گاه رفتن است....

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز!
از روزی که وارد این باشگاه شدم جز خوبی و مهربونی چیزی از بچه های این باشگاه ندیدم! تمام بچه ها به من لطف داشتن و همیشه سعی کردن امید رو بهم برگردونن! خوبی های شما دوستان رو فراموش نمی کنم! فراموش نمی کنم که تنها چیزی که ذره ای امید نسبت به رشته و دانشگاهی که در آن تحصیل می کنم به من داد آشنایی با شما دوستان بود! چون اگه به این دانشگاه و این رشته پا نمیزاشتم شاید اصلا با اینجا آشنا نمی شدم! فراموش نمی
کنم که این باشگاه به من یاد داد که هنوز کسانی هستند که می توانم با به یاد آوردن وجودشان احساس آرامش کنم!
ولی باید رفت! باید بروم! باید بروم تا خودم را پیدا کنم! باید بروم تا جواب سوالهایم را بیابم! باید بروم تا جایگزینی برای پر کردن حفره های درونم بیابم! باید رفت تا افکارم, رفتارم و وجودم سوهانی نباشد بر اعصاب دیگران! باید.....
چه بخواهی چه نخواهی روزی برمی گردم ! روزی که پرسشهایم جواب داده شده باشد! روزی که مسیرم را یافته باشم! روزی که حرکتهایم معنی دار باشد! روزی که بتوانم برای دردهای جهان درمانی بیابم! روزی که دردهایم رهایم کنند! آن روز خواهد آمد! کی؟ نمی دانم! ولی می دانم خواهد آمد! شاید فردا, پس فردا, یک ماه یا یک سال دیگر... ولی مطمئن هستم که خواهد آمد!
آن روز از زندان درونم دریچه ای خواهم ساخت به بیرون! به سوی زیبایی ها, پاکی ها, خوشی ها , شاید دریچه ای به نیستی! اینهایش دیگر مهم نیست! مهم باز شدن آن دریچه است!
پس تا اون روز خوش باشید و شادکام!
با آرزوی بهترینها برای شما.
دوست کوچکتان ,کامران:gol:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا شماها برای اینکه بخواید خودتونو پیدا کنید فقط میخواید دور شید از جمع...
بابا به خدا با بودن اینجا هم میشه جواب سوالهارو پیدا کرد.
میدونم که نه شما که اونی که خودش میدونه منظورمو با حرف من نمیمونید.
نمیدونم هرکس خودش میتونه تصمیم بگیره.
اما اقا کامران ما همه شما رو دوست داریم.

کجا کامران ؟
ای بابا
چرا هر کی میاد زودی میره ؟؟
یعنی یه سر زدن به باشگاه هم اینقدر سخته ؟؟
بگو کجا تا بذارم بری :)

gordafarin

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميدوارم به جواب تمام سوالهات برسي
تمايز فكري موجب بلوغ زودرس ميشه
موفق باشي كامران عزيز
;)

shanli

مدیر بازنشسته
کجا کامران؟
تازه میخواستیم داده های ناقص رو کامل کنیم!

مطمئنم هر تصمیمی که برای باز شدن دریچه ی درونت گرفتی درسته.
سعی کن زود برگردی:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
كامران ......... نه براي من براي همه بچه هاي يه دوست خوب يه پسر محجوب و مودب هستي اما اينكه بخواي براي يافتن سوالاتت از اينجا از جمع از باشگاه از .... هرجا كه فكرشو ميكني دور شي ... متاسفانه كاملا در اشتباهي ... چون دنياي اطراف ما يه سيكل بسته داره از هر كجا كه دور بشي به پشت سرت كه نگاه كني ميبيني كه دوباره به همونجا رسيدي .......... يه دور بسته متوالي ...... اين قانون زندگي .... و قانون طبيعته .... و ما جزيي از اين زندگي و طبيعت هستيم ... اگه بتوني توي اين دورمتوالي خودت رو پيدا كني به سكون و آرامش ميرسي ... اونجاست كه درهاي ابهام به روت باز ميشه .... و نگاه ديگران برات پر معنا .... زندگي برات جذاب و پر كشش ميشه ...................................................... نرو .... بمون ...با چندتا چشم كه همراهيت ميكنن بهتر ميتوني دنيا رو ببيني ... با چند تا دست كه كمكت ميكنن بهتر ميتوني گره هاي ذهنتو باز كني ....با چند تا پا كه قدم به قدم با هات راه ميان بهتر ميتوني از كوه سختيها رد بشي .................. نرو ......... باش .......... ما كنارت هستيم هرجا كه باشي :redface:

گلابتون

مدیر بازنشسته
كامران ......... نه براي من براي همه بچه هاي يه دوست خوب يه پسر محجوب و مودب هستي اما اينكه بخواي براي يافتن سوالاتت از اينجا از جمع از باشگاه از .... هرجا كه فكرشو ميكني دور شي ... متاسفانه كاملا در اشتباهي ... چون دنياي اطراف ما يه سيكل بسته داره از هر كجا كه دور بشي به پشت سرت كه نگاه كني ميبيني كه دوباره به همونجا رسيدي .......... يه دور بسته متوالي ...... اين قانون زندگي .... و قانون طبيعته .... و ما جزيي از اين زندگي و طبيعت هستيم ... اگه بتوني توي اين دورمتوالي خودت رو پيدا كني به سكون و آرامش ميرسي ... اونجاست كه درهاي ابهام به روت باز ميشه .... و نگاه ديگران برات پر معنا .... زندگي برات جذاب و پر كشش ميشه ...................................................... نرو .... بمون ...با چندتا چشم كه همراهيت ميكنن بهتر ميتوني دنيا رو ببيني ... با چند تا دست كه كمكت ميكنن بهتر ميتوني گره هاي ذهنتو باز كني ....با چند تا پا كه قدم به قدم با هات راه ميان بهتر ميتوني از كوه سختيها رد بشي .................. نرو ......... باش .......... ما كنارت هستيم هرجا كه باشي :redface:
آآآآآآآآآااه ببخشيد خيلي روده درازي كردم :redface:

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز!

از روزی که وارد این باشگاه شدم جز خوبی و مهربونی چیزی از بچه های این باشگاه ندیدم! تمام بچه ها به من لطف داشتن و همیشه سعی کردن امید رو بهم برگردونن! خوبی های شما دوستان رو فراموش نمی کنم! فراموش نمی کنم که تنها چیزی که ذره ای امید نسبت به رشته و دانشگاهی که در آن تحصیل می کنم به من داد آشنایی با شما دوستان بود! چون اگه به این دانشگاه و این رشته پا نمیزاشتم شاید اصلا با اینجا آشنا نمی شدم! فراموش نمی

کنم که این باشگاه به من یاد داد که هنوز کسانی هستند که می توانم با به یاد آوردن وجودشان احساس آرامش کنم!

ولی باید رفت! باید بروم! باید بروم تا خودم را پیدا کنم! باید بروم تا جواب سوالهایم را بیابم! باید بروم تا جایگزینی برای پر کردن حفره های درونم بیابم! باید رفت تا افکارم, رفتارم و وجودم سوهانی نباشد بر اعصاب دیگران! باید.....

چه بخواهی چه نخواهی روزی برمی گردم ! روزی که پرسشهایم جواب داده شده باشد! روزی که مسیرم را یافته باشم! روزی که حرکتهایم معنی دار باشد! روزی که بتوانم برای دردهای جهان درمانی بیابم! روزی که دردهایم رهایم کنند! آن روز خواهد آمد! کی؟ نمی دانم! ولی می دانم خواهد آمد! شاید فردا, پس فردا, یک ماه یا یک سال دیگر... ولی مطمئن هستم که خواهد آمد!

آن روز از زندان درونم دریچه ای خواهم ساخت به بیرون! به سوی زیبایی ها, پاکی ها, خوشی ها , شاید دریچه ای به نیستی! اینهایش دیگر مهم نیست! مهم باز شدن آن دریچه است!

کامران جان...نمیدونم بهت چی بگم...فقط اینکه تو فکر نمیکنی با کمک هم بهتر میتونیم جواب سوالاتو پیدا کنیم...فکر نمیکنی با کمک هم بهتر میتونیم مسیری رو که باید بریم پیدا کنیم....ما اینجا با هم دوست هستیم هممون...و بخشی از دوستی اینه که به هم کمک کنیم تا به سمت موفقیت بریم....شاید اینطوری راحت تری....نمیدونم....برات ارزوی موفقیت میکنم....امیدوارم جواب سوالاتو زودتر پیدا کنی...:cry:

صياد

عضو جدید
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه چون نديدند حقيقت ره افسانه زدند(حافظ)

با جواب هر سئوال، سئوالات ديگه اي مطرح ميشه و هيچ جوابي نميتونه تو رو قانع كنه ... بقول حافظ چون حقيقت رو نميدونن يه افسانه اي برات رديف ميكنن ... جواب قطعي كه كاملا راضيت كنه هيچ جا وجود نداره ... گفت يافت نمي شود گشته ايم ما.... گفتم آنكه يافت نمي شود آنم آرزوست ...

در كتاب مقالات شمس تبريز اومده:
يه نفر گنجنامه اي يافت كه اگر از دروازه شهر خارج بشه و روي تل خاك بيرون دروازه بايسته و تيري رها كنه ...هرجا كه تير افتاد اگر زمين را بكند گنجي خواهد يافت .. هر روز به اونجا ميرفت و تير مي انداخت و زمين را مي كند ولي از گنج خبري نبود .. خبر به حاكم شهر رسيد و كمانداران بسيار براي اينكار اجير كرد ولي ره به جايي نبرد ... اون شخص يه خوابي ديد ... در آنجا بهش گفته شد كه : ما گفتيم تير رابينداز نگفتيم زه را بكش ... همانجايي كه ايستادي گنج است ...
شمس توضيح ميدهد كه هر چه از طريق تفكر بخواهي بدنبال خداشناسي بروي دورتر مي شوي اين كار دل است كار پيشاني نيست.... هر كه فاضلتر دورتر از مقصود ....:smile:

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
حقیقت زندگی رو با تموم خوبیها و بدیها بپذیر تا به ارامش برسی ....;)

جواب تموم سوالات پیش خودته .... اول از خودت شروع کن....;)

ارزوی موفقیت ....:smile:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
سلام!
واسه این دوباره اومدم که واسه بعضی دوستان سوتفاهم یه وقت پیش نیاد!

گلاب عزیز!ارغوان خانم !ممنون از لطف و محبتتون! واقعا ممنونم! ولی قبول کنین بعضی راهها رو نمیشه آدم با دوستاش بره! بعضی کارا هست که آدم باید خودش بکنه! بعضی چیزاست که حتی بهترین دوست آدم هم نمی تونه اونارو درک کنه چون ریشه تو تفکرات اون شخص داره! گاهی وقتا آدم برای اینکه کسانی که بهشون علاقه داره و براشون اهمیت قائله, آسیب نبینن و ناراحت نشن باید ازشون فاصله بگیره!
تو این چند مدتی که تو باشگاه بودم جز حرفای ناامید کننده و اعصاب خورد کن چیزی نگفتم! فکر کنم حداقل با یه مدت غیبت بشه اثر اون حرفا و افکار رو از کم کرد! خیلی سخته که آدم بتونه خودشو عوض کنه! و وقتی آدم میبینه که نمیتونه تغییر کنه باید بره تا وجودش سوهان روح بقیه نباشه!
نیما جان! نگران نباش! جای خاصی نمیرم! کماکان زیر سایه ات به سر می بریم! حالا حالاها از شر من خلاص نمیشی! مطمئن باش حداقل واسه صندلی داغ هم که شده بر می گردم!
نازنین, asiabadboy,kernel,anita 20و shanli و gordafarin
از لطف شما دستان هم کمال تشکر رو دارم! واقعا ممنونم از همتون!
به امید دیدار دوباره !:gol:

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
نرو تو که میدونی کم می اریتو که میدونی هم اغوش غم میشی نرو
بقیه اش رو خودت میدونی
اگه با رفتن کارها درست میشه برو ولی بدون انسانها انگونه که فکر میکنند زندگی می کنند
یه کم فکر تو از این نا امیدی ها خالی کن چه چیزی تو زندگی نا امید کننده است ؟
چرا همه فکر می کنند هیچ کسی نمی تونه اونها رو درک بکنه ؟
چرا فکر می کنی تو تافته ای جدا با فته هستی ؟
همه غم دارند همه خسته میشند فکر میکنی این بچه ها که می ایند باشگاه همشون حالشون توپه نه عزیزم همشون خسته اند همشون مشکلات تو شاید هم بیشتر از تو دارند .
بدان رفتن چاره کار نیست .همه دوست دارند بمونی ولی اگه بری خیلی خود خواهی

chista233

عضو جدید
سلام!
واسه این دوباره اومدم که واسه بعضی دوستان سوتفاهم یه وقت پیش نیاد!

گلاب عزیز!ارغوان خانم !ممنون از لطف و محبتتون! واقعا ممنونم! ولی قبول کنین بعضی راهها رو نمیشه آدم با دوستاش بره! بعضی کارا هست که آدم باید خودش بکنه! بعضی چیزاست که حتی بهترین دوست آدم هم نمی تونه اونارو درک کنه چون ریشه تو تفکرات اون شخص داره! گاهی وقتا آدم برای اینکه کسانی که بهشون علاقه داره و براشون اهمیت قائله, آسیب نبینن و ناراحت نشن باید ازشون فاصله بگیره!
تو این چند مدتی که تو باشگاه بودم جز حرفای ناامید کننده و اعصاب خورد کن چیزی نگفتم! فکر کنم حداقل با یه مدت غیبت بشه اثر اون حرفا و افکار رو از کم کرد! خیلی سخته که آدم بتونه خودشو عوض کنه! و وقتی آدم میبینه که نمیتونه تغییر کنه باید بره تا وجودش سوهان روح بقیه نباشه!
نیما جان! نگران نباش! جای خاصی نمیرم! کماکان زیر سایه ات به سر می بریم! حالا حالاها از شر من خلاص نمیشی! مطمئن باش حداقل واسه صندلی داغ هم که شده بر می گردم!
نازنین, asiabadboy,kernel,anita 20و shanli و gordafarin
از لطف شما دستان هم کمال تشکر رو دارم! واقعا ممنونم از همتون!
به امید دیدار دوباره !:gol:

سلام
انگار یکی اینجا هست که داره می ره سفر....... سفر همیشه پر خوبیه اگر چه سختی هم داره.
و بهترینش همینه که شما انتخاب کردی سفر به درون خود که قشنگ ترین جای دنیاست...
یه تصمیم مهم گرفتی امیدوارم موفق باشی......... و با دست پر برگردی ما منتظر می مونیم تااز اموخته هات برامون بگی.......البته اگه خواستی;)

امیر Amir

عضو جدید
سلام دوست عزیز!

تشریف داشتین...

بعضی وقت ها آدم نیاز داره تنها باشه...و اون وقت هست که اطرافیا تازه یادشون میفته که تویی هم بودی...

بعضی وقت ها آدم نیاز داره تا با خودش باشه...بود و نبود دستات دیگه برات فرقی نمیکنه...اون موقع...
چون اگر میخواستند باشند با وجودشون میتونستند تورو کمک روحی بکنند...

وجود دوست دور ادم خوب هست...مفید هست ولی دوست باید درک بکنه که طرف اول متعلق به خودشه بعد به دنیای اطراف...

اول نسبت به خودش و روح خودش مسووله بعد به دیگران...

دوست آدم هم وقتی کارش باهات تموم بشه میزارتت و میره...و تو میمونی و یک مشت خاطره و تنهایی بعد از رفتن اون...

کنار میکشم قبل از اینکه کنارم بگذارند

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
نرو تو که میدونی کم می اریتو که میدونی هم اغوش غم میشی نرو
بقیه اش رو خودت میدونی
اگه با رفتن کارها درست میشه برو ولی بدون انسانها انگونه که فکر میکنند زندگی می کنند
یه کم فکر تو از این نا امیدی ها خالی کن چه چیزی تو زندگی نا امید کننده است ؟
چرا همه فکر می کنند هیچ کسی نمی تونه اونها رو درک بکنه ؟
چرا فکر می کنی تو تافته ای جدا با فته هستی ؟
همه غم دارند همه خسته میشند فکر میکنی این بچه ها که می ایند باشگاه همشون حالشون توپه نه عزیزم همشون خسته اند همشون مشکلات تو شاید هم بیشتر از تو دارند .
بدان رفتن چاره کار نیست .همه دوست دارند بمونی ولی اگه بری خیلی خود خواهی
آره مسعود جان! می دونم این رهی که میروم به کردستان است! می دونم که دارم اعصابمو داغون می کنم! می دونم که دارم بهترین دوران زندگیمو به گند می کشم! فکر کردی خودم اینا رو نمی دونم؟ می دونی از بس به این چرت و پرتا فکر کردم تیک عصبی گرفتم؟! تافته جدا بافته یعنی چی؟ مگه من کیم که با بقیه فرق داشته باشم؟؟ منم مثل بقیه!
بابا به خدا بحث خودخواهی و کلاس گذاشتن و این حرفا نیست! منم همتونو دوست دارم! اگه دوست نداشتم بدون اینکه بگم میرفتم!
باشه عزیزم! می مونم! ادامه می دم به حرفای تکراریم! انقدر برام ارزش دارین که بخاطرتون از خواسته های خودمم بگذرم! فقط واسه اینکه فکر نکنی به فکر خوددم و کسی برام ارزش نداره!

psychologist

عضو جدید
زندگی مثل جاده تو یه دشته قشنگه تمومه لذتتو از منظرهاش ببر چون ته این جاده یه تابلو دور زنصب شده که روش نوشته دور زدن ممنوع. من زیاد نمیشناسمت با مشکلاتت اشنا نیستم ولی امیدوارم از بهترین راه به خواسته هات برسی موفق باشی.

گلابتون

مدیر بازنشسته
اگه بموني خيلي خوشحال ميشيم......... ما دوست داريم حتي با تموم حرفهاي تكراري و سرد و غمگينت ...شايد از همنيشني با بچه ها بالاخره روحيه ات باز بشه و به دنيايي غير از اين دنيايي كه الان اسيرش شدي ......... برسي ...ما همراهت هستيم هميشه :smile:

گلاب :redface:

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
اگه بموني خيلي خوشحال ميشيم......... ما دوست داريم حتي با تموم حرفهاي تكراري و سرد و غمگينت ...شايد از همنيشني با بچه ها بالاخره روحيه ات باز بشه و به دنيايي غير از اين دنيايي كه الان اسيرش شدي ......... برسي ...ما همراهت هستيم هميشه :smile:

گلاب :redface:
هستیم زیر سایتون! ممنون گلاب خانم! :redface::gol:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
کامران جان ما دوستت دارم
نرو تو هم مثل من نمیتونی دوم بیاری نرو
اگه هر کی می خواد بره انقد نازش و می کشن :whistle:
من هم می خوام برم:crying:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
باشه عزیزم! می مونم! ادامه می دم به حرفای تکراریم! انقدر برام ارزش دارین که بخاطرتون از خواسته های خودمم بگذرم! فقط واسه اینکه فکر نکنی به فکر خوددم و کسی برام ارزش نداره!

واقعا از اینکه میبینم میمونی خوشحالم نه به خاطر اینکه فقط باشی... که اونم مهمه اما بیشتر به این دلیل که شاید با بودن ادم به خیلی نتیجه های بهتری برسه.و شاید نتیجه های شما برای ما هم مفید باشه.

chista233

عضو جدید
کامران جان ما دوستت دارم
نرو تو هم مثل من نمیتونی دوم بیاری نرو
اگه هر کی می خواد بره انقد نازش و می کشن :whistle:
من هم می خوام برم:crying:

نه دوست عزیز نرو من از طرف همه خواهش می کنم. بچه ها تصمیم گرفتند اگه شما برید برند دسته جمعی خودکشی کنند. :cry:به جوونی شون رحم کن...........:smile:.