زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
باباهامون می گفتن قدیما برف میومد تونل میزدیم !! قضیه همینه !!

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

shalizeh-0123

عضو جدید
واسه مَرد بودن ،
لازم نيست دست ِ کسي رو بگيري ، و از زمين بلندش کني..
همين که جفت پا نندازي !
تا کسي با "مُـخ" بخوره زمين ، کلّي مَردي !!

shalizeh-0123

عضو جدید
راه حل تضمینی برای افزایش سرعت اینترنت:
.
.
.
.
.
.
.
.
کابل مودمو خم کنید، اینترنت پشت سیم جمع میشه ... بعد یهو ولش کنین ! اینترنت با فشار میاد تو مودمتون حالشو می برید
تذکر : سیمو زیاد نگه ندارید ممکنه اینترنت فشارش خیلی زیاد شه ,بترکه کف اتاقتون اینترنتی شه

shalizeh-0123

عضو جدید
الله اكبر، آدم چ چيزايي ميخونه...........

الله اكبر، آدم چ چيزايي ميخونه...........

یه بار بابامو بردم دانشگاه، گفتم همینجا تو حیاط بچرخ تا من بیام. بعد که برگشتم دیدم نشسته زیر آلاچیق با ۷-۸ تا دختر، براشون چایی گرفته داره از خاطرات جوونیش تعریف میکنه. وقتی‌ نشستیم تو ماشین چند تا کاغذ داده به من میگه بیا برات شماره تلفن گرفتم، فقط این ۲ تا که جلوش علامت گذاشتم شوهر دارنا

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقت کردین به این شعر "ميازار موری كه دانه كش است"؟؟!! اين شعر نشون ميده كه ما ايرانی ها از قديم يه جورايی كرم داشتيم;)

موجود زنده

عضو جدید
سلام به دوستاي عزيز
من تازه واردم ميخوام ببينم اينجا چه جوري هاست منو سركار خانوم ديوانعلي معرفي كردن/
خوب تعريف شده منتهي ميخوام از زبون ديگران هم بشنوم كه اينجا چطوريه
چه جوري بايد فعاليت كنيم/
راستي سال نوتونم مبارك باشه.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به دوستاي عزيز
من تازه واردم ميخوام ببينم اينجا چه جوري هاست منو سركار خانوم ديوانعلي معرفي كردن/

علیک سلام
خیلی خوش اومدی
:)

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به دوستاي عزيز

سلام جای خاصی نیسا اصلا استرس نداشته باش!:D

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اروم بودنش نسبيه/ منتهي موجود زنده يه چيز رو بدون كه اينجا نامردي هاش زياده///بايد مراقب باشي/

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اين به بعد فقط حضور تفريحي رو اينجا ميگذرونم/
و فعاليتمو به پايان ميدم براي بخش كشاورزي
اميدوارم بقيه دوستان راه ما رو پيش برن/ البته نه راه منو با......بماند....
به همتون خوش بگذره/
موفق باشيد.....
اگه سوالي هم داشتيد خصوصي بهم بگيد من براتون ايميل ميكنم مطالب رو/
خوشحال شدم روز خوبي داشته باشيد.

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
اِلِمانها و مجسمه های نوروز91 مشهد
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتمام حجت از روز اول!

ژاپني ها همان کلاس اول دبستان، اتمام حجت مي کنند با بچه هايشان، مي ترسانند، درس اول هم جغرافيا است؛ نقشه ژاپن را ميگذارند جلوي بچه ها و مي گويند: ببينيد اين ژاپن کوچولوي ماست، ببينيد! ژاپن ما نفت ندارد، گاز ندارد، معدن ندارد، زمينش محدود است و جمعيتش زياد و... ليست «نداشته ها» را به بچه ها گوشزد ميکنند، خيلي خودماني بچه هايشان را مي ترسانند...

در ژاپن نظام آموزشي فهرست مشاغل مورد نياز جامعه را از همان اول کار، به «بچه ها» گوشزد ميکند، حتي حجم موضوعات درسي کتابهاي درسي در ژاپن، يک سوم اروپا است، چون ژاپنيها معتقدند «عمق» بهتر از «وسعت» است!

حالا اين را مقايسه کنيد با کتابهاي درسي و حتي رسانه هاي ما-از هر جناح و طيف، مخالف و موافق- که از همان اول مدام در گوش بچه ها مي خوانند: «اي ايران،اي مرز پرگهر،سنگ کوهت در و گوهر است» و... در دبستان هم، اولين درس ما تاريخ است، نه براي عبرت، بلکه شرح «افتخارات گذشته»، اگر گربه جغرافيايي را هم بگذارند جلوي بچهها، باغرور ميگويند:« بچه ها ببينيد! ايران همه چيز دارد! ايران نفت دارد، گاز دارد، جنگل دارد، دريا دارد و...»

نتيجه اش ميشود احساس «داشتن» و «غناي کامل» وايجاد تلفيقي از تنبلي اجتماعي و حتي طلبکاري که به اشتباه به آن ميگوييم غرور ملي. با اين وصف، کودکان و جوانان و مديران و نسل جديد ما بايد براي چه «چيزي» تلاش کنند؟

اين ميشود که بچه هاي ما فکر و ذکرشان، ميشود دکترشدن، مهندس شدن و خلبان شدن، يعني شغلهاي رويايي و به شدت مادي – که نفع و رفاه «شخص» در آن حرف اول و آخر را ميزند نه نياز کشور- ميدوني؟

بالا