معرفی کتاب

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
من دیدم توی تالار تاپیکی با این مضمون وجود نداره و لازم دیدم باشه تا همه بیان و کتابهایی که به نظرشون جالبه رو معرفی کنن.این کار چند فایده داره:
1. دایره ی آگاهیمون بالاتر میره
2. دوستان ورودی به رشته صنایع با خوندن این کتب کمی از سردرگمی بیرون میان
3.تبادل دانسته هامون بیشتر میشه
4.گسترش فرهنگ کتاب خونی لا اقل برای قشر تحصیل کرده!
5.آشنایی با کتبی با نثر روان، قابل فهم و کاربردی(در مورد نرم افزار ها)
و ...

امیدوارم که دوستان هم بیان و هر آنچه که در زمینه صنایع و مدیریت مطالعه کردن حتی کتاب های نرم افزاری رو معرفی کنن

با آروزی موفقیت

mahtabi

مدیر بازنشسته
کتاب ساخت ژاپن

کتاب ساخت ژاپن

اسم کتاب: ساخت ژاپن (مدیریت و موفقیت)
تالیف: آکیو موریتا
ترجمه:یوسف نراقی

توضیح بیشتر:

کتابی که می خونید داستان پیشرفت های ژاپن ، به ویژه شرکت سونی ، و زندگی یکی از دو بنیانگذار اون ، آکیو موریتا، نویسنده کتاب هستش.
داستان رو از روزهایی شروع میکنه که ژاپن زیر بمب گذاری های دشمن به زانو دراومده بود و هیروشیما و چند شهر دیگه این کشور به آتش کشیده شده بودند.
نویسنده ی کتاب با نگاهی توصیفی - تحلیلی به فرایند توسعه ژاپن و بررسی موشکافانه ی روند پیشرفت فراورده های تکنولوژی برتر ، خصوصا تولیدات سونی ، سعی می کنه شیوه مدیریت ژاپنی رو با شیوه ی مدیریت حاکم در کشور های صنعتی به خصوص ایلات متحده ، مقایسه کنه...

من این کتاب رو خودم خوندم و خوندنش خالی از لطف نیست.
توی پست بعدیم قصد دارم کتابی در مورد نرم افزار پریماورا که واقعا کاربردی بود بهتون ارائه بدم.
منتظر پست های شما هم هستم.
با احترام

srvn

عضو جدید
نام کتاب: بابای دارا،بابای نادار
نویسنده:یادم نیست

خلاصه:
در این کتاب شما یاد میگیرید که به جای این که بر بدهی خود بیفزایید با استفاده از دانش مالی بر دارایی خود بیفزایید.
شما یاد می گیرید که برای دارا شدن نباید برای پول کار کنید و هم چنین از ریسک کردن نیز نترسید.

industrial66

عضو جدید
نام کتاب : استراتژی اثربخش
نویسندگان : وفا غفاریان و دکتر غلامرضا کیانی
موضوع : این کتاب در حوزه ی مدیریت استراتژیک است نویسندگان این کتاب چهار سال روی این موضوع کار کردندکه چگونه می توان به یک استراتژی اثربخش دست یافت ؟
در این کتاب استراتژی و چگونگی تکوین آن با نگاهی تازه مطرح شده است .

وضعیت
موضوع بسته شده است.