[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

FAMINE RIAN

عضو جدید
امروز دوباره با گزینش تماس گرفتن آقای حسینی گفت نتیجه شما هنوز نیامده تا 26 ام باید صبر کنید خودشون باهاتون تماس می گیرن. کس دیگه ی تو این شرایط هست؟! خیلی نگرانم می گم نکنه ما جزو اون دسته هستیم که قبول نشدیم و قراره بهمون اطلاع بدن این موضوع رو تا بخواهیم اعتراض کنیم. کس دیگه ای با این شرایط هست؟
من 20 اسفند مصاحبه ی عقیدتی ام بود دو هفته قبل تحقیقات محلی- نفت و گاز پارس هستم.

واسه منم همینطور بود گفت 26 به بعد تماس بگیر کلی استرس وارد شد اما با دوستان دیگه تماس گرفتم به اونها هم گفته بودن 26 دیگه خیالم راحت شد . چون گزینش کلا 10 دقیقه نبود و هرچی پرسید جواب دادم و خدا رو شکر تو محل هم مشکلی ندارم
توکل همگی به خدا

lonelinesspains

عضو جدید
واسه منم همینطور بود گفت 26 به بعد تماس بگیر کلی استرس وارد شد اما با دوستان دیگه تماس گرفتم به اونها هم گفته بودن 26 دیگه خیالم راحت شد . چون گزینش کلا 10 دقیقه نبود و هرچی پرسید جواب دادم و خدا رو شکر تو محل هم مشکلی ندارم
توکل همگی به خدا
آدم با آقای حسینی، مسئول گزینش که صحبت می کنه شب اول قبر رو می تونه تصور کنه. بنده خدا همش ذکر می گفت بسم الله... آخر سر هم با یه لحن غریبی گفت باید تا 26 ام صبر کنید بعد خودشون باهاتون تماس می گیرن. :cry: من هم مصاحبه ی عقیدتیم خوب بود تقریبا همه ی سوال هایی که ازم شد رو از نظر خودم کامل جواب دادم. تحقیقات محلی هم فکر نمی کنم به مشکل خاصی برخورده باشم. امیدوارم همین طور باشه که میگی. :(
می دونم قبلا احتمالا گفتی اما اگه ممکنه دوباره سوال کنم تحقیقات محلی و مصاحبه ی عقیدتی شما چه تاریخی بود؟

aa313

عضو جدید
سلام جناب مهندس ، خوبی؟
آقا قبلا گفته بودی وام ودیعه مسکن رو حتما میدن اما تو یکی از پستا خوندم که بعد از دو سال میدن

خواستم بدونم دقیقا نمیدونی در اول استخدام این وام رو میدن یا نه ؟
آقا این متاهلی هم واقعاً مشکلی است!!! بیشتر پستای این دوستمون مربوط به دغدغه فراهم کردن شرایط برا خانواده است!
بیخود نیست میگن ازدواج نصف دینو کامل میکنه! چون حداقل نیمی از منیت آدم حذف میشه!
نگران نباش خدا بزرگه مطمئن باش بالاخره یه شرایط قابل قبولی برا متاهلا فراهم کردن، خودشون توجیه اند.
حالا ما که مجردیم چی کار کنیم، نه کسی حاضره 15 روز تنها بمونه نه حاضره بلند شه بیاد تو غربت! اصلاًبیخیال خدا بزرگه!

aa313

عضو جدید
لظفا اگه جای ارزون پیدا کردی به منم بگو.ولی باید بری جنوب شهر
باید دنبال پانسیون دانشجویی بگردی
که معمولا بین 8تا 15 تو من واسه یه شب میگیرننند.
اون اطراف هم فراونه.
اگه کسی جای خاصی رو میشناسه راهنمایی کنه
ما که بلند شدیم رفتیم شهر ری، هم زیارته، هم سیاحته، هم مسافر خونه با قیمت مناسب هست، اتاق یه تخته 20 تومن که اگه خلوت باشه میشه چند تومن هم تخفیف گرفت، البته این نرخ دوتا مسافر خونه مشرف به حرمه، میدون راه آهن شهر ری هم مسافر خونه هست که قاعدتاً باید ارزون تر باشه! اگر هم که دو نفر با هم برید و یه اتاق دو نفره بگیرین که هم قیمتش مناسب تره(برا هر کدوم کمتر از15 تومن، جمعاً 28تا 30 تومن) و هم تنها نیستین.

majid2798

عضو جدید
سلام دوباره
بچه هایی که به متخصص ارتوپت برای مشاوره ارجاع شدن،میشه اسم دکتراشونو بگن
ببینم کدوم یکی بهتره که برم پیش همون

ممنون از لطفتون

mehdi-hp

عضو جدید
شنیدم که هزینه رفت و آمدی که الان برای مراحل استخدام پرداخت میکنیم رو اگه قبول بشیم ،بهمون میدن. درسته؟ کسی اطلاعی داره؟

علی95

عضو جدید
سلام آقای امیدی.
به نظرتون بهترین جابرای کارازبین شرکتهای مناطق نفتخیزجنوب برای بچه های ماهشهروسربندرکدومه؟

علی95

عضو جدید
سلام آقای امیدی.
به نظرتون بهترین جابرای کارازبین شرکتهای مناطق نفتخیزجنوب برای بچه های ماهشهروسربندرکدومه؟
ازنظرنزذیکی ورفت وبرگشت میگم.

FAMINE RIAN

عضو جدید
سلام دوباره
بچه هایی که به متخصص ارتوپت برای مشاوره ارجاع شدن،میشه اسم دکتراشونو بگن
ببینم کدوم یکی بهتره که برم پیش همون

ممنون از لطفتون

بستگی داره اون روز کدام دکتر باشه مثلا روزی که من رفتم فقط یه دکتر پوست و یه دکتر خون بود و یه اپتومتریست پس نمیشد کاریش کرد که بگی پهلو کدام برم
توکل به خدا

ehsan6472

عضو جدید
سلام به دوستان عزیز
بچه های پحش و پالایش امروز زنگ زدم به این شماره 02188928220 و نتیجه طب صنعتی رو گرفتم و گفت نامه شما اومده قبول شدی و مشکلی نداشتی خدا روشکر این مرحله پشت سر گذاشتم.
من 30/11 طب صنعتی رفتم پیش بیمارستان نفت اهواز

FAMINE RIAN

عضو جدید
یه مقایسه
هرچند تا حدودی بی ربطه اما جالبه
شرکت سونی تصمیم گرفته امسال تغییرات زیادی در وضعیت اش ایجاد کند و یکی از آنها پیدا کردن راه هایی است تا دوباره به سود دهی برگردد. بر اساس اخبار رسیده، این شرکت قصد دارد تا پایان این سال میلادی ۱۰ هزار کارمند اش را اخراج کند.
این معادل ۶ درصد کارمندان این شرکت است. و علاوه بر این گفته می شود سونی می خواهد پاداش های مالی هفت نفر از مدیران اجرایی اصلی اش را نیز حذف کند یعنی کلا کارمنداش میشه 166 هزار نفر
در مقابل صنعت نفت ایران :
دکتر کریم سلحشور امروز (سه شنبه دوم اسفند) در مراسم هم اندیشی متخصصان جوان صنعت نفت تصریح کرد: هم اکنون حدود 99 هزار نفر نیروی انسانی در صنعت نفت مشغول فعالیتند که 92 درصد از آنها را مردان و 8 درصد را زنان تشکیل می دهد.

باورش سخته حالا سایر صنایع اونها چند نفر کارمند دارن ؟؟؟

J.A.J

عضو جدید
سلام خدمت دوستان عزیز ایشالله که همگی حالتون خوب باشه...

ممنون میشم اگه کسی از دوستان نفت و گاز پارس شماره منابع انسانی شرکت رو بهم بده، چون اوایل اسفند طب صنعتی رو دادم نمیدونم جوابش اومده یانه... میخ.استم تماس بگیریم ببینم چی میگن...

پیشاپیش ممنون از لطفتون

pouyashayan

عضو جدید
یه مقایسه
هرچند تا حدودی بی ربطه اما جالبه
شرکت سونی تصمیم گرفته امسال تغییرات زیادی در وضعیت اش ایجاد کند و یکی از آنها پیدا کردن راه هایی است تا دوباره به سود دهی برگردد. بر اساس اخبار رسیده، این شرکت قصد دارد تا پایان این سال میلادی ۱۰ هزار کارمند اش را اخراج کند.
این معادل ۶ درصد کارمندان این شرکت است. و علاوه بر این گفته می شود سونی می خواهد پاداش های مالی هفت نفر از مدیران اجرایی اصلی اش را نیز حذف کند یعنی کلا کارمنداش میشه 166 هزار نفر
در مقابل صنعت نفت ایران :
دکتر کریم سلحشور امروز (سه شنبه دوم اسفند) در مراسم هم اندیشی متخصصان جوان صنعت نفت تصریح کرد: هم اکنون حدود 99 هزار نفر نیروی انسانی در صنعت نفت مشغول فعالیتند که 92 درصد از آنها را مردان و 8 درصد را زنان تشکیل می دهد.

باورش سخته حالا سایر صنایع اونها چند نفر کارمند دارن ؟؟؟

یه مقایسه :
اونجا ژاپنه اینجا ایران،استعدادهای اینجا نهفتس اونجا شکوفا،اینجا نخبه های کشور تو یه جا استخدام میشن میگیرن پشت میز میخوابن ولی اونجا واقعا کار می کنن،بازم بگمممم؟:(

bahramps

عضو جدید
خبر بد برای بچه های پالایش بندرعباس و لاوان و تبریز !!

متاسفانه از واحد پاسخگویی وزارت نفت با من تماس گرفتن و در جواب سوالی که بصورت اس ام اس به شماره 30007138 فرستاده بودم گفتن ماها اصلا جزء وزارت نفت نیستیم و با تامین اجتماعی قراردادی کار خواهیم کرد ! این به این معناست که ما تحت تبعیض قرار میگیریم!درحالیکه درست مثل دوستان دیگه در سایر پالایشگاههای دولتی یا شرکت نفت در آزمونی یکسان شرکت کردیم هفتخوان مراحل استخدامی رو مثل بقیه طی کردیم
البته وقتی من گفتم این چه سیستم ناعادلانه ای هست که آزمون استخدامی میذارین بعدش بین بچه ها تبعیض قائل میشین و یه عده رو اینجوری میکنین گفتن این مساله داره پیگیری میشه !!!
حالا بخدا من موندم ارزش داره بخاطر 300 چهارصد تمن پول بیشتر (که تازه اگه قرارداد تامین اجتماعی آقایان بذاره) بریم جنوب ؟ و 5سال تعهد محضری با دوتا ضامن بدیم ؟!!!!!!!! اگه کسی میدونه شرایط چطوره کمک کنه لطفا!

reza 68

عضو جدید
سلام.فرق بیمه ی تامین اجتماعی با بیمه ی نفت چیه؟

آخرین ویرایش:

طه طه

اخراجی موقت
سلام به دوستان عزیزبچه های پحش و پالایش امروز زنگ زدم به این شماره 02188928220 و نتیجه طب صنعتی رو گرفتم و گفت نامه شما اومده قبول شدی و مشکلی نداشتی خدا روشکر این مرحله پشت سر گذاشتم.من 30/11 طب صنعتی رفتم پیش بیمارستان نفت اهواز
سلام دوست عزیز..............تبریکشما کمیسیون هم رفته بودید؟اگه کمیسیون رفتی چه مشکلی داشتی؟ممنون

hiby

عضو جدید
سلام.من امروز باگزینش(آقای حسینی) تماس گرفتم ، ایشون گفت مبارکه! شما برای استخدام بلامانعید.:D
خیلی آدم باحالیه!

شما کدوم شرکتی؟
لطفا در قسمت امضا اسم شرکتتون رو بنویسید تا هر روز نپرسیم
با تشکر

hiby

عضو جدید
سلام دوستان سال نوتون هم مبارک با تاخیر- کسی میدونه نفت و گاز پارس مهندس شیمی رو برا کجا میخواد- بعد گاز بهتره یا نفت و گاز پارس . ممنون میشم که جواب بدین

دوست عزیز
اگر شما هم شرکت گاز قبول شدی هم نفت...اون شرکتی رو میتونی بری که زودتر برات پرونده استخدامی تشکیل داده
اینو از سایت تکمیل ظرفیت گاز فهمیدم

peykar

عضو جدید
مژده مژده

من اومدم با یه خبر جدید و خوب برای فلات قاره ایها

امروز بهم زنگ زدن و گفتن 28 فروردین که بشه دوشنبه هفته دیگه ساعت 7 صبح تامین نیروی انسانی فلات قاره باشم برای دریافت معرفی به طب صنعتی و سفارش کرد که ناشتا باشم.
خدا را شکر فلات قاره طب صنعتی را شروع کرد.
دوستان فلاتی به فکر تهیه 12 قطعه عکس باشید.
من اول فامیلم ب است فکر کنم بازم به ترتیب حروف الفبا است.
برام دعا کنید که طب قبول بشم آخه بدجور میترسم .
اگر از اصفهان کسی هست که دوشنبه باید طب بره تهران خبر بده چون من یکشنبه شب با ماشینم میرم تا ببرمش.
اگر هم از دوستان کسی هست که از شهر دیگه باشه و دوشنبه هفته دیگه طب داشته باشه خبر بده تا اونجا همدیگه را ببینیم و با هم کارهامونا انجام بدیم.
هرچی باشه یه ماشین شکسته داریم که اونجا نخواین پول تاکسی بدین . من در خدمتتونم.

سلامسلام
آقا داوود خیلی خوشحال شدم که بهت زنگیدن!!!!!آخه دیگه تقریبا از فلات قاره نامید شده بوم!!!تازه الانم که بهت زنگیدن فکر نکنم براساس حروف الفبا باشه؟؟!!!اگه باشه به من باید زودتر از شما تماس بگیرن!!آخه اول فامیلی من با
«آ»شروع میشه!!نمیدونی از کجا آب میخوره؟؟؟

bahramps

عضو جدید

متاسفانه از واحد پاسخگویی وزارت نفت با من تماس گرفتن و در جواب سوالی که بصورت اس ام اس به شماره 30007138 فرستاده بودم گفتن ماها اصلا جزء وزارت نفت نیستیم و با تامین اجتماعی قراردادی کار خواهیم کرد ! این به این معناست که ما تحت تبعیض قرار میگیریم!درحالیکه درست مثل دوستان دیگه در سایر پالایشگاههای دولتی یا شرکت نفت در آزمونی یکسان شرکت کردیم هفتخوان مراحل استخدامی رو مثل بقیه طی کردیم
البته وقتی من گفتم این چه سیستم ناعادلانه ای هست که آزمون استخدامی میذارین بعدش بین بچه ها تبعیض قائل میشین و یه عده رو اینجوری میکنین گفتن این مساله داره پیگیری میشه !!!
حالا بخدا من موندم ارزش داره بخاطر 300 چهارصد تمن پول بیشتر (که تازه اگه قرارداد تامین اجتماعی آقایان بذاره) بریم جنوب ؟ و 5سال تعهد محضری با دوتا ضامن بدیم ؟!!!!!!!! اگه کسی میدونه شرایط چطوره کمک کنه لطفا!

hamid_ba

عضو جدید
سلامسلام
آقا داوود خیلی خوشحال شدم که بهت زنگیدن!!!!!آخه دیگه تقریبا از فلات قاره نامید شده بوم!!!تازه الانم که بهت زنگیدن فکر نکنم براساس حروف الفبا باشه؟؟!!!اگه باشه به من باید زودتر از شما تماس بگیرن!!آخه اول فامیلی من با
«آ»شروع میشه!!نمیدونی از کجا آب میخوره؟؟؟

سلام
احتمال داره دعوت کردنشون یا بر حسب منطقه کاری باشه یا بر اساس رشته تحصیلی.نگران نباش به منم هنوز زنگ نزدن اول فامیلی من هم با ب شروع میشه.

بالا