گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lordesiah

عضو جدید
چه خبره اینجا؟؟
کی درس خوند کی نخوند ؟؟
من کم خوندم
اوناییم که نخوندن یا مثه من ککم خوندن ... معمولا اول برنامه ها همین وضعه تا منظم شه ... ولی بیخیالش نشید شده روزی 2 صفحه رو بخونید تا عادی شه یخورده براتون

lordesiah

عضو جدید
برنامه سنگین نیست؟

به نظرم سنگین نیست فقط زمان بیشتری میبره ...
واسه من که اینطوری بود من چیز خاصی نخوندم ولی حوصله ام زود سر میره ...
همه مون درسها رو گذروندیم ... اگر سنگینیم باشه به نظرم بخاطر اینه که فراموش کردیم

blue.lady

عضو جدید
همه مون درسها رو گذروندیم ... اگر سنگینیم باشه به نظرم بخاطر اینه که فراموش کردیم
من محاسبات عددی رو نگذروندم. بقیرو هم نخونده گذروندم:biggrin:

ولی روزی 12 ساعت باید بزاریم برای این برنامه. سرسری که نمیشه خوند.

hibye90

عضو جدید

منم حوصلم سر میره..:(چیزی هم پیش نرفتم...

lordesiah

عضو جدید
من محاسبات عددی رو نگذروندم. بقیرو هم نخونده گذروندم:biggrin:

ولی روزی 12 ساعت باید بزاریم برای این برنامه. سرسری که نمیشه خوند.

درسته سرسری نمیشه خوند ... ولی اینا دروس ریاضی هستن بیشتر فرمولا مهمن ...
برای درک بهترشون باید کتاباشون رو خوند
من هم که محاسبات خوندم خیلی دستگیرم نشد ... تقریبا اصل موضوع رو گرفتم ...
منم حوصلم سر میره..:(چیزی هم پیش نرفتم...

من فقط محاسبات تا پایان فصل 2 خوندم ...
الانم میخوام 2 فصل دیگه محاسبات بخونم ...
احتمالا تا 12 میکشه بعدش هم اگه حسش باشه گسسته ...
فردا هم برنامه روز 2 شهریور اجرا میکنم و اگه زمان داشتم برنامه 1 و 3 شهریور رو
شما هم الان شروع کنید ... البته اگه واقعا قصدتون ارشده ...
کسی حوصلتون رو نمیتونه بیاره سرجاش چون مطمئنن یه چیز خاصی هست که مانع میشه یعنی خودتون بهتر میدونید پس خودتون باید حوصلتونو سرجاش بیارید ...
پس شروع کنید ...
من که الان رفتم شما هم خواستید بشینید بخونید ...
موفق باشید :)

hibye90

عضو جدید
من فقط محاسبات تا پایان فصل 2 خوندم ...
الانم میخوام 2 فصل دیگه محاسبات بخونم ...
احتمالا تا 12 میکشه بعدش هم اگه حسش باشه گسسته ...
فردا هم برنامه روز 2 شهریور اجرا میکنم و اگه زمان داشتم برنامه 1 و 3 شهریور رو
شما هم الان شروع کنید ... البته اگه واقعا قصدتون ارشده ...
کسی حوصلتون رو نمیتونه بیاره سرجاش چون مطمئنن یه چیز خاصی هست که مانع میشه یعنی خودتون بهتر میدونید پس خودتون باید حوصلتونو سرجاش بیارید ...
پس شروع کنید ...
من که الان رفتم شما هم خواستید بشینید بخونید ...
موفق باشید :)

خو منم میخونم:)اگه ازت نزدم جلو:surprised::D!

blue.lady

عضو جدید
منم یه روز از برنامه عقبم.یعنی از امروز شروع کردم.الان دارم گسسته میخونم.بهتره فردا ساعت 6 بیدار بشیم.;)

lordesiah

عضو جدید
دوستان سوال برام پیش اومده ...
فردا که میخونید این رو ج بدید
محاسبات فصل 3 ... سوالای آخر که حل داره مثال 15 ...
میخوام بدونم h^2/4 چه جوری شد ...
به جواب رسیدید ممنون میشم پاسخ بدید ...

shaparak_7

عضو جدید
سلام بچه ها..جقدر سخته از مانیتور خوندن هرکار میکنم نمیتونم:confused:جلو نمیره اصلا برنامه..همتون وضعتون از من بهتره:biggrin:

آمیتیسا

عضو جدید
منم محاسبات پاس نکردم،البته دوبار برداشتم هربار جلسه اول رو که نشستم رفتم حذف کردم.از این درسای به دردنخور بدم میاد:razz:این ترمم قصد ندارم بردارم.چندتا سوال از محاسبات میاد؟نمیشه کلاً بیخیالش شد؟!!:redface:

hoseng

کاربر بیش فعال
من خودم الان متاسفانه درگیر پیدا کردن خونه و امتحانای ترم تابستونم ایشالا از ششم شروع می کنم

blue.lady

عضو جدید
آره خیلی خسته کنندست پای مانیتور/ بیرون از خونه مانیتور توی خونه مانیتور/ا:confused:میدوارم بقیه منابع رو کتاب معرفی کنید.

voroojak66

عضو جدید
سلام بچه ها. منم مث شماها قراره امسال شرکت کنم ولی دوساله فارغ التحصیل شدمو کلا همه چی یادم رفته تا الانم هیچی نخوندم. به نظرتون میتونم قبول شم؟!!!!!! جزوه های پارسه رو دارم فقط برنامه نویسی و پایگاه داده رو ندارم اگه دارین لطفا لینک دانلودشو برام بزارین ممنون میشم.;)
در مورد دروس ریاضی به نظر من اگه قراره درسیو حذف کنین ریاضی مهندسی و محاسبات گزینه های بهترین. چ.ن محاسبات هرچند درس سبکیه ولی خیلی وقت گیره و دقت بالایی میخواد. ریاضب مهندسیم که باید پایت خیلی قوی باشه و بعدا هم به درد نمیخوره.
اگه کتابای مرجعم دارین لینک دانلودشو بزارین مثلا برنامه نویسی پرات و الگوریتم clrs و سیستم عامل استالینگز. ساختمان داده هم بگین مرجعتون چیه.

voroojak66

عضو جدید
برنامتونو دیدم خوبه ولی چرا فقط ریاضی گذاشتین؟ میشه یه برنامم واسه دروس مشترک بزارین :cry:

voroojak66

عضو جدید
به نظر من باید دروسو چند دسته کرد و پا به پای هم پیش برد نه که یه گروهو بخونی بزاری کنار بعد بعدیو بخونی. تازه دروس مشترک مهمتر از بقین که اصلا نباید گذاشتشون کنار. تو برنامه ی روزانه باید حدقل دو درس مشترک باشه با یک درس از تخصصی و یکی از ریاضی. روش فک کنین و برنامه رو عوض کنین که منم باهاتون بخونم. اینجوری به منم کمک میشه انگیزه پیدا می کنم واسه خوندن. لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :(

redflight

عضو جدید
ببخشید من هم می خوام کنکور بدم امسال
اما برنامه ای که گذاشتید رو پیدا نمی کنم:(

hoseng

کاربر بیش فعال
به نظر من باید دروسو چند دسته کرد و پا به پای هم پیش برد نه که یه گروهو بخونی بزاری کنار بعد بعدیو بخونی. تازه دروس مشترک مهمتر از بقین که اصلا نباید گذاشتشون کنار. تو برنامه ی روزانه باید حدقل دو درس مشترک باشه با یک درس از تخصصی و یکی از ریاضی. روش فک کنین و برنامه رو عوض کنین که منم باهاتون بخونم. اینجوری به منم کمک میشه انگیزه پیدا می کنم واسه خوندن. لطفاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا :(
شما اگه نظری داری باید خودت یه برنامه بریزی و به بقیه پیشنهاد بدی نه که بگی بقیه واست برنامه بریزن:confused:

redflight

عضو جدید
من می خوام علوم کامپیوتر بدم
ریاضی ضریب 6 اا
اگه برای هر درس بشه یه تاپیک ایجاد کنید و مثلا مشخص کنید ریاضی این هفته مثلا فصل 1 هست و اون هفته همه سوالات جالب و تست های جدید و... را بزارن خوب می شه

voroojak66

عضو جدید
من پیشنهادمو دادم حالا اگه بقیه موافق باشن که همه ی درسا با هم پیش بره اونوقت می تونیم با هم یه برنامه دیگه بچینیم. باید ببینیم نظریه بقیه چیه. اگه با بقیه بچه ها در ارتباطی نظرشونو بپرس. من منتظر خبرتون هستم

آمیتیسا

عضو جدید
منم اولش این برنامه رو قبول داشتم.راستش مرداد شروع کردم به خوندن دروس ریاضی.اول از همه هم گسسته،ولی خیلی کسل کننده بود،بیخیال شدم.الانم از این برنامه خوشم اومد ولی از اونجایی که خیلی عقبم و کلاَ از وقتی اومدم دانشگاه از ریاضیات بدم اومده(بخاطر ضعف تدریس)، خیلی خیلی زود خسته میشم.اگه ی درسی مثه منطقی و معماری رو لابلاش بذارین خوبه.این درسارو گفتم چون ماهیتش با درسای دیگه یکم فرق میکنه.درکشم راحت تره.
نظر من این درسا بود.ولی فک میکنم اگه بچه ها نظر بدن که به توافق برسیم ی درس تخصصی وسط این همه ریاضی بذاریم،خوبه.آدم انگیزه میگیره:)

redflight

عضو جدید
یکی ممکنه یه روز بخونه یکی ممکنه یه روز نخونه
اگه برنامه ریزی هفتگی باشه بهتر نیست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا