محجبه شدن در روزحجاب+عکس

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
باشگاه خبرنگاران:بانوان غير مسلمان سراسر جهان ديروز، 13 بهمن، با بر سر گذاشتن حجاب اسلامی، روز جهانی حجاب اسلامی را گرامی داشتند.

به گزارش «OnIslam»، طرح استفاده از حجاب اسلامی توسط بانوان غيرمسلمان اولين‌بار از سوی "نظمه خان"، بانوی مسلمان مقيم نيويورك برای ترغيب بانوان غيرمسلمان به تجربه كردن پوشش اسلامی مطرح شد.

پس از آن اين طرح از سوی گروه‌های مختلف در كشورهايی چون بريتانيا، استراليا، هند، پاكستان، فرانسه و آلمان مورد حمايت قرار گرفت و اجرايی شد.

اين طرح در راستای افزايش شناخت‌ها و از بين بردن تصورات نادرست در مورد حجاب مطرح و اجرا شد و انتظار می‌رود كه تسامح دينی و درك ارزش حجاب را در پی داشته باشد.

«استر ديل» (Esther Dale)، يكی از بانوان غيرمسلمان شركت‌كننده در اين كمپين كه مقيم ايالت كاليفرنيا است، گفت: من فهميدم كه حجاب فقط يك نوع لباس نيست بلكه رعايت عفت است و بسيار دور از حقيقت است كه تصور شود يك زن مسلمان آمريكايی وقتی حجاب بر سر می‌گذارد كه مجبور شده باشد.

وی افزود: اين فرصتی است كه به مردم نشان دهيم كه نمی‌توان در مورد انسان‌ها تنها از روی پوشش و نحوه لباس پوشيدنشان قضاوت كرد.

«جس رادز» (Jess Rhodes) جوان غيرمسلمان بريتانيايی

«جس رادز» (Jess Rhodes)، جوان غيرمسلمان بريتانيايی كه پس از اطلاع از اين طرح در اينترنت تصميم گرفت به مدت يك ماه از پوشش اسلامی استفاده كند، می‌گويد: در اين مدت كوتاهی كه از حجاب استفاده می‌كنم با واكنش‌های مختلفی مواجه شدم. در ابتدا خانواده با اين تصميم من موافق نبودند و خود نيز در مورد عواقب استفاده از حجاب و برخورد افراد ترديد داشتم اما پيوستن به بانوان سراسر جهان برای زدودن تصورات نادرست در مورد حجاب و تجربه كردن شرايط يك زن مسلمان، انگيزه من برای شركت در اين كمپين بود.

وی افزود: با اين هدف كه به جهان نشان دهيم كه بانوان محجبه، حجاب را به ميل خود انتخاب می‌كنند، قصد دارم به اين انتخاب خود همچنان ادامه دهم.

Sina.Taheri

عضو جدید
خیلی حرکت قشنگی کرده.
فقط ای کاش تو ایران هم مثل آزادی در غرب، به دخترهایی که حجاب مو رو دوست ندارند اجازه میدادند یک روز روسری هاشون رو بردارن ببینیم چند نفر اینکارو میکنند.
آفرین به آمریکا که اجازه انتخاب پوشش آزاد رو به مردمش میده و واسه تصمیم گیری تو مسائل خصوصی آدما تا حد پوشش سر !!!!! دخالت نداره.

ای کاش هر زنی مثل این خانم میتونست انتخاب خودش رو داشته باشه.
آفرین به این خانم و کشوری که به عقیده اش احترام گذاشته.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
خیلی حرکت قشنگی کرده.
فقط ای کاش تو ایران هم مثل آزادی در غرب، به دخترهایی که حجاب مو رو دوست ندارند اجازه میدادند یک روز روسری هاشون رو بردارن ببینیم چند نفر اینکارو میکنند.
آفرین به آمریکا که اجازه انتخاب پوشش آزاد رو به مردمش میده و واسه تصمیم گیری تو مسائل خصوصی آدما تا حد پوشش سر !!!!! دخالت نداره.

حجاب برای حضور در جامعه هست نه یه چیز خصوصی که فقط خودت درگیرش باشی!
هروقت سیگار کشیدن در یک جای عمومی شد یه کار خصوصی، حجابم میشه یه امر خصوصی در یک مکان عمومی.
هروقت بوق زدن جلوی بیمارستان شد یه چیز شخصی، لخت مادر زاد جلوی یه عالمه مرد هم میشه یه امر شخصی.

آخرین ویرایش:

Sina.Taheri

عضو جدید
حجاب برای حضور در جامعه هست نه یه چیز خصوصی که فقط خودت درگیرش باشی!
هروقت سیگار کشیدن در یک جای عمومی شد یه کار خصوصی، حجابم میشه یه امر خصوصی در یک مکان عمومی.
هروقت بوق زدن جلوی بیمارستان شد یه چیز شخصی، لخت مادر زاد جلوی یه عالمه مرد هم میشه یه امر شخصی.

حجاب چه ربطی به سیگار داشت چه مثال های بیربطی.
خوب اینطوری میتونی بگی هرکس نره تو گونی، انگار سیگار کشیده پس گونی خوبه !!!!

خودت میبری و میدوزی و بعدش قضاوت میکنی که درست اندیشه کردی !!!!
عجب بابا !!!!!!!

کسی گفت لخت مادرزاد؟
چرا غرب باید به محجبه شدن موی زن احترام بذاره ولی شما نباید به محجبه نشدن موی زن احترام بذاری؟

این تفسیر رو از کجا در آوردی که نداشتن حجب مو = لخت مادرزاد !!!

تا حالا توی غرب راه رفتی؟
تا حالا سریال خارجی دیدی؟
این زن هارو بدون مو میبنی انگار لخت مادر زاد دیدی و تحریک میشی؟

واقعا چطوری فیلم خارجی نگاه میکنی، شهریاری برات نگران شدم تنهایی تو خونه هستی این سریال های کره ای و... رو هم نگاه نکن چون موی زن هاشون بازه.
وای وای.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

عجب بابا !!!!!!!

کسی گفت لخت مادرزاد؟
چرا غرب باید به محجبه شدن موی زن احترام بذاره ولی شما نباید به محجبه نشدن موی زن احترام بذاری؟

واقعا چطوری فیلم خارجی نگاه میکنی، شهریاری برات نگران شدم تنهایی تو خونه هستی این سریال های کره ای و... رو هم نگاه نکن چون موی زن هاشون بازه.
وای وای.

سلام...

اتفاقا مثال جالبی زدند، بیحجابی خیلی بیشتر از سیگار جامعه رو کثیف میکنه.......

حتی اگه به دین هم کاری نداشته باشیم، هیچ کس حق نداره محیط جامعه رو کثیف بکنه....

مگه بارها ندید........... سیگار کشیدن ممنوع................؟؟؟؟؟

با خودتون گفتید چرا؟ این رو پذیرفتید چون میدونید سیگار مضرراست، براتون درونی شده که سیگار چیز خوبی نیست....

ولی در مورد حجاب دارید جبهه میگیرید؟؟؟؟؟

پس واستون درونی نشده..... شما واقعا میدونید چرا حجاب؟

..............................
از حجاب هم بگذریم.....

چه کسی به شما حق میده که به انسان دیگری ، به اعتقادات کس دیگه ای توهین کنید..... این مساله دیگه نه حجاب هست و نه سیگار.............

چطور شما اونقدر احساس آزادی کردید که فیلمهای کره ای ببنید ولی بقیه نمیتونن به خودشون آزادی بدن که این فیلمها رو نبینن....؟

لطفا در دیدگاهتون تجدید نظر کنید......

انسانها اول از همه که مسلمان باشند یا غیر اون... انسانند.....

انسان....

Sina.Taheri

عضو جدید
سلام...

اتفاقا مثال جالبی زدند، بیحجابی خیلی بیشتر از سیگار جامعه رو کثیف میکنه.......

حتی اگه به دین هم کاری نداشته باشیم، هیچ کس حق نداره محیط جامعه رو کثیف بکنه....

مگه بارها ندید........... سیگار کشیدن ممنوع................؟؟؟؟؟

با خودتون گفتید چرا؟ این رو پذیرفتید چون میدونید سیگار مضرراست، براتون درونی شده که سیگار چیز خوبی نیست....

ولی در مورد حجاب دارید جبهه میگیرید؟؟؟؟؟

پس واستون درونی نشده..... شما واقعا میدونید چرا حجاب؟

..............................
از حجاب هم بگذریم.....

چه کسی به شما حق میده که به انسان دیگری ، به اعتقادات کس دیگه ای توهین کنید..... این مساله دیگه نه حجاب هست و نه سیگار.............

چطور شما اونقدر احساس آزادی کردید که فیلمهای کره ای ببنید ولی بقیه نمیتونن به خودشون آزادی بدن که این فیلمها رو نبینن....؟

لطفا در دیدگاهتون تجدید نظر کنید......

انسانها اول از همه که مسلمان باشند یا غیر اون... انسانند.....

انسان....

اینکه سیگار مضر هست برای همه یکسان هست.
چه من چه شما چه هرکسی با هر باوری سیگار استشمام کنه ریه هاش دچار مشکل میشه.
استثنا نداره دوست عزیز، متوجه میشین؟
چیزی که استثنا نداشته باشه میشه قانون کلی.

اما در مورد پوشش مو شما مدعی هستی نپوشاندنش مضر هست.
قانون نیست.
موی هیچ زنی هیچ جذابیتی برای شخص من نداره، خیلی هارو هم در ایران میشناسم که اینطوری هستند.
در کشورهای غربی هم بماند که اینقدر بیچاره و کم ظرفیت و با آستانه تحریک پایین نیستند که موی زنی رو دیدن به هیجان بیوفتند !!

در باب علوم انسانی شما نیمتونی حکم کلی بدی و سپس در یک سفسطه این رو با علوم فیزئولوژیکی که برای همه انسان ها یکی هست مقایسه کنی.
شما ممکنه نمازت قضا بشه دچار سردرد و اعصاب خردی بشی و عذاب وجدان و ناراحتی بهت دست بده.

پس فکر کردین نزدیک 5 میلیارد نفر در دنیا که نماز نمیخونن چنین حالاتی دارند !!!
خواهشا جهان رو از عینکی که به چشمتون دارین و برگرفته از تفکر شیعی و به دلیل زندگی در ایران هست، به همه تعمیم ندهید.

من هم برای کسی تعیین تکلیف نکردم چه پوششی داشته باشه.
نوشته اولم رو با دقت بخونین گفتم خوش به سعادت کشوری که در حوزه علوم انسانی به نظرات مردمش احترام میذاره.

حالا شما میایی با سفسطه میگی دیده شدن مو = سیگار کشیدن = آزاد شدن فحشا = آزادی قتل و... دیگه از کرامات شماست.

شهریاری 2

کاربر ممتاز

عجب بابا !!!!!!!

کسی گفت لخت مادرزاد؟

وای وای.

خانما یه جواب در دفاع دارن همیشه که میگن:
چرا من حجابمو رعایت کنم؟تو نگاه نکن!
مثل این میمونه که یکی سیگار میکشه، بعد به بقیه میگه که شما دماغتون رو بگیرید.

(برای بقیه حرفاتون هم لزومی نمیبینم برای جواب دادن)

شهریاری 2

کاربر ممتاز

قانون نیست.
موی هیچ زنی هیچ جذابیتی برای شخص من نداره، خیلی هارو هم در ایران میشناسم که اینطوری هستند.
در کشورهای غربی هم بماند که اینقدر بیچاره و کم ظرفیت و با آستانه تحریک پایین نیستند که موی زنی رو دیدن به هیجان بیوفتند !!

در باب علوم انسانی شما نیمتونی حکم کلی بدی و سپس در یک سفسطه این رو با علوم فیزئولوژیکی که برای همه انسان ها یکی هست مقایسه کنی.
شما ممکنه نمازت قضا بشه دچار سردرد و اعصاب خردی بشی و عذاب وجدان و ناراحتی بهت دست بده.

خواهشا جهان رو از عینکی که به چشمتون دارین و برگرفته از تفکر شیعی و به دلیل زندگی در ایران هست، به همه تعمیم ندهید.

نوشته اولم رو با دقت بخونین گفتم خوش به سعادت کشوری که در حوزه علوم انسانی به نظرات مردمش احترام میذاره.

حالا شما میایی با سفسطه میگی دیده شدن مو = سیگار کشیدن = آزاد شدن فحشا = آزادی قتل و... دیگه از کرامات شماست.

علوم انسانی برای کسی نامعلوم هست که خودش انسان هست نه کسی که انسان رو آفریده!
همونی که انسان رو آفریده میگه که حفظ حجاب در جامعه لازم هست.
اگه قران رو قبول داشته باشی ، این مورد در قران اومده.

Sina.Taheri

عضو جدید
خانما یه جواب در دفاع دارن همیشه که میگن:
چرا من حجابمو رعایت کنم؟تو نگاه نکن!
مثل این میمونه که یکی سیگار میکشه، بعد به بقیه میگه که شما دماغتون رو بگیرید.

(برای بقیه حرفاتون هم لزومی نمیبینم برای جواب دادن)

حضرت شهریار ارواحنا فدا، موی زن رو چرا به دور سیگار تشبیه میکنی !!! :cry:
این قیاست قیاس مع الفارق هست، معنی قیاس مع الفارق رو میدونی؟

مثلا اگر کسی توپ رو تو فوتبال از محوطه 6 قدم نزد تو گل بگی مثل کسی میمونه که یکی رو از بالای کوه پرت کرده پایین باید بگیریم اعدامش کنیم !!!
این نحوه بحث کردن شما یعنی اوج سفسطه.
میخوای منم مثل خودت این دوتارو با سفسطه بهم ربط بدم و از زشتی گل نزدن دروازه خالی بگم تا مجاب شی طرف باید اعدام بشه !!!!
خواهشا مثال های بیربط نزنید، هرچیزی رو در چارچوب خودش در نظر بگیرین و این رو با اون مطابق سلیقه و جهان بینی خودتون، قیاس نکنید.

Sina.Taheri

عضو جدید
علوم انسانی برای کسی نامعلوم هست که خودش انسان هست نه کسی که انسان رو آفریده!
همونی که انسان رو آفریده میگه که حفظ حجاب در جامعه لازم هست.
اگه قران رو قبول داشته باشی ، این مورد در قران اومده.

همون که انسان رو آفریده از نظر شماست حضرت آقااا.
شما مدعی هستی اینها دستورات خدایی هستند، ما که هیچ نشونه ای از اینکه اینها دستورات خدایی باشند ندیدیم، همه چیز نشان میده نظرات یک انسان هست.
نظرات هر انسانی هم برای خودش ارزشمنده.
ولی هر انسانی میتونه حرفایی بزنه که واسه خیلی ها جذاب باشه مخصوصا اگر ریشه در گذشته داشته باشه.
مثل بودا در چین که فکر میکنند کلامش کلام خداست و محموع پیروان هندو و بودا اندازه شما مسلمین عزیز تر از جان هست.
اونا هم خدا رو با کتب خودشون شناختن.
شما هم همینطور.

چیزی که شما میگی خدا، دلیلی نداره من هم بهش بگم خدا، من برای اثبات پذیرش کلام خدا بودن یک حرف یک حداقل هایی رو تعریف کردم، که یک صدم اون حداقل هارو هم پیدا نکردم.
پس شما از علوم انسانی خودتون حق دارید لذت ببرید ولی برای خودتون.

موی زن ممکنه سبب بشه شما قلبت تند تند بزنه و هوس کار خاصی تو سرت بیاد، اما برای من اینطوری نیست و موی زن مثل چهره زن هیچ تحریکی برام ایجاد نمیکنه مثل موی یک مرد.
پس نظراتت رو به همه تعمیم نده بی زحمت عشق من.

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز

قانون نیست.

شما متوجه عرایض من نشدید.... من گفتم سیگار کشیدن براتون درونی شده( یعنی با شخصییتون اون رو نفی میکنید).....

شما در واقع به مضررات سیگار ایمان دارید.... و تا وقتی که به فواید حجاب ایمان نداشته باشید بحث با شما در این مورد به هیچ جا نمی رسه.

من در مورد شما حرف نمی زنم، که شما دیدن موی سر زن هیچ تاثیری نداره واستون.... من دارم از حجاب حرف میزنم...
و به خودم اجازه نمیدم که در مورد عقاید شما حرف بزنم....

اجازه ای که شما به خودتون دادیدکه هم به من هم به جناب شهریاری توهین کنید......

این طرز بحث نیست این اسمش میشه دعوا..

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
كاش به ما هم اجازه ميدادند خودمون انتخاب كنيم حجاب داشته باشيم يا خيررررررررررررررررررررر

sabahat

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ... زمان شاه مجبورمون كردندر بياريم الان مجبوريم بپوشيم كسي نپرسيد نظر شما چيه؟

شما پست گذاشتید همه اعضا هم میتوننن به پست شما جواب بدن.....

در ضمن من سلام کردم.....

کدوم اجبار؟ الان که هر کس هرچی میخواد میپوشه

nafis...

مدیر بازنشسته
خیلی حرکت قشنگی کرده.

سینا طاهری

آزادی در غرب؟! پس چرا بعضی از دانشگاه ها و مدارس و ادارات دولتی غرب داشتن حجاب رو منع کرده؟!
اونقدری هم که ما فکر میکنیم ازادی در غرب نیستا!!آواز دهل از دور شنیدن خوش است...

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب چه ربطی به سیگار داشت چه مثال های بیربطی.خوب اینطوری میتونی بگی هرکس نره تو گونی، انگار سیگار کشیده پس گونی خوبه !!!!خودت میبری و میدوزی و بعدش قضاوت میکنی که درست اندیشه کردی !!!!عجب بابا !!!!!!!کسی گفت لخت مادرزاد؟چرا غرب باید به محجبه شدن موی زن احترام بذاره ولی شما نباید به محجبه نشدن موی زن احترام بذاری؟این تفسیر رو از کجا در آوردی که نداشتن حجب مو = لخت مادرزاد !!!تا حالا توی غرب راه رفتی؟تا حالا سریال خارجی دیدی؟این زن هارو بدون مو میبنی انگار لخت مادر زاد دیدی و تحریک میشی؟واقعا چطوری فیلم خارجی نگاه میکنی، شهریاری برات نگران شدم تنهایی تو خونه هستی این سریال های کره ای و... رو هم نگاه نکن چون موی زن هاشون بازه.وای وای.
من به بحثتون کار ندارم اما گفتی آفرین به آمریکا که اجازه میده مردمش در مورد حجاب تصمیم گیری کنن .مطمن باش همچین چیزی نیست .شما نگاه کن آمریکا یک ابر قدرت جهانی است .اما چند کشور مسلمان در مقابل ان ایستادن واز اسلام ترس دارد وهرکاری میکند که اسلام را ریشه کن کند.مطمن باش هر چیزی که موافق احکام اسلامی باشد عکس ان را عمل میکند..امادر مورد اینکه ایران اجازه دهد بیحجابی را مردم تجربه کنند .کار بسیار خطر ناکی است چون همین الان هم حجاب وجهه ی خوبی نداره .در ضم ما کشور مسلمان هستیم .حجاب درست برای ما یک چیز ثابت شده ای است وشکی درآن نیست واین دستور خداوند است به نظر من انجام همچین کاری احمقانه است مخالف دستورات الهی است...

Sina.Taheri

عضو جدید
سینا طاهری

آزادی در غرب؟! پس چرا بعضی از دانشگاه ها و مدارس و ادارات دولتی غرب داشتن حجاب رو منع کرده؟!
اونقدری هم که ما فکر میکنیم ازادی در غرب نیستا!!آواز دهل از دور شنیدن خوش است...

من هم نگفتم غرب یک آرمان شهر و بهشت روی زمین هست !!!
چرچیل یک حرف خیلی قشنگی داره، میدونی چی میگه؟

میگه آیین دموکراسی بدترین نوع حکومت هست اما از تمامی شیوه هایی که تست شده به مراتب بهتر است.
تمامی شیوه هایی که تست شده یعنی چی:

یعنی نظام های سلطنتی و خلافتی و ولایت مطلقه و دیکتاتوری و....

غرب در دادن آزادی اگر در سن 20 سالگی باشه، خاورمیانه در دادن آزادی در قنداق به سر میبرد اگر فرض کنیم درخت آزادی 100 سال عمر کند.

اون اماکنی که غرب منع کرده یکسری اماکن خاص هست نه سطح شهر، نه توی پارک، نه زمین های خدادادی.
اونجا شما میتونی دانشگاه خصوی بزنی فقط محجبه هارو راه بدی، اینجا هم میتونی؟

اینجا حق پوشش رو در زمین های خدادادی هم ازت گرفتن، که دوستان بیرون انداختن مو را با سفسطه به فحشا و سیگار کشیدن و... تعبیر میکنن تا بگن خیلی عمل قبیحی هست.

Sina.Taheri

عضو جدید
من به بحثتون کار ندارم اما گفتی آفرین به آمریکا که اجازه میده مردمش در مورد حجاب تصمیم گیری کنن .مطمن باش همچین چیزی نیست .شما نگاه کن آمریکا یک ابر قدرت جهانی است .اما چند کشور مسلمان در مقابل ان ایستادن واز اسلام ترس دارد وهرکاری میکند که اسلام را ریشه کن کند.مطمن باش هر چیزی که موافق احکام اسلامی باشد عکس ان را عمل میکند..امادر مورد اینکه ایران اجازه دهد بیحجابی را مردم تجربه کنند .کار بسیار خطر ناکی است چون همین الان هم حجاب وجهه ی خوبی نداره .در ضم ما کشور مسلمان هستیم .حجاب درست برای ما یک چیز ثابت شده ای است وشکی درآن نیست واین دستور خداوند است به نظر من انجام همچین کاری احمقانه است مخالف دستورات الهی است...

آمریکا اگر میخواست اسلام رو ریشه کن کنه اجازه برگزاری مراسم عاشورا و تاسوعا و نماز و... رو توی سطح شهرش نمیداد.
میدونی چندتا شبکه اسلامی همین امروز تو خاک آمریکا به صورت خصوصی فعالیت میکنه؟
میدونی فیلم محمد رسول الله رو کیا بازی کردن؟ :redface:

آمریکا با اسلام مشکلی نداره چون اسلام تا وقتی اعتقاد فردی باشه سبب تعالی هم میتونه باشه.
مشکل آمریکا با بخش تروریسم اسلامی هست که با شستشوی مغزی میتونه یک جوان رو راضی کنه و به خودش بمب ببنده بره آدم هارو بکشه.

شما و رهبرانت هرچقدر رو مغز من کار کنین نمیتونین کاری کنین من عملیات انتحاری انجام بدم.
اما روی مغز یک مسلمان میشه کاری کرد که خودش رو تکه تکه کنه، چون با وعده های ماورایی خطرناک میشه فریبش داد.

عرض کردم آمریکا یک آرمان آزادی نیست، ولی آزادی در خاورمیانه کجا و در غرب کجا.

نوشته بالایی من در پاسخ به خانم نفیس این بخش ادعای شمارو رو جواب داده. :gol:

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
آمریکا اگر میخواست اسلام رو ریشه کن کنه اجازه برگزاری مراسم عاشورا و تاسوعا و نماز و... رو توی سطح شهرش نمیداد.

آمریکا با اسلام مشکلی نداره چون اسلام تا وقتی اعتقاد فردی باشه سبب تعالی هم میتونه باشه.
مشکل آمریکا با بخش تروریسم اسلامی هست که با شستشوی مغزی میتونه یک جوان رو راضی کنه و به خودش بمب ببنده بره آدم هارو بکشه.

شما و رهبرانت هرچقدر رو مغز من کار کنین نمیتونین کاری کنین من عملیات انتحاری انجام بدم.
اما روی مغز یک مسلمان میشه کاری کرد که خودش رو تکه تکه کنه، چون با وعده های ماورایی خطرناک میشه فریبش داد.

بنده خدا چی داری میگی .شاید تعداداندکی از مردم امریکا تکفل این کارو بر عهده گرفتن .دور از چشم دولت تا جایی که این مراسمات به منافع دولت ظرر نزند دولت کاری ندارد.فیلم پیامبر به کارگردانی یک امریکای درست شد ودولت امریکا اعلام حمایت از کارگردانکرد .مسلمانان شیه بحرینی به دست مزدوران ال سعود دران قتل عام میشن امریکا اعلام حمایت از این کشور خبیث کرد مسلمانان اندک کشور میانمار به صورت فجیع دارن کشته میشن امریکا حتی یک پوشش خبری هم نکرد .باور کنید امریکا از هیچ کشوریهیچ ترسی ندارد نه از ایران از کره شمالی ونه دیگر دشمنانش .ترسی که دارد تفکرات اسلامی است وبس...درضم من قصد ندارم شمارو شستشوی کغضی بدم شما خودتون به حقیقت برسید
خود آمریکا ترورسم به معنای واقعی کلمه است کی این دانشمندان مارو ترورکرد اصلا این کشور خبیث ترورسم بزرگ جهانی است.

nafis...

مدیر بازنشسته
من هم نگفتم غرب یک آرمان شهر و بهشت روی زمین هست !!!
چرچیل یک حرف خیلی قشنگی داره، میدونی چی میگه؟

میگه آیین دموکراسی بدترین نوع حکومت هست اما از تمامی شیوه هایی که تست شده به مراتب بهتر است.
تمامی شیوه هایی که تست شده یعنی چی:

یعنی نظام های سلطنتی و خلافتی و ولایت مطلقه و دیکتاتوری و....

غرب در دادن آزادی اگر در سن 20 سالگی باشه، خاورمیانه در دادن آزادی در قنداق به سر میبرد اگر فرض کنیم درخت آزادی 100 سال عمر کند.

اون اماکنی که غرب منع کرده یکسری اماکن خاص هست نه سطح شهر، نه توی پارک، نه زمین های خدادادی.
اونجا شما میتونی دانشگاه خصوی بزنی فقط محجبه هارو راه بدی، اینجا هم میتونی؟

اینجا حق پوشش رو در زمین های خدادادی هم ازت گرفتن، که دوستان بیرون انداختن مو را با سفسطه به فحشا و سیگار کشیدن و... تعبیر میکنن تا بگن خیلی عمل قبیحی هست.
اگر آزادی پوشش دارن، باید در همه جا یکسان باشه، پس اگر یکسان نیست ، اسمشو نمیشه گذاشت آزادی پوشش در غرب دیگه :redface:

یه ضرب المثلی هست که میگه گربه برای رضای خدا موش نمیگیره :redface:
اینو هم من، هم شما، هم دوستاتون، و هم گروهتون میدونه که آمریکا داره چی کار میکنه، پس لازم نمیبینم که شفاف اینجا براتون توضیح بدم
تروریسم اسلامی؟! از کدوم مسلمان حرف میزنید از ریگی:دی؟! یا از طالبان؟! وهابیون؟! القاعده؟!
بدترین ضربه رو همین افراطیون منتسب به اسلام که فقط اسم اسلام رو به یدک میکشوندن زدن
چرا؟!دیگه چراشو خودتون که این قد مطالعه دارین بهتر از من میدونید
غرب اگر از اسلام نمیترسید این قد هزینه فیلمهای ضد اسلامی دروغینش نمیکرد