پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali_57

عضو جدید
درخواست مطلب

درخواست مطلب

سلام خسته نباشيد.
ببخشين اكه لطف كنين در زمينه مباني طراحي فضاي آموزشي مدارس ابتدايي برام مطلب بفرستين ممنون ميشم.خودم نتونستم پيدا كنم.

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها ميگم بياين همه نظر بديم که چه کارای ميتونيم تو پاتوق انجام بديم بعد عملیشون کنيم به نظر خود من ميتونيم يه موضوع غير درسی مطرح کنيم بعد در موردش بحث کنيم و ....:cowboy:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
دیدینش؟
حتما ببینین
ضرر میکنین اگه ندیدین

farzad1345

عضو جدید
درخواست يك نرم افزار

درخواست يك نرم افزار

سلاممن فرزاد هستم مهندسي عمران دارم با 15 سال سابقه -- درخواستم يك نرم افزار معماريه شايد شما بتونيد كمكم كنيد - اسم نرم افزار اينه = 3D HOME 4.0 ARCHITECT DELUXE--- هركس اين نرم افزار را داره ممنون ميشم در اختيار من بگذاره - با تشكر

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشيد.
ببخشين اكه لطف كنين در زمينه مباني طراحي فضاي آموزشي مدارس ابتدايي برام مطلب بفرستين ممنون ميشم.خودم نتونستم پيدا كنم.
تو همین قسمت و قسمت دانشگاه مجازی کلی پلان مدرسه هست یه مقدار بگردی پیدا کردی

zimens

عضو جدید
چرا کسی اینجا جواب نمی ده

چرا کسی اینجا جواب نمی ده

سلام :smile:اگه کسی کمکم نکنه :(خواهش میکنم به منه ترم اولی کمک کنید:gol:برای درس کارگاه و مصالح استاد ازمون خواسته یه تعدادی سلول درست کنیم به یه اندازه بعد با اونا ترکیب حجمی درست کنیم :confused::confused:یه سری اسلاید هم بهمون نشون داد :(من باید برای شنبه نمونه سلول به استاد نشون بدم:(کسی بهم کمک نمیکنه:smile:لطفا:redface:

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
چشم
من خودم باز میگردم..هم اینجا.. هم سایتهای دیگه...اگه چیزی پیدا کردم حتما میگذارم:gol:

armhta

عضو جدید
بچه ها استادای ما اگه با خودمون شاسی و وسایل طراحی نداشته باشیم بهمون گیر میدن...
این چیزا مال ترم صفریاست من که خجالت میکشم با خودم این چیزا ببرم شما چی؟؟:D

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها استادای ما اگه با خودمون شاسی و وسایل طراحی نداشته باشیم بهمون گیر میدن...
این چیزا مال ترم صفریاست من که خجالت میکشم با خودم این چیزا ببرم شما چی؟؟:D
به ما هم گیر میدن...خب اخه با شاسی راحت تر میتونیم طراحی کنیم
به نظرت خوبه استاد بگه اسکیس بزن بعد هیچی نداشته باشیم در به در یه اتد گراف بشیم ؟ یا یه عالمه وقت دولا بشیم رو میز رسم؟

armhta

عضو جدید
نه ولی میشه چنتا کاغذو لوله کرد چپوند تو کیف ولی اونا میگن حتما باید شاسی داشته باشین تازه اگه یه کم ما دیر اومدین تو محوطه باید اسکیس بزنین ولی خداییش دیگه برای دانشجوی ترم هفت اینا افته نیست؟

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ولی میشه چنتا کاغذو لوله کرد چپوند تو کیف ولی اونا میگن حتما باید شاسی داشته باشین تازه اگه یه کم ما دیر اومدین تو محوطه باید اسکیس بزنین ولی خداییش دیگه برای دانشجوی ترم هفت اینا افته نیست؟
حرص نخور....
چرا خدائیش واسه ترم 7 یه کم باعث شرمندگیه:wallbash::w22:

سـعید

مدیر بازنشسته
بچه ها برای اینکه موضوعی برای بحث در پاتوق داشته باشیم این سوال رو مطرح میکنم...
دوست دارم نظر شخصی و اصلیتون رو بگین..

" مهمترین عاملی که رشته معماری رو انتخاب کردین چی بود ؟ "

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برای اینکه موضوعی برای بحث در پاتوق داشته باشیم این سوال رو مطرح میکنم...
دوست دارم نظر شخصی و اصلیتون رو بگین..

" مهمترین عاملی که رشته معماری رو انتخاب کردین چی بود ؟ "
سلام سعید خان
واقعا ممنون از این کارتون
1000 تا می30:w30:

armhta

عضو جدید
منظورم گیر سه پیچه...
رابطه ات با استادات چه طوریه؟ چاپلوسی؟ یا...

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز
باهاشون خیلی صمیمی هستم.اما چاپلوسی نه...چنتاشون باهام خیلی خوبن.چون من طراحی داخلی میکنم طراحی داخلی کاراشونو میدن به من.در واقع یه جور رابطه کاری داریم تا استاد و شاگردی..
با بقیشونم سعی میکنم صمیمی بشم...البته استادای زن کمتر راه میدن چون فکر میکنن میخوایم مثلا پاچه خواری کنیم

armhta

عضو جدید
جالبه....
راستی این ترم من برای مبانی نظری موضوع طراحی داخلی دارم از مبانی نظری طراحی داخلی چی میدونی؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا