گفتگو در رابطه با کسب و کار

nasimparsi

عضو جدید
در یک ملک تجاری 60 متری + 105 متر زیرزمین تجاری چکاری راه بندازم؟

در یک ملک تجاری 60 متری + 105 متر زیرزمین تجاری چکاری راه بندازم؟

دوستان اگر شما بودید چکار می کردید؟ (چون هیچ تجربه ای در زمینه مغازه داری ندارم لطفا راهنمایی کنید)
یکی از دوستام و برادراش یک ملک تجاری دارن. طبقه هم کف که مغازه 60 متری هست و یک طبقه زیرزمین هست که مربوط به همین ملک تجاری هست و 105 متری می شه و انباری تجاری به حساب میاد ولی خب به سادگی می شه توش رستوران و ... ایجاد کرد. (ساختمان نوساز هست و تمام کاشی و ...)

در کنار این ملک تجاری یک کافی شاپ هست و یک رستوران سنتی بزرگ. (یک مکان گردشگری تاریخی هم روبروی مغازه هست)

روبروی این ملک تجاری یک ساختمان قدیمی مربوط به مغازه های قدیمی هست که به دلیل عقب نشینی وجود داره و حالا حالاها تخریب نخواهد شد. وضعیت مغازه هم چنین وضعیتی هست که در شکل کشیدم:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دوستان اگر شما بودید چکار می کردید؟ (چون هیچ تجربه ای در زمینه مغازه داری ندارم لطفا راهنمایی کنید)
یکی از دوستام و برادراش یک ملک تجاری دارن. طبقه هم کف که مغازه 60 متری هست و یک طبقه زیرزمین هست که مربوط به همین ملک تجاری هست و 105 متری می شه و انباری تجاری به حساب میاد ولی خب به سادگی می شه توش رستوران و ... ایجاد کرد. (ساختمان نوساز هست و تمام کاشی و ...)

در کنار این ملک تجاری یک کافی شاپ هست و یک رستوران سنتی بزرگ. (یک مکان گردشگری تاریخی هم روبروی مغازه هست)

روبروی این ملک تجاری یک ساختمان قدیمی مربوط به مغازه های قدیمی هست که به دلیل عقب نشینی وجود داره و حالا حالاها تخریب نخواهد شد. وضعیت مغازه هم چنین وضعیتی هست که در شکل کشیدم:

بیلیارد راه بندازه پایینش
بالا هم یه کافی شاپ

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز

خودتون در چه زمینه های متخصص و علاقه مند هستید ؟؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خوب معمولا کنار جاهای گردشگری که تمرکز و سکون جمعیت است غذاخوری و اینطور جاها بیشتر جواب میده بیا تو خصوصی بانو امین

خصوصی بسته اس

غذاخوری و کافیشاپ هست
اتفاقا به نظرم باید کارش بگیره

zalzalak_amir

عضو جدید
کسب وکار خانگی با برنامه البته به عنوان شغل دوم و سوم

کسب وکار خانگی با برنامه البته به عنوان شغل دوم و سوم

سلام دوستان عزیز:

در این پست دیدم آقا یوسف عزیز در مورد بیتکوین حرف زدن خوب نامردا
لینک ایندوتا تاپیک منو بزارین بچه ها برن بخونن خب!!!!

من یه پلنی دارم اولی که استخراج بیت کوین هست و البته با کامپیوتر شخصی
و گوشی هوشمند و چون میدونم گرفتن کارت گرافیک خوب کمی هزینه بره
در این تاپیک راجع بهش توضیح خواهم داد.
در ضمن دوستی گفتن که پول درآوردن سخت تر از اینا هست درسته ولی
کمی باید کار کرد راههای زیادی است من که الان بیکارم ولی در عین
حال فریلنسر(پیمانکار سایبری)هستم درآمدش کمه ولی حالمو خوب میکنه.

پس به تاپیک کسب بیت کوین در زیر سری بزنید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بیتکوین-به-دست-بیاوریم(کسب-درآمد-معقول-از-نت)

پلن دوم هم دارم که فعلا زیاد نگرفته ولی بچه های باشگاه که سایت و وبلاگ دارن لطف کنن بیان به اینجا سری
بزنن متوجه میشن اصل قضیه رو در مورد کسب درآمد از راههای معقول وب با افزایش بازدید و تبلیغات بنری و پاپ آپ...

لینک تاپیک:

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...در-این-تاپیک(صاحبان-سایت-و-وبلاگ-تشریف-بیارن)

آقا یوسف عزیز شما با کارت گرافیک چقدر بیت کوین استخراج میتونی بکنی؟؟؟
من از وبسایتها تو یه ماه رسیدم به 0.09بیت کوین حدود 160000هزار تومانی میشه
ولی کمه...
اگه تونستی بیا کمک کن تو تاپیک بیت کوین من زیاد تو بحث کارت گرافیک و ماینینگ
حرفه ای نیستم...

nasimparsi

عضو جدید
دوستان درباره ی این مغازه ی 60 متری وز یر زمین که گفتم نظرتون درباره ی فست فود راه انداختن چیه؟

به نظرتون نمایندگی هایلار و .. بگیریم بهتره یا اینکه خودمون فست فود راه اندازی کنیم و همه چیز بفروشیم

چقدری سرمایه نیاز داره فست فود بزرگ (به جز طراحی و دکور و میز و صندلی منظورم هست)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ارزش نیروی کار متخصص ایرانی در کشورهای خارجی

ارزش نیروی کار متخصص ایرانی در کشورهای خارجی

روزنامه ها رو بخونید شاید هم کاریابی ها سر بزنید این شرایط هست :

الان کشور ترکیه با ایران قرار داد کار امضا کرده :: نیروی کارگر ایرانی (اکثرا لیسانس هستند) ماهی یک میلیون دویست هزار تومان +جای خواب و غذا برای کارهای نظافت و کار در معدن. استقبال هم زیاده!
کشور امارات که دیگه مهندس های ایرانی هم دیپورت می کنه چه برسه به کارگر.

کشور عراق و کردستان عراق هم جنگ هستش الان نیروهای کارگری کردستان عراق برگشتند و دارن دنبال کار هستند..
کشور کره جنوبی نیرو کار بالای لیسانس ایرانی: ماهی 4 میلیون همراه با جای خواب و باید مسلط به زبان هم باشه برای کارهای چاه کنی و کار در ریخته گری هر روز 12 ساعت کاری بدون دادن غذا.
(((کارگر افغانی هر ماه در ایران بالای 2 میلیون کار می کنه )) اونم چه کاری 50 درصد اش فرسایش.

این همه تحصیلات و زحمت و سرمایه از بیت المال برای چی؟ این همه دانشگاه و فارغ التحصیل فله ای برای چی؟

بالا