گروه آمادگی برای کنکور ارشد کامپیوتر 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hibye90

عضو جدید
یکی ممکنه یه روز بخونه یکی ممکنه یه روز نخونه
اگه برنامه ریزی هفتگی باشه بهتر نیست؟
خودت میزان مطالعه تو یه هفته ی برنامه رو در نظر بگیر و بخون .اخر هفته مث بچه های دیگه میرسی به برنامه!

blue.lady

عضو جدید
اگه میخواین برنامه رو عوض کنید در یک روز 4 تا درس مختلف نذارید که اصلا جواب نمیده. دو درس در یک روز بهتره . حالا یا ریاضی یا مشترک یا تخصصی.:que:

shaparak_7

عضو جدید
اگه میخواین برنامه رو عوض کنید در یک روز 4 تا درس مختلف نذارید که اصلا جواب نمیده. دو درس در یک روز بهتره . حالا یا ریاضی یا مشترک یا تخصصی.:que:

منم با شما موافقم.چهار تا درس تو یه روز اصلا جواب نمیده.من امتحان کردم و نتیجه نمیده چون نمیشه به درک عمقی رسید جلو هم نمیره.:eek:

voroojak66

عضو جدید
شما اگه نظری داری باید خودت یه برنامه بریزی و به بقیه پیشنهاد بدی نه که بگی بقیه واست برنامه بریزن:confused:

برنامه شما خوبه فقط همش ریاضی خوب نیست. مثلا 3 تا مشترک با گسسته میزاشتی خوب بود. و یه چیز دیگه چرا حل تمرین و تستای هر فصلو موقه تموم کردن همون فصل نزاشتین؟

voroojak66

عضو جدید
جزوه های پارسه که برنامه ریزی رو با توجه به اون ریختی مال چه سالیه؟ جزوه آماری که من دارم اصلا مطابق با اینی که گذاشتین نیست. جزوه من مال پارساله

hoseng

کاربر بیش فعال
جزوه های پارسه که برنامه ریزی رو با توجه به اون ریختی مال چه سالیه؟ جزوه آماری که من دارم اصلا مطابق با اینی که گذاشتین نیست. جزوه من مال پارساله
اولا اینکه من نمیدونم واسه چه سالیه اگه صلاح بدونین لینک دانلود همشو گذاشتم براتون
ثانیا عزیز من انتقاد خیلی آسونه من که گفتم برنامه ارائه بده

voroojak66

عضو جدید
چرا میزنی خب :cry:. اگه شما با همون برنامه راحتین خوب ادامه بدین. منم دارم برناممو می ریزم کامل شد میزارم نظرتونو بدین. من فقط خواستم با هم پیش بریم که انگیزه ای باشه واسم.

voroojak66

عضو جدید
در مورد سال جزوه هام واسه این پرسیدم که خواستم بدونم اگه جزوه شما جدیدتره اونو بخونم. اخه این جزوه نزدیک 600 صفحه ست.

آمیتیسا

عضو جدید

ریاضی مهندسی فقط معلومه که اونم واسه 86 هست.که البته خیلی قدیمیه!!:redface:
شما که آمارو جدیدشو داری،لطف کن واسه ماهم بذار.
خدا خیرت بده;)

blue.lady

عضو جدید
چهار تا نه دوتام کمه. سه تا خوبه. من یه فایل میزارم، مشاوره پارسه ست. بخونین ضرر نداره.

http://uploadfa.net/uploads/13459211291.docx
حرف مشاورو بی خیال.دانشجو بهترین مشاور برای خودشه. اونایی که خوندن دیدن چهارتا و سه تا خوب نیست . یا یکی یا دوتا. خودمم یه مدت چهارتایی میخوندم تا میای یکیو بفهمی باید بری رو اونیکی. چهار تا و سه تا شاید واسه رشته های دیگه مثل مدیریت خوب باشه . واسه ما جواب نمیده.

آمیتیسا

عضو جدید
به نظر منم دوتا درس از همه بهتره.چون تا بیایم ی مبحثی رو از ی درس تموم کنیم،نصفه روزمون رفته.3،4 تا درس الکی سرسری خونی میشه!!!:razz:
البته واسه من ی درسم جواب میده،چون وقتی شروع کنم بدجوری میرم تو حس!:biggrin:

hoseng

کاربر بیش فعال
چرا میزنی خب :cry:. اگه شما با همون برنامه راحتین خوب ادامه بدین. منم دارم برناممو می ریزم کامل شد میزارم نظرتونو بدین. من فقط خواستم با هم پیش بریم که انگیزه ای باشه واسم.
من امروز صبح تو امتحانای ترم تابستونم یه مشکلی پیش اومد الکی الکی اندیشه رو نتونستم برم سر جلسه حالا صفر میدن یه مقدار عصبی بودم اگه بی احترامی شد ببخشید

در مورد سال جزوه هام واسه این پرسیدم که خواستم بدونم اگه جزوه شما جدیدتره اونو بخونم. اخه این جزوه نزدیک 600 صفحه ست.
من والا سالشون و نمیدونم حالا اگه از رو پاسه نخواستین بخونین از رو چیزای دیگه مثل پوران هم میشه

voroojak66

عضو جدید
ریاضی مهندسی فقط معلومه که اونم واسه 86 هست.که البته خیلی قدیمیه!!:redface:
شما که آمارو جدیدشو داری،لطف کن واسه ماهم بذار.
خدا خیرت بده;)
من پارسال جزوه هاشو خریدم متاسفانه فایلشو ندارم که بزارم واسه دانلود. :(

voroojak66

عضو جدید
من امروز صبح تو امتحانای ترم تابستونم یه مشکلی پیش اومد الکی الکی اندیشه رو نتونستم برم سر جلسه حالا صفر میدن یه مقدار عصبی بودم اگه بی احترامی شد ببخشید

اشکال نداره این دفه رو میبخشم ولی تکرار نشه :mad:

شوخی کردم شاید اگه منم جای شما بودم بدتر از این برخورد می کردم. شما باید ببخشی

voroojak66

عضو جدید
حرف مشاورو بی خیال.دانشجو بهترین مشاور برای خودشه. اونایی که خوندن دیدن چهارتا و سه تا خوب نیست . یا یکی یا دوتا. خودمم یه مدت چهارتایی میخوندم تا میای یکیو بفهمی باید بری رو اونیکی. چهار تا و سه تا شاید واسه رشته های دیگه مثل مدیریت خوب باشه . واسه ما جواب نمیده.

منم مث شماهام دوست دارم یه درسو تموم کنم بعد برم سراغ یکی دیگه ولی همه ی مشاورا میگن اشتباهه باید روزی 3 تا 4 درسو تو برنامت بزاری. البته واسه ساعتای مطالعه ی بیشتر نه 4 ساعت

voroojak66

عضو جدید

من والا سالشون و نمیدونم حالا اگه از رو پاسه نخواستین بخونین از رو چیزای دیگه مثل پوران هم میشه

شما که برنامه ریزیت خوبه خب به برنامه دیگه بریز واسه 5 درس که 3 تاشم مشترک باشه. من والا برنامه ریزیم خوب نیس. اگرم همین برنامتونه که من دو درس آمارو گسسته رو باهاتون پیش میرم سیستم عاملو منطقیو داده رو هم میزارم تو برنامم. البته امبدوارم. استارتش واسم سخته بعد دو سال. اگه پیشنهادی داشتین واسم که بتونم شروع کنم خوشحال میشم بشنوم;)

آمیتیسا

عضو جدید
شما که برنامه ریزیت خوبه خب به برنامه دیگه بریز واسه 5 درس که 3 تاشم مشترک باشه. من والا برنامه ریزیم خوب نیس. اگرم همین برنامتونه که من دو درس آمارو گسسته رو باهاتون پیش میرم سیستم عاملو منطقیو داده رو هم میزارم تو برنامم. البته امبدوارم. استارتش واسم سخته بعد دو سال. اگه پیشنهادی داشتین واسم که بتونم شروع کنم خوشحال میشم بشنوم;)

به نظر من این کارو نکن.چون اصلاً بازده نداره.شما که دوس دارین تو ی روز چندتا درس بخونی،به نظر من همون درسیو که بیشتر از بقیه دوس داری اضافه کن.البته سعی نکن بیشتر از 4تا درس تو ی روز بخونی چون درسای ما طوریه که مباحثش خیلی گسترده هست.همه به هم ربط داره.تا بیای ی مطلبو بگیری،چند ساعت طول میکشه.برنامشم مثه درسای دیگه بذار.حجم کتابو ی تخمین بزن،بین روزایی که مونده تقسیمش کن.:)
موفق باشی;)

آمیتیسا

عضو جدید
من پارسال جزوه هاشو خریدم متاسفانه فایلشو ندارم که بزارم واسه دانلود. :(

شما که پارسال جزوه خریدی،حتماً کنکور هم دادی دیگه.جزوه ای که خوندی،به دردبخور بود.یعنی تسلط رو همون جزوه کافیه یا باید منابع دیگه هم بخونیم؟(منظورم مطالعه تشریحیه)

voroojak66

عضو جدید
شما که پارسال جزوه خریدی،حتماً کنکور هم دادی دیگه.جزوه ای که خوندی،به دردبخور بود.یعنی تسلط رو همون جزوه کافیه یا باید منابع دیگه هم بخونیم؟(منظورم مطالعه تشریحیه)
نه من پارسال جزوه هارو گرفتم بعدش مشکل پیش اومد واسم نخوندم ازموناشم انصراف دادم

hoseng

کاربر بیش فعال
اشکال نداره این دفه رو میبخشم ولی تکرار نشه :mad:

شوخی کردم شاید اگه منم جای شما بودم بدتر از این برخورد می کردم. شما باید ببخشی
قربون شما

من والا دیگه حوصله این چیزا رو ندارم شرمنده

bahare1988

عضو جدید
عیب نداره غصه شو نخور. اینقد از این اتفاقا واسه من افتاد تو دوران کارشناسیم! فکر کنم بی خیال ترین دانشجوی دانشگامون من بودم:biggrin:

afsaneh68

عضو جدید
سلام،من از شنبه شروع میکنم....من بچه یاسوجم...از بچه ها کسی دوست داشته باشه باهم بخونیم از هرطریقی خوشحال میشم.

voroojak66

عضو جدید
سلام،من از شنبه شروع میکنم....من بچه یاسوجم...از بچه ها کسی دوست داشته باشه باهم بخونیم از هرطریقی خوشحال میشم.
سلام. منم هنوز شروع نکردم خوشحال میشم با هم پیش بریم البته برنامتونو نمیدونم اگه بگی برنامتو ببینم چجوریه می تونیم با هم بخونیم یا نه.

آمیتیسا

عضو جدید
سلام بچه ها
من از همین الان انصرافمو از این برنامه اعلام میکنم.از اولم گفته بودم که قصدم واسه کنکور سال بعد هست.این برنامم الان واسم سنگینه.این ترمم 18 واحد درس تخصصیه سنگین دارم،نمی تونم تمرکزمو رو کنکور بذارم.از الانم تصمیم دارم فقط امسال رو درسای مشترک و تخصصی واسه کنکور مسلط بشم که ایشالا سال دیگه مشکلی نداشته باشم.
امیدوارم همه شما تو کنکور موفق بشین;):gol:

hoseng

کاربر بیش فعال
عیب نداره غصه شو نخور. اینقد از این اتفاقا واسه من افتاد تو دوران کارشناسیم! فکر کنم بی خیال ترین دانشجوی دانشگامون من بودم:biggrin:
آخه منم واسه صفره غصه نمیخورم که واسه اون 22 هزارتومنی که پای اندیشه دادم دلم میسوزه:)

سلام. منم هنوز شروع نکردم خوشحال میشم با هم پیش بریم البته برنامتونو نمیدونم اگه بگی برنامتو ببینم چجوریه می تونیم با هم بخونیم یا نه.

منم تازه میخوام شروع کنم اگه کسی هست بگه

سلام بچه ها
من از همین الان انصرافمو از این برنامه اعلام میکنم.از اولم گفته بودم که قصدم واسه کنکور سال بعد هست.این برنامم الان واسم سنگینه.این ترمم 18 واحد درس تخصصیه سنگین دارم،نمی تونم تمرکزمو رو کنکور بذارم.از الانم تصمیم دارم فقط امسال رو درسای مشترک و تخصصی واسه کنکور مسلط بشم که ایشالا سال دیگه مشکلی نداشته باشم.
امیدوارم همه شما تو کنکور موفق بشین;):gol:
موفق باشی

redflight

عضو جدید
من از یک شنبه شروع می کنم :D روزی هم دو تا درس می خونم بیشتر از دو تا درس باعث پراکندگی مطالب می شه کمترش هم دیگه کسل کننده می شه برام

bahare1988

عضو جدید
دوساله از درس و کتابام دور شدم. دروس ریاضی رو یادم رفته. اینطوری نمیشه باید یه فکر اساسی کنم

voroojak66

عضو جدید
دوساله از درس و کتابام دور شدم. دروس ریاضی رو یادم رفته. اینطوری نمیشه باید یه فکر اساسی کنم
منم مث تو هیچی یادم نیس. می خوام تا آخر شهریور جزوه هامو یه دور کنم که یه کم ذهنم آماده شه بعد با جزوه های پارسه میخونم و بعد هر فصل حل تمرینا و تستاش و البته خلاصه برداری! اگه کسی میتونه خودشو با این برنامه مچ کنه خوشحال میشم با هم پیش بریم;)

hoseng

کاربر بیش فعال
منم امروز خلاصه برداری فصل اول گسسته رو تموم کردم و حالا میبینم جزوه فصل دومشو ندارم
اصلا میبینی خداوکیلی خدا هم حال نمیکنه من خودمو تو زحمت بندازم

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا