[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

asma_rosie

عضو
سلام
میدونم سوالی ربطی به موضوع بحثتون نداره اما هرجا که سوال کردم جوابی نگرفتم؛گفتم شاید لااقل اینجا کسی جوابمو بده.در مورد گرایش مهندسی شیمی پیشرفته تو ارشد کسی اطلاعی داره؟؟؟کسی ارشد پیشرفته خونده؟
ممنون میشم جوابمو بدین

n@91

عضو جدید
سلام.قابل توجه آقایونی که منتظرتکمیل ظرفیت می باشند:تکمیل ظرفیت مناطق نفتخیزجنوب قبل ازعیدنوروزاعلام شده،اینوازرفیقم که تومصاحبه تخصصی قبول نشده بودشنیدم وبهش زنگ زده بودن وگفتن که توتکمیل ظرفیت قبول شدی وبیامراحل گزینش وطب صنعتی روانجام بده.

Schneider

مدیر بازنشسته
سلام.قابل توجه آقایونی که منتظرتکمیل ظرفیت می باشند:تکمیل ظرفیت مناطق نفتخیزجنوب قبل ازعیدنوروزاعلام شده،اینوازرفیقم که تومصاحبه تخصصی قبول نشده بودشنیدم وبهش زنگ زده بودن وگفتن که توتکمیل ظرفیت قبول شدی وبیامراحل گزینش وطب صنعتی روانجام بده.

خب پس خیال blackberry35 هم راحت شد و قراره قول بدن که دیگه اسپم نکنن و دائم این موضوع رو تکرار نکنن :D
چون عقلانی هم ببینی کار بیهوده ایه...
نه کسی از مدیران سایت از سران نفته که با تکرار موضوع "تکمیل ظرفیت" کار شما راه بیفته...
نه کسی از سران نفت اینجا عضوه!!

blackberry35

اخراجی موقت
اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد
آقا جان پس این اعلامیه سایت Azmoon.nioc.ir کشک دروغ بود هاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

ehsan6472

عضو جدید
به دوست منم قبل از عید زنگ زدن اونم نفتخیز جنوب بود و مصاحبه رد شده بود وبهش گفتم 15/2/91 بره واسه طب صنعتی.

farkhaniii

عضو جدید
وزارت نفت با تشریح شرایط جدید واگذاری مسکن مهر به کارکنان پیمانی، قراردادی و ارکان ثالث صنعت نفت، اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر یا ثبت ‌نام تا پایان 15 اردیبهشت به صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت مراجعه کنند.

به گزارش پانا نیوز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نفت (MOP)، در متن اطلاعیه کارگروه مسکن صنعت نفت آمده است:

به‌ این‌وسیله به اطلاع کلیه کارکنان صنعت نفت می‌رساند: با توجه به اینکه ثبت‌نام پرسنل ارکان ثالث که از افراد زحمتکش و تلاش گر صنعت هستند، میسر شده است، لذا کلیه کارکنان اعم از پیمانی، قراردادی و ارکان ثالث مجاز بوده و فرصت دارند تا پایان ساعت اداری روز 15/2/1391 با مراجعه به دفتر اداره وام کارکنان صندوق‌های بازنشستگی (جناب آقای صابری) واقع در میدان ولیعصر، ابتدای بلوار کشاورز، صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت نسبت به ثبت تقاضا و تشکیل پرونده اقدام کنند.

به افراد پیمانی، نیروهای قرادادی و ارکان ثالث، واحدهای مسکونی دوخوابه حدوداً 41 میلیون تومانی و سه خوابه حدوداً 46 میلیون تومان در تهران است که 30 میلیون تومان آن وام بانکی با نرخ چهار درصد و بازپرداخت 12 سال است. پروژه مذکور به‌صورت برج‌های 15 طبقه ساخته شده و دارای امکانات مناسبی از قبیل: آسانسور، پارکت، کابینت، رنگ‌آمیزی داخلی، سیستم اعلام حریق و اطفای حریق، درب ضد سرقت، پکیج مستقل، کولر، پارکینگ و غیره است.

داوطلبین حتما باید نسبت به تصمیم خود اطمینان کافی داشته باشند، چون بعد از اقدام به ثبت‌نام و ثبت اطلاعات امکان انصراف وجود ندارد .

باتوجه به اینکه پرداخت وام مسکن از سوی صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت تنها به کارکنان رسمی تعلق می‌گیرد، در نتیجه متقاضیان جدید‌الاستخدام نیز برای دریافت مسکن مهر می‌توانند در این مرحله اقدام کنند.

کارکنان جدیدالاستخدام با سابقه که به صورت قراردادی هستند، با ارائه حکم کارگزینی از اموراداری و کارکنان جدیدالاستخدامی که هنوز مشغول به فعالیت نشده‌اند، با دریافت معرفی‌نامه‌ای از شرکت پذیرفته شده جهت اشتغال و هم چنین کارکنان ارکان ثالث واجدشرایط با ارائه گواهی اشتغال به کار، می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

همچنین افراد واجد شرایط این اطلاعیه باید : 1 متاهل باشند،:)cry::cry::cry:) 2 - از وام ارزان قیمت صنعت نفت یا وام مسکن دولتی استفاده نکرده باشند و 3 - از سال 1380 به بعد خانه شخصی نداشته باشند.

علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مسکن صنعت نفت مراجعه کنند

ممنون ... کسی اطلاع نداره این ثبت نام مربوط به همه میشه یا فقط بچه های تهران؟

الان ما هم میتونیم ثبت نام کنیم؟

blackberry35

اخراجی موقت

خب پس خیال blackberry35 هم راحت شد و قراره قول بدن که دیگه اسپم نکنن و دائم این موضوع رو تکرار نکنن :D
چون عقلانی هم ببینی کار بیهوده ایه...
نه کسی از مدیران سایت از سران نفته که با تکرار موضوع "تکمیل ظرفیت" کار شما راه بیفته...
نه کسی از سران نفت اینجا عضوه!!

اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد
آقا جان پس این اعلامیه سایت Azmoon.nioc.ir کشک دروغ بود ها

naeem63

عضو جدید
دوست عزیز با این شماره تماس بگیر 83762124 و از ساعت 2 پاسخگو هستن من که تماس گرفتم گفت تمام نامه هات اومده مونده گزینش واسمون نامه بفرسته
واسه کار هم گفتن حدودا از بیست روز دیگه تماس میگیرم و فاصله بین شروع به کار و تماس ما حداکثر یه هفتس و احتمالا اموزشیتون ماهشهر و 45 روزه

تا 20 روز ديگه قراره يك دوره 45 روزه ي عمومي براي همه افراد برگزار بشه
بعد اموزش هاي تخصصي داريم كه براي رشته ها متفاوته

farkhaniii

عضو جدید

به خدا تو کسخلی پسر ... یه بار گفتی همه دیدن ... اینجا با چشم میبینن با گوش نیست هی تکرار میکنی

به فکر نون باش خربزه آبه آقا جان

reza 68

عضو جدید

آقای blackberry35 خواهشا دست از سر این تاپیک بردار.
بابا هر چیزی حد و اندازه ایی داره،شورش رو در آوردی

reza 68

عضو جدید

بابا هر چیزی حد و اندازه ایی داره،شورش رو در آوردی دیگه.این تاپیک ربطی به تکمیل ظرفیت نداره:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:

n@91

عضو جدید
اینوهم بگم که یکی دیگه ازرفیق(نفت وگازپارس) رتبه اش:عنوان سهمیه رتبه داوطلب:رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه: ایثارگران./بومی استان خوزستان آزاد./بومی استان بوشهر۵-۱۲./ولی تاالان خبری ازتکمیل ظرفیتش نشده.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون ... کسی اطلاع نداره این ثبت نام مربوط به همه میشه یا فقط بچه های تهران؟

الان ما هم میتونیم ثبت نام کنیم؟

آقا یه موقع اشتباه نکنین برین ثبت نام کنین ها! درسته نوشته آسانسور داره و پارکت و ... ولی یه نکته ظریفی که باید بهش توجه کنین اینه که این خونه ها از پروژه های مسکن مهره ، یعنی پایین ترین کیفیت ساخت و در دور افتاده ترین جای شهر. اصلا به قیمتش نگاه کنین 41 میلیون برای دو خوابه که باید حداقل 55 متر باشه. و این یعنی حدودا متری 745 هزار تومن، که اگه از قیمت مسکن در تهران اطلاع داشته باشین و یه مقایسه بکنین، می فهمین چی قراره تحویلتون بدن. پس واسه ثبت نام هول نشین چون توی اطلاعیه اش نوشته : "داوطلبین حتما باید نسبت به تصمیم خود اطمینان کافی داشته باشند، چون بعد از اقدام به ثبت‌نام و ثبت اطلاعات امکان انصراف وجود ندارد ."

yaserja

عضو جدید
آقا داوود و بچه های فلات که رفتن طب، میخواستم بعد از گرفتن جواب آزمایش خون نتایج این دو تست خودشونو اینجا بزارن تا من ببینم
شاید براتون عجیب باشه اما برام مهمه،من واسه مشکلی که دارم دارو مصرف میکنم که تا حدودی روی کبد تاثیر داره نتایج من رو مرزه حالا میخوام ببینم این نتایج برای شما که کاملا سالمید چنده:cry:
این تست ها مربوط به کبد هستش
A.L.T.(SGPT)
(A.S.T(SGOT

FAMINE RIAN

عضو جدید
آقا داوود و بچه های فلات که رفتن طب، میخواستم بعد از گرفتن جواب آزمایش خون نتایج این دو تست خودشونو اینجا بزارن تا من ببینم
شاید براتون عجیب باشه اما برام مهمه،من واسه مشکلی که دارم دارو مصرف میکنم که تا حدودی روی کبد تاثیر داره نتایج من رو مرزه حالا میخوام ببینم این نتایج برای شما که کاملا سالمید چنده:cry:
A.L.T.(SGPT)
(A.S.T(SGOT

دوست عزیز من اونجا از ازمایش خونم عکس گرفتم اگه می خوای واست میزارم

blackberry35

اخراجی موقت
بابا هر چیزی حد و اندازه ایی داره،شورش رو در آوردی دیگه.این تاپیک ربطی به تکمیل ظرفیت نداره:mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad:
بابا مهندس چرا آمپر زدی مگه ما حق اطلاع از تکمیل ظرفیت نداریم

one_1

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا تو کسخلی پسر ... یه بار گفتی همه دیدن ... اینجا با چشم میبینن با گوش نیست هی تکرار میکنی

به فکر نون باش خربزه آبه آقا جان

من فک ميکنم اون چيزی که ميگی رو خودت باشی که هنوز نذاشتيش تو بلک ليست :))))
البته قصد اهانت نداشتم خواستم بگم بابا بلاکش کن بره

mirara

عضو جدید
من كه ديگه خسته شدم انقد زنگ زدم جواب سربالا دادن!
هيچ كس جواب درست نميده!
ديگه باهاشون كاري ندارم

yaserja

عضو جدید
دوست عزیز من اونجا از ازمایش خونم عکس گرفتم اگه می خوای واست میزارم
اتفاقا نیاز داشتم چون یه سری تستهای دیگه مربوط به کبد و کلیه بود اما چون زیادن همین دو تا رو نوشتم اگه لطف کنید برام بزارید یا ایمیل کنید ممنون میشم
yaserj11@yahoo.com

blackberry35

اخراجی موقت
اینوهم بگم که یکی دیگه ازرفیق(نفت وگازپارس) رتبه اش:عنوان سهمیه رتبه داوطلب:رتبه آخرین فرد قبول در سهمیه: ایثارگران./بومی استان خوزستان آزاد./بومی استان بوشهر۵-۱۲./ولی تاالان خبری ازتکمیل ظرفیتش نشده.

مهندس جون گفتن به بعضی بچه های گاز SMS تکمیل ظرفیت زدند شما اطلاعی نداری

Mo.Samady121

عضو جدید
A.L.T.(SGPT)
(A.S.T(SGOT

دوست عزیز آزمایشاتشون اونقدرا هم گسترده نیست یعنی نیازی ندارن.
فقط برا من که یکم چربی داشتم دوباره آزمایش نوشت که فکر کنم آیتم هایی از آنزیم های کبدی توش بودن و این دوتا رو ندیدم.
نگران نباش انشاا... مشکلی پیش نمیاد.

lonelinesspains

عضو جدید
اتفاقا نیاز داشتم چون یه سری تستهای دیگه مربوط به کبد و کلیه بود اما چون زیادن همین دو تا رو نوشتم اگه لطف کنید برام بزارید یا ایمیل کنید ممنون میشم
yaserj11@yahoo.com
برای من که اصلا این دو تا مورد توش نیست البته نفت و گاز پارس هستم. احتمالا شما جزو بچه های ایمنی و HSE هستی؟! یا شاید فلات معایناتش سخت گیرانه تر هست.

بالا