ثروت طرف مقابل در ازدواج

major7

عضو جدید
لطفا شعار ندید
همه ما آرزوهایی داریم از قبیل: رفتن به خارج،ادامه تحصیلات عالیه،داشتن موقعیت اجتماعی ...
اگه توسط ازدواج به این آرزوهاتون نزدیک بشین آیا ازدواج میکنین ؟
بعبارتی آیا حاضرین از ازدواج بعنوان راه میانبر برای رسیدن به آرزوهاتون استفاده کنین و یا خیر؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا شعار ندید
همه ما آرزوهایی داریم از قبیل: رفتن به خارج،ادامه تحصیلات عالیه،داشتن موقعیت اجتماعی ...
بعبارتی آیا حاضرین از ازدواج بعنوان راه میانبر برای رسیدن به آرزوهاتون استفاده کنین و یا خیر؟

بستگی به خیلی چیزا داره!!!!!!!!!!!!
اگه منظور کلی سوال شما یه جور سو استفاده باشه که نهههههههههههههههههههههههه مخالفم!
اما اگه یه ازدواج خوب باشه و مشکلیم نداشته باشه(از هر لحاظی) فکر نمیکنم بد باشه

اما در کل من ازدواجو معامله یا تجارت نمیدونم!

اصل زندگی باید به خوشبختی و آرامش برسه
تحصیلات عالی چیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا خارج رفتن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
قراره خارج چه اتفاقی بیوفته!

!ala

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا شعار ندید

من که حاضر نیستم، چون به دردسرش نمی ارزه;)

major7

عضو جدید
اگه منظور کلی سوال شما یه جور سو استفاده باشه که نهههههههههههههههههههههههه مخالفم!

سوالتو نفهمیدم.

من بحثی راجع به اینکه قراره چه اتفاقی بیفته و چرا این آرزوها وجود داره ندارم. دراینجا حرفم اینه که بعضیا همچین آرزوهایی دارن و البته قابل کتمان هم نیست که بعضیا همچین آرزوهایی دارن.

صحبت شما کلی هستش. میشه اینطوری به بحث شما نگاه کرد که اگه ازدواج عملی باشه برای رسیدن به خوشبختی.اگر ما رسیدن به آرزوهامونو خوشبختی بدونیم (که در اکثر موارد این گونه هست) ؛ در این صورت ازدواج معامله ای خواهد بود (برای رسیدن به آرزوهامون)

آخرین ویرایش:

sara_slash1

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا شعار ندید

درسته
بالاخره وقتی ازدواج میکنیم باید یه پیشرفتی نسبت به حایگاه قبلیمون کنیم
حالا پیشرفت بیشتر باشه چه بهتر:redface:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یکی از ملاک هام برای طرف مقابل ثروتشه :biggrin: چون شرایطم برای طرف مقابل سخته :redface:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من فکر میکنم ویژگی های اخلاقی و تربیتی خود فرد و خانوادش خیلی مهمتر از ثروت باشه........اگه این ویژگی هایی که گفتم را داشته باشه خب قطعا آدم با جنبه ای هست و جنبه ثروت هم داره.......در نهایت هم میگم باید همه جوانب و شرایط را در نظر گرفت

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالتو نفهمیدم.

من بحثی راجع به اینکه قراره چه اتفاقی بیفته و چرا این آرزوها وجود داره ندارم. دراینجا حرفم اینه که بعضیا همچین آرزوهایی دارن و البته قابل کتمان هم نیست که بعضیا همچین آرزوهایی دارن.

صحبت شما کلی هستش. میشه اینطوری به بحث شما نگاه کرد که اگه ازدواج عملی باشه برای رسیدن به خوشبختی.اگر ما رسیدن به آرزوهامونو خوشبختی بدونیم (که در اکثر موارد این گونه هست) ؛ در این صورت ازدواج معامله ای خواهد بود (برای رسیدن به آرزوهامون)

خوب هرکسی آرزوها و خواسته های متفاوتی از ازدواج داره

من برام خوشبختی و آرامش مهمه
اینکه کنار همسرم با آرامش زندگی کنم

منظورم اینه که به صورت معامله یا تجارت نگاه نمیکنم
ثروت دختر و موقعیتش برام اهمیت نداره
مهم خودشه و خونوادش که خوب باشن(خوب از نظر من)که هیچ ربطی به مادیات و از این چیزا نداره

وقتی آرامش خواسته ی اصلیت باشه ازدواج میشه یه همراهی و همکاری برای رسید به آرامش

major7

عضو جدید
خوب هرکسی آرزوها و خواسته های متفاوتی از ازدواج داره

من برام خوشبختی و آرامش مهمه
اینکه کنار همسرم با آرامش زندگی کنم

منظورم اینه که به صورت معامله یا تجارت نگاه نمیکنم
ثروت دختر و موقعیتش برام اهمیت نداره
مهم خودشه و خونوادش که خوب باشن(خوب از نظر من)که هیچ ربطی به مادیات و از این چیزا نداره

وقتی آرامش خواسته ی اصلیت باشه ازدواج میشه یه همراهی و همکاری برای رسید به آرامش

ممنون از نظر زیبات

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ثروت خوبه-ادامه تحصیل هم خوبه اما یه زندگی سرشار از عشق وآرامش از اونها اهمیت بالاتری داره که باید اول این ها رو ملاک قرار داد

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم واسه دخترا بد نیست که طرفشون پولدار باشه ولی واسه پسر ها خیلی خوب نیست چون هی می خواهد تو زندگی بکوبه پولش رو تو سرت

به نظرم ادم بمیره بهتر این هست تا خفت بکشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

نظر منم دقیقا همینه

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقن بیشتر دوست دارم همسرم از خودم کمتر پول داشته باشه

پری جوون

عضو جدید
خیر به هیچ وجه حاضر نیستم زندگی مو بخاطر پول خراب کنم ویک عمر همسر کسی باشم که دوسش ندارم

عشق برای من حرف اول رو میزنه واخلاق برام مهمترین ملاک انتخاب همسره.........

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا شعار ندید

نه !!!! خب اخلاق وفتار حرف اول می زنه
اما ی چیزیم هست وقتی طرف میگی پول نداری اینها داری آدمه ی جوی میگیره که فکر می کنه خیلی توپه!!!!!
آدم را سگ بگیره اما جو نگیره :confused:

major7

عضو جدید
نه !!!! خب اخلاق وفتار حرف اول می زنه اما ی چیزیم هست وقتی طرف میگی پول نداری اینها داری آدمه ی جوی میگیره که فکر می کنه خیلی توپه!!!!! آدم را سگ بگیره اما جو نگیره :confused:
آدم با اخلاق زیاد جوگیر نمیشه

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر در کنار این همه آرزوهای خوب خوشبختی با طرف مقابلم وجود داشته باشه حتما انتخابش میکنم.

بالا