لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
عذر میخوام شما خودتون کلاً نمیدونید چی میخواید!

من حاضرم به خاطر عشقم (اگر عاقلانه انتخاب کرده

باشم نه عاشقانه) تو روی همه بایستم! البته محترمانه

نه بی ادبانه!!!

شما عاشق نیستید! اگر بودین راست و مردونه میرفتید

از خود دختر خانم میپرسیدین!

پسر دایی منم 9 سال به قول خودش عاشق من بود اما

وقتی شنید پسر عمه م اومده خواستگاریم موضوع دوست

داشتن منو باهام مطرح کرد.

منم از اونجایی که جفتشون پسرای گلی بودن ولی ازدواج

فامیلی رو نمیپسندم، به هر دو تا گفتم نه!

خیلی راحت.

درسته الان 3 ساله پسرداییم رو ندیدم چون بخاطر جواب ردم

تاب نداره منو ببینه ولی خیال جفتشون رو راحت کردم و از بلا

تکلیفی نجاتشون دادم!

عشق که رودربایستی نداره.

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عذر میخوام شما خودتون کلاً نمیدونید چی میخواید!

من حاضرم به خاطر عشقم (اگر عاقلانه انتخاب کرده

باشم نه عاشقانه) تو روی همه بایستم! البته محترمانه

نه بی ادبانه!!!

شما عاشق نیستید! اگر بودین راست و مردونه میرفتید

از خود دختر خانم میپرسیدین!

پسر دایی منم 9 سال به قول خودش عاشق من بود اما

وقتی شنید پسر عمه م اومده خواستگاریم موضوع دوست

داشتن منو باهام مطرح کرد.

منم از اونجایی که جفتشون پسرای گلی بودن ولی ازدواج

فامیلی رو نمیپسندم، به هر دو تا گفتم نه!

خیلی راحت.

درسته الان 3 ساله پسرداییم رو ندیدم چون بخاطر جواب ردم

تاب نداره منو ببینه ولی خیال جفتشون رو راحت کردم و از بلا

تکلیفی نجاتشون دادم!

عشق که رودربایستی نداره.

هم عشق هم دوستی و دادش بودن بینشون موندم من هر کاری دوستم بهخواد براش می کنم اونم همینطور اگه بهش بگم خودشو میکشه کنار یکبار روشوخی بهش گفتم گفت دوستیمون سر جاشه هر کاری هم بتونم برات بکنم میکنم شما الان جای نفر سومی بین خودتو دوستت نیستی که یکی انتخاب کنی

مجتبی اس

عضو جدید
اولا اون دوستی که چشش دنباله عشقته دوست نیست بعدشم اون عشقی که غیر از تو کسی رو ببینه عشق نیست بچه بازیه بابا دارین راجبه یه چیز مقدس صحبت میکنین انقدر راحت پاسش میدین اینور اونورا

Akshay Kumar

عضو جدید
اگه یک روز بفهمی عزیزترین و بهترین دوستت عشقت را دوست داره چه کار میکنی حساب کن طرف مقابلتون هیچ مشکلی با ازدواج با هیچ کدموم ندازه ولی از موضوع هم خبری نداره:cry:

من اگه بهترین دوستم باشه و اونم عاشقانه و با نیت پاک عشقمو بخواد من از عشقم میگزرم . البته به شرطی که بدونم عشقم در کنار دوستم شاد میتونه باشه . چون همون اون شاد باشه برای من بسه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا اون دوستی که چشش دنباله عشقته دوست نیست بعدشم اون عشقی که غیر از تو کسی رو ببینه عشق نیست بچه بازیه بابا دارین راجبه یه چیز مقدس صحبت میکنین انقدر راحت پاسش میدین اینور اونورا
کسی پاسش نداده تو باشی کدومو انتخاب میکنی همه رو بخون میفهمی قضیه چیه

مجتبی اس

عضو جدید
کسی پاسش نداده تو باشی کدومو انتخاب میکنی همه رو بخون میفهمی قضیه چیه
چرا دیگه یه نوع پاسکاریه دیگه اگه تو نشد بدی به دوستت اکه دوستت نخواست تو بری جلو به خاطر دوستت بکشی کنار یا به خاطر عشقت بکشی کنار ادم عاشقبه خاطر عشقش میجنگه نه به راحتی شونه خالی کنه بعدش یه سوال این چه دوستیه که به عشقه بهترین دوستش نظر داره؟

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا دیگه یه نوع پاسکاریه دیگه اگه تو نشد بدی به دوستت اکه دوستت نخواست تو بری جلو به خاطر دوستت بکشی کنار یا به خاطر عشقت بکشی کنار ادم عاشقبه خاطر عشقش میجنگه نه به راحتی شونه خالی کنه بعدش یه سوال این چه دوستیه که به عشقه بهترین دوستش نظر داره؟
خبر نداره که من دوسش دارم

مجتبی اس

عضو جدید
ما سه تای با هم بزرگ شدیم دید اون به ما دوتا مثل همه
اینکه دیگه تابلو همینجوری بشینی ببینی خدا چیمیخواد که نمبشه باید یه حرکتی بکنی تا تکلیفتون مشخص شه دیگه بعدشم تو از کجا میدونی تو دله طرفت چی میگذره تا قدم پیش نذاری که نمیفهمی

M2360

عضو جدید
فیلم جوانمرد رو دیدی یا فیلم سربلند...!!!
اگه من جای شما بودم اول سعی میکردم بفهمم که اون دخترخانوم منو بیشتر دوست داره یا اونو. اگه منو بیشتر دوست داشت که تکلیف معلومه ؛ اما اگه اونو بیشتر دوست داشت کنار میکشم.
البته این رو هم بگم که از نوشته های شما اینطور استنباط میشه که همچین تکلیفتون با خودتون معلوم نیست(ببخشید دوستانه عرض میکنم) دوست و همسر دو جایگاه کاملا متفاوت دارند و شما اول باید پیش خودتون این دوجایگاه رو از هم تفکیک کنید.
به قول معروف ... ضرب المثل رو بکار نمیبرم چون ممکنه سوء تفاهم پیش بیاد و دوستمون ناراحت بشه.

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین اگه بیشتر از این این مسئله رو کش بدی بعدا بدجور پشیمون میشی.
همین الان با دوستت درباره ی احساست صحبت کن و همه چیز به اونم بگو.هردوتون خواستگاری کنید در نهایت تصمیم گیرنده ی اصلی اون دختر خانمه.
این کاری بود که یکی از فامیلای ما انجام داد مشکلش دقیقا مشکل شما بود اما اینجوری حل شد و .....

68686868

عضو جدید
من قضیه را به عشقم میگم دیگه بستگی به اون داره یا منو انتخاب میکنه یا دوستمو . که اگر منو انتخاب کنه مطمئن میشم واقعا عاشقمه واگر دوستمو انتخاب کنه یعنی لیاقت منو نداشته و همون بهتر که این عشق دروغی تموم بشه.

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
من یه مشکل دارم اساسی هرکی هرجور میتونه کمکم کنه....
من با یکی6ساله که دوستم ازدوران بچگیم...اون اوایل علاقه داشتم بهش شدید اما سال به سال که بزرگتر شدم دیدم اشتباه میکنم آدم خوبیه اما من احساس کردم که اون کسی که باید برا زندگیم بهش تکیه کنم دیگه این نیست علاقم به عادت تبدیل شده...همه آشناها موضوع مارو میدونن...به همین خاطر من نمیتونم حق انتخاب داشته باشم هرخواستگار خوبی که برام میاد بدون دلیل ردش میکنم فقط به خاطر اینکه6سال با این بودمو برام زحمت کشیده طاقت اینو ندارم که باهاش بهم بزنمو تمومش کنم دلم نمیاد...اما از1طرف میدونم که اگه باهاش زندگی کنم زندگیمون داغون میشه همه چی تکراریه برام اصلا ذوق و شوق ازدواج و ندارم خودشم از من جدا نمیشه که بگم حداقل اون ولم کرده من نامردی نکردم....کمکم کنید توروخدا

arezou68

عضو جدید
مهم:اگه کسیو دوست داشته باشی بعد2سال بفهمی نمیتونید باهم خوشبخت باشی اما دلت هنوز دوسش داشته باشه چیکار میکنی؟

مهم:اگه کسیو دوست داشته باشی بعد2سال بفهمی نمیتونید باهم خوشبخت باشی اما دلت هنوز دوسش داشته باشه چیکار میکنی؟

بخصوص که همش تو فکر
ش باشی

A-H .arch

عضو جدید
اگه واقعا دوسش داشته باشی هیچی نمیتمنه مانع باشه واسه نرسیدن و نخواستن

GoLsHAn.A

عضو جدید
[h=2]http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon1.png[/h]
اگه واقعا دوسش داشته باشی هیچی نمیتمنه مانع باشه واسه نرسیدن و نخواستن

من با اين حرف موافقم اگه دوست داشتنت واقعي باشه هيچي مانع خوشبختي نميشه البته بايد ديد تصورت در مورد خوشبختي چيه​

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخصوص که همش تو فکر
ش باشی

اگه اونم موافق باشه به رابطم ادامه میدم چون نمیشه به اون فکر کنم و دلم پیش اون باشه بعد جسمم پیش یکی دیگه میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟