1.5میلیون نفر اشتباه کردند!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
رياضي از چپ به راست حل مي شه به شرطي كه مساوي سمت راست باشه
پس حالا كه مساوي سمت چپه... بايد از راست به چپ حلش كنيم

مساوی سمت چب نیست . اصلا مگه میشه همچین چیزی. اصل سوال یه جور دیگه بوده منتها تو پست باشگاه این طوری شده یک هم پارامترها به هم ریخته ،کپی پیست کنید درست میشه.منتها اگه همون کپی پیست رو دوباره پست کنید همین طوری میشه.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
مساوی سمت راست نیست . اصلا مگه میشه همچین چیزی. اصل سوال یه جور دیگه بوده منتها تو پست باشگاه این طوری شده کپی پیست کنید درست میشه.منتها اگه همون کپی پیست رو دوباره پست کنید همین طوری میشه.

آخه مهندس جان اگه اون کپی پیستی درست باشه که یک ژاپنیم اشتباه نمیکنه چه برسه به 1.5 میلیون نفر!!!!!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مهندس جان اگه اون کپی پیستی درست باشه که یک ژاپنیم اشتباه نمیکنه چه برسه به 1.5 میلیون نفر!!!!!
شما تا حالا دیدین اصل چیزی تو کپی پیست عوض بشه. راستش عجیب تر از این نیست که ژاپنی ریاضی رو از راست به چب حل کنه!

LeonardoDavinchi

کاربر فعال
مساوی سمت چب نیست . اصلا مگه میشه همچین چیزی. اصل سوال یه جور دیگه بوده منتها تو پست باشگاه این طوری شده یک هم پارامترها به هم ریخته ،کپی پیست کنید درست میشه.منتها اگه همون کپی پیست رو دوباره پست کنید همین طوری میشه.
ببخشين كپي/پيست تو كجا؟!!
من تو Word كپي كردم باز همين شد!!
اينم عكسش

LeonardoDavinchi

کاربر فعال
جان خودتون یکی توضیح بده چی جوری 9 شد؟

اول عملگر پرانتز مشه 3 بعد عملگر ضرب می شه 6وبعد عملگر تقسیم می شود 1

چطور میشه 9 برای من پیام خصوصی بدید

نه جاااان من... خدايييي... يعني واقعااااا شما توضيح به اين گندگي رو نمي بينييييييييييييييييييييييين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من اينو يه جاي ديگه توضيح دادم، متوجه نمي شدن مجبور شدم تو paint بكشم براشون :دي
برا شما هم توضيح مي دم :دي

اگه توجه كنين مي بينين كه علامت مساوي رفته چپ، پس مشكله از استارتره كه عبارت رياضي رو به صورت چپ چين ننوشته
ضمنا تو پرانتز حق تقدم داره كه من تو جوابم اين مسئله رو رعايت كردم
شش تقسيم بر دو ميشه همون (شش دوم) از اونجايي هم كه اول بابد تكليف كسر مشخص شه جوابش ميشه 3
بعد 3 رو ضرب در جواب داخل پرانتز مي كنيم كه ميشه 9
حالاااا........... براي اينكه بيشتر قابل درك باشه مي ريم رو تابلو حلش مي كنيم، باشه بچه هاي گلـــــــــــــــــــــــ ـــــم؟!!!

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان كپي كردم تو آدرس بار

خوب عزيز من اينم شد هموني كه من مي گم كه؟!! پس الان بحث سر چيه؟!!!
نه دیگه الان مساوی اومد سمت راست شش هم از مخرج رفت تو صورت حالا از همون چب به راست حل کنید. منتها موندم چرا ژاپنی ها نتونستن حل کنن!!!

LeonardoDavinchi

کاربر فعال
نه دیگه الان مساوی اومد سمت راست شش هم از مخرج رفت تو صورت حالا از همون چب به راست حل کنید. منتها موندم چرا ژاپنی ها نتونستن حل کنن!!!

خب مي دونم... منم كه از اولش گفتم عبارت راست چين نوشته شده!! جوابي كه دادم هم بر همين اساس بود،
من كپي/پيست نكرده گفتم كسر "شش دوم" هست "نه دو ششم" :cool::cool:

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مي دونم... منم كه از اولش گفتم عبارت راست چين نوشته شده!! جوابي كه دادم هم بر همين اساس بود،
من كپي/پيست نكرده گفتم كسر "شش دوم" هست "نه دو ششم" :cool::cool:
خوب در هر صورت از چب به راست باید حل شه . حالا مشکل ژاپنی ها چی بوده؟!

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
از کجا فهمیدید که این سوالو از ژاپنی ها کردن؟ تو متن که چیزی ننوشته بود که از مردم کجا پرسیدن.
در مورد سوال ریاضی هم، تا اونجا که ما ریاضی حل میکردیم و یادمون میدادن، میگفتن ریاضی رو از چپ شروع به حل کردن میکنیم. مگه شما اگه نقطه پایان یه جمله، اول قرار گرفته باشه، دیگه شما جمله رو از سمت چپ شروع میکنی به خوندن؟!!

• Like
واکنش ها: Sarp

Sarp

مدیر بازنشسته
جواب همون 1 است !
معلوم هم نیست این تایپیک چرا 8 صفحه جلو اومده :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.