[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

farkhaniii

عضو جدید
آقا حالا دهه سوم اردیبهشت یا اول خرداد . چه فرقی می کنه ! ما که اینهمه معطل شدیم دیگه واسه 10 ، 15 روز زندگی هیچ کس به هم نمی ریزه. اینقدر به خودتون استرس الکی ندید. همه شدیم مثل اون سربازایی که 17 ماه خدمت میکنن ، بعد واسه ماه آخر هی میگن مُردیم کی تموم میشه؟

من که یه سریال طنز خارجی گرفتم ، جاتون خالی می شینم نگاه می کنم و هرهر می خندم!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

حتما مجردی واسه همینه :D

ایشالا مثل من گرفتار بشی و متاهل شی بعد از سریال خبری نیس و ساعت به ساعت برات مهمه :D

aa313

عضو جدید
برا من دکتر حسینی بود ..فوق‌العاده سختگیر بود..الکی منو پیش 2تا مشاور فرستاد..اتاقش اولین اتاق سمت راست منشی بود..ولی اتاق روبروییش هر کی میرفت تو رو 3-4دیقه‌ای میفرستاد بیرون..فک کنم اون خوب باشه البته اسمش یادم نیست!
اتاقاشون ثابت نیست، هر روز دو سه تاشون میان میرن تو یکی از اتاقا، ولی فکر میکنم برا من حسینی نبود.
چه مشاوره هایی فرستاد، تا اونجایی که من دیدم فقط برا چشم پیش مشاور فرستادن!

mehdi631

عضو جدید
سلام آقا داوود من تازه عضو سایت شدم
منم مثل شما از پذیرفته شده های شرکت فلات قاره هستم میشه لطف کنی بگی با چه شماره ای باهات تماس گرفتن ؟
به نظرم با منم شنبه تماس گرفتن ولی من متاسفانه خونه نبودم که گوشی رو بردارم
شماره که روی تلفن خونه افتاده 66919816 است
راستی با تلفن خونه باهات تماس گرفتن یا به موبایلت تماس گرفتن؟

kohysr

عضو جدید
دوستان عزیز کسی هست که تو منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس مصاحبه تخصصی داده باشه؟؟؟؟

blackberry35

اخراجی موقت
با سلام آقا جان پس این تکمیل ظرفیت چی شد .

آقا جان ما دیگه منتظریم
ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود
وآن دل که با خود داشتم با دلستانم می‌رود
من مانده‌ام مهجور از او بیچاره و رنجور از او
گویی که نیشی دور از او در استخوانم می‌رود
گفتم به نیرنگ و فسون پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانم می‌رود
محمل بدار ای ساروان تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان گویی روانم می‌رود
او می‌رود دامن کشان من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می‌رود
برگشت یار سرکشم بگذاشت عیش ناخوشم
چون مجمری پرآتشم کز سر دخانم می‌رود
با آن همه بیداد او وین عهد بی‌بنیاد او
در سینه دارم یاد او یا بر زبانم می‌رود
بازآی و بر چشمم نشین ای دلستان نازنین
کآشوب و فریاد از زمین بر آسمانم می‌رود
شب تا سحر می‌نغنوم و اندرز کس می‌نشنوم
وین ره نه قاصد می‌روم کز کف عنانم می‌رود
گفتم بگریم تا ابل چون خر فروماند به گل
وین نیز نتوانم که دل با کاروانم می‌رود
صبر از وصال یار من برگشتن از دلدار من
گر چه نباشد کار من هم کار از آنم می‌رود
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود
سعدی فغان از دست ما لایق نبود ای بی‌وفا
طاقت نمیارم جفا کار از فغانم می‌رود

آخرین ویرایش:

mehdi631

عضو جدید
مژده مژده

من اومدم با یه خبر جدید و خوب برای فلات قاره ایها

امروز بهم زنگ زدن و گفتن 28 فروردین که بشه دوشنبه هفته دیگه ساعت 7 صبح تامین نیروی انسانی فلات قاره باشم برای دریافت معرفی به طب صنعتی و سفارش کرد که ناشتا باشم.
خدا را شکر فلات قاره طب صنعتی را شروع کرد.
دوستان فلاتی به فکر تهیه 12 قطعه عکس باشید.
من اول فامیلم ب است فکر کنم بازم به ترتیب حروف الفبا است.
برام دعا کنید که طب قبول بشم آخه بدجور میترسم .
اگر از اصفهان کسی هست که دوشنبه باید طب بره تهران خبر بده چون من یکشنبه شب با ماشینم میرم تا ببرمش.
اگر هم از دوستان کسی هست که از شهر دیگه باشه و دوشنبه هفته دیگه طب داشته باشه خبر بده تا اونجا همدیگه را ببینیم و با هم کارهامونا انجام بدیم.
هرچی باشه یه ماشین شکسته داریم که اونجا نخواین پول تاکسی بدین . من در خدمتتونم.
سلام آقا داوود من تازه عضو سایت شدم
منم مثل شما از پذیرفته شده های شرکت فلات قاره هستم میشه لطف کنی بگی با چه شماره ای باهات تماس گرفتن ؟
به نظرم با منم شنبه تماس گرفتن ولی من متاسفانه خونه نبودم که گوشی رو بردارم
شماره که روی تلفن خونه افتاده 66919816 است
راستی با تلفن خونه باهات تماس گرفتن یا به موبایلت تماس گرفتن؟

blackberry35

اخراجی موقت
آقا جان ما دیگه منتظریم
ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود
وآن دل که با خود داشتم با دلستانم می‌رود
من مانده‌ام مهجور از او بیچاره و رنجور از او
گویی که نیشی دور از او در استخوانم می‌رود
گفتم به نیرنگ و فسون پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانم می‌رود
محمل بدار ای ساروان تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان گویی روانم می‌رود
او می‌رود دامن کشان من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می‌رود
برگشت یار سرکشم بگذاشت عیش ناخوشم
چون مجمری پرآتشم کز سر دخانم می‌رود
با آن همه بیداد او وین عهد بی‌بنیاد او
در سینه دارم یاد او یا بر زبانم می‌رود
بازآی و بر چشمم نشین ای دلستان نازنین
کآشوب و فریاد از زمین بر آسمانم می‌رود
شب تا سحر می‌نغنوم و اندرز کس می‌نشنوم
وین ره نه قاصد می‌روم کز کف عنانم می‌رود
گفتم بگریم تا ابل چون خر فروماند به گل
وین نیز نتوانم که دل با کاروانم می‌رود
صبر از وصال یار من برگشتن از دلدار من
گر چه نباشد کار من هم کار از آنم می‌رود
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخن
من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می‌رود
سعدی فغان از دست ما لایق نبود ای بی‌وفا
طاقت نمیارم جفا کار از فغانم می‌رود
آقاجان ما در این یکسال صبر عارف شدیممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
من به خیال زاهدی گوشه نشین و طرفه آنك
زاهد خلوت نشین دوش به میخانه شد
از سر پیمان برفت با سر پیمانه شد
صوفی مجلس که دی جام و قدح می شکست
باز به یک جرعه می عاقل و فرزانه شد
شاهد عهد شباب آمده بودش به خواب
باز به پیرانه سر عاشق و دیوانه شد
مغبچه ای می گذشت راهزن دین و دل
در پی آن آشنا از همه بیگانه شد
آتش رخسار گل خرمن بلبل بسوخت
چهره ی خندان شمع آفت پروانه شد
گریه ی شام و سحر شکر که ضایع نگشت
قطره ی باران ما گوهر یکدانه شد
نرگس ساقی بخواند آیت افسونگری
حلقه ی اوراد ما مجلس افسانه شد
منزل حافظ کنون بارگه پادشاست
دل بر دلدار رفت جان بر جانانه شد

آخرین ویرایش:

majid2798

عضو جدید
برا من دکتر حسینی بود ..فوق‌العاده سختگیر بود..الکی منو پیش 2تا مشاور فرستاد..اتاقش اولین اتاق سمت راست منشی بود..ولی اتاق روبروییش هر کی میرفت تو رو 3-4دیقه‌ای میفرستاد بیرون..فک کنم اون خوب باشه البته اسمش یادم نیست!

ای بابا شماها که هیچ کدوم یادتون نیست که:confused:
جون هرکی که دوس دارین یکم فکر کنین آماره این دکتر خوبارو بدین به ما دیگه:cry:
یکم فکر کن مهندس شاید یادت بیاد اون دکتری که 3و4 دقیقه ای میفرستاده بیرون کی بوده.
منتظرم ها

saoshyant

عضو جدید
بچه ها کسی نیست جواب ما رو بده؟

سلام به همه بچه های گل گلاب.
دوستان بنده از شیراز هستم، منطقه ام هم پارس عنوان شده. مراحل تکمیل پرونده و اینها رو در شیراز اوایل اسفند انجام دادیم. به ما گفتن تا اردیبهشت خبرتون می کنیم. تحقیق محلی هم اومدن. امروز صبح از تهران شرکت نفت و گاز پارس به من زنگ زدند که 27 فروردین بیام تهران خیابان دکتر فاطمی، ساختمان شرکت نفت و گاز پارس . اول صبح زنگ زد درست نفهمیدم چی گفت، اگر می دونید لطفا تایید کنید.
8 صبح 27 فرودین (احتمالا برای مصاحبه). به من گفتن که فرداش هم طب صنعتی خواهد بود. طب صنعتی کجا هست عزیزان؟ بهداری شرکت نفت تهرانه؟
یکی از دوستان دیگم 26 فرودین بهش گفتن.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسی نیست جواب ما رو بده؟

سلام به همه بچه های گل گلاب.
دوستان بنده از شیراز هستم، منطقه ام هم پارس عنوان شده. مراحل تکمیل پرونده و اینها رو در شیراز اوایل اسفند انجام دادیم. به ما گفتن تا اردیبهشت خبرتون می کنیم. تحقیق محلی هم اومدن. امروز صبح از تهران شرکت نفت و گاز پارس به من زنگ زدند که 27 فروردین بیام تهران خیابان دکتر فاطمی، ساختمان شرکت نفت و گاز پارس . اول صبح زنگ زد درست نفهمیدم چی گفت، اگر می دونید لطفا تایید کنید.
8 صبح 27 فرودین (احتمالا برای مصاحبه). به من گفتن که فرداش هم طب صنعتی خواهد بود. طب صنعتی کجا هست عزیزان؟ بهداری شرکت نفت تهرانه؟
یکی از دوستان دیگم 26 فرودین بهش گفتن.
آقا شما معرفی نامه طب صنعتی از شرکت گرفتی؟ معرفی نامه برای تایید تحصیلی؟ معرفی نامه برای گواهی عدم سو پیشینه؟

اگه نگرفتی احتمالا برای دادن معرفی طب و ... باشه. اگه از گزینش بود می گفت بری خیابون جمهوری، نرسیده به پل حافظ ساختمان هشتم شرکت نفت.

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما مجردی واسه همینه :D

ایشالا مثل من گرفتار بشی و متاهل شی بعد از سریال خبری نیس و ساعت به ساعت برات مهمه :D

آره ، آزاد آزادم:D

ولی اون موقع هم خیالی نیست، با عیال می شینیم دو نفری سریال نگاه می کنیم. تازه کیفشم بیشتره!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

hamid_ba

عضو جدید
سلام آقا داوود شما 7 صبح بخواین برین فلات تا نامه بگیرین تا برین خیابان سخایی کاراتون فکر نکنم دو روزه تموم شه لااقل روزه قبلش برو که زودتر نامه را بگیری که بتونی صبح زود 28 اونجا باشی.راستی مدارک گفتن چی همراتون باشه؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهرام جان حال منم بهتر از تو نیست، من خودم گزینشم هم خیلی خوب نبود و اون که گزینشم کرد وقتی آخر کار جزوات بهم داد گفت اینارو بخون دوباره بیا گزینش بده، نمیدونم خواست بترسونم یا واقعا قرار دوباره گزینش بشم، تا الانم نگاه به جزوه ها نکردم، از کجا باید بفهمیم قبول شدیم یا نه ؟ به نظرت ممکنه کسی رو رد کنن ؟ برای طب صنعتی هم من یه آشنا توی بیمارستان نفت داشتم که نتایجم گرفت و گفتش اوکی بود و بهش گفته بود 16 فروردین میفرستیمشون چهارطبقه...
سلام پوری جان
نه بابا گزینشه که فرمالیتست من از طب می ترسم

اخه هر چی طول بکشه ادم یه جورایی استرس میگیره. فکر نمی کنم دعوتت کنن دیگه اخه یه گزینش هم بعد از 2 سال واسه رسمی شدن داریم که میگن اون مهمه

نگران نباش

saoshyant

عضو جدید
آقا شما معرفی نامه طب صنعتی از شرکت گرفتی؟ معرفی نامه برای تایید تحصیلی؟ معرفی نامه برای گواهی عدم سو پیشینه؟

اگه نگرفتی احتمالا برای دادن معرفی طب و ... باشه. اگه از گزینش بود می گفت بری خیابون جمهوری، نرسیده به پل حافظ ساختمان هشتم شرکت نفت.

ممنونم از جواب.
عزیز نه هیچ کدام. اما آخه از من کپی مدارکم شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت و مدرک تحصیلیم و عکس رو خواستن. اینطور که پرسیدم فکر می کنم ما مصاحبه ی علمی نداریم. فقط عقیدتی سیاسی و طب پزشکی. نکته اینجاست که خانومه به من گفت فرداش هم طب صنعتی هست. پس روز قبلش چیه اگه فرداش می رم واسه طب صنعتی؟
مصاحبه عقیدتی سیاسی کجاست پس؟

به من گفتن بیام خیابان دکتر فاطمی - نبش پروین اعتصامی - شرکت نفت و گاز پارس

hiby

عضو جدید
سلام آقا داوود شما 7 صبح بخواین برین فلات تا نامه بگیرین تا برین خیابان سخایی کاراتون فکر نکنم دو روزه تموم شه لااقل روزه قبلش برو که زودتر نامه را بگیری که بتونی صبح زود 28 اونجا باشی.راستی مدارک گفتن چی همراتون باشه؟

داود جان! دوستمون حرف حساب میزنه ها!
از من هم میشنوی یه روز قبلش برو
آخه فلات خیلی اون بالاهاست.......پارک وی اون طرفا میشه

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم از جواب.
عزیز نه هیچ کدام. اما آخه از من کپی مدارکم شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت و مدرک تحصیلیم و عکس رو خواستن. اینطور که پرسیدم فکر می کنم ما مصاحبه ی علمی نداریم. فقط عقیدتی سیاسی و طب پزشکی. نکته اینجاست که خانومه به من گفت فرداش هم طب صنعتی هست. پس روز قبلش چیه اگه فرداش می رم واسه طب صنعتی؟
مصاحبه عقیدتی سیاسی کجاست پس؟

به من گفتن بیام خیابان دکتر فاطمی - نبش پروین اعتصامی - شرکت نفت و گاز پارس

شما رو خواستن که مدارکتو بگیرن و معرفی نامه برای طب و ... بهت بدن. فرداش هم با معرفی نامه می ری بیمارستان نفت خیابون سخایی معاینه طب صنعتی میشی. آدرس بیمارستانو بهت میدن. فقط یه 10، 12 تایی عکس همراهت باشه. که برای طب هم لازم داری.

آخرین ویرایش:

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز

آخه یه روز قبل اگه بره ممکنه معرفی نامه طبش حاضر نباشه مهندس!
اون موقع یه روز الکی علاف میشه!

saoshyant

عضو جدید
شما رو خواستن که مدارکتو بگیرن و معرفی نامه برای طب و ... بهت بدن. فرداش هم با معرفی نامه می ری بیمارستان نفت خیابون سخایی معاینه طب صنعتی میشی. آدرس بیمارستانو بهت میدن. فقط عکس یه 10، 12 تایی عکس همراهت باشه. که برای طب هم لازم داری.

دستت درد نکنه آرش جان واسه راهنماییت. فقط یه سوال دیگه. یکی از دوستام الان می گفت که دیگه مصاحبه ی عقیدتی سیاسی نمی گیرن. مال چند سال پیش بوده و الان دیگه نیست. این موضوع صحت داره؟

hamid_ba

عضو جدید
دوستم میتونه تماس بگیره فلات مطمئن شه که نامه طب صنعتی آماده هست یا نه شایدم اصلا اون روز واسه طب صنعتی نباشه و فقط بخوان دعوتنامه رو بدن.

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نکنه آرش جان واسه راهنماییت. فقط یه سوال دیگه. یکی از دوستام الان می گفت که دیگه مصاحبه ی عقیدتی سیاسی نمی گیرن. مال چند سال پیش بوده و الان دیگه نیست. این موضوع صحت داره؟

من خودم برای نفت و گاز پارس، 25 اسفند مصاحبه عقیدتی دادم. ولی ممکنه یه عده رو به علت محدودیت زمانی برای شروع به کار فعلا مصاحبه ازشون نگیرن و بذارن واسه پایان دوره آموزش. ولی شما آمادگی داشته باشه این احتمال هم وجود داره که برای مصاحبه عقیدتی هم دعوت بشی.
موفق باشی.
ضمنا 12 ساعت قبل از مراجعه به بیمارستان برای طب هم بای ناشتا باشی و 3 روز قبل از طب هیچ داروی مسکنی استفاده نکنی حتی استامینوفن. چون جواب تست اعتیادت با مشکل مواجه میشه.

mehdi-hp

عضو جدید
سلام.من امروز باگزینش(آقای حسینی) تماس گرفتم ، ایشون گفت مبارکه! شما برای استخدام بلامانعید.:D
خیلی آدم باحالیه!

saoshyant

عضو جدید
من خودم برای نفت و گاز پارس، 25 اسفند مصاحبه عقیدتی دادم. ولی ممکنه یه عده رو به علت محدودیت زمانی برای شروع به کار فعلا مصاحبه ازشون نگیرن و بذارن واسه پایان دوره آموزش. ولی شما آمادگی داشته باشه این احتمال هم وجود داره که برای مصاحبه عقیدتی هم دعوت بشی.
موفق باشی.
ضمنا 12 ساعت قبل از مراجعه به بیمارستان برای طب هم بای ناشتا باشی و 3 روز قبل از طب هیچ داروی مسکنی استفاده نکنی حتی استامینوفن. چون جواب تست اعتیادت با مشکل مواجه میشه.

عجیب شد. یعنی ممکنه یه عده دوره آموزشی رو هم بگذرونن و بعد در مرحله عقیدتی سیاسی حذف بشن؟؟
راستی عقیدتی سیاسی شما تهران بود؟ چند نفر بودن که از شما سوال می پرسیدن و سوالا چجوری و در چه حدی بود؟
در رابطه با تست پزشکی، من مشکلی ندارم. فکر نمی کنم مشکلی داشته باشم، قرص اصلا نمی خورم.آخرین آزمایش خونم کاملا نرمال بود. فقط یکم اضاف وزن دارم. مساله ی چاقی و اضاف وزن مهم هست؟ راستی به جز این، یکم مشکل قلبی هم دارم. نرمی دریچه ی میترال. به نظرت مشکل آفرین می شه؟

saoshyant

عضو جدید
موفق باشی.

عجیب شد. یعنی ممکنه یه عده دوره آموزشی رو هم بگذرونن و بعد در مرحله عقیدتی سیاسی حذف بشن؟؟
راستی عقیدتی سیاسی شما تهران بود؟ چند نفر بودن که از شما سوال می پرسیدن و سوالا چجوری و در چه حدی بود؟
در رابطه با تست پزشکی، من مشکلی ندارم. فکر نمی کنم مشکلی داشته باشم، قرص اصلا نمی خورم.آخرین آزمایش خونم کاملا نرمال بود. فقط یکم اضاف وزن دارم. مساله ی چاقی و اضاف وزن مهم هست؟ راستی به جز این، یکم مشکل قلبی هم دارم. نرمی دریچه ی میترال. به نظرت مشکل آفرین می شه؟

hamid_ba

عضو جدید

دوست خوبم واسه بعضی واحدها و قسمت ها این موارد مثل اضافه وزن مهمه مثل واحد HSE،امیدوارم که واسه شما اینجور نباشه چون واسه یکی از دوستام که اضافه وزن داشت به کمیسیون ارجاع داده شد.

pouyashayan

عضو جدید
با سلام آقا جان پس این تکمیل ظرفیت چی شد .

سلام عزیز، شرکت گاز که 1 ماه قبل از شرکت نفت امتحان گذاشته بود الان به دوستم زنگیدن که بره مصاحبه و روانشناسی و ...،بنابراین منتظر باش در عین این که بار علمیتو بالا نگه دار،انشالا برا شما هم خوب میشه،
آنچه که از خداوند میخوام اینه که هیچ مردی رو بیکار نذاره و اون چیزی رو که یاد گرفتم :از ما حرکت از خداوند برکت;):gol:

davood253

عضو جدید
سلام دوستان
من اومدم سركار
خسته نباشيد
واي كه اين استرس ده منا سرويس كرد
كاشكي زود 28 بياد و تموم بشه و از اين استرس لعنتي خلاص بشم

davood253

عضو جدید
داوودجان خیلی خوشحال شدم گفت چه مدارکی بیار
؟
گفت 12 قطعه عكس با كارت شناسايي
فكر كنم نامه سوء پيشينه و طب صنعتي را باهم بدن
چون گفت بيا تامين نيروي انساني و پرسيدم براي مراحل طب صنعتي و خانوم مهربون گفت بله و حتمن حتمن ناشتا باش.

بالا