نا امیدا بیان توووووو (امیدوارا,,, اگه می تونن امید بدن)

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
حس نا امیدی و یا امیدواری یک حس درونی هست و نسبی، مثل حس خوشبختی و بدبختی، شاید این جمله کلیشه ای باشه ولی زندگی رو هرطور نگاه کنی همونطوره، یعنی طرز فکر ماست که دنیای اطرافمون رو تیره و تار یا بهشت برین می کنه. شنیدی میگن فلانی موج مثبت و انرژی مثبیت میده رو همین اصله، تلقین مثبت و تفکر مثبت تو زندگی آدمها و کسب آرامش معجزه می کنه و اینکه اجازه ندی فکرهای منفی و مایوس کننده تو ذهن آدم راه پیدا کنه و موندنی بشه. پس بیایم مثبت فکر کنیم حتی در بدترین شرایط. من می توانم بر مشکلات غلبه کنم... من می توانم در همه حال کنترل کنم رفتارم رو... عنان زندگی در دست خودم هست و خودم شرایط رو بهتر خواهم کرد...من می توانم... من خوشبختم... من بیدی نیستم که با این بادها بلرزم...

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفتو قبول دارم
راستش دلیلش خودمون هستیم خود ما ایرانیا ما کدوممون دلمون برا همدیگه می سوزه یا کدوممون برا همدیگه دوست واقعی بودیم
همین دوروبرت نگاه کن من کم کم داره ازآدمای دورو برم بدم میاد مثلا خودمو می گیرم می رم یه شهری دانشگاه که مردمش کاملا ناسیونالیسم هستن باور کن تا میرسم شهر خودم دق می کنم اینا می گذره همه اینا می گذره ولی اون جای زخمی که رو دل من می مونه هیچ وقت خوب نمی شه (من تا حالا هیچ وقت به این اندازه به عمرم از این که ارشد قبول شدم ناراحت نبودم همیشه فکر می کردم چقد عالی میشه اگه ارشد قبول شم ولی.......)
البته همه مردمش اینجوری نیستن مردم شهرش خیلی خوبن ولی وقتی می ری تو دانشگاه کاملا موضوع فرق می کنه و همه هوایه همشهریه خودشونو دارن و.....
اینا خیلی گذراست واصلا مهم نیست
ولی در مورد شما که می گی ساعت 11 میای خونه راستش منم یه داداش دارم همین طوره تا حالا چند تا آزمون استخدامی داده (تهران آزمون ها برگزار می شد)نمره را می آورد ولی برا مصاحبه رد می شد دلیلش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مفقط یه کلمه بند پ
الان داداش منم از صبح سحر خون میره بیرون وقتی میاد خونه ساعت 3 هستش دوباره ساعت 5 میره و 11 شب میاد خونه ولی تو یه ماه شاید کل درآمدش بشه 700 تومان
الان نه خونه داره نه ماشین داره نه زن داره و................ ولی من اینو می دونم که دل داره
راستش ما خودمون مقصریم خودت فکر کن ببین چرا می گم خودمون مقصریمپ

اره ما خودمون مقصریم
خودم کردم که لعنت بر خودم باد
همش کار اصلا دیگه تو خونه نمی تونم بمونم تفریح کردنم هم شده کار چرا ؟
چون انقدر تو کار غرق شدم که دیگه نمی تونم ازش بیام بیرون
دیگه شده بخشی از اوقاتت فراغتم
چون اجازه تفریح دیگه ای ندارم
مجبورم با کارم تفریح کنم

engineer.sh

عضو جدید
همه ما قطعا مشکلاتی داریم. بعضی از اونا کوچیک و بعضی ها بزرگ هستن.
بعضی از ما خیلی امید داریم که مشکلات رو از سر راهمون برداریم, یه تعدادیم اولش امید داریم اما بعد از یه مدت دلسرد میشیمو از اینکه اون مشکل سر راهمونه غصه می خوریم و اذیت میشیم.

اکه اشتباه نکنم, میگن ,( در نا امیدی بسی امید است....... پایان شب سیه سفید است) ما که ندیدیم
احتمالا اونی که اینو گفته, اگه توو زمان ما زندگی می کرد, الان نظرش این نبود.
من میگم , همه زندگی ما غم ودرد و رنجه ,,, غیر از اون لحظه های کوتاهی که ما سرگرم زندگی و خوشی های زودگذریم و از اون غم بزرگ غافلیم...
مسعود جان منم دوستی دارم که ناامیدرو دیگه ردکرده
هیچوقت نتونستم بهش امید بدموفکرمیکنم ناامیدا ازاینکه کسی بشون امیدبده شاکی میشن
جالب بودتاپیکت
همین نشون میده هنوز یذره امید داری
ولی سعی کن منزوی نشی:w27:
نمیدونم مشکلت چیه ولی ازته دل برات دعامیکنم
توهم برای عشق من دعاکن

MaSoUd MLV

عضو جدید
من دانشگامو با همکلاسیامو دوست ندارم فهمیدید هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همشون مسخره هستن همشون :confused:
انگیزمو برا درس خوندن دارم از دست می دم
من از دست دادم
شما امید وار باش از دست ندی

MaSoUd MLV

عضو جدید
مسعود جان منم دوستی دارم که ناامیدرو دیگه ردکرده
هیچوقت نتونستم بهش امید بدموفکرمیکنم ناامیدا ازاینکه کسی بشون امیدبده شاکی میشن
جالب بودتاپیکت
همین نشون میده هنوز یذره امید داری
ولی سعی کن منزوی نشی:w27:
نمیدونم مشکلت چیه ولی ازته دل برات دعامیکنم
توهم برای عشق من دعاکن
حتما دعا میکنم
اگه خدا از بنده گناهکارش قبول کنه

elahe.elahe

عضو جدید
سلام به همه
بچه ها دعا کنید امیدم نا امید نشه

آخرین ویرایش:

sokoot.assa

عضو جدید
چقدر نا امید زیاده:que::que: الان تو جوونی انقدر نا امیدین دیگه وای به حال آینده .به آینده خوبتون فکر کنید درسته تو جامعه انقدر نیرو های ناامیدکننده هست که نمیشه مثبت بود ولی توی همین جامعه آدمهای
موفقی هستن که خیلیاشون تو زندگی بیشتر از ماها مشکلات داشتن . خودمون مهم هستیم اگه بخوایم میشه مطمئن باشین دوستای خوبم :gol::gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart::gol::gol::gol::gol:

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه یکی به من بگه اینجا کی ناامیده کی امیدوار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقت نداشتم صفحه های قبل رو بخونم

S i s i l

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ما قطعا مشکلاتی داریم. بعضی از اونا کوچیک و بعضی ها بزرگ هستن.
بعضی از ما خیلی امید داریم که مشکلات رو از سر راهمون برداریم, یه تعدادیم اولش امید داریم اما بعد از یه مدت دلسرد میشیمو از اینکه اون مشکل سر راهمونه غصه می خوریم و اذیت میشیم.

اکه اشتباه نکنم, میگن ,( در نا امیدی بسی امید است....... پایان شب سیه سفید است) ما که ندیدیم
احتمالا اونی که اینو گفته, اگه توو زمان ما زندگی می کرد, الان نظرش این نبود.
من میگم , همه زندگی ما غم ودرد و رنجه ,,, غیر از اون لحظه های کوتاهی که ما سرگرم زندگی و خوشی های زودگذریم و از اون غم بزرگ غافلیم...
سلام.
همیشه امید وجود داره، چون همیشه خدا هست.
برای همه درد و رنج هست ولی نباید با طرز فکر نادرست، اونها رو بیشتر کرد. من نمی خواهم کسی رو نا امید ببینم، چون نمی دونند، بعدها چه حسرتی برایشان باقی می مونه.
می بخشید اگر در کار شما دخالت کردم.

آخرین ویرایش:

MaSoUd MLV

عضو جدید
سلام.
همیشه امید وجود داره، چون همیشه خدا هست.
برای همه درد و رنج هست ولی نباید با طرز فکر نادرست، اونها رو بیشتر کرد. من نمی خواهم کسی رو نا امید ببینم، چون نمی دونند، بعدها چه حسرتی برایشان باقی می مونه.
می بخشید اگر در کار شما دخالت کردم.
شما لطف دارین

AVINA

عضو جدید
شرایط این روزای منم خیلی سخته
خودم خواستم اینطور باشه
پس کم نمیارم و تا آخرش محکم وایسادم

maryy jo0n

عضو جدید
salam
manma hodadan yemahi hast ke ye ghame gonde omade to zendegim dare daghonam mikone
baram 2a konid.plz

malo0osak

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
محکم باشید و استوار مثل کوه الماسم انقدر تراشیده شد شده با ارزش بذار این سختیای روزگار دلتو مثل الماس با ارزش کنه تو این دونیا هیچ چیز ارزش غصه خوردن نداره خدا پیشته باهاته همه جا لحظه به لحظه ی زندگیتو میبینه به اون توکل کن همیشه بگو چه خوبه که تو هستی و باهات حرف میزنم چه خوبه که هوامو داریو دستمو میگیری زمین نخورم باهاش صحبت کن درد و دل کن قطعا گوش میده بعد یه مدت خودت میبینی که چه اروم شدی

عدالت_1111

عضو جدید
محکم باشید و استوار مثل کوه الماسم انقدر تراشیده شد شده با ارزش بذار این سختیای روزگار دلتو مثل الماس با ارزش کنه تو این دونیا هیچ چیز ارزش غصه خوردن نداره خدا پیشته باهاته همه جا لحظه به لحظه ی زندگیتو میبینه به اون توکل کن همیشه بگو چه خوبه که تو هستی و باهات حرف میزنم چه خوبه که هوامو داریو دستمو میگیری زمین نخورم باهاش صحبت کن درد و دل کن قطعا گوش میده بعد یه مدت خودت میبینی که چه اروم شدی
الماسو خوب امدي.

من كه ديگه انقدر پوست كلفت شدم كه ديگه بابت هيچي ناراحتو دلخورو نا اميد نميشم ميخوام برم يه دوره واسه بقيه بذارم اوناهم مثل من شن

bita.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نا امیدی پیش میاد اما بیاین عادت نکنیم که نا امید باشیم.
بخند به روی دنیا دنیا به روت بخنده
بزار که رنج و غصه باره سفر ببنده
تو تنها نیستی خدا یارته
اون مهربونه نگهداااااااااااارته

talangor.660320

عضو جدید
برای آدم نابینا بین الماس و شیشه فرقی نیست،پس اگه کسی قدرتو ندونست فکر نکن که تو شیشه ای مطمئن باش که اون نابیناست....!!!

arghavantree

عضو جدید
;)پیشنهاد میکنم تو ناامیدی سخنرانیهای دکتر آزمندیان را گوش بدید واقعا جواب میده...;):gol::gol::gol: