نظرت راجع به این سوال چیه؟

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان میدونم بحث بر سر موضوع خیانت کردن,خیانت دیدن و .... یک جورایی برای برخی از اعضا یک موضوع تکراری شده ولی ممنون میشم اگه لطف بکنید نظرتون را راجع به این سوال بگید.:gol:

به نظر شما جواب خیانت را باید خیانت داد؟

مهسا69

عضو جدید
نه به نظرمن اگه کسی خیانت کرد باید ولش کرد و رفت حتی اگه خیلیم دوسش داشته باشیم من که تحمل نمیکنم بهم خیانت بشه و خودمم خیانت کردنو دوست ندارم اگرم یه روزی خیانت ببینم ولش میکنم

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان میدونم بحث بر سر موضوع خیانت کردن,خیانت دیدن و .... یک جورایی برای برخی از اعضا یک موضوع تکراری شده ولی ممنون میشم اگه لطف بکنید نظرتون را راجع به این سوال بگید.:gol:

هر عملی را عکس العملی است و کسی که خیانت میکند باید خیانت ببیند;)

مهسا69

عضو جدید
نه عزیزم جواب خیانت خیانت نیست.....دل باید دریا باشه....

منم موافق نیستم یعنی میگیدطرف هرکاری خواست بکنه مام فقط صبر کنیم ............ نمیگم شمام همون کارو بکنید نه ولی اگه بارها این اتفاق بیفته باید خودتو رها کنی

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه به نظرمن اگه کسی خیانت کرد باید ولش کرد و رفت حتی اگه خیلیم دوسش داشته باشیم من که تحمل نمیکنم بهم خیانت بشه و خودمم خیانت کردنو دوست ندارم اگرم یه روزی خیانت ببینم ولش میکنم
منم دقیقا مثل ما فکر میکنم باید ترکش کرد.بخشش هم درکار نیست.

Akshay Kumar

عضو جدید

راستش به نظر من نه با خیانت نباید جواب داد . من که همیشه وقتی از کسی بدی یا خیانت می بینم تا اونجایی که جا داره ازش می گزرم . یادتون باشه بخشندگی باعث شادابی روح میشه .

مهسا69

عضو جدید
راستش به نظر من نه با خیانت نباید جواب داد . من که همیشه وقتی از کسی بدی یا خیانت می بینم تا اونجایی که جا داره ازش می گزرم . یادتون باشه بخشندگی باعث شادابی روح میشه .

من به کمک ایشون بود که به این نتیجه رسیدم .........

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
با اینکه تاپیکتون در حد المپیک تکراریه ولی خوب

خیر اولا لذتی که تو بخشش هست تو انتقام نیست
ثانیا اگه اینقدر عملش زشته که نمیشه بخشیدش بهنره طرفو به حال زار خودش رها کنیم و به خدا بسپاریمش.
اینو از صمصم قلب مطمئنم هیچ بدی و خوبی حتی تو دنیا هم بی جواب نمی مونه.پس مطئن باش طرف خائن به سزای عملش میرسه.

اینکه می گید جوابشو با خیانت بدیم فرض کن یه مردی به زنش خیانت کرد رفت با یه زن دیگه رابطه نامشروع برقرار کرد یعنی باید زنم زبونم لال .................... بقیش سانسور شد.
اخه ادم عفت و پاکی و حیثیت و ابروی خودشو فدای یه انتقام می کنه؟به نظرتون ارزش داره؟

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
با خیانت نه......فقط میسپرمش به همونی که بالاسرمه......خودش جوابشو میده:smile:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیانت مرگ عشقه ...
هر رابطه ای رنگ خیانت ببینه ،.... دیگه اعتماد از بین میره ..و جدایی بهترین راه حله .

ESPEranza

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر نتونستیم کسی رو ببخشیم از بزرگی گناه او نیست ..
از کوچکی قلب ماست ..
به خاطر دیروز ، کسی را از فردایمان خط نزنیم ..

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز تو اتوبوس نشسته بودم پیرمردی که پیشم نشسته بود سر بحثو باهام بازکرد و بهم گفت بدترین خلق الله کسیه که به جفتش (همسرش) خیانت کنه.
گفت می دونی بدترین خلق الله یعنی چی ؟
گفتم نه.
گفت یعنی حتی از شمر و یزید و معاویه هم بدتر. اصلا پست ترین ادم روی زمین.

تلنگر خوردم

صادق نادم

عضو جدید
سلام
بنظر من كسي كه حتي در رابطه دوستيش هم خيانت ميكنه مطمعناً يه روزي بهش خيانت ميشه چه برسه به زن وشوهر.
اگر كسي در مقابل خيانت همسرش، خيانت نكنه ضرر نكرده ولي اشخاص خيانت كار بزرگترين متضررها هستند.
ولي بنظر من جواب خيانت (البته اگه متوجه بشم) و مطمعن بشم كه مشكل از خودم نبوده (از طريق مشاوره و ...)جدايي بهترين گزينه است ودليلي نميبينم كه من هم مثل اون بشم.

black banner

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه ديگه

بخشش

بايد ببخشي طرف مقابل رو

اگر با بخشيدن كسي كوچك ميشد ، خدا انقدر بزرگ نبود !!!

وقتي ببخشي بزرگ ميشي / بزرگ بشي عاقل ميشي/ عاقل بشي آروم ميشي / اروم بشي لذت ميبري

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خيانت كرد...مثله يه مهره شطرنج كه زده ميشه ميذاريش كنار
اونجوري بذارش كنار

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کسی بهت خیانت کرد میندازیش دور اصلا باید فراموشش کنی
دلشو داری قصاصش کن (مطابق قانون ) نداری واگذارش کن به خدا

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب معلومه ديگه

بخشش

بايد ببخشي طرف مقابل رو

اگر با بخشيدن كسي كوچك ميشد ، خدا انقدر بزرگ نبود !!!

وقتي ببخشي بزرگ ميشي / بزرگ بشي عاقل ميشي/ عاقل بشي آروم ميشي / اروم بشي لذت ميبري

یعنی شما میگی اگه زنی به همسرش خیانت کرد باید بخشیده بشه و به زندگی با اون ادامه بده (و بلعکس )؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sosmar

کاربر بیش فعال
برای من هم پیش آمده ولی دوستم برام تله گذاشت و یکیو مامور کرد که من به دوستم خیانت کنم اگر اینطوری باشه باید به دوستت یک وقت دیگه بدی ولی در حالت عادی بخشش در کار نیست

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من،جواب خیانت اینه که بهش بگی شبت بخیر و اون اخرین باشه که دیگه تو رو میبینه!!!

natashkooh

عضو جدید
اگه خيانت تو روابطه بايد اينو بگم حرفي كه به رفيق خودم زدم:
به خائن فكر نكن به خودت و كارهات فكر كن و ببين كجا اشتباه كردي؟؟
كجا بيشتر از ارزش طرف براش خرج كردي؟؟؟

mahshid.

عضو جدید
نه
اگه قرار باشه ماهم خیانت کنیم فرقمون پس چی میشه

ایشالله که کسی بهش خیانت نشه
ولی باید اونو واگذار کرد به خدا باور کنید چوبشو میخوره

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

باور کن جواب سوالتون از خود سوالتون واضح تر هست

اگر کسی میگه خیانت بد هست پس چرا میخواد در جواب خیانت , خیانت کند ؟!!
یعنی فردی که با خیانت جواب میده , خود خیانت رو دوست داره ...
و چون من خیانت رو دوست ندارم .. حتی بهم خیانت بشه , خیانت نمیکنم ..

اگر بهم خیانت بشه , تا جایی که ظرفیت وجودیم هست طرفم رو میبخشم .. اگر نتونم ببخشم واسه همیشه فراموشش میکنم