گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

samira.it

عضو جدید
میشه به خواهشی بکنم لطفا همه فقط با یه نام کاربری در گفتگو ها شرکت کنه چون این جوری یادمون نمی مونه من که شخصا همه رو قاطی کردم یعنی نمی دونم کی به کیه.مثلا فاطیما که 2 تا داره اینجا بنویسه نام کاربری من اینا بود حالا این نام رو انتخاب کردم و دیگه فقط با اون جواب بده .مرسی:smile:

مگه فاطيما دو تا كاربري داره؟:surprised:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه به خواهشی بکنم لطفا همه فقط با یه نام کاربری در گفتگو ها شرکت کنه چون این جوری یادمون نمی مونه من که شخصا همه رو قاطی کردم یعنی نمی دونم کی به کیه.مثلا فاطیما که 2 تا داره اینجا بنویسه نام کاربری من اینا بود حالا این نام رو انتخاب کردم و دیگه فقط با اون جواب بده .مرسی:smile:

دوتااسم کاربری کجا بود
خوب سحررفته اسمشو تغییرداده دیگه هم تغییر نمیکنه
منم ازاول اسمم اینجا شاپرک بوده اسممو تغییردادم حالا شده فاطیما اما خواستم به همون قبلی برگرده اشتباهی برگردوندن اما چون فهمیدن قبلا تغییردادم برش گردوندن
حالا اگه قانون دوباره تغییر کنه به شاپرک تغییرش میدم

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
دوتااسم کاربری کجا بود
منم ازاول اسمم اینجا شاپرک بوده اسممو تغییردادم حالا شده فاطیما اما خواستم به همون قبلی برگرده اشتباهی برگردوندن اما چون فهمیدن قبلا تغییردادم برش گردوندن
فکر کنم دو نفر دیگه هم بودن ولی نمی دونم کیان.تو لطف کن همین فاطیما بمون شاپرک رو ول کن دیگه قاطی می کنیم

samira.it

عضو جدید
دوتااسم کاربری کجا بود

شاپرك تويي
خوب چرا نميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
دوتااسم کاربری کجا بود

شاپرک چقد لطیف...بیخیال همین خوبه

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
آقا امیر فکر کنم سوادم نیاز به رفرش داره چون اصلا نفهمیدم بحث چیه؟!!!:( اونجا رو دیدم ولی دیدم بلد نیستم اعصابم هم خرد بود بی خیال بحث شدم.عادت کردی همه اش سوال بپرسم وقتی نمی پرسم تعجب می کنی:biggrin: نگفتین کدوم زمینه می تونید کمکمون بکنید؟شبکه ؟؟؟راستی امتحاناتون هم که تموم شده می تونین یه آموزش lpic شروع کنین؟
با رفرش کردن چیزی اضافه نمیشه.باید یه چیزایی روش لود کنی.
اگه قرار باشه فقط در مورد چیزایی که بلدی حرف بزنی هیچوقت چیزی یاد نمیگیری.in fact تا وقتی نپرسی یاد نمیگیری.
آره دوست داشتم که سوال بپرسی.
کدوم زمینه کجا کمک کنم؟ مگه درخواستی از من شده؟
من خودم تازه دارم LPIC میخونم،شاگرد که تدریس نمیکنه...

hedayat94

عضو جدید
راستش قرار نبود اینجوری پیش بره،قرار بود مثلا تو انجام بدی،بعد مثلا sanamsayna بپرسه که ئه چجوری این کارو انجام دادین؟ مگه میشه اصلا؟ بعد یه دریچه ای باز بشه برای بررسی Source Viewerها و امکانات Developer tools در بررسی صفحات وب،چیزی که خودم بهش علاقه مندم و دوست داشتم از دانش شما و بقیه هم استفاده کنم.اما نشد. ممنون دوست عزیز.(دوست خوبه بگم؟ هدایت؟ آقای هدایت؟ هدایت جان؟! نه این آخریه یه کم عجیبه برام گفتنش...) نه بابا اکثرا مثل من مشکلشون بی اطلاعیه،از بخل نیست. +1 برای گوگل بوکز. ببین،لینوکس رو به دو روش میتونی یاد بگیری.یکی اینه که کار با توزیع های لینوکس رو یاد بگیری و مثل یه کاربر معمولی (کاربر معمولی حرفه ای حتی،طرز استفاده منظورمه نه سطح استفاده) ازش استفاده کنی.که خب در این مورد من بهت میگم بگیر معروف ترینشو نصب کن (اوبونتو یا مینت) و بشین ببین چی میفهمی.خیلی هم ساده است،هرجا هم به مشکل برخوردی یا توی این باشگاه بپرس (من متوسطم،امیر حرفه ایه ، emreh هم یه پا از من بهتره) یا از فروم های رسمی (مخصوصا خارجی هاش) استفاده کن و حتما جواب میگیری. اگه میخوای مثل یه حرفه ای،مثل یه مدیر سیستم یاد بگیری دوره های LPIC رو بگذرون.این دوره ها مثل MCITP مایکروسافته،بهت یاد میده چطور حرفه ای با این سیستم عامل کار کنی. ولی به هر حال یه دونشو نصب کنی حتی واسه تجربه هم خوبه. صرفا شایعه است. باطری های لیتیومی جدید هیچ نیازی به شارژ اولیه ندارن،چه باتری موبایل باشه،چه لپتاپ،چه جاروشارژی.فقط سعی کنید نذارید خالی خالی بشه.اگه هم این اتفاق بیفته چیز خیلی ناجوری پیش نیومده،فقط خوب نیست. حالا چیزی که تجربه نشون داده ولی هیچ مبنای علمی براش ندیدم اینه که باطری گوشی رو قبل از ۱۰۰ درصد شدن از شارژ دربیارید : مثلا ۹۰ یا ۹۵،اینجوری مدت بیشتری میتونید استفاده کنید تا وقتی که ۱۰۰درصد میذارید! (در مورد لپتاپ و ... نمیدونم،اما واسه گوشی که اینجوری بود) اینو بخون.توی گوگل هم در مورد نسل مختلف باتری ها سرچ کن. ================ این مبارزه در خلیج عدن رو کسی بازی کرده؟ ارزشش رو داره پول بدیم بخریم یا یه کپی سطح پایین از بازی های قدیمی خارجیه؟
اختیار داری آقا امیر هرجور راحتی
بابت کمکتونم خیلی ممنون
راستی واسه پایتون کتاب انتخاب کردی؟ اگه اشکال نداره لطفا انتخابتونو بگید .

hedayat94

عضو جدید
با رفرش کردن چیزی اضافه نمیشه.باید یه چیزایی روش لود کنی. اگه قرار باشه فقط در مورد چیزایی که بلدی حرف بزنی هیچوقت چیزی یاد نمیگیری.in fact تا وقتی نپرسی یاد نمیگیری. آره دوست داشتم که سوال بپرسی. کدوم زمینه کجا کمک کنم؟ مگه درخواستی از من شده؟ من خودم تازه دارم LPIC میخونم،شاگرد که تدریس نمیکنه...
کلاس هاشو شرکت میکنید یا بسته های آموزشیشو خریدید؟

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام امروزآخرین روز سری اول صندلی داغ
آقامحمدلطفا به هرکی میخواد سوال بپرسه بگید بیاد بپرسه که جمع بندی کنید
امیدوارم امیرآقا بیان تافردا که نفربعدی تصویب بشه
مرسی ازهمتون

آخرین ویرایش:

mohandeseit

کاربر ممتاز
سلام امروزآخرین روز سری اول صندلی داغ
آقامحمدلطفا به هرکی میخواد سوال بپرسه بگید بیاد بپرسه که جمع بندی کنید
امیدوارم امیرآقا بیان تافردا که نفربعدی تصویب بشه
مرسی ازهمتون
چشم فاطیما خانم..دوستای دعوتیم اکثرا" اومدن البته یه سری کلا" زدن به مسافرت نیستن دیگه هر کی اومد قدمش رو چشم.

mohandeseit

کاربر ممتاز
یهو ملت چه حرف گوش کن شدن به به

خوب ازمسافرت برگدن پیامتونو ببینند نمیان وسط تاپیک یهو سوال بپرسند فکراونجاشو کردین

نفربعدی رو هم بااجازه همگی برم بپرسم میتونه رو صندلی بشینه که ازفردا خدمت ایشون برسیم
هواسم نبود نباید به یه خانوم گفت "چشم" عجب فعل حرامی مرتکب شدم خدا ببخشه.
وقتی ببینن یکی دیگس مگه مخشون عیب کرده که بپرسن.

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
آقا مهندس فعلا تعداد خانومای حاضر در تاپیک بیشتره مواظب باش:biggrin:

F@tima s332

عضو جدید
کاربر ممتاز

بابایه شوخی کردم آآ:surprised:
خوب ازوسطا شروع میشه حالا اگه مدیر دست کاریش کنندنمیدونم
ایشون هم موافقن ظاهرا
خود مدیرازشون پرسیدن ازقبل
بچه ها شماهم پس موافقید دیگه؟؟

sanamsayna

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
بابایه وشوخی کردم آآ:surprised:
خوب ازوسطا شروع میشه حالا اگه مدیر دست کاریش کنندنمیدونم
ایشون هم موافقن ظاهرا
خود مدیرازشون پرسیدن
بچه ها شماهم پس موافقید دیگه؟؟
فاطمه جان چند بار می خوای این سوال رو بپرسی؟؟؟؟به خدا هیچ کس مشکلی نداره راحت باش :smile:

بالا