مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

jhangard

کاربر بیش فعال
نگید که دانشگاه تبریز نمی گیره : (((((((((((((((((((((((((((((((((
نمیگیره... می تونید خودتون زنگ بزنید بپرسید... تا چند سال دیگه هم فقط غیر انتفاعی ها میگیرن... مثل خیلی دیگه از رشته های ناپیوسته (یه نگاه به دفترچه بندازید)
من که به نماینده مجلس شهرمون میگم حتما پیگیری کنه... تا دیر نشده شما هم بگید... می دونید هر سال دارن در کمال وقاحت چقدر از ظرفیت روزانه ناپیوسته ها کم می کنن ؟!!؟؟:razz: این ظلمه.
و مظلوم از ظالم پست تره اگر ساکت بشینه...

از اون طرف هم میگن به ناپیوسته ها اجازه طراحی نمیدیم..
یکباره بگن برید بمیرید تکلیفمون روشن باشه :wallbash: با این سیستم آموزش مزخرفی که داریم...

آخرین ویرایش:

بوی بارون

عضو جدید
نمیگیره... می تونید خودتون زنگ بزنید بپرسید... تا چند سال دیگه هم فقط غیر انتفاعی ها میگیرن... مثل خیلی دیگه از رشته های ناپیوسته (یه نگاه به دفترچه بندازید)
من که به نماینده مجلس شهرمون میگم حتما پیگیری کنه... تا دیر نشده شما هم بگید... می دونید هر سال دارن در کمال وقاحت چقدر از ظرفیت روزانه ناپیوسته ها کم می کنن ؟!!؟؟:razz: این ظلمه.
و مظلوم از ظالم پست تره اگر ساکت بشینه...

از اون طرف هم میگن به ناپیوسته ها اجازه طراحی نمیدیم..
یکباره بگن برید بمیرید تکلیفمون روشن باشه :wallbash: با این سیستم آموزش مزخرفی که داریم...

اینکه خیلی وحشتناکه..........این نامردی تمامه...... ....مگه کارشناسی ناپیوسته چه ایرادی داره که اینقدر در حق بچه هاش ظلم میکنند؟.......اگه کارشناسی ناپیوسته خوب نیست پس یه دفعه حذفش کنن همه برن کارشناسی پیوسته ........اگه خوبه پس این مسخره بازی ها چیه؟؟؟؟؟؟..............چرا اینقدر سر ما بازی در میارن؟؟؟؟؟؟؟؟.............از اون طرفم وقتی فارغ التحصیل بشی از هزار و یک امتیاز محرومی چون ناپیوسته خوندی.................چرا این مثلا مسئولین بی فکر اینجوری میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟...............منم سعی خودمو میکنم تا اعتراضمو به نماینده شهرمون یا هر کس دیگه ای برسونم

donya-70

عضو جدید

اینکه خیلی وحشتناکه..........این نامردی تمامه...... ....مگه کارشناسی ناپیوسته چه ایرادی داره که اینقدر در حق بچه هاش ظلم میکنند؟.......اگه کارشناسی ناپیوسته خوب نیست پس یه دفعه حذفش کنن همه برن کارشناسی پیوسته ........اگه خوبه پس این مسخره بازی ها چیه؟؟؟؟؟؟..............چرا اینقدر سر ما بازی در میارن؟؟؟؟؟؟؟؟.............از اون طرفم وقتی فارغ التحصیل بشی از هزار و یک امتیاز محرومی چون ناپیوسته خوندی.................چرا این مثلا مسئولین بی فکر اینجوری میکنند؟؟؟؟؟؟؟؟...............منم سعی خودمو میکنم تا اعتراضمو به نماینده شهرمون یا هر کس دیگه ای برسونم

سلام
ببخشید ... یه سوال ...
کارشناسی پیوسته با ناپیوسته چه فرقی داره ... ؟
ممنون

jhangard

کاربر بیش فعال
سلام
ببخشید ... یه سوال ...
کارشناسی پیوسته با ناپیوسته چه فرقی داره ... ؟
ممنون
کاردانی معماری + کارشناسی ناپیوسته معماری هیچ تفاوتی از نظر سرفصل و محتوای دروس با کارشناسی پیوسته نداره البته در ناپیوسته چند واحد بیشتر هم باید پاس کرد مثلا اینکه دوبار کارآموزی داره یکی برای کاردانی یکی برای کارشناسی.
و تا سال قبل هم از نظر نظام مهندسی هیچ تفاوتی نداشت تا این که سال پیش بامبول درآوردن و گفتن به ناپیوسته ها اجازه طراحی نمیدیم و هیچ دلیل قانع کننده ای هم نیاوردن البته هنوز موقع گرفتن پروانه شون نشده و فکر نکنم هم این قانون بر قرار بمونه... چون واقعا مسخرست...

و البته من منکر این نمیشم که یکی کاردانی آبیاری گیاهان دریایی داره و برای کارشناسی براحتی میاد معماری واحد یالغوزآباد سفلی دانشگاه آزاد معدل 12 فارغ التحصیل میشه مهندس معمار!!... و همین سیستم غلط زحمت خیلی ها و اعتبار مدرکشون رو هم به باد میده. و دانشگاه ی خوب هم ترجیح میدن پیوسته بگیرن تا ناپیوسته.

الان فقط یکی دو تا واحد آزاد خوب برای ناپیوسته هست و عملا جایی در دانشگاه های دولتی مطرح نداره.

آخرین ویرایش:

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال وقتی که رتبه ها اومد خیلی ها اعتراض کردن به سازمان سنجش و چندجای دیگه یکیش خود من. اما نشد که نشد
دوستانی که میخوان دولتی قبول بشن هرطور شده امسال باید تلاشمونو بکنیم. چون دیگه سالهای بعد معلوم نیس کلا دولتی بگیره.
4ماهه دیگه وقت داریم. :gol:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه پیشنهاد...
هر کی هر درسی رو می خونه...خلاصشو بزاره اینجا...حتی دست نویس هم باشه ازش عکس بگیره بزاره

pal2isa

عضو جدید
پارسال وقتی که رتبه ها اومد خیلی ها اعتراض کردن به سازمان سنجش و چندجای دیگه یکیش خود من. اما نشد که نشد
دوستانی که میخوان دولتی قبول بشن هرطور شده امسال باید تلاشمونو بکنیم. چون دیگه سالهای بعد معلوم نیس کلا دولتی بگیره.
ِا زنگ زدین از دانشگاه تبریز پرسیدین الان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودش اعلام کرده که نمی گیره ؟؟؟؟؟؟؟؟/

بوی بارون

عضو جدید
خب به نظرت چی کار کنیم؟..........جهانگرد گفت به نماینده های شهرمون بگیم.................منم زنگ زدم به دفتر نماینده های شهرمون گفتن تا پایان دوره دوم انتخابات برای کسی وقت ملاقات نمیذارن ........اما من بازم تلاشمو میکنم...............به نظر شماها دیگه به کجا میشه اعتراضمونو بگیم؟؟؟؟

pal2isa

عضو جدید
خب به نظرت چی کار کنیم؟..........جهانگرد گفت به نماینده های شهرمون بگیم.................منم زنگ زدم به دفتر نماینده های شهرمون گفتن تا پایان دوره دوم انتخابات برای کسی وقت ملاقات نمیذارن ........اما من بازم تلاشمو میکنم...............به نظر شماها دیگه به کجا میشه اعتراضمونو بگیم؟؟؟؟

این کار فایده ای نداره ...این همه کار مهم تر هست که انجام نمی دن حالا به این یکی رسیدگی کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟

jhangard

کاربر بیش فعال
به نظر شماها دیگه به کجا میشه اعتراضمونو بگیم؟؟؟؟
وزارت علوم.

... اما من یه چیز بگم نمی خوام نا امیدت کنم ولی
انگار خود ناپیوسته ها هم خیلی براشون مهم نیست که یه دانشگاه به درد بخور هم براشون نیست وگرنه صداشون در میومد. و یه جورایی به همین چندتا غیر انتفاعی هم خیلی راضیند... چون در فرهنگ ما باب شده هر کی اهل درس باشه میره رشته ریاضی! و پیوسته و اونایی که کمی کند ذهن هستن یا از درس فرارین میرن هنرستان!!! پس این اتفاقات و تصمیم مسئولین خیلی هم عجیب و دور از میل اجتماع نیست. و اگر جماعت ناپیوسته به طور عموم درس براشون مهم بود دانشگاه خوب هم براشون بود! (البته حقیقت همیشه تلخه)

حالا تک و توک استثناء مثل شما هم وجود داره.... اما به طور کل خلایق هر چه لایق... از همون اول کاردانی خوندن هم اشتباه محض بود.

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
به جای روحیه دادن به هم بشینید هی بگید ای وای چرا ایجوری شد ای وای چرا اونجوری شد:razz:....بگید چی بخونیم که رتبه ی خوب بیاریم:w06:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره از یکی از دانشجوهاش پرسیدم بهم گفت دانشگاه تبریز از امسال دیگه ناپیوسته معماری نمیگیره... محقق اردبیلی هم فک کنم امسال یا سال بعد ناپیوسته رو حذف کنه تا مثلا کلاسشون پایین نیاد !!!! مثل بوعلی همدان و بقیه دانشگاه ها ...

ظرفیت اضافه که نمیشه مطمئن باش هر سال وضع ناپیوسته افتضاح تر از سال بعد هم میشه !
هر بلایی دلشون می خواد سر ما میارن .. یه نگاه به دفترچه سال 87 بنداز ببین چه دانشگاه هایی بودن و هر سال حذف کردن...

اسم این کار چیه ؟ ظلم .. بی عدالتی ... بی مسئولیتی.... بی کفایتی...
سلام بچه ها چه خبرا ؟درسا چطور پیش میره؟
یه چیز بگم از الان به این موضوع ها فکر نکنین فقط بخونین تا رتبه ی زیر50 بیارین تا قبولیتونو تضمین کنین.فکر کردن به این چیزا روحیه تون ضعیف میکنه و نمی تونین درس بخونین
منم درمورد دانشگاه تبریز اینو شنیدم ولی مطمئن نیستم.
من خودم دانشگاه محقق دارم درس میخونم الان تو شهر خودمونم برگشتم از مدیر گروه میپرسم که برمیداره یا نه.ولی مطمئنا دانشکده شریعتی و چندتا دانشگاه دولتی هستن که دانشجو پذیرش کنن امسال.من فقط حرف اینه بجنبین که امسال قبول بشین چون هر ساله یه اتفاقی میوفته.

donya-70

عضو جدید
سلام
ازمون کاردانی به کارشناسی سراسری و ازاد ، از چه زمانی ثبت نام شروع میشه ... و چه زمانی باید کنکور داد .... و همینطور چه زمانی جوابها میاد .... ؟
و تراز دانشگاه سراسری اصفهان یا شیراز برای معماری چنده ... ؟ و همینطور تراز دانشگاههای غیرانتغاعی تهران ؟
ممنون

archi_nn

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشین،شاید چیزی که میخوام بگم به موضوع تاپیک ربطی نداشته باشه ولی به مخاطب هاش مربوط میشه...
نمیدونم شما تو چه وضعیتی هستین هنرستان بودین یا ریاضی خوندین؟کاردانی کجا خوندین؟چقدر اهمیت دادین به واحدهای عملی؟
میخوام از مشکلی که خودم بش برخوردم بگم تا شاید شما دچارش نشین...من رشتم ریاضی بود تو کاردانی هم تنبلی کردم و همش گفتم این کارا عبثه و فلان استاد سواد کاردانیم نداره و...یه جورایی از زیر کار کردن در رفتم،مطالعمم که کم بود واسه کنکورم رفرنس نخوندم اصلا در حدی که آلان با این حجم کاری باید واسه مبادی سواد بصری و فرم فضا نظم وقت بذارم !!هر چی کم کاری کردم آلان چوبشو میخورم .
شما هم تا میتونین رفرنس بخونین هدفتون فقط کنکور نباشه جلوتر از اونم ببینین یه طوری بخونین که تو ذهنتون ثبت شه و به سوادتون اضافه شه و لذتم ببرین از خوندن،یه کاری که اصولی باشه تا همیشه به دردتون میخوره اما اگه هدف کنکور باشه تو کنکور جوابتونو میگیرین اما چرا بیشتر از این وقتی میذارین و زحمتم میکشین استفاده نکنین؟این کنکورم باور کنین هیچی نیست سختش نکنین واسه خودتون.
وقتایی هم بین درس خوندن به تمرین دستتون اختصاص بدین همه ی روزو که نمیشه درس خوند علاوه بر این که کار مفیدی کردین خستگیتونم در میره.
بعدشم این که اهمیت بدین به این کم شدن ظرفیت ها اگه ما به فکر نباشیم کی باشه؟بیتفاوت از کنار چیزایی که بهم مربوط میشه نباید رد شیم.نمیدونم چرا اینطوری شده ناپیوسته ها رو حساب نمیکنن یادم نمیره واسه یه کاری رفته بودم دانشگاه تهران نگهبان ورودی که اومد کارتمو بگیره یه نگاه عاقل اندر سفیهی بم انداخت بعدم گفت کاردانی هم که هستی،نکاهش هنوزم یادمه انگار ناپیوسته خوندن جرمه.کیفیت دانشگاهها هم که بیاد پایین و همه غیرانتفاعی شن دید بقیه بدتر هم میشه کار بچه ها هم بیشتر میفته رو دوش خودشون.
میدونم همه ی اینایی که گفتم خودتون میدونستین ولی شاید گفتنش به درد یه نفر بخوره.
موفق باشین دوستان

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
خسته نباشین،شاید چیزی که میخوام بگم به موضوع تاپیک ربطی نداشته باشه ولی به مخاطب هاش مربوط میشه...
نمیدونم شما تو چه وضعیتی هستین هنرستان بودین یا ریاضی خوندین؟کاردانی کجا خوندین؟چقدر اهمیت دادین به واحدهای عملی؟
میخوام از مشکلی که خودم بش برخوردم بگم تا شاید شما دچارش نشین...من رشتم ریاضی بود تو کاردانی هم تنبلی کردم و همش گفتم این کارا عبثه و فلان استاد سواد کاردانیم نداره و...یه جورایی از زیر کار کردن در رفتم،مطالعمم که کم بود واسه کنکورم رفرنس نخوندم اصلا در حدی که آلان با این حجم کاری باید واسه مبادی سواد بصری و فرم فضا نظم وقت بذارم !!هر چی کم کاری کردم آلان چوبشو میخورم .
شما هم تا میتونین رفرنس بخونین هدفتون فقط کنکور نباشه جلوتر از اونم ببینین یه طوری بخونین که تو ذهنتون ثبت شه و به سوادتون اضافه شه و لذتم ببرین از خوندن،یه کاری که اصولی باشه تا همیشه به دردتون میخوره اما اگه هدف کنکور باشه تو کنکور جوابتونو میگیرین اما چرا بیشتر از این وقتی میذارین و زحمتم میکشین استفاده نکنین؟این کنکورم باور کنین هیچی نیست سختش نکنین واسه خودتون.
وقتایی هم بین درس خوندن به تمرین دستتون اختصاص بدین همه ی روزو که نمیشه درس خوند علاوه بر این که کار مفیدی کردین خستگیتونم در میره.
بعدشم این که اهمیت بدین به این کم شدن ظرفیت ها اگه ما به فکر نباشیم کی باشه؟بیتفاوت از کنار چیزایی که بهم مربوط میشه نباید رد شیم.نمیدونم چرا اینطوری شده ناپیوسته ها رو حساب نمیکنن یادم نمیره واسه یه کاری رفته بودم دانشگاه تهران نگهبان ورودی که اومد کارتمو بگیره یه نگاه عاقل اندر سفیهی بم انداخت بعدم گفت کاردانی هم که هستی،نکاهش هنوزم یادمه انگار ناپیوسته خوندن جرمه.کیفیت دانشگاهها هم که بیاد پایین و همه غیرانتفاعی شن دید بقیه بدتر هم میشه کار بچه ها هم بیشتر میفته رو دوش خودشون.
میدونم همه ی اینایی که گفتم خودتون میدونستین ولی شاید گفتنش به درد یه نفر بخوره.
موفق باشین دوستان
سلام همکلاسی!!! خیلی راس می گین!!! منم همینطوری بودم!!! حرفاتون به درد من می خوره!!! من می خوام معمار شم نه مرد کنکور معماری دهنده!!!!!!! نمی دونم شمام این حسو دارین یا نه؟؟؟ چون کنکور پیش دانشگاهی رو خراب کردم یه جورایی به دستو پنجه نرم کردن با کنکور معتاد شدم!!! و این خیلی بده!!! کلا در این مقوله میشه خیلی حرف زد، اما به جای لفاظی باید عمل کرد!!! من سعی می کنم کم کاریهامو (خصوصا تو نرم افزار) رو جبران کنم!!!

بوی بارون

عضو جدید
دوستای خوب کنکوری خسته نباشید
دوستانی که نسبت به حذف دانشگاه های دولتی برای کارشناسی ناپیوسته اعتراض دارن.............باید زودتر دست به کار بشیم............اگه این موضوع تازه مطرح شده باشه باید جلوی تصویبش رو بگیریم...........و اگه تصویب شده باشه باید یه جوری تلاش کنیم تا لغوش کنیم....................میدونم الان میگید این غیر ممکنه اما باید یه جوری صدامونو به مسئولین برسونیم..............هر کی هر فکری به ذهنش میرسه بیاد اینجا مطرح کنه ..................... شاید به یه نتیجه ای رسیدیم ........... بهتر از اینکه بشینیم و دست رو دست بذاریم و ببینیم چطوری دارن با اینده و سرنوشتمون بازی میکنن .............. به نظر من اگه ساکت بشینیم در واقع خودمون به خودمون ظلم کردیم نه اونا..................پس هرکس هر نظری داره بیاد بگه ................... راستش به نظر من اگه موضوع به اخبار 20:30 کشیده بشه شاید بهتر پیگیری بشه تا اینکه بخواهیم به یه نماینده بگیم که ایا اون پیگیری میکنه یا نه ؟ .....البته گفتنش به نماینده ها هم خودش یه راهه ................... دوستان حالا شما بیایید و نظراتتون رو در مورد نظر من و اینکه چه جوری اعتراضمون رو بگیم بیان کنید ................

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان همگی خسته نباشید
بهتر نیس به جای اینکه اماره دانشگاها رو در بیارین نهایته سعیتونو بکنین مطمئن باشین با تمرکز روی هدف وتلاش وتوکل بهترین اتفاق میفته
همینو بگو...کیه که گوش بده؟

archi_nn

عضو جدید
سلام همکلاسی!!! خیلی راس می گین!!! منم همینطوری بودم!!! حرفاتون به درد من می خوره!!! من می خوام معمار شم نه مرد کنکور معماری دهنده!!!!!!! نمی دونم شمام این حسو دارین یا نه؟؟؟ چون کنکور پیش دانشگاهی رو خراب کردم یه جورایی به دستو پنجه نرم کردن با کنکور معتاد شدم!!! و این خیلی بده!!! کلا در این مقوله میشه خیلی حرف زد، اما به جای لفاظی باید عمل کرد!!! من سعی می کنم کم کاریهامو (خصوصا تو نرم افزار) رو جبران کنم!!!

سلام شمام که اینجایی...ای بابا شما دیگه چرا؟کاراتون که خوبه تلاشتونم قابل تحسینه دیگه غمتون چیه؟
بله حق با شماست به عمل کار برآید...سخته ولی ممکنه. من فقط خواستم به دوستان کنکوری بگم اگه حس میکنن ضعفی دارن و میخوان معماریو ادامه بدن از آلان باید به فکر باشن چون یه معمار شدن،طراحی کردن و پیاده کردن افکار روی کاغذ و...فرآیند زمان بریه و تمرین زیاد میخواد و صبر و حوصله.به کنکورشونم لطمه ای نمیخوره اگه وقت استراحتشونو بزارن واسه این کار میتونه لذت بخشم باشه البته میدونم که وقتی آدم کنکور داره چه حسی داره و دوست نداره انرژیشو رو چیز دیگه ای متمرکز کنه ولی یادم وقتی واسه کنکور میخوندم گاهی خیلی خسته و زده میشدم و وقتیم که برای استراحت میذاشتم چون درست استفاده نمیکردم چندان فایده ای نداشت به خاطر همین فکر کردم با تمرین بین درس خوندن ذهنم میتونه بهتر استراحت کنه تا این که همش تمرکز روی درس باشه.
به امید موفقیت همه ی دوستان.

آخرین ویرایش:

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
دوستان نمیخوام نا امیدتون کنم. اما هرسال تا اونجایی که من تحقیق کردم بچه های کاردانی به کارشناسی اعتراض کردن حتی یه سال جلوی در مجلس تجمع کردن.
بهتره بجای کاسه ی چه کنم چه کنم بشینیم درس بخونیم. 3ماه و نیم مونده. زمانه کمی نیییییسسسس.صحبت درمورد کمبود ظرفیت ها فقط استرس میاره.همینو بس.
انشاالله ظرفیتها زیاد بشه.
موفق باشین.

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال فوری فوتی دارم ممنون میشم کسی اگه جوابشو میدونه کامله کامل یه توضیح بده بهم یکی از دوستام فوق دیپلم(نرم افزار رایانه از دوره های پودمانی) از دانشگاه جامع علمی کاربردی داره و خیلی دوست داره که برای کارشناسی معماری بخونه الان سوال اینه که دقیقا چی کار باید بکنه از اول بسم الله؟اصلا چه امتحانی رو بده؟یعنی از اول باید دروس پیش دانشگاهی بخونه تا وارد معماری شه و کنکور بده یا نه مثل کنکور کاردانی به کارشناسیه و باید دروس معماری بخونه برا کنکور ؟یکی یه توضیح تپل مپل بده بیزحمت:gol::gol:

SATTAR 017

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال فوری فوتی دارم ممنون میشم کسی اگه جوابشو میدونه کامله کامل یه توضیح بده بهم یکی از دوستام فوق دیپلم(نرم افزار رایانه از دوره های پودمانی) از دانشگاه جامع علمی کاربردی داره و خیلی دوست داره که برای کارشناسی معماری بخونه الان سوال اینه که دقیقا چی کار باید بکنه از اول بسم الله؟اصلا چه امتحانی رو بده؟یعنی از اول باید دروس پیش دانشگاهی بخونه تا وارد معماری شه و کنکور بده یا نه مثل کنکور کاردانی به کارشناسیه و باید دروس معماری بخونه برا کنکور ؟یکی یه توضیح تپل مپل بده بیزحمت:gol::gol:

سلام . دوستتون تو هر دو کنکور میتونه شرکت کنه .

در صورتیکه تو کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه و قبول شه چون مدرک کاردانیش غیر معماریه باید چند واحد پیش نیاز بگذرونه.(تعدادشو دقیق نمیدونم ولی فکر کنم حدود 1 ترم بشه)

و اگر هم که بخواد تو کنکور سراسری شرکت کنه باید یکی از دوره های پیش دانشگاهی شاخه نظری رو گذرونده باشه .

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تمام اینها ....
چه خبر دوستان از درس ؟
چطور پیش می ره ؟
چیا خوندین ؟
وضعیت عمومی ها چطوره ؟
رسماً هیچ چی نخوندم!

من بعد یک ماه درس نخوندن دارم معارف و ادبیات میخونم. شما چطور؟

معارف و ادبیات رو از رو چه کتابی می خونی؟

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام . دوستتون تو هر دو کنکور میتونه شرکت کنه .

در صورتیکه تو کنکور کاردانی به کارشناسی ناپیوسته شرکت کنه و قبول شه چون مدرک کاردانیش غیر معماریه باید چند واحد پیش نیاز بگذرونه.(تعدادشو دقیق نمیدونم ولی فکر کنم حدود 1 ترم بشه)

و اگر هم که بخواد تو کنکور سراسری شرکت کنه باید یکی از دوره های پیش دانشگاهی شاخه نظری رو گذرونده باشه .
ممنون میشه کاملتر توضیح بدی بیزحمت یعنی الان میتونه کارشناسیشو تو ( دانشگاه ازاد) بگیره با این که فوق دیپلم(نرم افزار رایانه از دوره های پودمانی) از دانشگاه جامع علمی کاربردی داره ؟بدونه اینکه مجبور باشه کنکور دروس پیش دانشگاهی رو بده؟
دفترچه رو کی میدن؟کنکور کیه؟
:gol:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون میشه کاملتر توضیح بدی بیزحمت یعنی الان میتونه کارشناسیشو تو ( دانشگاه ازاد) بگیره با این که فوق دیپلم(نرم افزار رایانه از دوره های پودمانی) از دانشگاه جامع علمی کاربردی داره ؟بدونه اینکه مجبور باشه کنکور دروس پیش دانشگاهی رو بده؟
بله میتونه کنکور بده!!! اگه کاردانی داشته باشه می تونه هر رشته ای شرکت کنه!!! فک کنم دفتر چه ی سراسری رو دادن اگه یادم باشه دوره ی ما تو فروردین اومد!!! باز از بچه های دیگه بپرس!!!

بوی بارون

عضو جدید
نه هنوز دفترچه ها رو ندادن....................تو خرداد دفتر چه ها رو میدن...................امسال اینجوری شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا