همکاری گروهی جهت تهیه نقشه شابلون های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی

sam architect

عضو جدید
با سلام و شب بخیر به همه شما مهندسین عزیز.
افرادی که برای خرید پکیج اقدام کردند و مبلغ واریز نمودن پکیج طراحی الان در ایمیلشونه برن بگیرنش در ضمن به دلیل فشار و عجله شما عزیزان هنوز 3 نفر از دوستان واریز نکردن ولی من فایل رو برای شما ارسال کردم.
;)
تشکر یادتون نره

RAHA60

کاربر فعال
خب حالا همون مبلغ را بگیرید برای ما هم بفرستید اگه از اول بخواهیم بخریم کلی طول میکشه.

sara_r

کاربر بیش فعال
دوستان عزیز که جزوه میخوان سریعا اعلام کنن به سه نفر احتیاج داریم فقط کسانیکه بتونن همین الان مبلغو واریز کنن اعلام امادگی کنن.
اگه امکانش هست منم میخوام پرداخت کنم
شماره حساب لطفا
منم جزوه رو میخوام
باتشکر

aydaaaa

کاربر بیش فعال
عزیزم الکی پست نزارید ک تاپیک شلوغ بشه...مهم سعید جانه ک به پیام خصوصی میزنید...اینجوری الکی تعداد صفحات تاپیک زو زیاد میکنید....

عزیزم الکی چیه؟ خواستیم بقیرم ترغیب کنیم زود پولاشونو بریزن جزورو بگیریم دیگه:biggrin:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و شب بخیر به همه شما مهندسین عزیز.
افرادی که برای خرید پکیج اقدام کردند و مبلغ واریز نمودن پکیج طراحی الان در ایمیلشونه برن بگیرنش در ضمن به دلیل فشار و عجله شما عزیزان هنوز 3 نفر از دوستان واریز نکردن ولی من فایل رو برای شما ارسال کردم.
;)
تشکر یادتون نره
پس ما چی مندس که ذخیره اعلام شدیم ؟

sam architect

عضو جدید
مهم..............................مهم..........................مهم

سلام به همه مهندسین عزیز. دوستانی که برای خرید پکیج طراحی به همراه شابلون ها اقدام کرده بودند و در گروه بودند و مبلغ درخواستی ازشون رو به حساب واریز کردند در جریان باشید که با بررسی های بعمل امده من و دوستان عزیز در باشگاه مهندسان متوجه این موضوع شدیم که شابلون های موجود در این پکیج به صورت فایل xps میباشند که برای پرینت گرفتن مقیاسشون درست در نمیاد و اشتباه است، حال بنده با توجه به این موضوع و پیگیری هایی که انجام دادم از سایت ازمونلاین توانستم فایل کدی این شابلون ها رو ازشون بگیرم و برای تمام کسانی که در گروه بودند و مبلغ درخواستی رو واریز کردند این شابلون هارو با مقیاس درست به ایمیلشون ارسال کنم.

سلام دوستان ممنون میشم اگه این پکیج رو در اختیار من هم قرار بدبد من به نت دسترسی ندارم در جریان نبودم هزینشم میدم

داملا

عضو جدید
سلام دوستان منم از این شابلونها می خوام لطفا هزینه و شماره حساب بدین .

MAHRAZ

عضو جدید
اينو دوستم به من داده،كلاساي آمادگي آزمون طراحي نظام و اينا رو تو شركتشون برگزار ميكنن...واسه شاگرداشون طراحي كردن خوبيش اينه كه برگه راهنما هم داره كه چي به چيه

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
اينو دوستم به من داده،كلاساي آمادگي آزمون طراحي نظام و اينا رو تو شركتشون برگزار ميكنن...واسه شاگرداشون طراحي كردن خوبيش اينه كه برگه راهنما هم داره كه چي به چيه

برگه راهنماشم میشه بذارین :) 2 ، 3 تاچیزی هست که من نمیدونم چین تو شابلونتون

MAHRAZ

عضو جدید
برگه راهنماشو من نگرفتم ازشون چون واسم توضيح داده بودن كه چطوره...يه چيزيو كه احتمال ميدم شايد ندوني چي هست اون تصوير كنار برش پله است درسته؟ نرده پله ، واسه برش :)

holooooooo

کاربر ممتاز
برگه راهنماشو من نگرفتم ازشون چون واسم توضيح داده بودن كه چطوره...يه چيزيو كه احتمال ميدم شايد ندوني چي هست اون تصوير كنار برش پله است درسته؟ نرده پله ، واسه برش :)

نه اونو میدونستم چیه
بالا سمت راست کنار ماشین اون چیه؟
پایین سمت چپ بالای خط مقطع؟
اون مستطیلای باریک طولانی چیه؟ اگه سقفه چرا 4 تاس پس؟

MAHRAZ

عضو جدید
اگر سوالاتونو درست متوجه شده باشم:بالا سمت راست=مسير پله،بالاي خط مقطع سمت چپ برش سقف:مستطيلاي باريك طولاني هم ضخامتاي مختلف ديوار 10،20،30....پاركينگم اولي 1پارك ماشين دوميش 4.5 سانتي واسه دوتا و......

holooooooo

کاربر ممتاز
اگر سوالاتونو درست متوجه شده باشم:بالا سمت راست=مسير پله،بالاي خط مقطع سمت چپ برش سقف:مستطيلاي باريك طولاني هم ضخامتاي مختلف ديوار 10،20،30....پاركينگم اولي 1پارك ماشين دوميش 4.5 سانتي واسه دوتا و......
shab.jpg
با رنگ مستطیلا بگید بی زحمت

vertex

اخراجی موقت
اگر میتونستین یه تصویر واضح تر میزاشتین بهتر بود این فایل شابلون که گرفتیم بدرد نمیخوره خودمون باید بسازیمش هر کی موافقه دستا رو ببره بالا ....
من امشب حتما باید بسازمش پس بیاین همفکری کنیم که چیا توش باشه و ابعاد و اندازه ها رو با هم به تفاهم برسیم . فقط زودتر

MAHRAZ

عضو جدید
دوستان عزیز از وقتی که من پست مربوط به تصویر شابلون رو گذاشتم کلی بچه ها پیام خصوصی فرستادن که شابلونو میخوان،عکسش رو می خوان،فایلش رو می خوان و......من شماره ی دفترشون رو میذارم واستون احتمالا کسی بخواد پست میکنن براتون...هزینشم اینجا 25000تومن بود ...دیگه اگر سوالی داشتید فایلش رو می خواید از خودشون بپرسید لطفا...اینم شمارشون 831-8374851-09187358152 فقط اینکه اگر میخواید بگیرید حتما قبل آزمون باهاش کار کنید...برای همتون آرزوی موفقیت دارم

vertex

اخراجی موقت
دوستان عزیز از وقتی که من پست مربوط به تصویر شابلون رو گذاشتم کلی بچه ها پیام خصوصی فرستادن که شابلونو میخوان،عکسش رو می خوان،فایلش رو می خوان و......من شماره ی دفترشون رو میذارم واستون احتمالا کسی بخواد پست میکنن براتون...هزینشم اینجا 25000تومن بود ...دیگه اگر سوالی داشتید فایلش رو می خواید از خودشون بپرسید لطفا...اینم شمارشون 831-8374851-09187358152 فقط اینکه اگر میخواید بگیرید حتما قبل آزمون باهاش کار کنید...برای همتون آرزوی موفقیت دارم
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون ولی بچه ها به اندازه کافی پول خرج کردن واسه آزمون در ضمن من فکر میکنم این شابلون هم مثل قبلی که پول گذاشتیم و خریدیم نقص داره و کامل نیست . حالا با کمک بچه ها یه فایل درست میکنیم من که وقتشو دارم فقط سر یه سری استانداردها مشکوکم که مثلا ارتفاع پله رو 17 بگیرم یا کمتر ؟؟ لیست هم تهیه کردم از مواردی که میشه شابلون کرد بچه ها اگر همفکری کنیم خیلی بهتر جواب میده . راستی باشگاه واقعا جای خوبی شده واسه کمک به هم ... راستش کمتر جایی الان این اطلاعات داره رد و بدل میشه . امیدوارم همه موفق باشند .ممنون از عارفه خانم که خیلی کمک کرد . اگر مایل بودین شما هم کمک کنید و چراغ اول رو روشن کنید . متشکرم .

آخرین ویرایش:
بالا