گفتگوها و گفتمان‌های مهندسان شیمی

z_keshmiri

عضو جدید
در بیو ، یه سری درسهایی که بلدی رو برا ارشد نمیخوای ولی در عوض باید یه سری درسهایی که بلد نیستی رو امتحان بدی . . .
آره آقای فروتن درست میگن درسهای امتحانیش با درسهای پتروشیمی که ما خوندیم متفاوته.

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
خدا بزرگه همون ميريم سر كار و كسي هم شكست عشقي نمي خوره بابا نترسين

آخرین ویرایش:

vaio

عضو جدید
تبریک

تبریک

سلام به همه شیمیست ها .....کسی که بهم تبریک نگفت ولی خودم به خودم تبریک میگم:.vaioجان خروج شما را از صفر مطلق و ورودتان را به صفر حدی (خروج از تازه وارد بودن و ورود به عضو یت) را صمیمانه به شما و همه اهالی سایت تبریک می گویم......و من الله التوفیق.....

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
من برگشتم . . .

sahand_nima

کاربر فعال
help me

help me

از همه دوستان عزیز تشکر می کنم مخصوصا مدیر تالار و بچه های فعال تالار
من یه مشکلی داشتم: الان من همه فایل های نرم افزار Aspen Engineering Suite رودانلود کردم الا فایل اول CD سوم!!! همچین پیغامی میده:
Sorry, the server hosting the file you are requesting is currently down for maintenance. Please check back soon.​
اگه یه سر به این لینک که لینک اول سی دی سوم هستش برین شما هم با همچین چیزی روبه رو میشین: http://www.filefactory.com/file/a5377a
اگه ممکنه این لینکو دوباره چکش کنین. مرسی

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
از همه دوستان عزیز تشکر می کنم مخصوصا مدیر تالار و بچه های فعال تالار
من یه مشکلی داشتم: الان من همه فایل های نرم افزار Aspen Engineering Suite رودانلود کردم الا فایل اول CD سوم!!! همچین پیغامی میده:
Sorry, the server hosting the file you are requesting is currently down for maintenance. Please check back soon.​
اگه یه سر به این لینک که لینک اول سی دی سوم هستش برین شما هم با همچین چیزی روبه رو میشین: http://www.filefactory.com/file/a5377a
اگه ممکنه این لینکو دوباره چکش کنین. مرسی

احتمالا" سایت کمی مشکل داره ، فردا دوباره چک کن
اگه نشد ، شاید فایل پاک شده باشه . . .

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
سلام به همه شیمیست ها .....کسی که بهم تبریک نگفت ولی خودم به خودم تبریک میگم:.vaioجان خروج شما را از صفر مطلق و ورودتان را به صفر حدی (خروج از تازه وارد بودن و ورود به عضو یت) را صمیمانه به شما و همه اهالی سایت تبریک می گویم......و من الله التوفیق.....

مبارکه
ایشالا شیرینی "کاربر فعال مهندسی شیمی" شدنت رو بخوریم . . .

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
خوب من هم اینجا یک پست بدم ببینم کاسبم یا نه!

جناب اشکان فروتن,شیراز هستید دیگه شیرازی هم هستید؟
اگر یک قرار عمومی شیراز بزاریم شما هم افتخار میدید؟
در آخر شما محصلید تموم کردید مهندسی رو یا شاغلید و ....؟(اینها رو چون همشهری بودیم پرسیدم)

به به تبریک هم میگم مدیر شدنتون رو!
من تازه دیدم!

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
خوب من هم اینجا یک پست بدم ببینم کاسبم یا نه!

جناب اشکان فروتن,شیراز هستید دیگه شیرازی هم هستید؟
اگر یک قرار عمومی شیراز بزاریم شما هم افتخار میدید؟
در آخر شما محصلید تموم کردید مهندسی رو یا شاغلید و ....؟(اینها رو چون همشهری بودیم پرسیدم)

به به تبریک هم میگم مدیر شدنتون رو!
من تازه دیدم!

ممنون حسین جان
من در خدمتتون هستم
من سه ساله درسم تموم شده . . .

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من ترم دوم هستم
همین الان به اندازه ی کافی حالمونو گرفتن.همش داریم موازنه می خونیم:cry:
اما خیلی رشتمو دوست دارم و به خاطرش هر کاری می کنم
قراره عید به بقیه درسام هم برسم.از امروز شروع کردم به درس خوندن
راستی اینجا میم شیمی از دانشگاه اصفهان نیست؟

Hossein.H.Shirazi

عضو جدید
ممنونم از توجهت اشکان خان.
پس مخ بودی یا تابستون! ............. همون مخ بودی وگرنه 3 ساله اصلاً راه نداره.:eek:
مگر اینکه .........

یک راهنمایی هم میخام:
من الآن که دارم م شیمی میخونم و ان شاءالله 8 ترمه تمومم(یکی از واحدهام ارائه نشد و امیدوارم که تابستون معرفی به استاد بهم بدن)
میخام اگر از لخاظ سربازی و قوانین دانشگاه پیام نور بشه برم مهندسی کامپیوتر هم بخونم.
تو شیمی درسم بد نیست ولی علاقع زیادی به کامپیوتر دارم و تمام درسهایی هم که مربوط بودن بالاترین نمره تو کلاس بودم.
یک محاسبه ای کردم دیدم که واحدهای عمومی رو که میتونم مهادل سازی بکنم فقط میمونه پایه ها که اگر بشه فکر کنم که 2 سال + تابستون هاش بشه تموم بکنم.
از تمامی دوستان راهنمایی میخام.(در هر زمینه ای که اصلاً این کار رو بکنم یا بزرام بعد از سربازی و .... )

اشکان خان یک پیغام خصوصی هم میدم یک مطلب هست که نمیتونم اینجا بگم!

آخرین ویرایش:

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم اوشون منظورشون این بوده که سه سال از تموم شدن درسشون می گذره
نه اینکه تو سه سال لیسانس گرفتن

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
پس مخ بودی یا تابستون! ............. همون مخ بودی وگرنه 3 ساله اصلاً راه نداره.:eek:
مگر اینکه .........

یک راهنمایی هم میخام:
من الآن که دارم م شیمی میخونم و ان شاءالله 8 ترمه تمومم(یکی از واحدهام ارائه نشد و امیدوارم که تابستون معرفی به استاد بهم بدن)
میخام اگر از لخاظ سربازی و قوانین دانشگاه پیام نور بشه برم مهندسی کامپیوتر هم بخونم.
تو شیمی درسم بد نیست ولی علاقع زیادی به کامپیوتر دارم و تمام درسهایی هم که مربوط بودن بالاترین نمره تو کلاس بودم.
یک محاسبه ای کردم دیدم که واحدهای عمومی رو که میتونم مهادل سازی بکنم فقط میمونه پایه ها که اگر بشه فکر کنم که 2 سال + تابستون هاش بشه تموم بکنم.
از تمامی دوستان راهنمایی میخام.(در هر زمینه ای که اصلاً این کار رو بکنم یا بزرام بعد از سربازی و .... )

حسین جان ، من اینقدرها هم نابغه نبودم
من گفتم که 3 سال هست که درسم تموم شده
به نظر من پیام نور کامپیوتر بخونی ، خیلی جالب نباشه
شاید بهتر باشه همون رشته اصلیت رو دنبال کنی
حالا اگه در کنار مهندسی شیمی یه رشته مثل MBA رو بخونی بد نباشه
البته این نظر شخصی منه
سایر دوستان هم میتونن در این زمینه باهات همفکری کنند
پیغام شخصی رو هم بفرست بیاد . . .

vaio

عضو جدید
ما که بی معرفت نیستیم آقا اشکان...ایشا الله در همه عرصه های زندگی موفق و پاینده باشید....منو باش خیال کردم بهتاشو بیرون کردم ..از یه طرف دیگه آقا اشکان (نه ببخشید آقای مدیر )وارد شد...زه خیال باطل....شوخی کردم..ولی ایشا الله متوجه باشید که مسولئت زیادی دارید ...و من الله التوفیق..

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
ما که بی معرفت نیستیم آقا اشکان...ایشا الله در همه عرصه های زندگی موفق و پاینده باشید....منو باش خیال کردم بهتاشو بیرون کردم ..از یه طرف دیگه آقا اشکان (نه ببخشید آقای مدیر )وارد شد...زه خیال باطل....شوخی کردم..ولی ایشا الله متوجه باشید که مسئولیت زیادی دارید ...و من الله التوفیق..

ایشالا با کمک شماها سعی میکنیم تا تاپیک خوبی بشه . . .:w11:

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ما که بی معرفت نیستیم آقا اشکان...ایشا الله در همه عرصه های زندگی موفق و پاینده باشید....منو باش خیال کردم بهتاشو بیرون کردم ..از یه طرف دیگه آقا اشکان (نه ببخشید آقای مدیر )وارد شد...زه خیال باطل....شوخی کردم..ولی ایشا الله متوجه باشید که مسولئت زیادی دارید ...و من الله التوفیق..
بچه ها یادتون هست روزهای اول... این کاربر چقدر خوش اخلاق بود....

srn57

عضو جدید
سلام!
مستر نیما!
از اون گزینه ها که گفتی به نظر من هیچ کدام!
شما سزبازی داری چه جوری میخوای بری مالزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم نظرم اینه که تو این وضعیت بری دنبال کار مطمئن باش ادامه تحصیل هم امکانش برات فراهمه.
اگر رفتی مطمئن باش به این راحتی ها نمیتونی برگردی.
تو همین ایران بهتره.

srn57

عضو جدید
ببخشید اینجا میگم.(تاپیک مربوطه رو قفل کردید آخه!)
انتخاب آقا اشکان مبارکه!
کاربر فعالی هستن و مسلما میتونه تالار رو خوب بچرخونه!
بهتاش عزیز ما هم داغون نشدیم ها!
نبودم میدونی که کجام!!
میرم و میام!
ان شا ا... که سایت و تالار م شیمی همیشه پر رونق باشه!

vaio

عضو جدید
آقای بهتاش خوش اخلاق بودم ...چون با هام خوش اخلاق بودند(به زمان فعل توجه کنید)...فکر نکنم حرفی منافی اخلاق زده باشم....ببینیم این مدیر چه کار می کنه...هر کس یه دورهای داره...هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود...

ممنونم از توجهت اشکان خان.
مگر اینکه .........

یک راهنمایی هم میخام:

بنظر من همین رشترو به یه جای برسونی خیلی بهتره .
وقتی می خوای وقت بذاری دوباره درس بخونی پس بشین واسه فوق رشته خودت بخون ! این روزا اکثرا از جمله خود من بحثشون اینه که آیا واسه فوق بخونن یا با لیسانس برن سر کار .
اگه میخوای یه رشته دیگه بخونی فوقشو بخون نه اینکه دوباره لیسانس!
موفق باشید

سلام!
مستر نیما!
از اون گزینه ها که گفتی به نظر من هیچ کدام!
شما سزبازی داری چه جوری میخوای بری مالزی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
منم نظرم اینه که تو این وضعیت بری دنبال کار مطمئن باش ادامه تحصیل هم امکانش برات فراهمه.
اگر رفتی مطمئن باش به این راحتی ها نمیتونی برگردی.
تو همین ایران بهتره.
مشکل سربازی که حله . یکی از دوستام که کاراش رو کرده و قراره بره ، گفت که 15 میلیون سفته میذاری میتونی بری . تازه وقتی رفتی اونجا اقامت میتونی بگیری و بشرط اینکه در مدت 2 سال تحصیلت به ایران سر نزنی ، وقتی برگشتی با 5 میلیون میتونی بخری سربازیتو . تازه مقیم هر 2 کشور هم خواهی بود .
خوبه نه ؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
مشکل سربازی که حله . یکی از دوستام که کاراش رو کرده و قراره بره ، گفت که 15 میلیون سفته میذاری میتونی بری . تازه وقتی رفتی اونجا اقامت میتونی بگیری و بشرط اینکه در مدت 2 سال تحصیلت به ایران سر نزنی ، وقتی برگشتی با 5 میلیون میتونی بخری سربازیتو . تازه مقیم هر 2 کشور هم خواهی بود .
خوبه نه ؟
مطمئنی؟

اشکان فروتن

مدیر بازنشسته
آقای بهتاش خوش اخلاق بودم ...چون با هام خوش اخلاق بودند(به زمان فعل توجه کنید)...فکر نکنم حرفی منافی اخلاق زده باشم....ببینیم این مدیر چه کار می کنه...هر کس یه دورهای داره...هر کسی نغمه خود خواند و از صحنه رود...

عزیزم ، تو چرا همش میخوای ما رو بزنی؟
به خدا ، ما دوست داریم

srn57

عضو جدید
آقا نیما مطمئنی؟
یکی از دوستان که دکتری شیمی رو داره میگیره به همین روش میخواد بره والبته به پشتوانه یکی از دانشگاههای اروپایی!
ملزی هم میشه؟ اون هم با مدرک لیسانس؟؟
راستی اون قضیه LNG و NGL چی شد؟
میخوای بحثش رو همین جا بذار شاید کسی بیشتر بدونه ما هم یاد بگیریم!

vaio

عضو جدید
بچه ها یه سئوال...به نظر شما چرا آقای مدیر(آقا اشکان) آواتارشو عوض کرده؟؟؟ همه می تونن نظر بدن...

بالا