یه سوال!!!

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها واقعا پرت های یاهو مسنجر و گوگل رو بستن؟!!!!!!!!!

کسی میتونه الان کانکت شه؟

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا ایول دارن.
کاش ما این علم و میتونستیم در زمینه ی درستش استفاده کنیم!
براشون متاسفم.

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من نتونستم کانکت بشم از صبح تاحالا
واقعا جای تاسف داره

F.H

عضو جدید
من دیگه خسته شدم
فک کردم فقط مشکل منه
البته گوگل میاد ولی یاهو و مسنجر منو از صب دیوونه کرده

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
ممنون
پس امیدواهی ندم که اینترنت من مشکل داره و درست میشه.
خدایا شکرت...
نه مطمئن باش من هم از شرکت هم از اینجا امتحان کردم از دوستامم پرسیدم اونام نمیتونن البته وارد یاهو مسنجر بشن

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای منم یاهو و مسنجر مشکل داره ولی گوگل مشکلی نداره اما من نمی توانم جی میل باز کنم :cry:

student.sh86

عضو جدید
سلام. من تا امروز ظهر میتونستم ایمیلو باز کنم اما از عصر تا حالا هرچی چک کردم نه جی میل نه یاهو نه هات میل باز نمیشن............چی کار کنم؟ عجلهههههه دااارم؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام. من تا امروز ظهر میتونستم ایمیلو باز کنم اما از عصر تا حالا هرچی چک کردم نه جی میل نه یاهو نه هات میل باز نمیشن............چی کار کنم؟ عجلهههههه دااارم؟

هیچ کار نمیشه کرد. بابا من 2 تا نمره هام اومده . نمیتونم ببینم چیکار کنم؟:biggrin:

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا از آقای تقی پور بپرس:

[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png شبکه ملی اطلاعات به هیچ وجه جایگزین اینترنت نمی شود.[/h]
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به برخی شبهات گفت: شبکه ملی اطلاعات به هیچ وجه جایگزین اینترنت نمی شود.

به گزارش مهر، رضا تقی پور تصریح کرد: اینترنت به عنوان یک سرویس کما فی السابق در کنار شبکه ملی اطلاعات باقی خواهد ماند و هرکس که نیاز داشت می تواند از آن سرویس استفاده کند.

وی در ادامه از موتورهای جستجو با عنوان موتورهای جاسوسی یاد کرد و افزود: در این که موتورهای جستجوی خارجی ابزارهای جاسوسی بیگانگان است شکی نیست و این را می توان به راحتی از آمارهایی که منتشر می کنند متوجه شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار کرد: به عنوان مثال اعلام می کنند مردم ایران در هفته یا روز مشخصی از کدام کلمات و یا واژه ها بیشتر استفاده کرده اند که این مفهومش آن است که آنها دائم در حال کنترل و رصد اطلاعات کاربران هستند هرچند این ظاهر قضیه است اما پشت پرده با سرقت اطلاعات مردم اقدامات جاسوسی و اهداف شومشان را دنبال می کنند.

تقی پور با اشاره به راه اندازی موتورهای جستجوی بومی اظهار کرد: برای حفظ امنیت و مسدود کردن راههای درز اطلاعات مردم کشورمان چندین گروه غیردولتی روی موتورهای جستجوی داخلی در حال فعالیت هستند تا در قالب شبکه ملی اطلاعات راه اندازی شود و مردم با اطمینان خاطر بیشتری از آن استفاده کنند.

وی گفت: با راه اندازی موتورهای جستجوی بومی از بسیاری از آسیب ها و مسائل امنیتی که کوچکترین آن به سرقت رفتن و مخدوش شدن اطلاعات حریم شخصی و خانوادگی افراد است جلوگیری به عمل می آید.

student.sh86

عضو جدید
ببین تورو خداا
چند شب پیش هم یهو تمام ایمیل ها ***** شد.................منم باید یه فایل برا استادم بفرستم. خیلی زشته اگه دیر بشه.

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
راهی پیدا کردید به منم بگویید بی زحمت :cry:

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یه طرف قضیه هم اینه که چون داریم به یه روزای خاصی نزدیک میشیم شاید میخوان جلوی یه سری از کارها رو بگیرن...
میدونید که چی میگم؟!

هیچ بعید نیست به زودی در شبکه موبایل هم اختلال ایجاد بشه!!

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
بچه ها یه طرف قضیه هم اینه که چون داریم به یه روزای خاصی نزدیک میشیم شاید میخوان جلوی یه سری از کارها رو بگیرن...
میدونید که چی میگم؟!

حالا ما چیکار کنیم؟:(

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الحمدلله المنه!
ما که دسترسی داریم!! تنها جی میل می ماند که ما را با آن کاری نیست!!

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
میدونید که چی میگم؟!

احتمالش خیلی زیاده
چون قطعا نمیتونن جی میل رو برای یه مدت زیاد فلج کنن!
اما امیدوارم این روزای خاص مستمر نباشه

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای مسنجر که میتونید سایت یاهو مکتوب رو باز کنین، وارد صفحه تون بشین و از اونجا با کسایی که میخواین در ارتباط باشین.

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا ما چیکار کنیم؟:(
بسوز و بساز خواهرم!!

الحمدلله المنه!
یا شیخ!! نکنه شما به جایی وصلی؟!:eek:
احتمالش خیلی زیاده
چون قطعا نمیتونن جی میل رو برای یه مدت زیاد فلج کنن!
اما امیدوارم این روزای خاص مستمر نباشه
ان شاء ا...

student.sh86

عضو جدید
الحمدلله المنه!

یعنی شما به ایمیل دسترسی دارید؟ مگه از چه سرویسی استفاده می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون یاهو میل و جیمیل و هات میل که کار نمیکنن.

tracer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی شما به ایمیل دسترسی دارید؟ مگه از چه سرویسی استفاده می کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چون یاهو میل و جیمیل و هات میل که کار نمیکنن.

شما خود را با ما قیاس منما!!
ما به ایمیل که سهل است به آنمیل هم دسترسی داریم:)دی)
درضمن از سرویس کریمه ای دی اس ال استفادت می کنیم!!

student.sh86

عضو جدید

والا ما هم از همان سرویس کریمه استفاده میکنیم اما به نظر میرسه خون سویس ای دی اس ال شما رنگین تر است. :دی

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز

اون احتمالا از کرامات عجیبه ی خود شماس
چون ما هم از همون استفاده میکنیم ایا شیخ !!!

بالا