عکس و مطلب راجب برج شیطان..حتما بیا و بخون و نظر بده

heartbroken

عضو جدید
ادم وقتی این همه نمادگرایی رو میبینه موهاش سیخ میشه
اینم عکس معروفی از مجموعه نمادهای فراماسونریس که متاسفانه یکی از دوستان از سر نااگاهی به عنوان یکی از عکسهای معندسی عمران تو تاپیکش زده بود نکته به نکتش هم معنی دارهمشاهده پیوست 159095

بله شما راست میگین من همه ی اون نماد ها رو میدونم چی هستن همه رو...اگر کسی خواست بدونه بپرسه فردا جواب میدم شب تون خوش

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
ببخشین اگر من اشتباهی کردم.بله شما درست میگین 666 هم از اعدادشونه و اعتقاد دارن 666 شماره شیطانه اگر دقت کنین حرف F هم ششمین حرف از الفبای انگلیسی هست و در بعضی از نماد هاشون هم از FFF استفاده میکنن در مورد پخش از رسانه ملی والا حرفی نزنیم بهتره.

تمام اعدادی که تکرار میشن مثله 11-22-33-44-222-555-666-111و.......
واعدادی که اگه برعکسشون کنی یه عدد دیگه میشه مثله99میشه66 یا 25 که میشه52 یا96-999-666و......
از اعداد ماسونری هستن

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
خب من تقریبا فهمیدم شما چه نظری دارین یعنی کم و بیش با حرفاتون اشنا هستم. فقط میخواستم اقا احسانم حرفاشونو بشنوم احساس میکنم ایشونم تحقیق هایی کردن میخواستم سوء استفاده کنم:D

اگه تونستم منم درخدمتم
جواب میدم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان گلم هرکس هر سوالی داره در این باره میتونه تو همین تاپیک بپرسه من دیگه دارم میرم بخوابم فردا میام و به همه سوالات پاسخ میدم شب همه گی خوش.سوالی بود حتما بپرسین
شبت بخیر دادا

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شب ها که نگاهش میکردی کل اون قسمتی که بالای کلمه الله قرار داره با نورهایی که داخلش بود شبیه یه دیو به نظر میرسید من که تمام سعیم رو میکردم بهش نگاه نکنم
اما واقعا بزرگ بودنش رو اینجا میفهمی توی عرفات که بودیم با اینکه مسافت زیاد بود اما به راحتی میشد ساعت رو بخونی
اما یه چیزی بهتون بگم اونقدر توی بیت الله الحرام عظمت داره که کسی اصلا متوجه این برج خودش رو نمیکنه
قربون خدای کعبه برم
ان شاء الله صاحب الزمان ظهور میکنه به یاری هممون دنیا رو از این نماد ها خالی میکنیم.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شب ها که نگاهش میکردی کل اون قسمتی که بالای کلمه الله قرار داره با نورهایی که داخلش بود شبیه یه دیو به نظر میرسید من که تمام سعیم رو میکردم بهش نگاه نکنماما واقعا بزرگ بودنش رو اینجا میفهمی توی عرفات که بودیم با اینکه مسافت زیاد بود اما به راحتی میشد ساعت رو بخونیاما یه چیزی بهتون بگم اونقدر توی بیت الله الحرام عظمت داره که کسی اصلا متوجه این برج خودش رو نمیکنهقربون خدای کعبه برمان شاء الله صاحب الزمان ظهور میکنه به یاری هممون دنیا رو از این نماد ها خالی میکنیم.
لایک....پرچم بالاست...

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
نماد های اصلی یعنی کدوما؟
شما درک کردین؟
اگه اره یه توضیح میدین؟

خو راستش من این فیلمو 4-5 سال پیش دیدم
ولی میدونم که اصلی ترین نماد ستاره 5پر یا علامت وسط پرچم اسراییل هسش همچنین علامت مار که تو عکسی که گذاشتمم بود و مهم تر از همه گونیا پرگاره

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
شیما خانم بهتره بحث رو منتقل کنیم اونور استارتر بنده. خدا گناه داره. تاپیکش. خراب. بشه... ممنون. از توجهت
باش ولی قبلش قول بده از فردا سر بزنی اونور باش؟
من شاید وقت نداشته باشم ولی اگه بشه حتما میام
اگه استارت خاست دعوام کنه تو که همشهریمی باید ازم دفاع کنی دیگه گفته باشم:biggrin:

ساحل9027

عضو جدید
آدم وقتی این چیزا رو میشنوه مغزش سوت میکشه خدایااااااااااااااااااااااااا خودت به دادمون برس.................
مرسی اطلاعات جالب و خیلی مفیدی بود;)
ممنون:gol::gol::gol::gol:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
حالا برای اینکه از دل هرت بوکن در بیارم یه سوال:
بچه ها همه میدونیک که یه سری نمادا نماد فراماسونیه مثل صفحه شطرنج ,یه سری اعداد,یه سری حیوانات
خب باشه قبول ولی اینکه مثلا من یه کلیپ نگاه کنم که اونا ساپورتش میکننیا نمادای اونا رو نشون میده چه تاثیری در عقاید من داره؟

خصوصا اگه من راجع به این نمادا اطلاعی نداشته باشم به نظرم تاثیر نمیذاره
پس این همه گستردگی علائم برای چیه؟:eek:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باش ولی قبلش قول بده از فردا سر بزنی اونور باش؟
من شاید وقت نداشته باشم ولی اگه بشه حتما میام
اگه استارت خاست دعوام کنه تو که همشهریمی باید ازم دفاع کنی دیگه گفته باشم:biggrin:

باش. چشم دفاعم میکنیم:d