یه سوال!!!

student.sh86

عضو جدید
اینجا هر از چند گاهی میگه سرور مشغول است و....،ایمیلهام که باز نمیشه ،شبتونبخیر زودتر برم چون میترسم الان کامپیوترمم جوگیر بشه اینم فردا دیگه روشنه نشه....،خلاصه شب همگی بخیر ،ما که رفتیم.

شما برو. شب به خیر.........ما میشینیم شاید مثل سایر خواهران و برادران صبح دولتمان بدمد...آمین:)

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
غزل خانم منم وضعیت مشابه شما دارم.....تازه من استادم ایرانی هم نیست اونا هم که سابقه این چیزارو ندارن کلی بهش بر میخوره من به موقع براش فایلو نفرستادم...............احتمالا نیمه های شب درست میشه....... آخه چند روز پیشم اینطوری شد حدود 4 صبح من موفق به ایمیل زدن شدم............

اگه میخواین من میتونم برای استادت میل بفرستم و شرح وقایع کنم.

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوگل بازه ...........البته با فایرفاکس فعلا دچار اختلاله .........ولی با اکسپلور وصل میشه ........یاهو کاملا بازره و خدا رو شکر هیچ مشکلی نیست

بایستی علل این مسئله رو از افرادی پرسید که چون اینترنت دستشون یه مسئله ای رو مدام دارن تکرار میکنن !!!!!!

آخرین ویرایش:

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوگل بازه ...........البته با فایرفاکس فعلا دچار اختلاله .........ولی با اکسپلور وصل میشه ........یاهو کاملا بازره و خدا رو شکر هیچ مشکلی نیست

بایستی علل این مسئله رو از افرادی پرسید که چون اینترنت دستشون یه مسئله ای رو مدام دارن تکرار میکنن !!!!!!

محمدآقا مسله گوگل نیست!مساله اینه که وارد جی میل نمیشه شد!!!
درضمن یاهو هم برای من بازه اما تقریبا اکثر دوستان ندارن.
میشه بگین چه مسئله ای؟!
(راستش تا حالا همیشه من با همه ی حرفاتون موافق بودم و همه ی تایپیک هاتون را هم کاملا قبول داشتم اما در مورد اینترنت ملی شدیدا دارید جبهه میگیرین-قطعا خودتون در جریانید که جی میل معمولا استفاده ی کاری داره و نمیشه ازش استفاده ی دیگه ای-خلاف موازین حکومت-کرد!!!)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمدآقا مسله گوگل نیست!مساله اینه که وارد جی میل نمیشه شد!!!
درضمن یاهو هم برای من بازه اما تقریبا اکثر دوستان ندارن.
میشه بگین چه مسئله ای؟!
(راستش تا حالا همیشه من با همه ی حرفاتون موافق بودم و همه ی تایپیک هاتون را هم کاملا قبول داشتم اما در مورد اینترنت ملی شدیدا دارید جبهه میگیرین-قطعا خودتون در جریانید که جی میل معمولا استفاده ی کاری داره و نمیشه ازش استفاده ی دیگه ای-خلاف موازین حکومت-کرد!!!)
در مرود اینترنت ملی من از خودم حرف نزدم ........وزیر اینو گفته .........امیدوار هم هستیم که به گفته خودشون عمل کنن .....قطعا نمیش روابط رو با دنیا قطع کرد .........مسئله اینه که اونایی که نت دستشونه یه سری سایت رو الآن کردن بالا که باید بیاد پایین
به طبع اگه اونا این چنین نکرده بودن که این اقدام اصلش از خارج کشور هدایت این مسئله حل میشد

شما میدونید توئیتر فارسی داره پرده میخوره ؟؟؟؟؟؟؟!

به راستی هدف چیه ؟

قطعا جی میل از جمله ایمیلهایی است که فقط منوط به کاره .......برای من اصلا گوگل باز نمیشه که بخوام اظهار نظر کنم جی میل بسته است یا بازه ........الآن گوگل اکسپلور رو امتحان کردم .....گوگل کروم مشکلی نداره .......شما هم با اچ تی تی پی اس امتحان کنید ......ببینید چی میشه
ولی یاهو میل بازه .......هرچند با تاخیر میاد .......یاهو مسنجرم تعطیله

آخرین ویرایش:

hamed 33

عضو جدید
تلويزيون درست و حسابي كه نداريم
سرگرمي كه نداريم
تفريحي كه نداريم
دلمون خوش بود به نت كه اونم مي خوان ازمون بگيرن و اينترنت ملي رابندازن!!

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مرود اینترنت ملی من از خودم حرف نزدم ........وزیر اینو گفته .........امیدوار هم هستیم که به گفته خودشون عمل کنن .....قطعا نمیش روابط رو با دنیا قطع کرد .........مسئله اینه که اونایی که نت دستشونه یه سری سایت رو الآن کردن بالا که باید بیاد پایین
به طبع اگه اونا این چنین نکرده بودن که این اقدام اصلش از خارج کشور هدایت این مسئله حل میشد

شما میدونید توئیتر فارسی داره پرده میخوره ؟؟؟؟؟؟؟!

به راستی هدف چیه ؟

قطعا جی میل از جمله ایمیلهایی است که فقط منوط به کاره .......برای من اصلا گوگل باز نمیشه که بخوام اظهار نظر کنم جی میل بسته است یا بازه ........الآن گوگل اکسپلور رو امتحان کردم .....گوگل کروم مشکلی نداره .......شما هم با اچ تی تی پی اس امتحان کنید ......ببینید چی میشه
ولی یاهو میل بازه .......هرچند با تاخیر میاد .......یاهو مسنجرم تعطیله

تحت هیچ شرایطی نمیشه به جی میل دسترسی داشت.https هم جوابگو نیست-البته بسته نیست-احساس میکنم روترها را دارن چک میشن!
کروم هم not available میده و اصلا سرورش رو پیدا نمیکنه.
در مورد تویتر فارسی هم اطلاعی نداشتم،ممنون از اطلاعتون.
من با اصل قضیه مشکل ندارم،اما درست نیست به این روش بخوان برخورد کنن.من واقعا چند روزه از تمام کارام افتادم!!!

آخرین ویرایش:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو سه روزه دارم سعی میکنم برم ایمیلامو بخونم ولی:(......... خودتون بهتر میدونید:razz:

واقعا برا منم سواله که چرا یاهو و گوگلو بستن :confused: ....حالا فیس بوک به درک ولی آخه یاهو و گوگل:eek:

hamed 33

عضو جدید
دو سه روزه دارم سعی میکنم برم ایمیلامو بخونم ولی:(......... خودتون بهتر میدونید:razz:

واقعا برا منم سواله که چرا یاهو و گوگلو بستن :confused: ....حالا فیس بوک به درک ولی آخه یاهو و گوگل:eek:
به مناسبت 22 بهمن اين كارا انجام دادن ديگه مي خوان مردم با همديگه در ارتباط نباش تا مي ترسن خدايي نكرده ملت نيان راهپيمايي

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلويزيون درست و حسابي كه نداريم
سرگرمي كه نداريم
تفريحي كه نداريم
دلمون خوش بود به نت كه اونم مي خوان ازمون بگيرن و اينترنت ملي رابندازن!!

اگه هم اینترنت ملی راه بندازن امیدوارم مثه کره شمالی ارتباطمون را با شبکه ی جهانی قطع نکنن.

vishtaspe

عضو جدید

منم میخوام میلامو چک کنم..........:cry:

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما فردا هم میگن اصلا از خونتون بیرون نیاین.....

همه چیزمون از خرید پوشک بچه تا خرید خونه و...... اینترنتیه اونوقت این وضع اینترنتمونه

student.sh86

عضو جدید
حتما فردا هم میگن اصلا از خونتون بیرون نیاین.....

همه چیزمون از خرید پوشک بچه تا خرید خونه و...... اینترنتیه اونوقت این وضع اینترنتمونه

پس چی؟؟؟؟؟؟؟
ببینم نکنه واقعا قصد داری با اینترنت محترم ملی پوشک بچه بخری؟؟ :دی

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
من اعلام برائت از اینترنت ملی میکنم ... :D

b65241

کاربر بیش فعال
هنوز ایمیل یاهو واسه من درست نشده.واقعاً که خجالت آوره.مطمئنم تا فردا ظهرم درست نمیشه.دارم حس میکنم توی زندان زندگی می کنم یه زندان به اندازه ی ایران

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز ایمیل یاهو واسه من درست نشده.واقعاً که خجالت آوره.مطمئنم تا فردا ظهرم درست نمیشه.دارم حس میکنم توی زندان زندگی می کنم یه زندان به اندازه ی ایران
حس آدم ها ،اونا رو به واقعیت نزدیک میکنه:redface:

من اعلام برائت از اینترنت ملی میکنم ... :d

کی؟
فردا؟ :d

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز

مشکل دو روز اخبر کاربران اینترنت :​
در دو روز اخیر ، دسترسی به پست الکترونیک «یاهو »و «جی میل » برای کاربران در بسیاری از نقاط کشور مقدور نبوده است . مسولان مربوطه هم تا کنون توضیحی در این زمینه ارائه نداده اند .
کد خبر: ۲۲۵۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۶:۵۴

در پی عدم امکان دسترسی به برخی وب‌سایت‌هایی که از ارتباط امن HTTPS استفاده می‌کنند، طی ساعات اخیر امکان اتصال به برخی سرویس‌های گوگل و یاهو در اکثر نقاط کشور مسیر نیست.

به گزارش «تابناک »، اگرچه این اختلال در پروتکل امن HTTPS عدم دسترسی به پست الکترونیک یاهو و جی‌میل را به همراه داشته ولی همچنان امکان دسترسی به برخی وب‌سایت‌ها که از این پروتکل استفاده می‌کنند میسر است.

گفتنی است HTTPS همان HTTP است که از یک SSL استفاده می‌کند .SSL پروتکل رمز گذاری است که در وب سروری که از HTTPS استفاده می‌کند به کار گرفته می‌شود. یکی از دلایل مهم استفاده از HTTPS انجام خرید آن لاین و مبادله‌ی اطلاعات خصوصی از طریق اینترنت است.

تا کنون خبر موثقی در باره دلیل یا دلایل بروز این اختلال گزارش نشده است . اما لازم است مسولان مربوطه در این زمینه به مردمی که برخی از امورات خود را از طریق ایمیل انجام می دهند ، اطلاع رسانی کرده و تاریخ دقیق یا حتی احتمالی رفع مشکل را اعلام کنند . تا برنامه ریزی مردم بیش از این دچار اختلال نگردد.

بببببببببببببببببله!

saghaigh

کاربر بیش فعال
من ایمیلمو میخوام ببینم :cry:
من ایمیلمو میخواممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم، به کی بگم :confused:

بالا