گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
امیرحسین تو اومدن خانم رضایی رو برنامه ریزی نکرده بودی؟!
دانیال واسه شیرینی حتما باید کادو بدیم؟!!
بیا من یه دونه از اینا برات میخرم : Asus Trasformer Prime
نه !!
بابا کادو .. امیر 49 روز دیگه هم تفلد منه هااااااا .. (چی واسم میخری؟!!)

امیر حسین جان ممنون. همیشه شاد و موفق باشی.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه !!

امیرحسین جان . گلت هم مثل خودت به شدت زیباست

ممنون گل پسر

امروز شرمندم کردی

انشالله عروسیت جبران کنیم. :gol:

همیشه شاد و موفق باشی.

تولدتون مبارک..

ممنون. موفق باشید. :gol:

------------------------------------------

ممنون دوستان .لطف کردید واسه امروز. انشالله همتون کنکور ارشد رو یکی از بهترین دانشگاه های ایران قبول بشید

ارزوی موفقیت دارم برای همتون.

SN20

عضو جدید
سلام امیرجان. نه تبریک میگفتی کافی بود .

کیک هم که چه شما کادو بخرید . یا کادو نخرید. خبری نیست.

چون میترسم دیابت بگیری :D:D

ممنون امیرجان. ارزوی بهترین ها رو برات دارم.

ممنونم عزیز

شما هم انشالله همیشه شاد و موفق و سربلند و پیروز باشین.

کادوی شما هم حدس میزنم داخلش خالی باشه :D:D به هر حال از کیک خبری نیست :D:D

جدا از شوخی ممنونم.

22 سالم تموم شد فکر کنم. الان 22 سال و 3 ساعت !!!

این تو کادو بود :biggrin:
دیر کادو رو باز کردی آب شد.
e5pw3yqtcpojsucaox6v.jpg
۲۲؟ایشاله که هرچند سال که دوس داری عمر داشته باشی.(شاید بگم صد سال بگی میخوام جاودانه بشم)

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تو کادو بود :biggrin:
دیر کادو رو باز کردی آب شد.
مشاهده پیوست 70135
۲۲؟ایشاله که هرچند سال که دوس داری عمر داشته باشی.(شاید بگم صد سال بگی میخوام جاودانه بشم)

کیک ایپد بود /؟ خوشم نیومد. همون بهتر اب شد. باز کیک سامسونگ با سیستم عامل اندروید میگذاشتین یه چیزی. :D

به نظرم تعداد سال های زندگی اون قدر ها هم مهم نیست. بیشتر ترجیح میدم کیفیت زندگیم و میزان رضایت از خودم تو سال هایی که زندگی میکنم در حد بالایی باشه تا اینکه بخوام جاودانه باشم ولی ...

دوباره از شما ممنونم

لطف کردید واقعا .

گل گاشتید.

ممنونم. :Gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام امیرجان. نه تبریک میگفتی کافی بود .

کیک هم که چه شما کادو بخرید . یا کادو نخرید. خبری نیست.

چون میترسم دیابت بگیری :D:D

ممنون امیرجان. ارزوی بهترین ها رو برات دارم.
ئه کافی بود؟! خب میگفتی بابا من ۳۲ گیگشو واست خریدم ۵۰۰ دلار!
کیک رو هم چه بدی و چه ندی از حلقومت بیرون میکشیم.محض اطلاع!:biggrin:
نگران دیابت من هم نباش،کنترل میکنم!
نه !!
یه سی دی بهت میدم که توش یه فیلمی از یه سی دی باشه که توی اون سی دی یه فیلمی از یه سی دی هست.جالب اینجاست که توی اون سی دیه یه فیلمه که فیلمه در مورد یه سی دیه که محتواش یه فیلمه در مورد یه سی دی که وقتی با مدیا پلیر اجرا میکنی میبینی یه فیلمه که ....
۱.امیرحسین جان . گلت هم مثل خودت به شدت زیباست
....
انشالله عروسیت جبران کنیم. :gol:
------------------------------------------
۲.ممنون دوستان .لطف کردید واسه امروز. انشالله همتون کنکور ارشد رو یکی از بهترین دانشگاه های ایران قبول بشید
امیرحسین تو مگه دانیال رو توی عروسیت دعوت میکنی؟! اصلا مگه تو زن نداری،یکی دیگه؟!
دانیال دقیقا کدوم دانشگاه؟ چه سالی؟ با چه رتبه ای؟ چه گرایشی؟ آدم همینجوری که یه چیزی نمیگه! دقیق مشخص کن که رسیدگی بشه.اصلا اینا به کنار،شیرینی ما رو کی میدی؟

=====================
دوستان یه روزی،روزگاری،به یه مناسبتی،یه جایی جمع نشیم همو ببینیم؟

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- ئه کافی بود؟! خب میگفتی بابا من ۳۲ گیگشو واست خریدم ۵۰۰ دلار!
2- کیک رو هم چه بدی و چه ندی از حلقومت بیرون میکشیم.محض اطلاع!:biggrin:
نگران دیابت من هم نباش،کنترل میکنم!

3- یه سی دی بهت میدم که توش یه فیلمی از یه سی دی باشه که توی اون سی دی یه فیلمی از یه سی دی هست.جالب اینجاست که توی اون سی دیه یه فیلمه که فیلمه در مورد یه سی دیه که محتواش یه فیلمه در مورد یه سی دی که وقتی با مدیا پلیر اجرا میکنی میبینی یه فیلمه که ....

4- امیرحسین تو مگه دانیال رو توی عروسیت دعوت میکنی؟! اصلا مگه تو زن نداری،یکی دیگه؟!
5- دانیال دقیقا کدوم دانشگاه؟ چه سالی؟ با چه رتبه ای؟ چه گرایشی؟ آدم همینجوری که یه چیزی نمیگه! دقیق مشخص کن که رسیدگی بشه.

=====================
6- دوستان یه روزی،روزگاری،به یه مناسبتی،یه جایی جمع نشیم همو ببینیم؟

1- خب اول میپرسیدی بعد میخریدی :D

2- نه تو به فکر خودت نیستی. من باید به فکرت باشم. عمرا کیک بخرم. دیابت میگیری. :D:D

3- میشه این هدیه رو بدی به من ؟؟ :biggrin:

4- دعوت هم نکنه من میرم . :D جدا زن داره امیر حسین؟؟ به هر حال اگه داره هم مشکلی نیست . تا 4 تا مجازه . تا n هم که میشه زن صیغه ای گرفت. :biggrin::biggrin: البته از نظر من یکیش هم زیاده :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

5- دانشگاه شریف و امیر کبیر. کنکور سال 1391 . رتبه زیر 50 . گرایش به انتخاب خودتون. دیدی همینجوری نگفتم؟؟؟

6- این از اون فکر های خوبه که هیچوقت عملی نمیشه.

Drago

کاربر ممتاز
1- خب اول میپرسیدی بعد میخریدی :D

2- نه تو به فکر خودت نیستی. من باید به فکرت باشم. عمرا کیک بخرم. دیابت میگیری. :D:D

3- میشه این هدیه رو بدی به من ؟؟ :biggrin:

4- دعوت هم نکنه من میرم . :D جدا زن داره امیر حسین؟؟ به هر حال اگه داره هم مشکلی نیست . تا 4 تا مجازه . تا n هم که میشه زن صیغه ای گرفت. :biggrin::biggrin: البته از نظر من یکیش هم زیاده :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

5- دانشگاه شریف و امیر کبیر. کنکور سال 1391 . رتبه زیر 50 . گرایش به انتخاب خودتون. دیدی همینجوری نگفتم؟؟؟

6- این از اون فکر های خوبه که هیچوقت عملی نمیشه.
۱.عیب نداره میندازم دور :D
۲.آقا من از حالا تا دوهفته دیگه چیز شیرین نمیخورم،انسولین هم میزنم،حرف دیگه ای موند؟! لطفا از قسمت کاکائوییش هم برام بزار :D
۳.خیر! شما هروقت فیلمنامه اینسپشن رو تونستی از اول به آخر و از آخر به اول از حفظ بخونی بعد از این هدیه ها میگیری.
۴. (C(n , 4 یعنی انتخاب ۴ تا از n تا؟! البته نپرسیدم،باید جابجایی ها رو در نظر بگیریم یا نه؟ اینکه کدوم زن اوله و کدوم زن دوم مهمه؟!
۵.میبینم که شما هم دست به ویرایش پست ها میزنی جناب مهندس! اون جمله آخر مورد ۵ کو؟! شیرینی ما چی شد؟ دیگه از کیک گذشت باید شام بدی.
۶.من قبل بیشتر نظرم این بود که در حاشیه ی یه نمایشگاهی چیزی (مثلا رسانه های دیجیتال،یا کتاب) همدیگرو هم ببینیم.الان میگم میتونیم یه هفته (مثلا) توی شهر یکی از بچه ها مهمون باشیم.اگه اینجا بیاین که قدمتون روی چشم!

sougmad

عضو جدید
تا 4 تا مجازه . تا n هم که میشه زن صیغه ای گرفت. :biggrin::biggrin: البته از نظر من یکیش هم زیاده :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

دانشگاه شریف و امیر کبیر. کنکور سال 1391 . رتبه زیر 50 . گرایش به انتخاب خودتون. دیدی همینجوری نگفتم؟؟؟

لطفا از قسمت کاکائوییش هم برام بزار :D

(C(n , 4 یعنی انتخاب ۴ تا از n تا؟! البته نپرسیدم،باید جابجایی ها رو در نظر بگیریم یا نه؟ اینکه کدوم زن اوله و کدوم زن دوم مهمه؟!

وااای
کاش وقعا اینجوری بودا!
من شریف میخوام آقا
میخوام برم جناب طباطبائی رو اذیت کنم فقط:D:biggrin:

------------------------------------------------------------------------

منم میخوام
فقط کاکائوییش باشه لطفا:D

که (C(n , 4 ؟؟
که مجازه؟؟
فقط موندید تو ترتیبش؟؟

من موندم الان چرا حذفی صورت نمیگیره!!
این که از حرف 30 یا 30 هم بدتره حتی!! :D

mandana_f

عضو جدید
پستی بس طولانی ! شرمنده

اشتباه میکنید.انگ خیانت به کشور حتی به شوخی هم درست نیست.[

توصیه میکنم یه درس رو کامل کنار نگذارید.حداقل اون قسمتهایی که براتون آسون تره بخونید.

تصمیمم اینه که همین مدیریت پیام نور رو بخونم،نظرتون چیه؟ بین مدیریت پیام نور و دوکتاب رضاییان پیشنهاد کنید!

من دراگو هستم،اسم واقعیم "امیر" هست،شما هرکدوم رو که صلاح میبینی بگو،فرقی نداره.متولد ۶۷ ، دانشجوی مهندسی IT ، ورودی ۸۶ (بهمن) ، دانشگاه پیام نور کرمانشاه.

بله خانم بهمون لقب دادن پیشکسوت! الان با هرکدوم از تازه واردها صحبت میکنم فکر میکنه حداقل 35 سال سن رو دارم نه 23 سال!

دوستان یه روزی،روزگاری،به یه مناسبتی،یه جایی جمع نشیم همو ببینیم؟

والله خیلی از جوونای امروزی واژه " کشور " براشون معنی خاصی نداره ! ( توی همین تالارخودمون هم کم نیستن !!!! ) خیانت که دیگه هیچی !

کلا گرایش 2 و 3 زیاد دوس ندارم ! ( البته یه آی تی من پیدا نمیشه که شبکه دوس نداشته باشه !!!!)

من رضاییان رو که نخوندم . کتاب پیام نورم فقط 80 صفحه اول رو خوندم به اضافه خلاصه آخر هر فصل و رفتم

امتحان ترم دادم 14 شدم !!!!!!!!!

بلاخره یه ورودی بهمن 86عین منه بی چاره پیدا شد !!!!

جدیدا همش دارید سنتون رو به رخ میکشیدا !!

ما که احیانا جز اون دوستان نیستیم !!!!؟؟؟؟
دوستانی که دنبال مدیریت هستن : تا اونجا که من شنیدم تا چند سال پیش از کتاب آقای رضاییان و الوانی سوال میومد .. و بعد این دوسال اخر از کتاب آقای رابینز سوال گفتن که احتمال زیاد امسال منبع عوض میشه

1 . نتیجه اخلاقی که میشه گرفت: امسال از روی کتاب آقای خورزوخان سوال میدن ...

2 . راست میگی , دلم واست تنگ شده .. وقت کنم یه سر بهت میزنم ..

1 . خیلی باحال بود !!!!

2 . سوگماد بیا به هم سر بزنیم !!!!!!!!!!!!!!!

به سلامتی :biggrin:

فیلمINCEPTION رو دیدی؟
فلسفه ی لایه لایه بودن زندگی رو پرداخته بود بهش.دقیقا اومده بود راجع به اصل هایزنبرگ صحبت کرده بود.برای درک کامل فیلم باید 10 بار ببینیش!واقعا فیلم عمیقیه.به دوستان عزیز دیگه هم توصیه میکنم اگه ندیدن ببینن.

من دیدم . البته از تلویزیون ایران !

اینقدر پیچیده بود موضوعش که میخواستم خودمو بزنم !!!!!!!!!

------------------------------------------------------

آقا دانیال تولدتون مبارک .

امیرکبیر و زیر 50 رو هم شدید پایه ام :D

---------------------------------

الکامپ چی شد امسال !؟ دو سال اخیر رفتیم ولی امسال اصلا خبری نشنیدم ازش !

دو هفته پیش رفتم دانشگاه تمام مدارک رو برای فارغ التحصیلی تحویل دادم ، کارت دانشجوییم هم ازم گرفتن ! خیلی حس بدی

بود !!!!!!!!!! معرفی می کنم یک عدد الافه بیکار !!!!!!!!!!!

( دو هفته اس از خونه بیرون نرفتم ! فکر کنم چیزی نمونده روانی بشم !!!!!!!!! )

آخرین ویرایش:

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز

قانون کشور و اسلام هست خانم. شما که دیگه ساکن قم هستید چرا این حرفها رو میزنید !!!!

امیرجان. ترتیبش زیاد مهم نیست.

چون تعداد الگوریتم ها و زمان اجرا زیاد میشه دیگه این وسط پردازش و ... و ترتیب و به خاطر اوردن اسم ها و ... زیاد مهم نیست.

مهم اینه که این قانون اجرا بشه.

میگم. زمان اجرای این الگوریتم چقدر میشه؟؟؟ :D

sougmad

عضو جدید
2 . سوگماد بیا به هم سر بزنیم !!!!!!!!!!!!!!!

به هم؟؟؟
دانشگاه قم چی پس:biggrin::D

قانون کشور و اسلام هست خانم. شما که دیگه ساکن قم هستید چرا این حرفها رو میزنید !!!!

امیرجان. ترتیبش زیاد مهم نیست.

چون تعداد الگوریتم ها و زمان اجرا زیاد میشه دیگه این وسط پردازش و ... و ترتیب و به خاطر اوردن اسم ها و ... زیاد مهم نیست.

مهم اینه که این قانون اجرا بشه.

میگم. زمان اجرای این الگوریتم چقدر میشه؟؟؟ :D

ساکن قم!!؟

خانم ساکن قم!!

--------------------------------------------------------------------------

خوشم میاد آقایون کلا تو اسلام به چیزای باحالش گیر میدن!!:D

من بگم زمان اجرای الگوریتم رو!!:D

زمان اجراش نماییه و کلا به درد نمیخوره!!:D

اصلا یه چیزی
کلا این الگوریتم امکان داره تو یه حلقه ی نامتناهی گیر کنه و به هیچ جوابی نرسه!!

و در مواردی به بن بست و قحطی و انتظار مشغولی و این حرف ها هم میرسه. حتی!!:D:D

sougmad

عضو جدید
الفرار!:D

از شما انتظار نمیرفت همچین موضوع چالشی رو مطرح کنی. بابا نمیگین یه وقت به خانم های محترم بر میخوره!!؟؟
قانون کشور هست ولی قانون اسلامو خیلی مونده که ماها بفهمیمش! الان باز کربلایی میاد پُستم رو ویرایش میکنه! چون حرف C or C زدم!!!

1- کشور کیلویی چنده شمام حوصله دارین ها!

2- اینطوری نگین تورو خدا!

دلتون میاد!؟:d
من به این خوبی! آرومی!!
شما که در جریانی:biggrin:

نه بابا
چالش چیه!
آخه تو این دوره زمونه کی ازدواج میکنه!!
(تو یکیش موندن ملت!!:d)

ویرایشم خوب اومدید!(و در مواردی حذف حتی!)
مثه دیشب!!:d

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هم؟؟؟

1- ساکن قم!!؟

خانم ساکن قم!!

2- خوشم میاد آقایون کلا تو اسلام به چیزای باحالش گیر میدن!!:D

3- من بگم زمان اجرای الگوریتم رو!!:D

زمان اجراش نماییه و کلا به درد نمیخوره!!:D

اصلا یه چیزی
کلا این الگوریتم امکان داره تو یه حلقه ی نامتناهی گیر کنه و به هیچ جوابی نرسه!!

و در مواردی به بن بست و قحطی و انتظار مشغولی و این حرف ها هم میرسه. حتی!!:D:D

1- یعنی ساکن قم نیستین. خانم هم نیستین؟؟ :D پس خودتون رو معرفی کنین لطفا ؟؟ :D

2- اسلام همه قانوناش خوبه. مخصوصا قانون های ازدواجش :D

3- شما درست ضعیفه.الان وایسا امیر بیاد مثل بلبل حلش میکنه :D:D

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شما انتظار نمیرفت همچین موضوع چالشی رو مطرح کنی. بابا نمیگین یه وقت به خانم های محترم بر میخوره!!؟؟
قانون کشور هست ولی قانون اسلامو خیلی مونده که ماها بفهمیمش! الان باز کربلایی میاد پُستم رو ویرایش میکنه! چون حرف C or C زدم!!!

اصولا وقتی بچه ها میخوان طراحی الگوریتم رو واسه ارشد امتحان بدن. باید همه چیزش رو یاد بگیرن .

لطفا پست سیاسی نزن حسین جان. ما از این قانون راضی هستیم . :D:D

حلش رو هم الان امیر و امیرحسین میان حل میکنن . نگران نباش اصلا :D موضوعشم زیاد چالشی نیست.

ضمنا . واسه چی به خانم ها بربخوره؟؟ قانونه کشوره دیگه. به من چه؟؟ :D:D البته من که گفتم یکیش هم زیاده . این برای این بود به خانم ها برنخوره دیگه. :D:D:D:D:D

اصلا اینا رو بیخیال. ما که تو انجمن خانم نداریم. همه مهندسند :D.

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بعضیا فقط شریف پایه ان

خب با تاخبر مبارک !

یه استاد داریم. راه میره به یکی از بچه ها میگه تو delay داری. :D گفتین تاخیر. یاد این افتادم.

به هر حال تاخیر قبول نیست. باید 364 روز دیگه صبر کنین تا دوباره این افتخار تبریک گفتن نصیبتون بشه. :biggrin:

mandana_f

عضو جدید
یه استاد داریم. راه میره به یکی از بچه ها میگه تو delay داری. :D گفتین تاخیر. یاد این افتادم.

به هر حال تاخیر قبول نیست. باید 364 روز دیگه صبر کنین تا دوباره این افتخار تبریک گفتن نصیبتون بشه. :biggrin:

بلا به دور بچه های این دوره زمونه چه پررو شدن :biggrin:

sougmad

عضو جدید
1- یعنی ساکن قم نیستین. خانم هم نیستین؟؟ :D پس خودتون رو معرفی کنین لطفا ؟؟ :D

2- اسلام همه قانوناش خوبه. مخصوصا قانون های ازدواجش :D

من؟
مامور مخصوص حاکم بزرگ (psychic (امیری:D)) mitikoman !! :D

بله!

نه به جون رفیقم!
من سیستمم خوبه!
زمانبندی و به جواب نرسیدن الگوریتما که خوراکمه!:D

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دیشب اینجا چه خبر بوده ..!!
فقط ما رو که عیال دارمون کردین , ذکر هم میکردین اسم بچه هام چیه !!:redface:

1. دعوت هم نکنه من میرم . :D جدا زن داره امیر حسین؟؟ به هر حال اگه داره هم مشکلی نیست . تا 4 تا مجازه . تا n هم که میشه زن صیغه ای گرفت. :biggrin::biggrin: البته از نظر من یکیش هم زیاده :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
2. دانشگاه شریف و امیر کبیر. کنکور سال 1391 . رتبه زیر 50 . گرایش به انتخاب خودتون. دیدی همینجوری نگفتم؟؟؟

1.فدای تو گل پسر, پس زود بیا کار زیاد دارم .. هنوز گلا رو از روی اجاق برنداشتم :D
2. دستت درد نکنه دانیال جان فقط میشه واسه دکترا هم دانشگاه استنفورد رو برام رزرو کنی .. :gol:

1. یه سی دی بهت میدم که توش یه فیلمی از یه سی دی باشه که توی اون سی دی یه فیلمی از یه سی دی هست.جالب اینجاست که توی اون سی دیه یه فیلمه که فیلمه در مورد یه سی دیه که محتواش یه فیلمه در مورد یه سی دی که وقتی با مدیا پلیر اجرا میکنی میبینی یه فیلمه که ....

2.امیرحسین تو مگه دانیال رو توی عروسیت دعوت میکنی؟! اصلا مگه تو زن نداری،یکی دیگه؟!

3.دوستان یه روزی،روزگاری،به یه مناسبتی،یه جایی جمع نشیم همو ببینیم؟
1.ببخشید میشه نوار کاستشو بهم بدی .. (اگر اسم نوار کاستش هم maxell باشه که عالیه ) .. هی یاد بچگیمون بخیر ..
2.امیر جان شما که جات محفوظه ..
3. دوستان ببینیم .. (البته من که دارم میرم خدمت .. ولی چکنیم که از سر پست فرار میکنم میام پیشتون )

والله خیلی از جوونای امروزی واژه " کشور " براشون معنی خاصی نداره ! ( توی همین تالارخودمون هم کم نیستن !!!! ) خیانت که دیگه هیچی !
اگر یه زمانی کشورم در همه جهات بدترین باشه بازم عاشقش میمانم .. (اتاق آبی سهراب برایم شده آسمان آبی ایران)

که (C(n , 4 ؟؟
که مجازه؟؟
فقط موندید تو ترتیبش؟؟

این که از حرف 30 یا 30 هم بدتره حتی!! :d

شما درست ضعیفه.الان وایسا امیر بیاد مثل بلبل حلش میکنه :d:d
حلش رو هم الان امیر و امیرحسین میان حل میکنن . نگران نباش اصلا :d موضوعشم زیاد چالشی نیست.

بزار یه زمان اجرایی بگم که فکر نکنم هیچ کدومتون حتی اسمشو شنیده باشین (چه حالی میده همیشه حرفی جدید واسه گفتن داشته باشی)
زمان اجرای *log

زمان اجرای لوگ استار نزدیک ترین زمان اجرا به اعداد ثابت میباشد و به صورت دو به توان دو , به توان دو , به توان دو , به توان دو , وهمین جور برو تا بی نهایت ...
یعنی اینقدر کند پیشرفت میکنه که خیلی نزدیک به اعداد ثابت هست..(این یکی از فتواهایی هست که از ته دیگ واستون کشیدم )

اشتباه حل کردم شما تصحیح کنید ..!!

آخرین ویرایش:

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام الهام رضایی عزیز! چه عجب از این طرفا! یادی از ما کردید! خیلی خوش اومدید.
واقعا چه عجببببببببب منم اومدم . سلام دوستای گلم چه دوستای دیروزم و چه دوستای امروزم . امیدوارم که حالتون خوب باشه . فبل حرفام یه اعترافی کنم : قبول دارم بی معرفت شدم . بالاخره سن میره بالا دردسر های زندگی هم زیاد میشه و گاهی شده حتی وقت واسه سر خاروندنم پیدا نمیکنی . بالاخره ترم اخر و پروژه و ارشد و ... . میدونم دارم بهونه میارم ولی بخدا نمیشد بیام . اومدنش ادم میاد ولی وقت واسه پست دادن نمیشه . ادمم چقدر سلام بده بالاخره میاد باید به یه سوالم جواب بده ، اگه بحث سلام دادن هستش خودم یه وبلاگ میزنم و توش هر روز سلام میدم ولی اینجا یه فروم علمی هستش باید هم یاد بدی و هم یاد بگیری . علت نیومدنم این بود که واقعا نمیخوام در حق این تالار که تالار من و تو هستش کم کاری کنم . به پروفایلم سر میزدم و و

سلام
خیلی خوشحالم که برگشتید، واقعا جاتون اینجا خالی بود.

یه چیزی رو بگم که واقعا حرف دلمه، یکی از سخت ترین و نفرت انگیزترین کارها برام حذف یا ویرایش پست دیگرانه، بخصوص اگه فرد مورد نظر رو بشناسم سختی کار برام چند برابر میشه...
اما من بهرحال وظیفه دارم نسبت به قانون باشگاه حساس باشم، هرچند خودم با اون قانون زیاد موافق نباشم...
برخی از حرفایی که ویرایش کردم یا حذف کردم حرف دل منم هست، اما قوانین باشگاه اجازه نمیده اینجا مطرح بشن
نمیدونید چقدر خوشحال میشم اگر خود بر و بچ این مورد رو رعایت کنند.
امیر فکر نکنم با این مورد مشکلی داشته، از بقیه اگه کسی ناراحت شده حلال کنه و امیدوارم درک کنه

همتون رو دوست دارم
موفق باشید

danialfx

عضو جدید
کاربر ممتاز
2. دستت درد نکنه دانیال جان فقط میشه واسه دکترا هم دانشگاه استنفورد رو برام رزرو کنی .. :gol:

معدلت چنده؟؟؟

از بقیه اگه کسی ناراحت شده حلال کنه و امیدوارم درک کنه

من کلا مشکلی از بابت پاک شدن پست هام ندارم. نه پست های چیز دار. نه پست های غیر چیز دار . کلا واسه پاک کردن یا ویرایش پست های من سختت نباشه . حتی پست های عادی

Drago

کاربر ممتاز

مدیرمون که زیاد تو بحث شرکت نمیکنه،مجبوریم اینجوری چک کنیم ببینیم هستش یا نه!!! در ضمن تولرانسش هم دستمون میاد!
۱.ما که احیانا جز اون دوستان نیستیم !!!!؟؟؟؟
۲.الکامپ چی شد امسال !؟ دو سال اخیر رفتیم ولی امسال اصلا خبری نشنیدم ازش !
۳.دو هفته پیش رفتم دانشگاه تمام مدارک رو برای فارغ التحصیلی تحویل دادم ، کارت دانشجوییم هم ازم گرفتن ! خیلی حس بدی

بود !!!!!!!!!! معرفی می کنم یک عدد الافه بیکار !!!!!!!!!!!

( دو هفته اس از خونه بیرون نرفتم ! فکر کنم چیزی نمونده روانی بشم !!!!!!!!! )
۱.اگه دوست داشته باشید،چرا که نه؟
۲.من از وقتی یادمه (یعنی ۲-۳ سال پیش) همیشه دوست داشتم برم این نمایشگاه های الکامپ و رسانه های دیجیتال،تا به امروز (۱۹ آبان ۱۳۹۰) هنوز نرفتم.
۳.خودتو توی دردسر انداختی خانم! این دوهفته بیرون نرفتی چرا اینجا فعال نبودی پس؟! علاف بیکار چیه،من اگه مشکل سربازی نبود تا حالا حتما یه کاری پیدا میکردم،مگه مهندس IT رو زمین میمونه؟؟؟
البته درس ایشون احتمالا از منی که معدل معیارم واسه کنکور ۱۳ و خرده ای هست بهتره :(
اما در ادامه خطبه باید عرض کنم که بعد از اینکه ترتیب یا ترکیب مشخص شد مسئله ی زیادی نمیمونه،چون با توجه به تنوع طلبی آقایون مشکل قحطی یا پیشرفت نخواهیم داشت،فقط میمونه انحصار متقابل که یه دونه سماور (همون سمافور) میزاریم همه چی حل میشه.

امیر فکر نکنم با این مورد مشکلی داشته، از بقیه اگه کسی ناراحت شده حلال کنه و امیدوارم درک کنه
راستش من ناراحت شدم این دفعه آخری،اما خب به هرحال هرکسی یه وظیفه ای داره،درک میکنم و ترجیح میدم بهم سخت بگذره تا اینکه بی قانونی گسترده بشه.
==============
به جومونگ (و هر گیمر دیگه ای!) : مدرن وارفر ۳ رو بازی کردی؟ من دیروز رفتم گفت فردا ظهر بیا.امروزم هم که نرفتم دنبالش،احتمالا شنبه!

آخرین ویرایش:

sougmad

عضو جدید
اگر یه زمانی کشورم در همه جهات بدترین باشه بازم عاشقش میمانم .. (اتاق آبی سهراب برایم شده آسمان آبی ایران)

ای ول! ;):gol:

مدیرمون که زیاد تو بحث شرکت نمیکنه،مجبوریم اینجوری چک کنیم ببینیم هستش یا نه!!! در ضمن تولرانسش هم دستمون میاد!

البته درس ایشون احتمالا از منی که معدل معیارم واسه کنکور ۱۳ و خرده ای هست بهتره :(
اما در ادامه خطبه باید عرض کنم که بعد از اینکه ترتیب یا ترکیب مشخص شد مسئله ی زیادی نمیمونه،چون با توجه به تنوع طلبی آقایون مشکل قحطی یا پیشرفت نخواهیم داشت،فقط میمونه انحصار متقابل که یه دونه سماور (همون سمافور) میزاریم همه چی حل میشه.

به جومونگ (و هر گیمر دیگه ای!) : مدرن وارفر ۳ رو بازی کردی؟ من دیروز رفتم گفت فردا ظهر بیا.امروزم هم که نرفتم دنبالش،احتمالا شنبه!

:biggrin:

متاسفانه معدل منم به لطف ترم 1 و 2 ام ، 13 و خورده ایه:(

:D

حالا جومونگ یه چیزی!!
شما کنکور دارید خدای نکرده ها!!(یکی نیست به خودم بگه:D)

mandana_f

عضو جدید
1.ببخشید میشه نوار کاستشو بهم بدی .. (اگر اسم نوار کاستش هم maxell باشه که عالیه ) .. هی یاد بچگیمون بخیر ..

2. دوستان ببینیم .. (البته من که دارم میرم خدمت .. ولی چکنیم که از سر پست فرار میکنم میام پیشتون )

3 . اگر یه زمانی کشورم در همه جهات بدترین باشه بازم عاشقش میمانم .. (اتاق آبی سهراب برایم شده آسمان آبی ایران)

1 . دقیقا منم یادمه maxell

واقعا یادش بخیر !! چقدر با ضبط صوت و کاست آهنگای شادمهر رو گوش کردم !!!!

2 . آفرین !! باید برید خدمت !!!!!!!!؟؟ عجب مصیبتی:D عیب نداره مرد میشید :biggrin: کشور به مرد نیاز داره ;)

3 . در حد المپیک ای ول دارید ;)

۱.اگه دوست داشته باشید،چرا که نه؟
۲.من از وقتی یادمه (یعنی ۲-۳ سال پیش) همیشه دوست داشتم برم این نمایشگاه های الکامپ و رسانه های دیجیتال،تا به امروز (۱۹ آبان ۱۳۹۰) هنوز نرفتم.
۳.خودتو توی دردسر انداختی خانم! این دوهفته بیرون نرفتی چرا اینجا فعال نبودی پس؟! علاف بیکار چیه،من اگه مشکل سربازی نبود تا حالا حتما یه کاری پیدا میکردم،مگه مهندس IT رو زمین میمونه؟؟؟

در مورد فهمیدنه حضور مدیر خوب روشی هست :D

1 . دوست ن... داریم :D

2. پارسال همین روزا بود الکامپ ولی نمی دونم امسال چه خبره ! ایشالله قسمت بشه برید ولی همچین هم خفن نیست !!

اصولا بیشتر برای شرکت هاست هر سال هم غرفه ها کمتر میشه دانشجو جماعت رو هم که عوض آدم حساب نمی کنن اونجا ! فقط برای فروش محصولات شرکتی آدمای با کراوات رو

تحویل میگیرن !!!! ( البته شما آقایون میتونید کراوات بزنید برید اما از سنتون تابلو میشید ! )

3 . دردسر چرا !؟ خب باید کارای فارغ التحصیلیم تموم میشد میرفت پی کارش . اینجا که همچین غیر فعال هم نبودم ! در ضمن خیر سرم میخواستم خوب درس بخونم

برای آزمون فردا ! منظورم از بیکار اینه که دیگه دانشجو نیستم ! وگرنه کار هست من فعلا فقط زوم کردم روی دوباره دانشجو شدن ! ( البته کاری که بلدم فقط درس خوندنه واسه همون :D )

غصه نخوردید معدله همه پیام نوریا همینه !! من 14.49 هستم .

---------------------

فردا آزمون 25 درصد دوم پارسه ! امیدوارم گند نزنم !

--------------------

اگر دیدین جناب طباطبایی پیداشون نیست و نمیان بدونید من رفتم یه بلایی سرشون آوردم بخاطر این پست گذاشتنها و پاک کردنهاشون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

sougmad

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله TαβαTαβαξξ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
سلام داره خدمتتون!:d

ببوسیدش عوض من!!:d

مخلصیم.
نه خو من جدی بود سوالم
اومدم برای تحقیقات..
البته لازم نیستا چادر سر کنین:دی
حالا میشه کمی اطلاعات بدین که چطوریه؟ به درد خانما میخوره..؟

:d

سلام!

اطلاعات: آی تی کلا خوبه!! (البته اگه نگن داریم طرفداریه رشته مونو میکنیم!!)
ولی کلا خوبه!!
خصوصا واسه ماها :d

موفق باشی:gol:

بالا