می خواهد

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو خیابونا دنبال عشقم میگردم
لامصب دست رو هرکی هم که میزاریم ...
میام باشگاه به همه دخترا کادو میدم

zahra-d

عضو جدید
احسان جان قصد اسپم کردن نداشتم فقط دیدم بی ربط به موضوع تاپیک نیست
يك زوج در اوايل 60 سالگي، در يك رستوران كوچيك رمانتيك سي و پنجمين سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته بودن.
ناگهان يك پري كوچولوِ قشنگ سر ميزشون ظاهر شد و گفت: چون شما زوجي اينچنين مثال زدني هستين و درتمام اين مدت به هم وفادار موندين، هر كدومتون مي تونين يك آرزو بكنين.

خانم گفت: اووووووووووووووووه! من مي خوام به همراه همسر عزيزم، دور دنيا سفر كنم.
پري چوب جادووييش رو تكون داد و اجي مجي لا ترجي دو تا بليط درجه یک در دستش ظاهر شد.

حالا نوبت آقا بود، چند لحظه فكر كرد و گفت: خب، اين خيلي رمانتيكه ولي چنين موقعيتي فقط يك بار در زندگي آدم اتفاق مي افته، بنابراين، خيلي متاسفم عزيزم ولي آرزوي من اينه كه همسري 30 سال جوانتر از خودم داشته باشم.

خانم و پري واقعا نا اميد شده بودن ولي آرزو، آرزوه ديگه !!!
پري چوب جادوييش و چرخوند و... اجي مجي لا ترجي و آقا 92 ساله شد!

پيام اخلاقي اين داستان

مردها شايد موجودات ناسپاسي باشن،
ولي پريها...
مونث هستند !!!
:biggrin:

تعریف عشق چیه؟

تعریف عشق چیه؟

سلام به همه من یه پیام متفاوت می دم چون من اصلا با جنس مخالف رابطه عشقی بر قرار نمی کنم چون خانوم ها فکر می کنن که جدیدا خیلی زرنگ شدن و عشقو به بازی می گیرند ما همیشه فکر می کینم که دخترها همیشه به هشون ظلم می شه ولی خوده همین خانم ها وقتی یکی بهتر پیدا بشه همه چی فراموش می کنن .(یه وقت فکر نکنید برای من این اتفاق افتاده)

ولی من با روز عشقه واقعی خیلی موافقم

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
يك زوج در اوايل 60 سالگي، در يك رستوران كوچيك رمانتيك سي و پنجمين سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته بودن.
ناگهان يك پري كوچولوِ قشنگ سر ميزشون ظاهر شد و گفت: چون شما زوجي اينچنين مثال زدني هستين و درتمام اين مدت به هم وفادار موندين، هر كدومتون مي تونين يك آرزو بكنين.

پري چوب جادووييش رو تكون داد و اجي مجي لا ترجي دو تا بليط درجه یک در دستش ظاهر شد.

حالا نوبت آقا بود، چند لحظه فكر كرد و گفت: خب، اين خيلي رمانتيكه ولي چنين موقعيتي فقط يك بار در زندگي آدم اتفاق مي افته، بنابراين، خيلي متاسفم عزيزم ولي آرزوي من اينه كه همسري 30 سال جوانتر از خودم داشته باشم.

پيام اخلاقي اين داستان

ولي پريها...
مونث هستند !!!

خيلي ممنون؛ جوكِ جالبي بود.

احسان عباسي

عضو جدید
سپندارمذ داره به تاپیک های قدیمی میره کمک کنید . آآآآآآآآآآآآآآآا ی هوار
آهای مردم کمک کنید:cry::cry::cry::cry:

احسان عباسي

عضو جدید

پيام اخلاقي اين داستان

ولي پريها...
مونث هستند !!!

سلام زهرا جان مرسی از لطفت شرمنده من دیر تشکر کردم چون سفر بودم نتونستم یه سری به شما دوستانه خوب بزنم ولی کلی جای همرو خالی کردم;):gol:

احسان عباسي

عضو جدید
:que:دوستان بازم سلام یه سوال دارم!!!
میخوام با نظر جمع این تاپیک رو محلی برای عکس ها و مطالب عشقی درستو حسابی کنم البته بعد از (روز عشق ایرانی). نظرتون چیه؟
کمک میکنین؟:redface:

tirmah

عضو جدید
:que:دوستان بازم سلام یه سوال دارم!!!
میخوام با نظر جمع این تاپیک رو محلی برای عکس ها و مطالب عشقی درستو حسابی کنم البته بعد از (روز عشق ایرانی). نظرتون چیه؟
کمک میکنین؟:redface:
salam
moafegham ru man hesab baz kon man hamejureh dar khedmatam:victory::w27:

achool

اخراجی موقت
وقتی اسمش ولنتاین هست چه دلیلی داره عوض کنیم؟

هلی کوپتر
کامپیوتر و.....
دیگرون اختراع میکنند ولی ما اسم میگذاریم روش تا چند سال دیگه این بره تو ذهن مردم که ما ساختیمش

کجای دنیا اسماشون رو عوض می کنند که ما هم بکنیم؟

احسان عباسي

عضو جدید
وقتی اسمش ولنتاین هست چه دلیلی داره عوض کنیم؟

هلی کوپتر
کامپیوتر و.....
دیگرون اختراع میکنند ولی ما اسم میگذاریم روش تا چند سال دیگه این بره تو ذهن مردم که ما ساختیمش

کجای دنیا اسماشون رو عوض می کنند که ما هم بکنیم؟

برادر ولنتاین برای خارجی هاست که کریسمس میگیرن که ما هم ازش چند ساله داریم استفاده میکنیم که اسمشو هم کسی عوض نکرده
منظورم از روز عشق یعنی روزی برای ایرانیان باستانه یه چیزی مثل ولنتاین ولی ایرانیه.
وقتی گفتم عوضش کنیم یعنی که هم روز عشق و ولنتاین تا چند روز دیگه تمومه و میخوام تو این تاپیک عکس های عشقی بزاریم.;)

just a dream

عضو جدید
زندگی عشق است افسانه نيست آنکه عشق راآفريد ديوانه نيست
عشق آن نیست که هر لحظه کنارش باشی عشق آن است که پیوسته به يادش باشي

:love:

مهرا

عضو جدید
سلام مهرا جان انشا ا... که همیشه خوشحال باشی!!!!!!
این هم یه :gol: تقدیم شما برای روز عشق. راستی اگه خواستی تاریخ کامل تولدت رو برام بفرست تا برای فالتو بفرستم!!!!:)
احسان جان منم این روز به تو وهمه بچه های باشگاه تبریک میگم واین گل ها رو تقدیمتون میکنم:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol: