مشاوره آزمون کاردانی به کارشناسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mamali-architect

عضو جدید
سلام آبای!!! خوبی؟؟؟ سردرگمی نداره که پسر!!! یه درس بذار، از الان واسه کنکور بخون!!! آزمون 91 هم حتما واسه آزمایش شرکت کن!!! البته دانشگاه جابر هم خیلی عالیه!!! اساتید خوبی داره!!! امیدوارم موفق باشی!!!

سلام مازیار جان،مخلصیم،آخه زوره کلی بخونی بعد بری تو یه دانشگاه یکی کنارت نشسته با 18000 ثبت نام کرده،خودت میدونی چی میگم،گفتم کاردانی و جهاد میخونم کارشناسیو میزنم دولتی حالا ب فول خودت سردرگمی نداره،میخونم کنکورم میدم اگه تا اون موقع شرایط جوری باشه که اگه یه سال دیگه هم بمونم میمونم اگه نه که با تکمیل ظرفیت میرم جابر یا احرار...

ممنون اول با کتابای هنرستان شروع میکنم میرم مدرسان ریاضیو هم میگیرم کمکم ریاضی و هم شرو ع میکنم

ممنون بابت راهنماییت پیشکسوت:D

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مازیار جان،مخلصیم،آخه زوره کلی بخونی بعد بری تو یه دانشگاه یکی کنارت نشسته با 18000 ثبت نام کرده،خودت میدونی چی میگم،گفتم کاردانی و جهاد میخونم کارشناسیو میزنم دولتی حالا ب فول خودت سردرگمی نداره،میخونم کنکورم میدم اگه تا اون موقع شرایط جوری باشه که اگه یه سال دیگه هم بمونم میمونم اگه نه که با تکمیل ظرفیت میرم جابر یا احرار...

ممنون اول با کتابای هنرستان شروع میکنم میرم مدرسان ریاضیو هم میگیرم کمکم ریاضی و هم شرو ع میکنم

ممنون بابت راهنماییت پیشکسوت:D
بلا می سر!!! می فهمم چی می گی!!! سعی کن به بقیه کاری نداشته باشی!!! کار خودتو بکن!!! جابر که بری استادای دانشگاه گیلان استادن!!! خیلی قویه!!! با هنرستان شروع کنی عالیه!!! فقط به نظر من از رو مدرسان نخون!!!

mamali-architect

عضو جدید
بلا می سر!!! می فهمم چی می گی!!! سعی کن به بقیه کاری نداشته باشی!!! کار خودتو بکن!!! جابر که بری استادای دانشگاه گیلان استادن!!! خیلی قویه!!! با هنرستان شروع کنی عالیه!!! فقط به نظر من از رو مدرسان نخون!!!

باشه دمت گرم ،این ترم متره و مدیریت دارم ،همزمان با اینا درسای هنرستانشم میخونم مشکل برخوردم با استاداش برطرف میکنم، ببینم چی میشه دیگه ;)

بوی بارون

عضو جدید
سلام به همگی
یه سوال:توی کنکور از عکس ها هم سوال میاد؟ اگه سوال میاد چطوریه سوالاش؟

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من دیشب با این سایت و انجمن اشنا شدم و از صبح تمام صفحات و راهنمایی های دوستان رو خوندم.و اگه منو به عنوان یه دوست قبول داشته باشید خوشحالم که عضوی از این جمع دوستانه باشم
منم میخوام کنکور کاردانی به کارشناسی معماری شرکت کنم...فقط وضعیت من با شماها خیلی فرق میکنه....چون من رشته کاردانیم معماری نیست و این ترم هم باید 17 واحد دانشگاهمو پاس کنم ..........
وقتی حرفهاتونو راهنمایی های مازیار و فاطمه و فرزانه و ...... خوندم دلم گرمتر شد.....از همتون ممنون:smile:
امیدوارم دوستای خوبی باشیم برای دسیدن به موفقیت
نه نمیشه ترم تابستونی،استادای خوبه یونی پوست میکنن،چون با اونا ورداشتم درسارو مجبور شدم واحد هارو 18-19تا وردارم،بیشتر از واحدهای مجاز ترم تابستون واحد مونده

عیب نداره فعلا که شماها جو دادین،منم با جو شما واسه کنکور میخونم شاید یه فرجی شه

ممنون واسه شروع با چی استارت بزنم؟
خوبه. از کتابای هنرستان برای قوی شدن پایه
آره بهترین کاره!!! اگر تونستی یه سری به آکادمی بزن!!! من جوشو دیدم, عالیه!!! امسال از رتبه های زیر 100، 92 نفر از اونجا بودن!!! البته این به این معنی نیس که بدون آکادمی نشه رتبه آورد!!! اگه بخونی واقعا می تونی!!! جدا خیلی دوس دارم رجایی قبول شی!!! البته دانشگاه اونقد مهم نیس، مهم درک معماریته!!! بهت توصیه می کنم بی خیال درس بخون و کنکور بده!!! کمال گرا نباش و در لحظه کارتو پیش ببر!!! کمال گرایی هیچ چیزی جز اضطراب واست نداره!!! موفق باشی!!!
مرسی. شما درست میگی . باید به چیزی جز هدفم فکر نکنم

بوی بارون

عضو جدید
امروز یه اطلاعیه پیدا کردم. ظاهرا دوستان دنیال این خبر بودن

"طبق آخرین اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ( سراسری ) سال 1391 در تاریخ هفدهم خرداد ماه سال 91 آغاز و تا تاریخ 23 خردادماه ادامه خواهد داشت. همچنین این آزمون در تاریخ دوم شهریور ماه سال 91 برگزار خواهد شد. دلیل این تاخیر به نسبت سال گذشته، تداخل زمان برگزاری آزمون با ماه رمضان اعلام شده است."

hedieh71

عضو جدید
سلام بچه ها من از ریاضی معماری قبول شدم جدی باید همه درسای هنرستانو بخونم این که خیلی فاجعه است یعنی این همه درسی که تو دبیرستان خوندم الکی بود:(

zzeuss

عضو جدید
سلام بچه ها من از ریاضی معماری قبول شدم جدی باید همه درسای هنرستانو بخونم این که خیلی فاجعه است یعنی این همه درسی که تو دبیرستان خوندم الکی بود:(
منم همینطور !:(
ریاضیم بد نیست با یکماه خوندن و تمرین میتونم 60 درصد بزنم زبانم هم بالای 90 میزنم با این اوصاف بقیه رو حدود 30 تا 40 بزنم رتبم حدودا چند میشه ؟ دانشگاه تبریز میارم ؟(نمونه سوالات سال های گذشته رو حل کردم این حدود رو بدست آوردم)
ممنون که راهنمایی میکنید
راستی شنیدم دانشگاه "شهید مهاجر اصفهان" هم امسال کارشناسی ناپیوسته معماری میگیره کسی خبر داره ؟

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. منم ریاضی بودم. نه خوب اینهمه درسی کهه تو دبیرستان خوندی به درصد ریاضیت کمک میکنننه
منم همینطور !:(
ریاضیم بد نیست با یکماه خوندن و تمرین میتونم 60 درصد بزنم زبانم هم بالای 90 میزنم با این اوصاف بقیه رو حدود 30 تا 40 بزنم رتبم حدودا چند میشه ؟ دانشگاه تبریز میارم ؟(نمونه سوالات سال های گذشته رو حل کردم این حدود رو بدست آوردم)
ممنون که راهنمایی میکنید
راستی شنیدم دانشگاه "شهید مهاجر اصفهان" هم امسال کارشناسی ناپیوسته معماری میگیره کسی خبر داره ؟
با این درصدی که شما گفتی رجایی که قبولی:دی
مهاجر دولتیه؟

zzeuss

عضو جدید
سلام. منم ریاضی بودم. نه خوب اینهمه درسی کهه تو دبیرستان خوندی به درصد ریاضیت کمک میکنننه

با این درصدی که شما گفتی رجایی که قبولی:دی
مهاجر دولتیه؟
جدی میگی ؟
من اصفهانم، رجایی رو دوست ندارم ازش تعریف خوبی نشنیدم... تبریز رو ترجیح میدم چون روزانه است و منم ترکی بلدم
دانشگاه شهید مهاجر اصفهان هم دانشگاه دولتی مطرح فنی ها و هنرستانی ها در اصفهان است با 4 هزار دانشجو (پسر) که قبولی توش سخته و کاردانی معماریش هم خیلی خوبه و اساتید عالی و امکانات خوبی داره اگه امسال کارشناسی هم بگیره انتخاب اولم هست. ;)

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی مازیار و فرزانه دانشگاهشوت شروع شده ؟؟؟؟؟ چقدررررررر خوببببب
بیان حتما واسمون بگن که دانشگاهشون چجوریـــــــــــــــــه ;)
سلام بچه ها جون خوبین؟
چه خبرا اوضاع بر وقف مراده؟
اره من دانشگاهم شروع شده دیگه وقت نمیکنم بیام سرمون خیلی شلوغ استادا بدجور کار میخوان.
عزیزم دانشگاه ما که خوبه سطح علمی استادا و بچه ها خیلی خوب رتیه های 3. 8 .77 تو کلاسمونن.بچه ها همه رتبه زیر 200 هستن چندتا بالا 200 داریم که اونام شبانه و بومی اردبیلن.
من که از دانشگاهمون خیلی راضیم امیدوارم همه جای خوب قبول بشن

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت تموم دوستانمن دو سال پیش قبول شدم الانم درسم تمومشدهیادش بخیر تو این تاپیک ها چه روزایی داشتیماومدم بگم خوب بخونین مخصوصا هر چی به روزهای اخر نزدیکتر شدین بهتر بخونینیعنی سیر صعودی داشته باشینجوری نشه که الان خوب بخونین و اخراش خسته بشین و کم بخونینسعی کنین حتما امسال قبول بشین(حالا هرجاشد فرقی نمیکنه)و برین کارشناسی ....چون ارشد مهمترهاگه سوال داشتین در خدمتم...

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی میگی ؟
من اصفهانم، رجایی رو دوست ندارم ازش تعریف خوبی نشنیدم... تبریز رو ترجیح میدم چون روزانه است و منم ترکی بلدم
دانشگاه شهید مهاجر اصفهان هم دانشگاه دولتی مطرح فنی ها و هنرستانی ها در اصفهان است با 4 هزار دانشجو (پسر) که قبولی توش سخته و کاردانی معماریش هم خیلی خوبه و اساتید عالی و امکانات خوبی داره اگه امسال کارشناسی هم بگیره انتخاب اولم هست. ;)
منم تعریف رجایی نشنیدم یکی از دوستام که اونجا قبول شده اصلا راضی نیست و ناراضی. چون اونجا با فرهنگیا که چند سال از خودمون بزرگتر همکلاس هستن میگه رتیه هاشون افتضاحه کلاسم جو خوب نیست رجایی فقط برا کسانی خوبه که تهران میخوان باشن.

بوی بارون

عضو جدید
دوستان توی صفحه های قبل گفته بودن کتابهای هنرستان رو حتما بخونیم...........منظورتون از این خوندن تسلط کامل بر کتابهاست یا نه رو خونی کنیم تا یه چیزی کلی دستمون بیاد

mamali-architect

عضو جدید
دوستان توی صفحه های قبل گفته بودن کتابهای هنرستان رو حتما بخونیم...........منظورتون از این خوندن تسلط کامل بر کتابهاست یا نه رو خونی کنیم تا یه چیزی کلی دستمون بیاد

کتابای هنرستان رو مثه کتابای مرجع بخون،هیچ استادیو ندیدم که نگه کتابای هنرستانو نخونید

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها برا خودتون ی هدف داشته باشین تا به اون هدف برسین .
شنیدم کنکورتونم افتاد عقب پس وقتتون هم زیاد شده.
امسال از هرجا قبول بشین برین چون همه دانشگاه های کاردانی به کارشناسی تقریا تو یه سطح هستن.مهم براتون ارشد باشه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم تعریف رجایی نشنیدم یکی از دوستام که اونجا قبول شده اصلا راضی نیست و ناراضی. چون اونجا با فرهنگیا که چند سال از خودمون بزرگتر همکلاس هستن میگه رتیه هاشون افتضاحه کلاسم جو خوب نیست رجایی فقط برا کسانی خوبه که تهران میخوان باشن.
سلام!!! من تعصب ندارما!!! ولی تو کلاس ما بچه های قوی هم هستن!!! مثلا دوستم دادبه (رتبه 1) که به نظرم فرا معماره!!! توی اون دبیرا هم دوستانی هستن که کارشون خوب باشه!!! استادا هم خوبن!!! بعدشم تو تهران موقعیت هایی هست که تو هیچ جایی دیگه ای نیس!!! من خودم به عینه امکانات آموزشیشو دیدم!!! دوست توام کارش خوبه!!! سلام منو بهش برسون!!! منم سلام تو رو می رسونم!!!

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها کتابای هنرستان خیلی مهمن
کتابایی مثل بناهای تاریخ.شناخت مواد.عناصر.طراحی معماری .مبانی هنرهای تجسمی.تاسیسات.متره(فکر کنم اینا بود دیگه)
این کتابایی که گفتم خیلی مهمن
خوب و دقیق بخونیشون مخصوصا اونایی که از ریاضی اومدن
بعضیا که واسه کنکور ارشد میخونن بعضی از این کتابا جزو منابع ارشدشونه

hedieh71

عضو جدید
سلام
بچه ها کتابای هنرستان خیلی مهمن
کتابایی مثل بناهای تاریخ.شناخت مواد.عناصر.طراحی معماری .مبانی هنرهای تجسمی.تاسیسات.متره(فکر کنم اینا بود دیگه)
این کتابایی که گفتم خیلی مهمن
خوب و دقیق بخونیشون مخصوصا اونایی که از ریاضی اومدن
بعضیا که واسه کنکور ارشد میخونن بعضی از این کتابا جزو منابع ارشدشونه
به نظرتون من که از ریاضی اومدم میتونم توی عید این کتابا رو بخونم بعد جمع کنم برم کتابای کنکور کارشناسی رو شروع کنم یا باید بیشتر روش وقت بگذارم

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرتون من که از ریاضی اومدم میتونم توی عید این کتابا رو بخونم بعد جمع کنم برم کتابای کنکور کارشناسی رو شروع کنم یا باید بیشتر روش وقت بگذارم
  • ***كتابهاي هنرستان:
    مباني هنر هاي تجسمي قسمت اول و قسمت دوم- شناخت مواد و مصالح - عناصر وجزئيات- طراحي معماري - تاسيسات - آشنايي با بنا هاي تاريخي - متره و بر آورد _ فناوري ساختمان هاي بتني (رشته ي ساختمان) - فناوري ساختمانهاي فلزي (رشته ي ساختمان)
    این کتابا به شدت مهمن و در طول عید بعید می دونم جمع شه!!! روش بیشتر وقت بذار!!! هر کدومو 2 بار بخون و بعد برو سراغ کتابای موسسات!!! 30% کل سوالا از همینا میاد!!!

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این کتابای هنرستان خیلی ممن به اندازه کتابای کنکور
همون وقتی که برای کتابای کنکورت میزاری برای اینام بزار...یجورایی بعضی مباحثشم یکیه.مثل عناصرو شناختو..........
مازیار راست میگفته 30درصد از کتابای هنرستان میاد

*Samaneh*

عضو جدید
سلام دوستان
بچه ها نظرتون در مورد دانشگاه علاءالدوله گرمسار چیه؟ من هم این و قبول شدم هم ازاد ورامین. نمیدمنم کدومو برم فردا باید برم یکیشو ثبت نام کنم
ممنون میشم راهنماییم کنین و اطلاعاتتونو بگین بهم

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
بچه ها نظرتون در مورد دانشگاه علاءالدوله گرمسار چیه؟ من هم این و قبول شدم هم ازاد ورامین. نمیدمنم کدومو برم فردا باید برم یکیشو ثبت نام کنم
ممنون میشم راهنماییم کنین و اطلاعاتتونو بگین بهم
پارسال از بچه های کنکوری که هیچکدوم گرمسارو ورامین قبول نشدن. تا اونجایی که من یادمه.
امیدوارم به نتیجه برسی;)

بوی بارون

عضو جدید
*یا مقلب قلب ما را شاد کن*
*یامدبر خانه را آباد کن*
*یامحول احسن الحالم نما*
*از بدیها فارغ البالم نما*

دوستای عزیزم پیشاپیش عید رو بهتون تبریک میگم....امیدوارم سال خوب و سرشار از موفقیت و لبریز از قبولی در کنکور داشته باشید...
انشاالله بعد از عید با نیرویی بیشتر و در کنار هم درسمون رو بخونیم............و به موفقیت برسیم

عیدتون مبارک

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
*یا مقلب قلب ما را شاد کن*
*یامدبر خانه را آباد کن*
*یامحول احسن الحالم نما*
*از بدیها فارغ البالم نما*

دوستای عزیزم پیشاپیش عید رو بهتون تبریک میگم....امیدوارم سال خوب و سرشار از موفقیت و لبریز از قبولی در کنکور داشته باشید...
انشاالله بعد از عید با نیرویی بیشتر و در کنار هم درسمون رو بخونیم............و به موفقیت برسیم

عیدتون مبارک
مرسی از دعای خووبت
ایشالا هممون باهم قبول شیم یجای خوب دوستیمون ادامه دار باشه

Miss Independent

عضو جدید
میشه یکم راهنماییم کنید؟:confused:
من الان ترم 3 کاردانی دانشگاه شریعتی هستم...از تابستون هم میخوام برم کلاس کنکور برای کارشناسی...
از همین الان دیگه یواش یواش دارم استرس میگیرم...
کلاس کنکور مدرسان شریف خوبه؟
از اونجایی که سطح یه کم بالا رفته با چه درصدایی از درسا میشه دوباره شریعتی قبول شد؟
من که کنکور کاردانی رتبه کشوریم 19 شد، ینی کارشناسی هم می تونم موفق شم؟
اگر توی کنکور زبان رو حول و حوش 100٪ بشه زد چقدر تو موفقیت تاثیر داره؟
منابع خوب چه کتابایی هستن؟
سوالام زیاد شد نه؟ :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا