پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

victor6549

عضو جدید
سلام.من 1 نمونه پایان نامه طراحی ترمینال،با مطالعتش دارم.اگه فکر میکنی به دردت میخوره،براتون میفرستم.

mohandes_mosi

عضو جدید
سلام
1-اطلاعات فني 2-اطلاعات متريالي 3- اطلاعات اجرائي :كه از مهمترين مباحثه شروع كاري مي باشند
4-نحوه برخورد با كارفرما5-نحوه ويزيت كار6-نحوه بستن قراردادو...
من به همه دوستان توصيه ميكنم مهندس بازي رو كنار بذارند و كنار شخص يا شركت مشغول به كار وفعاليت بشن براي آموختن سه گزينه اول اگه قرار بشه هر شخصي كه از دانشگاه مدركي بگيره و شركتي تاسيس كنه كي كار ميخواد كنه تازه بعداز شروع ما ميتونيم صحبتامونو ادامه بديم اگه با نوشتن گفتن كسي چيزي ياد ميگرفت فكر كنم 4يا5سال دانشگاه كافي بوده دوستان رشته ما كاري نه نشستني وگفتماني ما كه نويسنده نيستيم بزرگترين معماران فعالترين معماران باز من در خدمتتون هستم پس شروع كنيد تشريف بياريد دفتر ما من براي شروع كمكتون ميكنم استارت بزنيد از كوچكترين جا موفق باشيد

سلام
من میخوام بام دفترتون
تا کار یاد بگیرم

سماته

عضو جدید
وایییییییییی ممنون
این بهترین چیزیه که وجود داره. چه جوری جبران کنم؟
خوشحالم که اینجام:gol:
پروانه ی من در تاری افتاده است که عنکبوتش سیر است ، نه میتواند پرواز کند، نه می تواند بمیرد( دانته)

mohandes_mosi

عضو جدید
وایییییییییی ممنون
پروانه ی من در تاری افتاده است که عنکبوتش سیر است ، نه میتواند پرواز کند، نه می تواند بمیرد( دانته)

چی بهترین چیزیه که وجود داره؟:surprised:

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز

آلوین

عضو جدید
کاربر ممتاز
...........:::::::::::بازی با کلمات :::::::::::...........

...........:::::::::::بازی با کلمات :::::::::::...........

خوبین بچه های گل معماری :thumbsup2:

یه بازی یاد گرفتم :whistle: :child:

کلمه ای تخصصی مربوط به معماری رو می گیم بعدش معنیشو یا کاربردش رو هم توضیح می دیم
حالا نمی خواد زیاد هم تخصصی باش ه ها :whistle:
یه قانون هم داره :w05:
:gol:کلمه تون، لطفا با حرف اخر کلمه قبل شروع بشه :gol:

اول خودم :child:

آسمانه : سقف

سماته

عضو جدید
برای این روستا مهمانسرا هم باید طراحی کنیم. من میخوام بدونم از نظر محل قرار گیری کجا بهتره قرار بگیره؟ کاملاً در دید باشه به محض ورود به مرکز یا نه؟

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
1-اطلاعات فني 2-اطلاعات متريالي 3- اطلاعات اجرائي :كه از مهمترين مباحثه شروع كاري مي باشند
4-نحوه برخورد با كارفرما5-نحوه ويزيت كار6-نحوه بستن قراردادو...
من به همه دوستان توصيه ميكنم مهندس بازي رو كنار بذارند و كنار شخص يا شركت مشغول به كار وفعاليت بشن براي آموختن سه گزينه اول اگه قرار بشه هر شخصي كه از دانشگاه مدركي بگيره و شركتي تاسيس كنه كي كار ميخواد كنه تازه بعداز شروع ما ميتونيم صحبتامونو ادامه بديم اگه با نوشتن گفتن كسي چيزي ياد ميگرفت فكر كنم 4يا5سال دانشگاه كافي بوده دوستان رشته ما كاري نه نشستني وگفتماني ما كه نويسنده نيستيم بزرگترين معماران فعالترين معماران باز من در خدمتتون هستم پس شروع كنيد تشريف بياريد دفتر ما من براي شروع كمكتون ميكنم استارت بزنيد از كوچكترين جا موفق باشيد
سلام دوست عزیز. اگه واقعا میخواید یا میتونید از بچه ها تو شرکتتون استفاده کنید. بهتره یه تاپیک با عنوان مناسب انتخاب کنید(البته اگه نداریم) که اونجا هم شما و هم همه کسانی که پیشنهادی برای کار دارن پست بدن. :gol:

سماته

عضو جدید
میشه نام تئودور وندسبورگ رو هم بگید به انگلیسی چه جور نوشته میشه. هر جور که فکر می کردم صحیحه نوشتم اما باز استباه بود. ببخشیداااااااااااااا

hamidarchitec

عضو جدید
وایییییییییی ممنون

عزیز برادر جبران نمیخواد وجودت همچون پروانه عارفانه است:D

World Designer

عضو جدید
دوستان من این نقشه ها رو قراره از یکی از بچه ها بگیرم ولی توشون فیلم نیست البته اگه دوستم بیاره در اسرع وقت سعی می کنم برسونم

World Designer

عضو جدید
برج هرکول

برج هرکول

برج هرکول یک فانوس دریایی بازمانده از روم باستان است که در فاصله ۲.۴ کیلومتری مرکز شهر لاکرونیا در شمال غربی اسپانیا قرار گرفته است.[

اگه کسی اطلاعات در مورد این عکس داره بهم بده منتظرم

World Designer

عضو جدید
حسین امانت طراح میدان آزادی

حسین امانت طراح میدان آزادی

حسین امانت (تولد 1321) طراح و معمار و از بهائیان کانادائی-ایرانی است. او معمار برج آزادی که نمادی از شهر تهران و ایران مدرن است، و همچنین ساختمان‌های اولیهٔ دانشگاه صنعتی شریف میباشد.[. پس از پروژه موفقیت آمیز برج آزادی و دانشگاه شریف، نظارت و سرپرستی ساخت موزه بزرگ پاسارگاد در نزدیکی آرامگاه کوروش کبیر به او واگذار شد.[ امانت همچنین آرشیتکت و طراح تعدادی چند از مراکز صنایع دستی، مدرسه‌، کتابخانه و حتی یک شهرک تفریحاتی در ساحل دریای خزر بوده‌است. او بعدها با بسط دادن کار خویش بناهایی در خارج از کشور را نیز طراحی نمود، از آنجمله، بنای سفارت ایران در شهر پکن، پایتخت جمهوری خلق چین که متمایزترین سفارتخانه ناحیه دیپلماتیک در پکن است.[
امانت دانش‌آموخته دانشگاه تهران است.[
از دیگر سازه‌های طراحی شده توسط وی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
  1. دانشگاه صنعتی شریف (آریامهر).[
  2. دو مرکز بهائی (به انگلیسی: Bahai Center) در ویرجینیا و تگزاس [
  3. ساختمان مقر بیت العدل اعظم، از ساختمانهای حول مقام اعلی، مرقد باب در حیفا[
  4. دارالتبلیغ بین‌المللی از ساختمان‌های حول قوس مقام اعلی
  5. محفظه آثار بهائی از ساختمان‌های حول قوس مقام اعلی
  6. مشرق‌الاذکار ساموآ

محفظه آثار بین‌المللی از ساختمان‌های حول مقام اعلی، مرقد باب در حیفا.

دارالتبلیغ بین‌المللی. از ساختمان‌های حول مقام اعلی

مشرق‌الاذکار ساموآ.

مقر بیت العدل اعظم در حیفا

و هم اکنون در کانادا ادامه حیات می دهد

n_d_architect

عضو جدید
اطلاعات در مورد طراحی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

اطلاعات در مورد طراحی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی

سلام....اطلاعات در مورد طراحی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی میخوام....خیلی عجله دارم...زود میحوام...اگه کسی میتونه کمکم کنه...ممنون:(

Barf_yakhi

عضو جدید
منابع

منابع

سلام
من دانشجوی ترم 4 کاردانی معماری هستم . می خوام واسه کنکور بخونم اما نمی دونم از کجا و چی بخونم . :(
میشه لطفا کمکم کنید .

سماته

عضو جدید
سلام. آره می یام حتماً . عاشق تاب بازیم . دوست دارم انقد برم بالا تا برسم به آسمون. تو چی؟

zimens

عضو جدید
ممنون از لطفت

ممنون از لطفت

سلام اخه استاده ما خیلی پیچیده تر از مکعب و اینا خواسته.اسلایدا هم که به ما نشون داد خیلی پیجیده بودند :(لطفا کمکم کنید:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا