همکاری گروهی جهت تهیه نقشه شابلون های مورد نیاز آزمون نظام مهندسی

vertex

اخراجی موقت
پس تا آخر شب روز جمعه 26 اردیبهشت صبر میکنیم که به تعدادمون اضافه بشه بعد تهیه میکنیم . پس یه پست میزارم بچه ها ایمیل خودشون رو بهش اضافه کنند . در نهایت فردا شب برای کسایی که پست گذاشتن ارسال میشه . البته بعد از تقسیم شدن پول ها

sam architect

عضو جدید
با سلام. اسامی دوستانی که اعلام امادگی کردن برای خرید پکیج کامل طراحی ازمون انلاین (قیمت 35000) لطف کنین ایمیل به همراه شماره همراه خودتون برام پیام خصوصی کنید تا بهتون بتونم بهتر دسترسی داشته باشم برای خرید. ممنون
hes_modigliani
مهدی نجار
مهديه مقدم
vertex
ha@sa
1159528012
hes_modigliani
ahmad.m.z
arefeh
mohammad azizi
hamed9948
baby architect
ahmad.m.z
دناسا
delava
و البته خودم که تا الان جمعا 17 نفر شدیم.

vertex

اخراجی موقت
با سلام. اسامی دوستانی که اعلام امادگی کردن برای خرید پکیج کامل طراحی ازمون انلاین (قیمت 35000) لطف کنین ایمیل به همراه شماره همراه خودتون برام پیام خصوصی کنید تا بهتون بتونم بهتر دسترسی داشته باشم برای خرید. ممنون
hes_modigliani
مهدی نجار
مهديه مقدم
vertex
ha@sa
1159528012
hes_modigliani
ahmad.m.z
arefeh
mohammad azizi
hamed9948
baby architect
ahmad.m.z
دناسا
delava
و البته خودم که تا الان جمعا 17 نفر شدیم.
بعضیا رو تکراری نوشتین

sam architect

عضو جدید
بعضیا رو تکراری نوشتین
اوکی اشتب شد. لیست اینه
ساني123
saraafsoon
ahmad.m.z
1159528012
hes_modigliani
mohammad azizi
مهدي نجار
مهديه مقدم
delava
baby architect
vertex
ha@sa
arefeh
hamed9948
دناسا
m_alidjani
aydaaaa
و البته خودم که تا الان جمعا 18 نفر شدیم.
دوستان تا امروز ساعت 12 صبر میکنیم که از دوستان کسی خواست بیان در جمع ما.

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
من امروز اینو خوندم.
یعنی نمیتونم الان منم باشم.؟

مهديه مقدم

عضو جدید
من امروز اینو خوندم.
یعنی نمیتونم الان منم باشم.؟
چرا دوست عزیز میتونید باشید دوستان تا 12 امروز صبر میکنن
شما هم ایمیل و نام کاربری تون رو به دوستمون sam architect پیام خصوصی بزنید و منتظر ادامه مراحل خرید بمونید

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان منم هستم بابا اسم منم بنویسین چن روزی گرفتار بودم نتونستم بیام تو تایپیک ها چه کارا که نکردین !!!!

vertex

اخراجی موقت
دوستانی که پرداخت نکردند خواهشا زودتر پرداخت کنید که زودتر به دستمون برسه ممنون از همه . هر کسی پرداخت کرده همینجا پیام عمومی بزاره
دوستانی که جدیدا متوجه شدند میتونند از نو شروع کنند تا حالا چهار پنج نفر هستند که از نو یکی اسامی رو جمع آوری کنه تا آخر هفته خریداری کنید .

آخرین ویرایش:

vertex

اخراجی موقت
افرادی که پرداخت کردند

افرادی که پرداخت کردند

1 - vertex

sam architect

عضو جدید
دوستانی که تا الان پرداخت کردن ازشون کمال تشکر میکنم که 7 نفر میشن لطفا بقیه افراد سریعتر ( نهایتا تا ساعت 10 امشب) پرداخت کنید تا فایل زودتر بهتون برسه ، درصورت پرداخت نکردن تا زمان تعیین شده افراد دیگری که اعلام امادگی کردن جایگزین میشوند و جای هیچگونه اعتراضی ندارند. لطفا پرداخت شد شماره پیگیری رو حتما برام بفرستین ممنون.

آخرین ویرایش:

sahar_icarus

عضو جدید
بچه ها منم هستماااا
بچه ها چی کار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

vertex

اخراجی موقت
بچه هایی که جدیدا جزوه میخوان ناراحت نباشند اسامی خودشون رو به این پست اضافه کنند یا جایگزین افرادی میشن که پول ندادن یا اینکه دوباره خرید میکنند من اسم چنتا از بچه ها رو مینویسم بقیه خودشون به پست اضافه کنند ( پست جدید نزارین که منم میخوام )
yaghouti
sahar_icarus
RAHA60
4fafa
زهراز
aiman1234

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستانی که تا الان پرداخت کردن ازشون کمال تشکر میکنم که 7 نفر میشن لطفا بقیه افراد سریعتر ( نهایتا تا ساعت 10 امشب) پرداخت کنید تا فایل زودتر بهتون برسه ، درصورت پرداخت نکردن تا زمان تعیین شده افراد دیگری که اعلام امادگی کردن جایگزین میشوند و جای هیچگونه اعتراضی ندارند. لطفا پرداخت شد شماره پیگیری رو حتما برام بفرستین ممنون.
بچه ها من اعلام کردم ک میخام.خب؟ولی اسن نمیدونم دقیقن چیه؟ی کم برام میگید لطفن؟

sam architect

عضو جدید

سلام به همه مهندسین عزیز این اسامی که اعلام میکنم تا الان پرداخت کردن مبلغو
saraafsoon
1159528012
mohammad azizi
مهدي نجار
مهديه مقدم
delava
vertex
ha@sa
arefeh
دناسا
aydaaaa
hes_modigliani
ahmad.m.z​
و از دوستانی که در گروه بودن و هنوز پرداخت نکردن لطفا تا ساعت 10 امشب پرداخت کنن اگر تا این ساعت پرداخت نکنن از افراد دیگه که نام کاربریشون در پایین هست برای جایگزینی استفاده خواهد شد با تشکر
yaghouti
sahar_icarus
RAHA60
4fafa
زهرازaiman1234

آخرین ویرایش:

4fafa

عضو جدید
کاربر ممتاز
saraafsoon
1159528012
mohammad azizi
مهدي نجار
مهديه مقدم
delava
vertex
ha@sa
arefeh
دناسا
aydaaaa
hes_modigliani​
و از دوستانی که در گروه بودن و هنوز پرداخت نکردن لطفا تا ساعت 10 امشب پرداخت کنن اگر تا این ساعت پرداخت نکنن از افراد دیگه که نام کاربریشون در پایین هست برای جایگزینی استفاده خواهد شد با تشکر
yaghouti
sahar_icarus
RAHA60
4fafa
زهرازaiman1234
میشه درباره جزوه بهم بگید چی هس اسن؟؟؟لطفن.ممنون.

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

sam architect

عضو جدید
saraafsoon
1159528012
mohammad azizi
مهدي نجار
مهديه مقدم
delava
vertex
ha@sa
arefeh
دناسا
aydaaaa
hes_modigliani
ahmad.m.z​
yaghouti
sahar_icarus
RAHA60
4fafa
زهرازaiman1234

دوستان عزیز که جزوه میخوان سریعا اعلام کنن به سه نفر احتیاج داریم فقط کسانیکه بتونن همین الان مبلغو واریز کنن اعلام امادگی کنن.

بالا