مرد ترین مرد تاریخ از هر لحاظی کی بوده

مرد ترین مرد تاریخ از هر لحاظی کی بوده

• کوروش کبیر

رای: 44 86.3%
  • هیتلر

رای: 5 9.8%
  • موسلنی

رای: 0 0.0%
  • نرون

• چگوارا

رای: 2 3.9%
  • رضا شاه

• اسکندر

• مجموع رای دهندگان
    51

product man

عضو جدید
میشه غیر ازینا شخص دیگه ای رو گفت؟؟؟؟اگه اره

حضرت علی مرد ترین مرد تاریخ

نه نه اشتباه نکن !!

نام علی تا ابد تکرار نخواهد شد و ...........!!!

اما به نظر من مردترین مرد عالم کسیت که بر زن ترین زن عالم غلبه کرده باشه !!!!:biggrin::biggrin:

product man

عضو جدید
وقتی از مرد اسم برده میشه باید اسم حضرت :gol:علی (ع):gol: هم باشه ، فکر کنم استارتر یادش رفته ;)

آره !

یه چیز دیکم یادش رفته که :

این آقایونی که لیست فرمودند قبل از انجام هر کاری به عشق علی پا در عرصه گذاشتند و بعد ها لقب مرد گرفتند .

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
وقتی قراره مرد ترین مرد تاریخ رو انتخاب کنیم باید شخصیت های جهانی توی گزینه ها باشن
به نظر من رضا شاه (صرفه نظر از دیدگاه من در موردش) یک شخصیت جهانی نیست، چند درصد مردم جهان اسمشو شنیدن؟ ولی بقیه جهانی هستن

به نظر میاد دوستمون می خواسته از بین سیاست مدارها انتخاب کنه، وگرنه خیلی ها مردتر از اینها بوده اند، بستگی داره مردی به چی تعریف بشه
مثلا پیامبران و بزرگان مذهبی دنیا و یا دانشمندان، مثلا ادیسون رو چرا نباید از اینها مردتر دونست؟
اختراعات او بود که دنیا رو متحول کرد

ولی خب در حیطه اینجور آدم ها
همون طور که دوستان گفتن اسم بعضی ها و در واقع خیلی ها نیست
در ضمن چگوارا حسابش از بقیه جدا هست، اون رو باید در زمره گاندی و ماندلا قرار داد
و در زمره بقیه گزینه ها، میشه ناپلئون رو اضافه کرد
خلاصه به نظر من گزینه متناجس نیستند.

hemmat27

عضو جدید
اين كفر نباشد سخن كفر نه اين است تا هست علي باشد و تا بود علي بود

mrsadi677

عضو جدید
مرد ترین مرد،علی (ع)بوده ،بدون شک
بعدشم مایکل کورلیونه تو فیلم پدر خوانده

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرد ترین مرد تاریخ؟؟؟؟

از امام علی (ع)کسی مرد تر هست؟؟؟

mardin kurdi

عضو جدید
با کمال احترام برای شما سوال نظر سنجی تونو یه بار دیگه بخونید جواب سوال از نظر من سرور وسادات ما محمد رسول ا... هستش بی برو برگرد ولی اگه منظور شما لیستی که دادین هستش من ذول قرنین کورش کبیر افتخار ما ایرانیان رو انتخاب میکنم سوال تون جالب بود ممنون

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
با کمال احترام برای شما سوال نظر سنجی تونو یه بار دیگه بخونید جواب سوال از نظر من سرور وسادات ما محمد رسول ا... هستش بی برو برگرد ولی اگه منظور شما لیستی که دادین هستش من ذول قرنین کورش کبیر افتخار ما ایرانیان رو انتخاب میکنم سوال تون جالب بود ممنون

DORUD BAR:gol:
SHOMA BI GOMAN
DOROST MIFARMAYID.:gol:

آتشگاه

عضو جدید
شما سوالتون اشکال داره اسم چهار تا جنایتکار تاریخ رو کنار اسم کوروش کبیر و رضا شاه آوردین و می گین مرد ترین مرد تاریخ کیه ؟
مثلا این نرون که در نظرسنجی گذاشتید کسی بود که رم رو به آتش کشید و در کاخ خودش نظاره گر آن شد و شراب نوشید و ساز زد . به نظر شما می توان به این فرد مردترین مرد تاریخ گفت؟:mad:
ثانیا شما باید نوع تاریختون رو مشخص می کردین تاریخ ایران یا جهان؟
اگه تاریخ ایران باشه کوروش کبیر ولی اگه تاریخ جهان باشه افراد بسیار زیادی رو می توان نام برد که برای کشور خودشون مانند کوروش برای ما ایرانیها ارزشمند و والا هستند
پس اگه امکان داره سوالاتتون رو کامل کنید و بهش دقت داشته باشید

bowmanengclub

عضو جدید
جای امیرکبیر و دکتر مصدق و ستارخان و گاندی و ماندلا و ... خالیه ولی بین گزینه های موجود کوروش (البته بسته به اینکه مردی چی تعریف بشه، من به خاطر انسانیتش بهش رای می دام و بزرگمنشی و آزاداندیشی)

n_roshan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من یه دفعه این سوال تو ذهنم خطور کرد
در آخر هم گفتم اگه کسی فراموشم شده شما بگیددد
دعوا نکنین منوووووووو

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
پادشاه:کوروش
انقلابی ها:گاندی
مشاهیر:خیام