سوالات و مشکلات و درخواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید

پلنگ صورتی

عضو جدید
سلام من یک نرم افزار به نامMAC OSX LEOPARD TRANSFORMATIONدانلود کردم ولی باز نمیشه باید چی کار کنم چون پسورد میخواد

nana_IT

عضو جدید
ُSnagit

ُSnagit

سلام دوستان کسی میدونه چه جوری میشه از نرم افزار Snagit استفاده کرد؟ یه کاربردش واسه عکس گرفتن از صفحه ویندوز اما نمیدونم چه جوری !؟ محیطش رو اگه میشناسید واسم توضیح بدید ممنون چون شنیدم کاربرد زیاد داره.

senan

عضو جدید
كيست كه مرا ياري دهد

كيست كه مرا ياري دهد

:gol:سلام
كمكم كنيد
ببخشيد مهندسان عزيز وقت گرانبهاي شما را گرفتم
من دانشجوي رشته مهندسي فن آوري اطلاعات هستم
از شما عزيزان كمك ميخواستم
از شما ميخواهم كه درباره خطاهاي شبكه بيسيمي و آموزش پيشرفته تر شبكه بيسيمي من را ياري دهيد
با تشكر از شما مهندسان گرامي كه وقت گداشتيد به سوال اينجانب سري زديد
رسول بابائي دانشجوي مهندسي فن آوري اطلاعات

ativsv

عضو جدید
بچه ها مي شه هركي مي تونه كمك كنه؟
به يه كتاب تست و متن زبان تخصصي it خوب نياز دارم.پارسه هست .اما ترجمه نداره.
plzzzzzzzzzzzzzz كمك كنيد.ثواب داره ها.
فراموشم شد بگم كه اين كتاب رو واسه فوق it مي خام.

fortuneteller

عضو جدید
سلام دوستان
کامپیوتر من قسمت task bar اون بعد از هر ری استارت 5 ثانیه میمونه بعد ناپدید میشه
کسی میتونه کمکم کنه؟:question:

maryam27

عضو جدید
سلام.این برنامی 9 ترمه آِتی هست.میتونید ببینید!

پیوست ها

• barnameh_9_termeh_karshenasi_-_1388-mohandesi_IT.zip
    408.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0

zeost

عضو جدید
سلام.
من می خواستم آنتی ویروسم رو آپدیت کنم.تو گوگل سرچ آپدیت انتی ویروس nod 32 رو زدم و تو اکثر صفحاتی که باز شد یک سری کد اومد! خب این یعنی چی؟! من چه جوری آنتی ویروسم رو خودم آپدیت کنم؟
مثل اینا :
Username:EAV-07001502
Password:vhjem7bnsc
Username:EAV-07001499
Password:bncdtk2r24
Username:EAV-07001507
Password:m3sdanw8jf
Username:EAV-07001512
Password:dj2cw5kuck

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
من می خواستم آنتی ویروسم رو آپدیت کنم.تو گوگل سرچ آپدیت انتی ویروس nod 32 رو زدم و تو اکثر صفحاتی که باز شد یک سری کد اومد! خب این یعنی چی؟! من چه جوری آنتی ویروسم رو خودم آپدیت کنم؟
مثل اینا :
سلام عزیزم . برای آپ دیت کردن کافیه یکی از این use و pass مناسب رو منظورم تاریخش برای ژانویه سال 2010 باشه رو با سرچ از اینترنت پیدا کنی و جایگزین use و pass قبلیت کنی و بعد دکمه update رو بزن خودش به سرور وصل شده و آپ دیت میکنه . البته node من که ورژن 4 بود وقتی آپ دیت میکردم چند ساعت بعد آپ دیت رو faile میکرد نمیدونم ایراد کجا بود بخاطر همین McAfee نصب کردم .راضیم . موفق باشی :gol:

آخرین ویرایش:

zeost

عضو جدید
سلام عزیزم . برای آپ دیت کردن کافیه یکی از این use و pass مناسب رو منظورم تاریخش برای ژانویه سال 2010 باشه رو با سرچ از اینترنت پیدا کنی و جایگزین use و pass قبلیت کنی و بعد دکمه update رو بزن خودش به سرور وصل شده و آپ دیت میکنه . البته node من که ورژن 4 بود وقتی آپ دیت میکردم چند ساعت بعد آپ دیت رو faile میکرد نمیدونم ایراد کجا بود بخاطر همین McAfee نصب کردم .راضیم . موفق باشی :gol:
سلام.این user , pass ای که می گی کجا وارد کنم؟بعدش دقیقا باید چی کار کنم؟:question::w05:
راستی آواتور قشنگی داری.:w16:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.این user , pass ای که می گی کجا وارد کنم؟بعدش دقیقا باید چی کار کنم؟:question::w05:
راستی آواتور قشنگی داری.:w16:
سلام عزیزم . قابل شما رو نداره :smile: ببین وقتی تو سینی ویندوز دابل کلیک میکنی و پنجره نودت باز میشه برو قسمت update بعد اونجا یه قسمتی بنام use and pass setup میبینی که وقتی روش میری موست عکس دست میشه ، روش کلیک کن یه پنجره محاوره ای باز میکنه ، بعد use o pass مناسب رو بده ok بزن . ok زدی بعد دکمه update رو فشار بده . بقیه کار خودش انجام میشه .
توضیحات به شیوه ی دیگر:
عزیزم از قسمت help هم میتونی کمک بگیری . برو توقسمت help and support بعد open help رو بزن از اونجا برو قسمت updating the program میتونی از اونجا هم کمک بگیری . موفق باشی

آخرین ویرایش:

efhc

عضو
سلام
به نظر من دلیل محبوبیت کامپیوتر نسبت به آی تی برنامه نویسی اون هست.
حداقل میگی که برنامه نویسی رو بلدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;);)

Romin

عضو جدید
دوستان کسی در مورد این نمودار چیزی میدونه؟!

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی در مورد این نمودار چیزی میدونه؟!
سلام دوست عزیز IS مخفف Information Separator . جهت جداسازی و منطقی سازی داده ها استفاده میشود . بنظر من یه نوع تقسیم بندی برای اطلاعات هستش که تقسیم بندیش رو تو شکل میبینی حالا هر یک از این تقسیم بندی ها معنای خاص خودشون رو دارند ولی این تقسیم بندی در چه زمینه ای مورد استفاده قرار میگیره رو نمیدونم . امیدوارم که اطلاعات ناقصم تا حدودی کمکتون کنه . این تقسیم بندی یه تقسیم بندی کلی هستش همه چیز رو شامل میشه (مدیریت ، نرم افزار و سخت افزار ، تجارت و اصول اون و....)

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
به نظر من دلیل محبوبیت کامپیوتر نسبت به آی تی برنامه نویسی اون هست.
حداقل میگی که برنامه نویسی رو بلدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟;);)

سلام دوست عزیز . اولا این تاپیک برای پرسیدن سوال بچه های IT و دوستای مثل شماست نه تبلیغ رشته . در ضمن رشته ما هم محبوبیت های خاص خودش رو داره . اگه باور نداری پیشنهاد میدم یه گشتی تو تالار ما( البته ما و شما نداریم ،تالار خودتونه ) داشته باشید. موفق باشید:gol:
مدیر عزیز ببخشید دوبار پشت سر هم جواب دادم . مجبور شدم جواب این دوست عزیز رو هم بدم

آخرین ویرایش:

Romin

عضو جدید
سلام دوست عزیز IS مخفف Information Separator . جهت جداسازی و منطقی سازی داده ها استفاده میشود . بنظر من یه نوع تقسیم بندی برای اطلاعات هستش که تقسیم بندیش رو تو شکل میبینی حالا هر یک از این تقسیم بندی ها معنای خاص خودشون رو دارند ولی این تقسیم بندی در چه زمینه ای مورد استفاده قرار میگیره رو نمیدونم . امیدوارم که اطلاعات ناقصم تا حدودی کمکتون کنه . این تقسیم بندی یه تقسیم بندی کلی هستش همه چیز رو شامل میشه (مدیریت ، نرم افزار و سخت افزار ، تجارت و اصول اون و....)

آخه مثلا گزینه هایی مثل Database یا Control فکر نکنم Information حساب بشند!!:que:

این IS توی مبحث درسی مبانی IT هست؟!؟ یا شما خودتون حدس زدین که این میشه؟!

اگر واقعا منظور جداسازی باشه فکر کنم توی قسمت Data warehouse کاربرد داشته باشه!!! شما اگه منبعی دارید که در مورد این چیزا توضیح داده باشه لطفا معرفی کنید!!

بازم ممنون

juno

عضو جدید
یه جور کمک

یه جور کمک

سلام من دانشجوی ترمه اولیه ایتیم راستش افسرده شدم هیچکسم کمکم نمیکنه میخواستم بدونم شما که بالاتر از من هستین همچین مشکلاتی رو داشتین؟:cry:

majmaj

عضو جدید
سلام من دانشجوی ترمه اولیه ایتیم راستش افسرده شدم هیچکسم کمکم نمیکنه میخواستم بدونم شما که بالاتر از من هستین همچین مشکلاتی رو داشتین؟:cry:
سلام به شما خوشحالم عضو شدید اینجا امیدوارم که بتونیم از مطالب علمی خودمون با بچه ها استفاده کنیم.
راستش این میتونه به چند دلیل باشه خود من هم تازه میخوام برم ترم دوم تو ترم اول فکر میکردم چون میام شهرستان یکم افسرده شدم خوب درسته این بود اما دلیل اصلیش این بود که نمیدونستم IT چیه، بازار شغلیش چی هست، من به کجا میرسم 6 سال دیگه تو اینترنت که سرچ کردم اینجا رو پیدا کردم عضو شدم و از بچه ها اطلاعات خوبی در مورد IT کسب کردم حالا یکم از افسردگیم خوب شد ایدوارم شما هم افسردگیتون خوب شه;)

juno

عضو جدید
سلام.
مثل اینا :

سلام به شما خوشحالم عضو شدید اینجا امیدوارم که بتونیم از مطالب علمی خودمون با بچه ها استفاده کنیم.
راستش این میتونه به چند دلیل باشه خود من هم تازه میخوام برم ترم دوم تو ترم اول فکر میکردم چون میام شهرستان یکم افسرده شدم خوب درسته این بود اما دلیل اصلیش این بود که نمیدونستم IT چیه، بازار شغلیش چی هست، من به کجا میرسم 6 سال دیگه تو اینترنت که سرچ کردم اینجا رو پیدا کردم عضو شدم و از بچه ها اطلاعات خوبی در مورد IT کسب کردم حالا یکم از افسردگیم خوب شد ایدوارم شما هم افسردگیتون خوب شه;)
ببخشید من یه سوال دارم:hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز .ورودتون رو به این تالار خوش آمد میگم . ای بابا افسردگی چیه ؟ ما بچه های این تالار همه موج منفی ها رو با ورود به این رشته تو خاک دفن کردیم (به خاک سپردیم ) پس با همت و تلاش خودت و امید به خدا محکم برو جلو . حتما موفق میشی ;)

ببخشید من یه سوال دارم:hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite::hypocrite:
دوست عزیز اینجا کسی برای سوال پرسیدن اجازه نمیگیره . هدف این تاپیک همینه . بپرسید

zeost

عضو جدید
سلام.من nod 32 رو آپدیت کردم.این آنتی ویروس رو با کامپیوترم آپدیت کردم.اگه این رو لپ تاپم نصب کنم آپدیت شده اش است یا نه همون قدیمیه است؟

Romin

عضو جدید
واقعا این سوال چه قدر به موضوع تاپیک ربط داشت!!!

نه خیر آپدیت نشده اس!!!

zeost

عضو جدید
واقعا این سوال چه قدر به موضوع تاپیک ربط داشت!!!

نه خیر آپدیت نشده اس!!!

باشگاه مهندسان ایران>فنی مهندسی>مهندسی فناوری اطلاعات>سوالات و مشکلات و در خواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید
بعدشم بیا بزن!!!

Romin

عضو جدید
باشگاه مهندسان ایران>فنی مهندسی>مهندسی فناوری اطلاعات>سوالات و مشکلات و در خواست های خود را فقط اینجا مطرح کنید
بعدشم بیا بزن!!!

میگم خودتو مسخره کردی؟! اینجا تاپیک مهندسی فناوری اطلاعاته نه مشکلات نرم افزاری!!! حالا بگو زدن نداری!!:confused:

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه مثلا گزینه هایی مثل Database یا Control فکر نکنم Information حساب بشند!!:que:

این IS توی مبحث درسی مبانی IT هست؟!؟ یا شما خودتون حدس زدین که این میشه؟!

اگر واقعا منظور جداسازی باشه فکر کنم توی قسمت Data warehouse کاربرد داشته باشه!!! شما اگه منبعی دارید که در مورد این چیزا توضیح داده باشه لطفا معرفی کنید!!

بازم ممنون
سلام دوست عزیز .من از استادم پرسیدم ایشون گفتند IS مخفف Information System است (گفته منم درست بود ولی واسه این figure سیستم اطلاعات درست است )
شاخه بندیش در سازمانها بکار میره . اشخاص یا سازمانها از این شاخه بندیها برای سازماندهی اطلاعات درون سازمانی و برون سازمانی استفاده میکنند با هدف راه اندازی یک سازمان . نمیدونم ترم چند هستید ولی در ترم 6 واحدی بعنوان مبانی و مدیریت بعد اون واحدی بنام استراژیک ... و در لیست واحد های انتخابی هم واحد مربوط به مدیریت دارید که در اونجا بهتر با این شاخه بندی ها آشنا میشید . من خودم تازه ترم 4 را تموم کردم . اطلاعاتم کامل نیست ولی امیدوارم تونسته باشم تا حدودی کمکتون کنم البته با اطلاعات ناقصم . موفق باشید

سلام.من nod 32 رو آپدیت کردم.این آنتی ویروس رو با کامپیوترم آپدیت کردم.اگه این رو لپ تاپم نصب کنم آپدیت شده اش است یا نه همون قدیمیه است؟

سلام . دوست عزیزم . خوشحالم که تونستی آپدیت کنی .حالا همون use o pass رو تو جایی بنویس تا هرجا که نود رو نصب کردی چه تو pc چه تو لپ تاپ دوباره با همون use o pass بعد اتصال به اینترنت بتونی نودت رو آپدیت کنی . موفق باشی
بعدشم بیا بزن!!!
بچه ها ما اینجا با کسی دعوا نداریم

میگم خودتو مسخره کردی؟! اینجا تاپیک مهندسی فناوری اطلاعاته نه مشکلات نرم افزاری!!! حالا بگو زدن نداری!!:confused:
دوست عزیز . بنظر من نپرسیدن عیب نیست ، ندانستن عیب است . اینجا تاپیک سوالات هستش و از نظر من فرقی نداره چه سوالی باشه و یا در چه زمینه ای . البته این نظر منه

Romin

عضو جدید
با تشکر از خانوم رضایی که دنبال سوال من بودند و مارو فراموش نکردن!!! من تازه ترم 1 رو تموم کردم!! جالبه پس این استاده ما خیلی سطح بالا گرفته!! ترم 6 و اینا!!!
باز هم تشکر میکنم بابت کمکتون!!

mohandeseit

دستیار مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
کاربر ممتاز
سلام تفاوت بین لپ تاپ و نوت بوک چیه؟
توی تالار مهندسی کامپیوتر یادمه بود ولی پیداش نمیکنم. فقط به سبک موریس مانو نگید.

بالا