نظرت را راجع به این جمله بگو

هلیا پ

عضو جدید
نه فکر نمیکنم درست باشه
اخه من که دکتر نیستم از این فاصله تشخیص بدم
اشتباه متوجه شدید منظور من اون حرفتون بود که گفتین نظرتونو گفتین نه اینکه گفتین مودبم!! حالا مثلا شماهم بگین منم باورم میشه یا اصلا نیازی به نظر شما دارم!!!!!

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آزادي يعني مثل امام حسين با خون خودش و فرزندانش آزادي خودش را حفظ كرد
زرتشت براي ما محترم ولي زرتشت كجا و امام حسين كجا

بحث مقایسه نیست این تکنو کرات عزیز دوست داشت که زرتشت را مثال بزنه
پیشنهاد میکنم کتاب زرتشت را مطالعه بفرمایید با نام اوستا.

sasams

عضو جدید
سلام دوستان خوشحال میشم نظرشما را راجع به این جمله بدونم.

انسان محکوم به آزادی است

یعنی چه؟؟؟

اسپم ودعوا هم ممنوع.

به نظر من اگه توی گوگل سرچ کنی " انسان محکوم به آزادی است" و وقتی میبینی 90 درصد سایتایی که در نتیجه جست و جوی جناب گوگل میاد شیلتره به معنی واقعیه این جمله بیشتر پی می بریم:w19::w20:

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
آزادی یعنی اینکه خودت باش ودر بند کسی جز خدا نباش

اگر در بند خدایی،کجات دیگه ازاده؟!!!

به نظر من،اکثر جنگ های دنیا بر سر ازادی اتفاق افتاده....انقلاب ها،بر سر بدست اوردن ازادی بوده.....
مردم،همچون برگ درختان به خاطر به دست اوردن ازادیشون،به زمین ریخته شدن.....مردم همیشه کشته دادن،شکنجه شدن،کتک خوردن،با ماشین زیر گرفته شدن،منا فق خونده شدن،ولی همیشه طرفدار ازادی بودن....همه جای دنیا،مردم دوست داشتم محدودیتی نداشته باشن....

مردم محکوم به ازادین،از نظر من یعنی اینکه همونجوری که یه مجرم دوست نداره زندانی بشه،ولی محکوم به مجازات زندانه، دوست ندارن کشته بشن،دوست ندارن بی همسر،بی فرزند یا والدین بشن،دوست ندارن شکنجه بشن،ولی ذات ازادشون،اونها رو مجبور میکنه که بگذرن،مجبور میکنه که بیان تو خیابون،اونها رو مجبور میکنه که وایسن و خوب،ازادی رو به دست بیارن....

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر در بند خدایی،کجات دیگه ازاده؟!!!

به نظر من،اکثر جنگ های دنیا بر سر ازادی اتفاق افتاده....انقلاب ها،بر سر بدست اوردن ازادی بوده.....
مردم،همچون برگ درختان به خاطر به دست اوردن ازادیشون،به زمین ریخته شدن.....مردم همیشه کشته دادن،شکنجه شدن،کتک خوردن،با ماشین زیر گرفته شدن،منا فق خونده شدن،ولی همیشه طرفدار ازادی بودن....همه جای دنیا،مردم دوست داشتم محدودیتی نداشته باشن....

مردم محکوم به ازادین،از نظر من یعنی اینکه همونجوری که یه مجرم دوست نداره زندانی بشه،ولی محکوم به مجازات زندانه، دوست ندارن کشته بشن،دوست ندارن بی همسر،بی فرزند یا والدین بشن،دوست ندارن شکنجه بشن،ولی ذات ازادشون،اونها رو مجبور میکنه که بگذرن،مجبور میکنه که بیان تو خیابون،اونها رو مجبور میکنه که وایسن و خوب،ازادی رو به دست بیارن....

در ادامه بحث شما باید اضافه کنم هیچ جنگی در دنیا صورت نگرفته که جنبه تقدس نداشته باشد اغلب مردم برای به دست آوردن آزادی می جنگند ولی در آخر میبینیم که انسان هم چنان در بند و محصور هستند انسان فقیر همچنان فقیر است و ثروتمند پول روی پول میگذارد و آن چیزی که حاصل میشود یا به قول عموم آزادی است یا اسارت که اغلب مردم هم نمیدانند برای آزادی ای جنگیدند که قوانین محدود کردنش را بعدها وضع میکنندتنها ضربه ای که متحمل میشود به قشر بدبخت جامعه اس که وضعیت برایش همیشه یکسان بوده و هست.

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خوشحال میشم نظرشما را راجع به این جمله بدونم.

انسان محکوم به آزادی است

یعنی چه؟؟؟

اسپم ودعوا هم ممنوع.

اصلا کی گفته انسان محکوم به آزدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

انسان تابع قوانین و چارچوب های عقلانی و دینی این به نظر من درسته

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
شايد منظور از آزادي آزادي عمل و فكريه

آخه من فکر می کنم منظور استارتر از آزادی یعنی عدم پذیرش هر نوع چارچوب و قانونی

آزادی عمل و فکری هم یه جور چارچوب و قوانینی داره که اگر نباشه آزادی به معنای مطلقش میشه!!!!!!!!!!!!!

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز

آزادی عمل و فکری هم یه جور چارچوب و قوانینی داره که اگر نباشه آزادی به معنای مطلقش میشه!!!!!!!!!!!!!

در اين مورد كه هرچيزي يه چارچوب و قانون داره باهاتون موافقم
اگه اينجوري نباشه هركسي هركاري دوست داره ميكنه بعد آزادي رو بهونه ميكنه

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

بله
اما آزادی یعنی اینکه ب کسی ربطی نداره من چه دینی دارم یا کیو میپرستم. حداقلش و گفتم اما تو کشور ما بزور همرو میخوان مسلمون کنن
از ی طرف خدا تو قرآن گفته هر آدم عاقل و بالغی میتونه دین خودش و انتخاب کنه از ی طرف دیگه تو کشور ما مسلمونی دینشو عوض کنه حکمش مرتد و اعدامه. این قانونه؟؟؟؟؟ یا اجبار؟؟؟؟؟؟

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش همه محدودیتها با جنم و زور بازو حل میشد. اونوقت من ی آدم کاملا آزاد بودم
نه. نمیشه

قدرتمند باش که در جهان هستی ، ضعیف حقش پایمال است.

اين امضاي خودته ............يعني بهش اعتقادي نداري

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله
اما آزادی یعنی اینکه ب کسی ربطی نداره من چه دینی دارم یا کیو میپرستم. حداقلش و گفتم اما تو کشور ما بزور همرو میخوان مسلمون کنن
از ی طرف خدا تو قرآن گفته هر آدم عاقل و بالغی میتونه دین خودش و انتخاب کنه از ی طرف دیگه تو کشور ما مسلمونی دینشو عوض کنه حکمش مرتد و اعدامه. این قانونه؟؟؟؟؟ یا اجبار؟؟؟؟؟؟

وقتی می گم شما فقط با مغلطه حرف می زنی ناراحت میشی!!!

بله هر کی آزاده هر دینی که می خواد داشته باشه کما اینکه در ایران مسیحی و زرتشت و ... داریم

اما در مورد مرتد بودن این موضوع ربطی به ایران یا هر جای دیگه نداره خدا گفته تو آزادی هر دینی که می خوای داشته باشی ولی وقتی به این نتیجه رسیدی که اسلام باید دینت باشه باید تابع قوانین اسلام باشی و همون اسلام و قوانین میگه کسسی که از دین خارج شد مرتد و حکش اعدام

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
قدرتمند باش که در جهان هستی ، ضعیف حقش پایمال است.

اين امضاي خودته ............يعني بهش اعتقادي نداري
چراا . بهش خیلی ایمان دارم ک نوشتم. اما آزادی با زور بازو ب دست نمیاد . با ازدست دادن جون ب دست میاد.

Hossein -2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی می گم شما فقط با مغلطه حرف می زنی ناراحت میشی!!!

بله هر کی آزاده هر دینی که می خواد داشته باشه کما اینکه در ایران مسیحی و زرتشت و ... داریم

اما در مورد مرتد بودن این موضوع ربطی به ایران یا هر جای دیگه نداره خدا گفته تو آزادی هر دینی که می خوای داشته باشی ولی وقتی به این نتیجه رسیدی که اسلام باید دینت باشه باید تابع قوانین اسلام باشی و همون اسلام و قوانین میگه کسسی که از دین خارج شد مرتد و حکش اعدام
اولا عزیزم من ب این نتیجه نرسیدم ک اسلام باید دینم باشه . برو یذره کتاب تاریخی بخون تا بفهمی چرا اسلام دینه ما بدبختا شد.
دوما این تفکرات پوسیده و عهده دقیانوسیت ب درد همون زمان اسلام میخوره . نه ب درد الان شما باید 1400 سال پیش ب دنیا می اومدی داداش