Valentine تغيير نام به روز سپندارمز (عشق ايراني)

Valentine تغيير نام به روز سپندارمز (عشق ايراني)

• مجموع رای دهندگان
    69

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا كه سه ساله شنيدي چقدر سعي كرديد اين روزو بين مردم گسترش بديد اگه خودتون كاري نمي كنيد

دليلي نميشه ديگران هم كاري انجام ندن

d3000

عضو جدید
از سپندامز گفتنت معلومه كه خودت خيلي اهل تاريخ و فرهنگ ايراني هستي !
مطمئن باش از شما بیشتر اهل تاریخ ایران هستم چون که میدونم چه روزی هست ولی شما که تا حالا اسمش به گوشت نخورده بود یک کم مطالعه کنید بد نیست

Modernist

عضو جدید
حالا كه سه ساله شنيدي چقدر سعي كرديد اين روزو بين مردم گسترش بديد اگه خودتون كاري نمي كنيد

دليلي نميشه ديگران هم كاري انجام ندن

ديگران و شما كارشون رو انجام بدن
ولي ديگه جوش زدن نداره !
ولي آخر نگفتي چند وقته شنيدي:D؟

Modernist

عضو جدید
مطمئن باش از شما بیشتر اهل تاریخ ایران هستم چون که میدونم چه روزی هست ولی شما که تا حالا اسمش به گوشت نخورده بود یک کم مطالعه کنید بد نیست

يه جمله كپي كن از من كه گفتم تا حالا اسمش به گوشم نخورده
مطمئنن اسمش از تو زودتر به گوشم خورده :)
من گفتم 3 ساله دارم ميشنوم !
بعدم خودت شروع كردي ميگي تو تاريخ ايران نخوندي
عوض اين همه بحث ميتونستي تلفظ صحيحش رو يادم بدي بهتر بودا تا اينكه بخواي بگي اهل تاريخ و فرهنگ ايراني هستي !
حالا بايد برم كتاب بخونم ، شما نميشه بگي
خوبه شعار اين باشگاه اينه كه زكات علم نشر آن است

zahra-d

عضو جدید
سلام زهرا جان مرسي از بازديدت راستي مهموني كه ميخواي بگيري بچه هاي باشگاه هم دعوتا؟
تو تاپيك من مهمونات جا ميشن ؟ يه 350 تا صندلي جا ميشه!!!;)
يه تاپيك ديگه هم ميزنيم اسمش روهم ميزاريم" ايستگاه صلواتيه مهموني عشق"
توش ميز شامو ميزنيم خوبه؟:biggrin::)
خوبه باشه پس قرارمون همینجا:biggrin:

zahra-d

عضو جدید
دعوا نداره که بابا. تو کشور ما واسه فرهنگ و سنت های قدیمی هیچ کاری نمیشه تا وقتی که ببینیم فرهنگ بیگانه داره جاشو میگیره.نمونه اش برنامه های بزرگداشت مولوی تو ترکیه و ساخت فیلم 300 که تازه یامون انداخت ما هم یه گذشته ای داریم که باید باعث افتخارمون باشه نه اینکه فقط به خاطر شاهنشاهی بودنش بذاریمش کنار

احسان عباسي

عضو جدید
اتیش زدم به مالم
یه تعدادیشو گذاشتم
بیشتر از این اپلودش سخته برام
سعی می کنم هر شب یکم بذارم
من خیلی از این عکسها دارم;)
این الان 41 عکس هست:gol:

سلام نگار جان شرمنده كه دير جواب دادم چون امتحان داشتم !!! مرسي از اين كه اين همه به اين تاپيك لطف داري انشا ال... كه بتونم جبران كنم خانم خانما:gol::gol:;)

احسان عباسي

عضو جدید
اگه شما سه ساله شنيدي دليل نميشه كه تازه اومده بايد بگم قدمتش 5000ساله است در صورتيكه والنتاين 300سال بعد از ميلاد مسيح رخ داده :mad:

سلام نازي جان لطف كن اينجا آرامش خودتو نكه دار من به خواسته دوستان اسم تاپيكو عوض كردم لطف كن ايراني بودنتو با آرامشت و گذاشتن عكس هاي سپندارمز بهمه نشون بده بازم ممنونم ازت كه برات مهمه;)

احسان عباسي

عضو جدید
:biggrin:
اينم واسه خالي نبودن عريضه!!!

سلام يامين جان مرسي از عكساي قشنگت!;) راستي اينارو از google در آوردي؟ خيلي زيبا بود ولي اين يكي يكم مورد داره!!:)
تاپيكو تعطيل نكنن يه وقت!؟
خوب من توضيح ميدم كه اي خانم و آقا محرم هستن و من خودم شاهد ازدواجشون بودم پس مورد منكراتي نيست:D:biggrin::gol:

احسان عباسي

عضو جدید
خوبه باشه پس قرارمون همینجا:biggrin:

آره همينجا فقط نميدونم بزنو برقص تو باشگاه مورد داغره يا نه!!!!!؟
اگه مورد نداره يه اركست توپ ميارم و رقص نور ميزارم و جميلرو هم دعوت ميكنم!
خوبه؟
خوب چرا واستادي تشكر كن ديگه:confused::)

احسان عباسي

عضو جدید
:biggrin::w14::w14:

احسان عباسي

عضو جدید
سلام امروز قصد دارم عكس هايي كه نگار جان rar فايلشو برامون گذاشته بودو بزارم براتون كه راحت تر باشين ببينيد و از نگار تشكر كنيد مرسي!!!
;)

peggijaan

عضو جدید
Love

Love

كلمه love يعني چه؟

L لايق دوست داشتن بودن
O اميدوار بودن به آينده
V وفادار بودن
E انرژي هسته‏اي حق مسلم ماست

مرجع

peggijaan

عضو جدید
التوضيح

التوضيح

حداقل بزاريد يه كاري براي زنده نگه داشتن افكار احدادمون كه بسيارمقدس بكنيم

اخه شما كه هدفتون گرفتن اين روز چه فرقي ميكنه چه روزي باشه حداقل روز سپندارمذه مال خودمونه و ايراني
يه بار هم كه شده بيايد ما ادعا كنيم كه از اروپايئها جلوتريم و از زمانهاي بسيار دور روز عشق داشتيم

يك روز كاملا ايراني

من قبلاً در كامنتهاي يك نوشته[FONT=&quot]‏[/FONT]اي در اين مورد، يك چيزهايي ديدم كه اينجا كپي مي[FONT=&quot]‏[/FONT]كنم:​
فرهنگ مكان نداره تا بگيم فرهنگ ديگران؛ هر چيزي رو كه اكثريت بپذيرند و انجام بدن، مي‏شه جزئي از فرهنگشون. مثلاً​

• در حال حاضر تقريباً هيچ راننده‏اي پشت خط عابر پياده نمي‏ايسته، اين مي‏شه فرهنگ رانندگان ايراني.
  • اكثريت جوانها شلوار جين مي‏پوشن، پس ديگه نمي‏شه بگيم شلوار جين مال ما نيست.
  • اكثر مردم گرايشات اسلامي دارند، پس اسلام جزو فرهنگشون شده.
  • خيلي از خانمها پاچة شلوار جين‏شون رو مي‏زنن بالا، پس ديگه نمي‏شه بگيم وقت نداشتن كه سايزش كنن.
  • از زمان اصلاحات رضاخان به اين‏ور، ديگه تقريباً هيچ كسي لباسهاي ايران پيش از اصلاحات رو، كه شبيه لباسهاي افغاني و كردي بود، نمي‏پوشه. بنابراين نمي‏شه نتيجه بگيريم كه اين لباسهايي كه الآن مي‏پوشيم، ايراني نيستند.
  • [FONT=&quot]...[/FONT]

سلام زهرا جان مرسي از بازديدت راستي مهموني كه ميخواي بگيري بچه هاي باشگاه هم دعوتا؟
تو تاپيك من مهمونات جا ميشن ؟ يه 350 تا صندلي جا ميشه!!!;)
يه تاپيك ديگه هم ميزنيم اسمش روهم ميزاريم" ايستگاه صلواتيه مهموني عشق"
توش ميز شامو ميزنيم خوبه؟:biggrin::)

مي‏شه بفرماييد كه "صلوات" منطقاً چه ارتباطي با "سپندارمذ" و "عشق" داره؟!​

آخرین ویرایش:

احسان عباسي

عضو جدید
مي‏شه بفرماييد كه "صلوات" منطقاً چه ارتباطي با "سپندارمذ" و "عشق" داره؟!​

بله چرا كه نه!!! براي آمرزش روح سپندارمذ گفتم صلوات. اگه از نظر شما موردي داره شما دست بزن و تشويقش كن خوبه عزيز؟
حالا كه تازه كار هستي ولي اين همه پر انرژي هستي يه چندتا عكس باحالو درست بزار اينجا ببينيم حالشو ببريم;)

tirmah

عضو جدید
arezuyam inast nataravad ashk da cheshme to hargez magar az shoghe ziyad
naravad labkhand az omghe negahat hargez va be andazeyeh haruz to ashegh bashi
asheghe anke to ra mikhahad va be labkhande to az khish raha migardadva tora dust bedarad be haman andazeh ke delat mikhahad
babateh inke nemitunam farsi benevisam pisha pish ozr mikhaham

hoolooo

عضو جدید
این روز ,روزیه که ما به اونایی که دوسشون داریم کادو میدیم(یا هر چیز دیگه ای)
این عکس نمایان گر خیلی چیز ها هست
عشق به مادر ,بیماری که باعث میشه اکثر این افراد از خونه ترد بشن...
سرتون رو درد نیارم به نظرم خود عکس گویای همه چیز هست