جذاب ترین مرد جهان به ایران می آید !

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
جرج کلونی بازیگر مشهور سینمای هالیوود در تازه ترین مصاحبه خود گفته است که احتمالا به ایران سفر می کند. نشریه زندگی ایده‌آل از طریق یکی از روزنامه‌نگاران ایرانی مقیم ایتالیا سوالاتی اختصاصی از جرج کلونی درباره ایران پرسیده است.

جرج کلونی در پاسخ به سوالی که گویا قرار بوده به ایران سفر کنید؟
می‌گوید :بله دوبار تصمیم به این سفر گرفته شد و یک بار حتی برای آن برنامه ریزی کردیم . به من دو پیشنهاد در مورد ساختن فیلمهایی که داستان آنها در خاورمیانه اتفاق می افتد شده است .یکی از آنها یک پروژه عظیم است وچون تاریخ آن مربوط به ۳۰سال قبل است احتیاج به وسائل زیادی دارد . فعلا این پروژه ها متوقف شده است اما قطعا در آینده به آنها به صورت جدی فکر خواهم کرد.

4217.jpg

کلونی در پاسخ به سوالی که پس شاهد حضور شما درایران خواهیم بود؟
می گوید : امیدوارم. جرج کلونی چند سال پیش در اظهار نظری درباره سینمای ایران گفته بود به سینمای ایران بسیار احترام می‌گذارد و ادامه داد این بزرگترین هنر ایرانیها است که با رعایت قوانین شرعی و عرفی خود فیلم می‌سازند و ما که در فرهنگی دیگر زندگی می‌کنیم از فیلم خوشمان می‌آید، برایمان باورپذیر است و لذت هم می‌بریم.
کلونی در پاسخ به سوالی که پس شاهد حضور شما درایران خواهیم بود؟ می گوید : امیدوارم. جرج کلونی چند سال پیش در اظهار نظری درباره سینمای ایران گفته بود به سینمای ایران بسیار احترام می‌گذارد و ادامه داد این بزرگترین هنر ایرانیها است که با رعایت قوانین شرعی و عرفی خود فیلم می‌سازند و ما که در فرهنگی دیگر زندگی می‌کنیم از فیلم خوشمان می‌آید، برایمان باورپذیر است و لذت هم می‌بریم.

آخرین ویرایش:

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما با اون حرفش مواففم که گفت از فیلمای ایرانی خوشم میاد که با وجود حجاب و قواعد اسلامی هنوز هم فیلمهاشون جذابه.

شما فک کنید, ایران تنها کشوری هست که در فیلم ها زنها محجبه هستند و تماس بدنی بین بازیگر زن و مرد وجود نداره, اما سینمایی داره که درجهان مطرح هست. بعضی آثار ایرانی خیلی قشنگن.

اما در سینماهای دیگه مثله هالیوود و بالیوود, به زحمت هزار تا آهنگ و رقص و صحنه های جنسی و تصاویر محرک و هزینه های هنگفت مخاطب حذب میکنن.

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما با اون حرفش مواففم که گفت از فیلمای ایرانی خوشم میاد که با وجود حجاب و قواعد اسلامی هنوز هم فیلمهاشون جذابه.

شما فک کنید, ایران تنها کشوری هست که در فیلم ها زنها محجبه هستند و تماس بدنی بین بازیگر زن و مرد وجود نداره, اما سینمایی داره که درجهان مطرح هست. بعضی آثار ایرانی خیلی قشنگن.

اما در سینماهای دیگه مثله هالیوود و بالیوود, به زحمت هزار تا آهنگ و رقص و صحنه های جنسی و تصاویر محرک و هزینه های هنگفت مخاطب حذب میکنن.

البته به نظر من دیگه سینمای ایران کمتر فیلم با محتوا و خوب میسازه!
نمایش نامه ها یا تکراری شدن و یا اصول فیلم روی زیبایی بازیگر میچرخه.
البته کتمان نمیکنم هنوز هم میشه فیلم های خوب توش دید.

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز

"کتمان" رو باحال اومدی :biggrin: خانوم کتابی !!!

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدارو به زور میخان از جذابیت بندازنا :confused:

تازگیا که دارن فیلمای خوبی میسازن
برای اسکارم موندن تو چندتا فیلم که کدومشو بفرستن

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
من که تو ایرانم اون واسه چی میخواد بیاد!؟:biggrin:

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدارو به زور میخان از جذابیت بندازنا :confused:

تازگیا که دارن فیلمای خوبی میسازن
برای اسکارم موندن تو چندتا فیلم که کدومشو بفرستن