گفت و گوهای خودمانی بچه های IT

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها . خسته نباشید . واقعا جای تاسف داره که نمایشگاه کیش ، افتضاح برگزار شده . ممنون مدیر عزیز . در مورد اون دوستمون که پرسید از کجا باید شروع کند ، باید بگم که دوست عزیز نقطه ی شروع خیلی مهمه . مهم خودتونید و علایقتون . ما دوستان هم میتونیم فقط در حد یه راهنما باشیم . باید خودتون بشینید و در خلوت خودتون این نقطه ی شروع را پیدا کنید . سبک و سنگینی راهنمایی های ما هم بر عهده خودتون هستش . من نمیدونم ترم چند هستید و اطلاعاتتون در این رشته تا چه حد هستش ؟ از کارای کوچیک شروع کنید مثل آموختن زبان های برنامه نویسی . بعد این کارا رو وسعت دهید . کارای بزرگتر رو انجام دهید . نمیتونم بگم مثل چی ، چون نمیدونم به چی علاقه دارید . موفق باشید .

دوست عزیز drago جان ، انتخاب واحد 21 هستش و جواب قطعی نمرات پایان ترم هم 28 هستش . موفق باشید .

دوست عزیزمون که در مورد اساتید نظر خواهی کردن ، منم با نظر دوست عزیزمون زکریا موافقم . اطلاعات ناقص هستش .

امیدوارم نمرات همه ی دوستان خوب باشد .

ببخشید بچه ها ، نقل قول چندگانه ام کار نمیکنه . موفق باشید

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

آناهیتا جان دوست عزیزم تولدت مبارک . به امید موفقیت شما در تمامی مراحل زندگیتان . ایام به کامتان . ببخشید دیر کردم .

چقدر بهمن ماهی داریم . نوبت اسفند ماهی های گلی مثل خودم هم میرسه .

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز

آناهیتا جان دوست عزیزم تولدت مبارک . به امید موفقیت شما در تمامی مراحل زندگیتان . ایام به کامتان . ببخشید دیر کردم .

چقدر بهمن ماهی داریم . نوبت اسفند ماهی های گلی مثل خودم هم میرسه .

هان؟؟؟:eek:
این ماشینه کیه ؟من خوابم یا بیدار:surprised::confused:
وایییییییییییییی!!!!!!!!مثل اینکه واسه خودمه :d
مرسی مرسی الهام جونم .شرمندم کردی واقعا گلم :w40:
بچه ها همتون ماهید .بازم مرسی الهام عزیزم .آرزوی قشنگ ترین ها رو واسه الهام عزیزم دارم:gol::gol::gol:

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام به همه ي دوستان در ضمير ما نمي گنجد به غير دوست كس هردو عالم را به دشمن ده كه ما را دوست بس

100038

عضو جدید
سلامي داغ به تمامي مهندسان اينده ي اين كشور متروكه:w36:
من عضو جديد اين تالار و اين رشته ي فوق العاده زيبا و جذاب و شيرين هستم:w12:
من هم تازه كه به اين رشته وارد شدم زياد نمي دونستم ولي تازه مي فهمم كه عاليه
و جقدر دستم بازه براي تغييرات و اختراعات مخصوصأ تو ايران كه كسي از اين رشته خبري نداره كارهاي زيادي مي شه انجام داد كه بماندز . . . .:w26:

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامي داغ به تمامي مهندسان اينده ي اين كشور متروكه:w36:
من عضو جديد اين تالار و اين رشته ي فوق العاده زيبا و جذاب و شيرين هستم:w12:
من هم تازه كه به اين رشته وارد شدم زياد نمي دونستم ولي تازه مي فهمم كه عاليه
و جقدر دستم بازه براي تغييرات و اختراعات مخصوصأ تو ايران كه كسي از اين رشته خبري نداره كارهاي زيادي مي شه انجام داد كه بماندز . . . .:w26:
خانوم یا آقا مهندس(ببخشید هنوز نمیدونم)خوش اومدین
خوشحال میشیم اگه اطلاعات خوبی داشتین ما هم استفاده کنیم

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
انتخاب واحد 21 هستش و جواب قطعی نمرات پایان ترم هم 28 هستش . موفق باشید .

ببخشید بچه ها ، نقل قول چندگانه ام کار نمیکنه . موفق باشید

مرسي بابت اطلاعات.شروع كلاس ها نميدونين از كيه؟ لطفا بگين توي اسفند...!

پس مشكل نقل قول و ريپلاي همگانيه!!

100038

عضو جدید
خانوم یا آقا مهندس(ببخشید هنوز نمیدونم)خوش اومدین
خوشحال میشیم اگه اطلاعات خوبی داشتین ما هم استفاده کنیم
خواهش مي كنم:redface:
به نظر م اطلاعاتي كه دارم به عنوان يه دانشجوي تازه وارد خيلي خوب و وسيعه:)
خوشحال مي شم در اختيارتون بذارم ، اگه سوالي داشتيد من در خدمتم:w05:

سلام بچه ها من این 100038 رو می شناسم خیلی بچه باحالیه:confused::confused: کلی اطلاعات داره هر سوالی دارین ازش بپرسین. من که همه سوالام رو از اون می پرسم به نظر من از حالا باید بهش مدرک دکترا (البته یه مقدار اغراق کردم:confused:) رو بدن.

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من این 100038 رو می شناسم خیلی بچه باحالیه:confused::confused: کلی اطلاعات داره هر سوالی دارین ازش بپرسین. من که همه سوالام رو از اون می پرسم به نظر من از حالا باید بهش مدرک دکترا (البته یه مقدار اغراق کردم:confused:) رو بدن.
وای چه عالی !!! .برنامه نویس جوان شما هم خوش اومدین .100038اگه خودتون در مورد یه مبحثی که فکر میکنید خوبه البته زیاد تکراری نباشه صحبتی رو شروع کنید خیلی خوب میشه

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي بابت اطلاعات.شروع كلاس ها نميدونين از كيه؟ لطفا بگين توي اسفند...!

پس مشكل نقل قول و ريپلاي همگانيه!!
شرئع کلاسها فکر میکنم از 12 اسفنده .. شماها با نمره ها فعلا مشکلی ندارین ؟

خواهش مي كنم:redface:
به نظر م اطلاعاتي كه دارم به عنوان يه دانشجوي تازه وارد خيلي خوب و وسيعه:)
خوشحال مي شم در اختيارتون بذارم ، اگه سوالي داشتيد من در خدمتم:w05:
خیلی خوش اومدین و مشتاقیم از اطلاعاتتون بهره ببریم ..
آفرین به شما و دوستتون ..
پس از این به بعد یه تالار خیلی توپ خواهیم داشت .

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز . خیلی خوبه . به شما تبریک میگم که چنین دوست گلی داری . پس ما رو هم در اطلاعات این دوست عزیز شریک کنید . هم برای شما و هم برای دوست عزیزتون آرزوی موفقیت دارم . منتظر اطلاعات مفیدتون هستیم . هم به شما و هم به 100038خوش آمد میگم .

دانشگاه ما سر نمرات تظاهرات هستش .
منم خیلی خوشحالم که دوستان خوبم لحظه به لحظه داره زیاد میشه .
به خودمون هم باید آفرین گفت .
تالار تا الان توپ بوده ، حالا میخواهیم بترکونیمش.:gol:

Drago

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
.

شروع كلاسا از سوم هست.تقويم اومده برين تو سايت بگيرين.

من خودم با نمره ها مشكل ندارم ولي بچه ها اعتراض داشتن.ديروز هم رفتيم هم اعتراض به نمره داديم هم با رئيس دانشگاه حرفيديم.
بچه هاي صنايع مدير گروهشونو فرستادن تهران...ما كه گروه نداريم...

يه سوال:به چي چيه نمره ها اعتراض دارين؟خب هرچقدر درس بخونين نمره ميگيرين ديگه.ما كم خونديم كم گرفتيم.لطفا شفاف سازي بفرماييد.

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
ميخواستم بگم نمره هاي من كه خوب بوده اما انكار نمي كنم كه اشتباهات خيلي زياده:heart:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
شروع كلاسا از سوم هست.تقويم اومده برين تو سايت بگيرين.

من خودم با نمره ها مشكل ندارم ولي بچه ها اعتراض داشتن.ديروز هم رفتيم هم اعتراض به نمره داديم هم با رئيس دانشگاه حرفيديم.
بچه هاي صنايع مدير گروهشونو فرستادن تهران...ما كه گروه نداريم...

يه سوال:به چي چيه نمره ها اعتراض دارين؟خب هرچقدر درس بخونين نمره ميگيرين ديگه.ما كم خونديم كم گرفتيم.لطفا شفاف سازي بفرماييد.
ممنون .سایت فعلا ارور میده ...
من منظورم این نبود که نخونده نمره 20 بگیرم ... بحث سر اینه که چرا قبل از امتحان به قول خودت شفاف سازی نمیشه که تستی چقدر نمره داره و تشریحی چقدر ؟این به نظر من یه مسئله ی مهمیه .. چون مثلا سر درس ریاضی خیلی از دوستای من به حساب اینکه نمره تستی بیشتره ؛بیشتر وقتشون رو رو تستیا گذاشتن و واسه تشریحی دل نسوزوندن ..
حالا از همه اینا که گذریم چرا سوالها اینقدر غلط داشتن ؟
چرا بار علمی سوالها اینقدر پایین بود ؟
سلام بچه ها
ميخواستم بگم نمره هاي من كه خوب بوده اما انكار نمي كنم كه اشتباهات خيلي زياده:heart:
سلام .خدا رو شکر .

melina_007

عضو جدید
بابا من همه های دوستام نمره هاشون اومد من بیچاره فقط 2تاش اومده...که یکیش هنوز تشریحیش نیومده!2 تاشم نیومده.

majmaj

عضو جدید
ما كه كلاسامون 26 بهمن شروع ميشه. من اولين ترممه دارم ميرم دانشگاه. الان دارم از استرس ميتركم.

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما كه كلاسامون 26 بهمن شروع ميشه. من اولين ترممه دارم ميرم دانشگاه. الان دارم از استرس ميتركم.
سلام دوست عزیز . استرس نداره . با امید به خدا شروع کن و 100 درصد موفق میشی . فقط با قدرت برو جلو .
منم با نظر Drago عزیز موافقم . همون قدر که تلاش کردی ، به همون اندازه هم نتیجه رو میبینی .
موفق باشید

neda_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هاي توپ و خوب itاز اين غيبت طولاني خسته شده و به جمع ژيوستم اميدوارم بتونم هم كمك بدم هم بگيرم و از تك تك كساني كه باعث شدن تالار عالي بشه و فعال تشكر مي كنم مخصوصا مدير عزيز امير جان دستت درد نكنه جدا كارت عالي بود:gol:

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه هاي توپ و خوب itاز اين غيبت طولاني خسته شده و به جمع ژيوستم اميدوارم بتونم هم كمك بدم هم بگيرم و از تك تك كساني كه باعث شدن تالار عالي بشه و فعال تشكر مي كنم مخصوصا مدير عزيز امير جان دستت درد نكنه جدا كارت عالي بود:gol:
سلام ندا جان ..خوشحالیم که به جمع ما برگشتی ..

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ندا جان . خوش آمدی

anahita shams

عضو جدید
کاربر ممتاز
ندا جان سلام گلم .خوشحالیم که برگشتی .با برگشت شما حتما تالار قشنگ تر هم میشه

maryam_alma

عضو جدید

salam

...Melody

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام نداجان.خوشحاليم كه دوباره مي بينيمت..

shadi-kh

عضو جدید
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و خیلی از این سایت خوشم اومد لطفا هر کی میخونه و اطلاعاتی داره اگه کمک کنه ممنون میشم.

من کارشناسی مترجمی انگلیسی دارم اما علاقه زیادی به رشته It دارم و می خوام برای ارشد تو این رشته امتحان بدم.البته برای کنکور پیام نور.می خوام بدونم درسای کارشناسی ارشد این رشته چطوره ؟ چقدر با ریاضیات در ارتباطه( البته ریاضیاتم بد نیست ) و چقدر برنامه نویسی کامپیوتر در این رشته دخیله؟

خیلی ممنون منتظر پیشنهاداتتون هستم.

کربلایی

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من تازه عضو شدم و خیلی از این سایت خوشم اومد لطفا هر کی میخونه و اطلاعاتی داره اگه کمک کنه ممنون میشم.

من کارشناسی مترجمی انگلیسی دارم اما علاقه زیادی به رشته It دارم و می خوام برای ارشد تو این رشته امتحان بدم.البته برای کنکور پیام نور.می خوام بدونم درسای کارشناسی ارشد این رشته چطوره ؟ چقدر با ریاضیات در ارتباطه( البته ریاضیاتم بد نیست ) و چقدر برنامه نویسی کامپیوتر در این رشته دخیله؟

خیلی ممنون منتظر پیشنهاداتتون هستم.

سلام دوست عزیز خوش اومدید، امیدوارم در ترجمه متون بتونیم ازتون استفاده کنیم:D
یه سری به لینکهای زیر بزنید، امیدوارم جواب سوالتون رو بینشون پیدا کنید.

گرایش های ارشد IT و ضرایب دروس امتحانی و ظرفیت دانشگاه ها(اینو حتما ببین)
آشنایی بر دوره کارشناسی ارشد آی تی سی
مهندسی فناوری اطلاعات؟!
گرایشهای آی تی و کامپیوتر
همه چیز درباره آی تی
نقدی بر دوره کارشناسی آی تی
مطالبی که باید برای ارشد کامپیوتر امتحان بدید اینا هستن(پست شماره 123)

بالا