پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

پستهای قدیمی , تکراری ((در دست بررسی و احیا))

• در مورد معماري باشد

رای: 0 0.0%
  • در حد امكان در مورد كارهاي اجرايي باشد

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است.

memarekochak

عضو جدید
برسی5 بنای برجسته از المپیک ۲۰۰۸ پکن

برسی5 بنای برجسته از المپیک ۲۰۰۸ پکن

:gol::gol:برسی5 بنای برجسته از المپیک ۲۰۰۸ پکن
فقط در
http://www.memarak.blogfa.com/

منتظر حضور سبزتون و نظرات سازندتون هستم:gol:

beebbeeb

عضو جدید
سلام :
من دانشجوی دانشگاه پردیس هستم و جزو اولین ورودی دانشگاه.این طور که بقیه بچه های دانشگاه گفتن ،روزهای اول دانشگاه خلی نقص داشت.ولی خوب پیش رفت.الان هم نقص داره ولی نه مثل روز اول.کم کم بهتر میشه.ولی هنوز یک سایت رسمی برای دانشگاه نیست و دانشگاه هنوز به عنوان واحد دانشگاهی شناخته نشده.الآن به صورت مرکز است( واحد رودهن - مرکز پردیس ).ولی بالاخره این موضوع هم درست میشه:surprised:

nino

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت دوستان عزیز، در مورد زبان تخصصی سوال داشتم، تو دانشگاه ما ارائه نشد پس مجبورم خودم بخونم، نینو جان در جواب یکی از دوستان گفتی از رو کتاب بخونه، واقعا به کلاس نیاز نیست؟ راسته که میگن تو کنکور فقط 4 تا سوال از زبان تخصصی می یاد؟ در ضمن میخواستم خواهش کنم یه دیکشنری خوب معماری بهم معرفی کنید حالا یا کتاب یا نرم افزار، این دیکشنری تصویری که شما گذاشتین نینو جان من نتونستم لینکشو باز کنم، انی وی یه دیکشنری خوب بهم معرفی کنید.

ببخشید که انگلیسی ننوشتم الان عجله داشتم قول میدم دفعه ی بعد انگلیسی بنویسم:redface:
ok
you don't need any class , you can yourself study just need some books
504 essential words
visual dictionary of architecture )فرهنگ تصویری معماری(
کتابهای زبان تخصصی سمت
reading grammer and vocab
just it
cheers;)

nino

مدیر بازنشسته
کسی از دوستان پیگیر این مبحث و درس میشه یا نه ؟ من خیلی نیازمند کمکم !
من یه جزوه استادمون داد ولی نمیدونم به درد میخوره یا نه . یکی از بچه ها هم یه کتاب مدیریت پروژه خریده بود همه مبلاحث توش بود

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب من مشکلی با برنامه و اینا ندارم ، با تئوریات کار دارم ، این کنکور دیگه داره میشه بلای جون من ، بهش علاقه دارم ولی همت و پشتکار و منابع زیاد خیلی داره اذیتم میکنه :) اسم کتابه چیه ؟ نکنه مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی منظورتونه ؟

nino

مدیر بازنشسته
سلام....مي گم نوشين جان اين مسابقه ي اسكيس هنوز به راهه؟؟؟... آخه هنوز هيچ كدوم از بچه ها هيچ كاري نذاشته:surprised:....مگه تمديد يا چيزه ديگه اي شده؟؟؟.....لطفا كامل توضيح بده ...مرسي......راستي خودتم تو اين مسابقه شركت مي كني ديگه؟؟؟;)....ديگه تمام:w27:
سلام سامان جان
راستش به نظر میاد کسی دیگه تمایلی نداره . من خودم درگیر پایان نامه هستم همینم که میام هم بران مشکله .
امیدوارم بعدا دوباره رونق بگیره

nino

مدیر بازنشسته
خوب من مشکلی با برنامه و اینا ندارم ، با تئوریات کار دارم ، این کنکور دیگه داره میشه بلای جون من ، بهش علاقه دارم ولی همت و پشتکار و منابع زیاد خیلی داره اذیتم میکنه :) اسم کتابه چیه ؟ نکنه مدیریت و کنترل پروژه شیرمحمدی منظورتونه ؟
فکر کنم همون بود
یکی از دوستام امسال رتبه کنکورش 31 شد تو مدیریت ببینم میتونم ازش منابع رو بپرسم

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
ضرورت و امكان سنجي ايجاد شبكه مشاوره فني و تبادل اطلاعات تخصصيITIN

ضرورت و امكان سنجي ايجاد شبكه مشاوره فني و تبادل اطلاعات تخصصيITIN

لینک را حتما دانلود کنید
نظر هم یادتون نره هاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااااا

http://www.project24h.com/upload/dow...332report1.doc

موفق باشید;)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
فکر کنم همون بود
یکی از دوستام امسال رتبه کنکورش 31 شد تو مدیریت ببینم میتونم ازش منابع رو بپرسم

این ته و توش و دروردم که منابع چیه ، 7-8 تا کتاب هم دیدم ، به هر حال میخوام برای بار سوم توش شرکت کنم :) انقدرام تعطیل نیستم . ولی من نمیدونم چه صیغه ایه رشته به این پرکاربردی ، چرا فقط 30 نفر میگیره :( تازه اونم گذاشتند برای عموم که هرکی از هر رشته ای خواست توش شرکت کنه ! بعدشم اینکه صحبت از مدیریته ، ولی زبان تخصصیش کاملاً معماریه ، یه چیز کاملاً بی ربطه ! بیشتر مباحث هم توی عمران وجود داره ، یک رشته کاملاً مشترک بین عمران و معماری ولی خوب ، من خودم سر جلسه دیدم از صنایع ، مواد و حتی مهندسی شیمی هم شرکت کرده بودند :(

تبسم

عضو جدید
من این ترم دارم چیزیم نمیدونم .اگه ممکنه کتاب معرفی کنین.بد یه سوال کسایی که کاردانی هم این درس و داشتن مثل بچه های معماری سنتی باز هم باید تو کارشناسی این درس و پاس کنن .چه فرقی داره مباحث با هم کسی می دونه؟

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ما که عمرانی بودیم از این درسا نداشتیم ، چرا البته داشتیم ولی توی دانشگاه ما چون استادش خیلی آدم مزخرفی بود ( به من مقاومت 6 داد :( ) من طرفش نرفتم ، پیش نیازش مهندسی سیستم بود ، توی این درسم " مدیریت ساخت " که 3 واحد بود ، جزوش رو دارم ، 15 نمره پروژه بود که به همه 3-4 میداد ، 5 نمره هم امتحان جزوه باز داشت که جزوش حدود 1000 صفحه از انواع مقررات های پیمان خصوصی و عمومی و متون ریاست جمهوری و سازمان برنامه و .. بود :) خلاصه هرکی 10 میشد شیرینی میداد :))

mehrazin_f

عضو جدید
;)اگه موافق باشین هر روز چندتا کلمه با هم یاد بگیریم;)از آسون شروع کنیم؟

roof:سقف
ceiling:پوشش یا اندود داخلی سقف/سقف
chimney:دودکش
glass:شیشه
iron:آهن
steel: فولاد
stone:سنگ
arabesque:کاشی کاری سبک اسلامی
ventilator:دستگاه تهویه/هواکش
upstairs:طبقه بالا
downstairs:طبقه پایین
gable_roof:پشت بام شیروانی دار
abutment:پشت بند دیوار/خرپا
تبسم جان ایدت خيلی عالی بود.اميدوارم ادامه دار باشه...;)

mehrazin_f

عضو جدید

دومان جان کی آموزشای بعدی رو شروع ميکنی??

آخرین ویرایش:

dynamic

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیزم از تمامی شما تشکر میکنم
اما همینطور هم که قبلا گفتم ما بعد از بررسی به اسم لوتوس رسیدیم و ادرس سایت بر این اساس تعیین خواهد شد . لذا جهت تسریع در گرفتن دومین من این اسم رو به ادمین معرفی کردم و بزودی دومین حاضر خواهد شد
از دوستان عزیز خواهشمند هستم به فکر طراحی ارم براساس این اسم و محتوای سایت باشن .

باتشکر

:biggrin: :D:D:D
عزیزم آخه چند صفحه قبل اعلام شد که باز اسم بگیم:confused:
برا همین ... وگرنه هر چی شما بگین;)
:D

Seesteen

عضو جدید
سلام مهر آذین جان
من تمرینات رو برای 10 جلسه بعدی آماده کردم. ولی تا زمانیکه حداقل کارهای مکعب و گروه مکعبها رو تو تاپیک کرکسیون نبینم ، کاری رو نخواهم گذاشت .دقیقا شبیه به تاپیک آموزش مکس و انیمیشن معماری که چون بازخوردی نداشت ادامه پیدا نکرد . چون احساس می کنم این دو تاپیک به کار دو طرفه احتیاج داره و من باید حتما بازخورد کارم رو ببینم تا کارم رو ادامه بدم . ضمن اینکه با توجه به نوع تمریناتی که دوستان انجام میدن هم من بعضی وقتها نوع تمریناتم رو عوض می کنم . بنابر این منتظرم تا دوستان نمونه تمریناتی که گفتم رو بذارن تا ادامه آموزشها رو پی گیری کنیم .

کاملا موافقم;)اگر هر تمرین کامل و درست انجام بشه خیلی مفید تر از اینه که تمرینات ناقص و غلط بره جلو و اشکالات دونسته نشه.
ممنونم استاد:)

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم خیلی معماری رو دوست دارم و راضی هم هستم
خصوصا از درسای تخصصیش
البته گاهی خیلی خسته ام می کنه اما بالاخره سختی هاشم تموم می شه
.

البته دوست داشتم از هنرستان می رفتم معماری
دبیرستان خیلی خسته ام کرد!!!

sara_ali

عضو جدید
کاملا موافقم;)اگر هر تمرین کامل و درست انجام بشه خیلی مفید تر از اینه که تمرینات ناقص و غلط بره جلو و اشکالات دونسته نشه.
ممنونم استاد:)

منم موافقم چون منم هنوز خییییییییییییلیییییییییییییی عقبم

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w40:منم موافقم ... ولی این تمرین مکعب خیلی بد قلقه ، من همه جا و رو همه چی دارم مکعب میکشم (البته غیر از تمرینام) ولی هنوز کارام استاندارد نشده!!
کشیدن یه مجموعه توی صفحه یه کمی سختش میکنه!
:w14:ولی خوب از اونجایی تو این تمرین ضعف دارم فکر می کنم رو همینجا باید زیاد تمرین کنم!

sadra86

عضو جدید
سلام و تشکر

سلام و تشکر

سلام دوست خوب
از جزئیات ارسالی ات استفاده کردم.
از اینکه کاربرانی مثل شما ،دومان عزیز، نوشین مهربان و ... اینقدر تولید کننده اید و من اینقدر مصرف کننده، شرمنده می شوم.
عوضش تنها کاری را که از دستم برمی آید فراموش نمی کنم: آرزوی موفقیت و شادی برای شما و دعا برای قبولی در تمام آزمون های زندگی.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا