نا امیدا بیان توووووو (امیدوارا,,, اگه می تونن امید بدن)

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا درست گفتي.منم بعضي وقتها ميشه كه خيلي اميدوار ميشم ولي چند روز بعدش يه اتفاق بد ميفته و اوضاع رو بدتر از قبلش ميكنه.منم پاك اميدم رو از دست دادم.

لولیوش

عضو جدید
ناامیدی تنها هاله ای است که شما خودتان آن را دور سر خود قرار داده ای کافیست اراده کنی و این هاله رو به طوفانی از هیجانات و امیدواری ها تبدیل کنی
ناامیدی فقط و فقط یک تلقین است که شما آن را با تمام وجود پذیرفتی و هیچ جبهه ای در مقابل ورودش به فکرت نگرفته ای
تو مگه یه جوون نیستی؟
به نظر من اگه یه جوون ناامید و سر خورده باشه داره به دست خودش بهترین لحظات زندگی خودش رو به باد می ده و جز حسرت و آه برای آیندش چیزی باقی نمیذاره
همین الان از جات بلند شو ، کمی قدم بزن، به دوستات زنگ بزن، ایام خوش گذشتت رو بیار تو ذهنت و اونا رو مرور کن
این دیو و خیال خائن ناامیدی رو از ذهنت بیرون کن تو یک انسانی و مهمتر از اون یه جوانی پس ذهن تو لیاقت انبوهی از شادی ها فکرای مبتکرانه نظر های بلند و هزار و هزار چیزهای مثبت است وتو راحت ترین کار رو انتخاب کردی و اجازه دادی تا هر چه ذهن تو برای تو تصمیم می گیرد همان بشود.
به هر حال همه این حرفا فقط بستگی به خودت داره که آیا واقعا می خوای امیدواری تمام زندگیت رو پر کنه یا نه می خوای راحت ترین کار رو انتخاب کنی و هر چه باداباد!
امیدوارم یه روزی بشه که خود شما دست آدمای ناامید رو بگیری و راه چگونه شاد زندگی کردن رو بهشون یاد بدی

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
فقط نا امیدی
یا گیجم شدی؟

گیج برا چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا انگیزه ندارم انگیزه هیچی ندارم
من خیلی تهنام

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دانشگامو با همکلاسیامو دوست ندارم فهمیدید هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

همشون مسخره هستن همشون :confused:
انگیزمو برا درس خوندن دارم از دست می دم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه همشون ازم بزرگترن همشون حسودن همشون بی ادبن
وقتی می رم دانشگاه تا یه هفته از هر چی آدمه بدم میاد تو دلم می گم فکر کن این ادمای دنیای مجازی هم همین طوری باشن همشون عین همون آدم واقعیا باشن ..........................
من راستش یه کم از ورودی های خودم جلوتر افتادم مثلا با ورودی های سال پیش افتادم اونا هم .........:razz:
متنفرم از همشون :mad:

ecmn_ec

عضو جدید
آخه همشون ازم بزرگترن همشون حسودن همشون بی ادبن
وقتی می رم دانشگاه تا یه هفته از هر چی آدمه بدم میاد تو دلم می گم فکر کن این ادمای دنیای مجازی هم همین طوری باشن همشون عین همون آدم واقعیا باشن ..........................
من راستش یه کم از ورودی های خودم جلوتر افتادم مثلا با ورودی های سال پیش افتادم اونا هم .........:razz:
متنفرم از همشون :mad:
چند سالته ؟
چه مدرکی ؟
کدوم دانشگاه ؟

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
من انگیزمو دارم از دست می دم

و کلی ناامیدم :(

الان هم کم کمه که اشکم در آد:cry:

آخرین ویرایش:

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
من انگیزمو دارم از دست می دم

و کلی ناامیدم :(

الان هم کم کمه که اشکم در آد:cry:

بی خیال مهندس امثال تو به 100 نفر کار گر امید میدن بعد خودت نا امیدی
چرا داری امیدتو از دست میدی ؟
بابا یه کم همت داشته باش درست میشه؟
مشکلت چیه ؟ بگو شاید بتونیم کمک کنیم

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی خیال مهندس امثال تو به 100 نفر کار گر امید میدن بعد خودت نا امیدی
چرا داری امیدتو از دست میدی ؟
بابا یه کم همت داشته باش درست میشه؟
مشکلت چیه ؟ بگو شاید بتونیم کمک کنیم

مرسی مشکلاتم اوه اوووووووووووووووووه خیلیان واینجا مجالی برا گفتنشون نیست .......................

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مشکلاتم اوه اوووووووووووووووووه خیلیان واینجا مجالی برا گفتنشون نیست .......................

با این حساب می خوای نا امید بشینی چیکار کنی ؟
همه چی زمان میخواد ؟
زمان قارتگر خاطرهاست ؟ زمان قارتگر جوانی و شور و حال جوانیه
قدر همین لحظه تو بدون
اگر جای من بودی تو سن 28 سالی باید همه خونه زندگیو ماشینها و سگ و کارمو ول کن برم خدمت چیکار میکردی؟
مثلا خیر سرم مدیریم واسه خودم حال کارمو ول کنم برم بعد از دو سال بیام تازه اول خط
سگم بودن من دق میکنه طفلی
ولی بازم میگم بی خیال هر چه پیش آید خوش آید
حاصل کارگه کون مکان این همه نیست باده پیش ار که از لب تا بدهان این همه نیست

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این حساب می خوای نا امید بشینی چیکار کنی ؟
همه چی زمان میخواد ؟
زمان قارتگر خاطرهاست ؟ زمان قارتگر جوانی و شور و حال جوانیه
قدر همین لحظه تو بدون
اگر جای من بودی تو سن 28 سالی باید همه خونه زندگیو ماشینها و سگ و کارمو ول کن برم خدمت چیکار میکردی؟
مثلا خیر سرم مدیریم واسه خودم حال کارمو ول کنم برم بعد از دو سال بیام تازه اول خط
سگم بودن من دق میکنه طفلی
ولی بازم میگم بی خیال هر چه پیش آید خوش آید
حاصل کارگه کون مکان این همه نیست باده پیش ار که از لب تا بدهان این همه نیست

اوکی چرا ؟تو 28 سالگی می ری سربازی؟
خوش به حال مایه دارت که فقط دغدغت سگته
ولی واقعا اینو میگم من تمام پسرای اقواممون رفتن سربازی و تازه فهمیدم چقدر بعد این دو سال اصلا بزرگ می شن کلی تغییر می کنن
و درمورد مشکلات خودم واقعا از سربازی رفتن به دره
یکی نه دو تا نه شاید ده تا گره افتاده تو کار خودمو خونوادم مشکلات خودم به کنار خیلی جزیئن و خیلی گذرا اما خونوادم واقعا خیلی سخته انگار هر روز که خوشیذ طلوع می کنم باید بریم به جنگ مشکلاتمون من بچه های باشگاه رو دقیق نمی شناسم و دقیق نمی دونم هر کدومشون چه سر نوشتی تو زندگیشون داشتن اما درمورد خودم می دنم سرنوشتم یک مقدار پیچیده و سخت و نگران کننده هستش
هر چند نه من و نه خونوادم هیچ کدوممون نا امید نیستیم ولی یه موقع هایی نا امیدی خودش تو دلت رخنه می کنه و هیچ راهیی برا فرارت نمی زاره و تو مجبوری واقعیتو بپذیری حتی اگه 100 بار انکارش کنی...............

امیر افشار

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوکی چرا ؟تو 28 سالگی می ری سربازی؟
خوش به حال مایه دارت که فقط دغدغت سگته
ولی واقعا اینو میگم من تمام پسرای اقواممون رفتن سربازی و تازه فهمیدم چقدر بعد این دو سال اصلا بزرگ می شن کلی تغییر می کنن
و درمورد مشکلات خودم واقعا از سربازی رفتن به دره
یکی نه دو تا نه شاید ده تا گره افتاده تو کار خودمو خونوادم مشکلات خودم به کنار خیلی جزیئن و خیلی گذرا اما خونوادم واقعا خیلی سخته انگار هر روز که خوشیذ طلوع می کنم باید بریم به جنگ مشکلاتمون من بچه های باشگاه رو دقیق نمی شناسم و دقیق نمی دونم هر کدومشون چه سر نوشتی تو زندگیشون داشتن اما درمورد خودم می دنم سرنوشتم یک مقدار پیچیده و سخت و نگران کننده هستش
هر چند نه من و نه خونوادم هیچ کدوممون نا امید نیستیم ولی یه موقع هایی نا امیدی خودش تو دلت رخنه می کنه و هیچ راهیی برا فرارت نمی زاره و تو مجبوری واقعیتو بپذیری حتی اگه 100 بار انکارش کنی...............

من تا حالا سر کار میرفتم واسه همین خدمت نرفتم
دغدغم سگم نیست
تموم اون چیزایی هستش که تو این مدت واسه بدست آوردنش زحمت کشیدم و بدست اوردم حالا باید بذارمو برم من 4 سال کار کردم شدم مدیر یه قسمت حالا باید برم 1 سال بعد بیام دوباره از نو شروع کنم
کار من از بزرگ شدن گذشته دیگه بزرگتر از این نمیشم
ببین زندگی یه مسابقس که همه برای برنده شدن دارن تلاش میکنن اگر بشینی و دست رو دست بذاری باختی
منم پیرم در اومده تا به این جا رسیدم پدرم ریالی بهم کمک نکرده همشو خودم در اوردم و شبا ساعت 11 میرفتم خونه الانم ساعتت 11 شام نخورده میرسم خونه زندگی تو ایران یعنی این زنده بودن نه زندگی کردن

ستاره پرنور

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نا اميدم!!
فقط همين ...

آره از آواتارتم معلومه
آخه نااميدي هم شد كار؟
همونجور نشستي اونجا زانو غم بغل زدي كه چي؟
پاشو برو يكم رو اون چمنا غلط بزن
اول صبحي يكم ورزش و نرمش بكن حالت جا بياد

turquoise

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حالا سر کار میرفتم واسه همین خدمت نرفتم
دغدغم سگم نیست
تموم اون چیزایی هستش که تو این مدت واسه بدست آوردنش زحمت کشیدم و بدست اوردم حالا باید بذارمو برم من 4 سال کار کردم شدم مدیر یه قسمت حالا باید برم 1 سال بعد بیام دوباره از نو شروع کنم
کار من از بزرگ شدن گذشته دیگه بزرگتر از این نمیشم
ببین زندگی یه مسابقس که همه برای برنده شدن دارن تلاش میکنن اگر بشینی و دست رو دست بذاری باختی
منم پیرم در اومده تا به این جا رسیدم پدرم ریالی بهم کمک نکرده همشو خودم در اوردم و شبا ساعت 11 میرفتم خونه الانم ساعتت 11 شام نخورده میرسم خونه زندگی تو ایران یعنی این زنده بودن نه زندگی کردن

این حرفتو قبول دارم
راستش دلیلش خودمون هستیم خود ما ایرانیا ما کدوممون دلمون برا همدیگه می سوزه یا کدوممون برا همدیگه دوست واقعی بودیم
همین دوروبرت نگاه کن من کم کم داره ازآدمای دورو برم بدم میاد مثلا خودمو می گیرم می رم یه شهری دانشگاه که مردمش کاملا ناسیونالیسم هستن باور کن تا میرسم شهر خودم دق می کنم اینا می گذره همه اینا می گذره ولی اون جای زخمی که رو دل من می مونه هیچ وقت خوب نمی شه (من تا حالا هیچ وقت به این اندازه به عمرم از این که ارشد قبول شدم ناراحت نبودم همیشه فکر می کردم چقد عالی میشه اگه ارشد قبول شم ولی.......)
البته همه مردمش اینجوری نیستن مردم شهرش خیلی خوبن ولی وقتی می ری تو دانشگاه کاملا موضوع فرق می کنه و همه هوایه همشهریه خودشونو دارن و.....
اینا خیلی گذراست واصلا مهم نیست
ولی در مورد شما که می گی ساعت 11 میای خونه راستش منم یه داداش دارم همین طوره تا حالا چند تا آزمون استخدامی داده (تهران آزمون ها برگزار می شد)نمره را می آورد ولی برا مصاحبه رد می شد دلیلش چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مفقط یه کلمه بند پ
الان داداش منم از صبح سحر خون میره بیرون وقتی میاد خونه ساعت 3 هستش دوباره ساعت 5 میره و 11 شب میاد خونه ولی تو یه ماه شاید کل درآمدش بشه 700 تومان
الان نه خونه داره نه ماشین داره نه زن داره و................ ولی من اینو می دونم که دل داره
راستش ما خودمون مقصریم خودت فکر کن ببین چرا می گم خودمون مقصریم