نامه‌اي از طرف خدا

titoo

عضو جدید
من خدا هستم و امروز من همه مشكلاتت را اداره ميكنم لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم اگر در زندگي وضعيتي برايت پيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي آنرا در صندوق (چيزي براي خدا تا انجام دهد) بگذار همه چيز انجام خواهد شد ولي در زمان مورد نظر من، نه تو. وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي، همواره با اضطراب دنبال نكن در عوض روي تمام چيزهاي عالي و شگفت انگيزي كه الان در زندگي ات وجود دارد تمركز کن. نااميد نشو، توي دنيا مردمي هستند كه رانندگي براي آنها يك امتياز بزرگ است.
شايد يك روز بد در محل كارت داشته باشي: به مردي فكر كن كه سالهاست بیکار است و شغلی ندارد.
ممكنه غصه زودگذر بودن تعطيلات آخر هفته را بخوري: به زني فكر كن كه با تنگدستي وحشتناكي روزي دوازده ساعت، هفت روز هفته را كار ميكند تا فقط شكم فرزندانش را سير كند.
وقتي كه روابط تو رو به تيرگي و بدي ميگذارد و دچار ياس ميشوي: به انساني فكر كن كه هرگز طعم دوست داشتن و مورد محبت واقع شدن را نچشيده.
وقتي ماشينت خراب ميشود و تو مجبوري براي يافتن كمك کیلومتر ها پياده بروي: به معلولي فكر كن كه دوست دارد يكبار فرصت راه رفتن داشته باشد.
ممكنه احساس بيهودگي كني و فكر كني كه اصلا براي چي زندگي ميكني و بپرسي هدف من چيه ؟ شكر گزار باش. در اينجا كساني هستند كه عمرشان آنقدر كوتاه بوده كه فرصت كافي براي زندگي كردن نداشتند.
وقتي متوجه موهات كه تازه خاكستري شده در آينه ميشي: به بيمار سرطاني فكر كن كه آرزو دارد كاش مويي داشت تا به آن رسيدگي كند.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایااا شکرت....مطمئنم تو حرفای قشنگتری واسه گفتن داری...اینا هرچی باشه حرفای یه بنده اس....چون من ناخوداگاه با خوندن این متن این سوال واسه ام پیش اومد که پس اون بیمار سرطانی و اون مرد بیکار و ......با دیدن کی دلشون اروم بگیره.....اونارو چه جوری قانع میکنی؟....
همه چیز همیشه اونجوری که ما فکر میکنیم نیس!....

maryam_bah

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:خدایا:gol::کمکم کن تا....
درهایی که بسویم می گشایی،ندانسته نبندم.

و کمکم کن تا.....
درهایی که به رویم بسته ای را به اصرار نگشایم.:w27:

*Essi*

اخراجی موقت
پذیرش قضا و قدر و تقدیر.

اینکه همه چیز ما ، از پیش تعیین شده است.

رویایی شیرین همیشه بهتر از واقعیتی تلخ بوده.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پذیرش قضا و قدر و تقدیر.

اینکه همه چیز ما ، از پیش تعیین شده است.

رویایی شیرین همیشه بهتر از واقعیتی تلخ بوده.
همه چیز ما از پیش تعیین شده است ولی این ماییم که با اختیار خودمون انتخابش می کنیم...
به عبارتی خدا مجبورت نمی کنه چیزی رو انتخاب کنی ولی خدا میدونه تو چی رو انتخاب می کنی...

*Essi*

اخراجی موقت
همه چیز ما از پیش تعیین شده است ولی این ماییم که با اختیار خودمون انتخابش می کنیم...
به عبارتی خدا مجبورت نمی کنه چیزی رو انتخاب کنی ولی خدا میدونه تو چی رو انتخاب می کنی...

وقتی چیزی از پیش تعیین شده باشه،اختیار میشه یک چیز فرمالیته.

مثل استادی که میگه،من از شما شناخت کافی دارم پس برات نمره 10 میذارم.

حالا من خودم را سر امتحان بکشم یا نکشم،نمره 10 من ثبت شده است.

چون استاد ادعا کرده که من را خوب میشناسه.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متوجه عرایض بنده نشدی، خدا بهت نمیگه چی رو انتخاب کن و سرنوشتت رو چه جوری رقم بزن، اون فقط میدونه سرنوشت تو چی خواهد شد و تو به چه راهی خواهی رفت، ولی این رو فقط خدا میدونه حتی خودت هم نمیدونی...
استاد هم به تو نمیگه 10 میدم، ازت امتحان میگیره بعد نمره خودت رو بهت میده، خدا هم همینطور اول امتحان میگیره و بعد نمره میده...

دقیقاً مثل استادی که شاگردش رو میشناسه که آیا این عرضه پاس کردن درس رو داره یا نه؟

استاد تازه از همه چیز شاگردش خبر نداره ول خدا از همه چیز بندش خبر داره...

چیزی از پیش تعیین شده نیست، آقا اسی از شما که مهندسی و باید فکرت باز باشه بعیده این حرفای خاله زنکی رو بزنی، پاشو الآن خودت رو بنداز وسط خیابان و بگو از پیش تعیین شده بود من این کارو بکنم، یا با مشت بذار وسط مانیتور بگو خدا خواست!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ariyayi @rchitect

عضو جدید
ممنونم که پیام خدا رو بهم رسوندی,از خدا هم ممنونم که پیامش بهم رسوند

ممنونم که پیام خدا رو بهم رسوندی,از خدا هم ممنونم که پیامش بهم رسوند

:heart::heart:
من خدا هستم و امروز من همه مشكلاتت را اداره ميكنم لطفا به خاطر داشته باش كه من به كمك تو نياز ندارم اگر در زندگي وضعيتي برايتپيش آيد كه قادر به اداره كردن آن نيستي آنرا در صندوق (چيزي براي خدا تا انجام دهد) بگذار همه چيز انجامخواهد شد ولي در زمان مورد نظر من، نه تو. وقتي كه مطلبي را در صندوق من گذاشتي، همواره با اضطراب دنبال نكن در عوض رويتمام چيزهاي عالي و شگفت انگيزي كه الان در زندگي ات وجود دارد تمركز کن. نااميد نشو، توي دنيا مردمي هستند كه رانندگي براي آنهايك امتياز بزرگ است.

شايد يك روز بد در محل كارت داشته باشي: به مردي فكر كن كه سالهاست بیکار است و شغلی ندارد.
ممكنه غصه زودگذر بودن تعطيلات آخر هفته را بخوري: به زني فكر كن كه با تنگدستي وحشتناكي روزي دوازده ساعت، هفت روز هفته راكار ميكند تا فقط شكم فرزندانش را سير كند.
وقتي كه روابط تو رو به تيرگي و بدي ميگذارد و دچار ياس ميشوي: به انساني فكر كن كه هرگز طعم دوست داشتن و مورد محبت واقعشدن را نچشيده.
وقتي ماشينت خراب ميشود و تو مجبوري براي يافتن كمك کیلومتر ها پياده بروي: به معلولي فكر كن كه دوست دارد يكبار فرصت راه رفتنداشته باشد.
ممكنه احساس بيهودگي كني و فكر كني كه اصلا براي چي زندگي ميكني و بپرسي هدف من چيه ؟ شكر گزار باش. در اينجا كسانيهستند كه عمرشان آنقدر كوتاه بوده كه فرصت كافي براي زندگي كردن نداشتند.

وقتي متوجه موهات كه تازه خاكستري شده در آينه ميشي: به بيمار سرطاني فكر كن كه آرزو دارد كاش مويي داشت تا به آن رسيدگيكند.