زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه لحظه ی احساسی ای هست اون لحظه که درسو نمیفهمم و
وقتی به بغل دستیم نگاه میکنم، میبینم اونم نفهمیده !
واقعا آدم اشک تو چشاش جمع میشه

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوتا جمله هست که میتونه خانوما رو خیلی ذوق زده بکنه:
1:دوست دارم !
2:هفتاد درصد تخفیف ..!:biggrin:

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
امسال هرکی میاد خونه ما عید دیدنی، بهش می گم واای چقد چاق شدی.. طرفم از همون خونه ما شروع می کنه به رژیم گرفتن..کلی به اقتصاد خانواده کمک کردم! :))

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مکالمه ای بین من و مادرم:
-مامان
- جونم
- داشتم ماست می خوردم
- نوش جونت دخترم
- ریخت رو فرش
- کوفت بخوری نکبت...:(

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برخورد اول پسرها با دخترها تو چت روم
پسر: hi
دختر: hi
پ: این عكس خودت
د: اره خوبی؟
پ: خوبم. این عكست از بغله میشه یكی از رو به رو بذاری؟
د: ok. چه خبر
پ: سلامتی. می شه یك عكس هم بدون عینك بگذاری!
د :واسا ببینم دارم ،چکار میکنی؟
پ :کارهای مختلف ،یكی هم از دور كه هیكلت را ببینم!
د :باشه راستی کجایی؟
پ:خونه ، یكی هم تو فضای ازاد كه ببینم صورتت چطوری سایه می اندازه
یكی هم!!!
این پسرا به روح اعتقاد دارن ایا؟؟!

khaNuMi

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم این چه سیستم پیشرفته ای که توی خمیردندون ها کار میزارن که 90 درصدش توی 5 - 6 روز تموم میشه ولی اون 10 درصد آخرش 4 ماه طول میکشه !!

shalizeh-0123

عضو جدید

از یه کچل می پرسن اسم شامپوت چیه؟ می گه من شامپو لازم ندارم از شیشه پاک کن استفاده می کنم!

shalizeh-0123

عضو جدید
طرف یه تیکه آشغال مي پره تو چشمش . می ره جلوی آينه تو چشش فوت ميكنه. خانمش بهش ميگه ديوونه تو فوت نكن بذار اون فوت كنه!:biggrin:

shalizeh-0123

عضو جدید
یه روزی از طرف دامپروری میرن گاوداریه یه بابایی. میگن شمابه گاواتون چی میدی میخورن. میگه پوست هندونه، طالبی و ... دویست هزار تومن جریمش میكنن. چند ماه دیگه دوباره میان می پرسن چی میدی میخورن یارو می ترسه میگه: چلوكباب، چلومرغ، و ... اینبار دویست و پنجاه هزار تومن جریمش میكنن. میرن چند وقت دیگه میان میگن چی میدی میخورن؟ میگه والا نمیدونم پولشو میدم خودشون میرن میخرن می خورن!:w15:

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز

آسمان بي ستاره دبي و زمين پر ستاره آن

۱۳۹۱/۱/۱

MehD1979

کاربر ممتاز
عکس های پرواز لاریجانی با ایرباس ایران ایر به خلبانی قاليباف در سال 84

MehD1979

کاربر ممتاز
عاشق صداشم-خوب شو زودتر ابراهیم تاتلیس جونم

عاشق صداشم-خوب شو زودتر ابراهیم تاتلیس جونم

ابراهیم تاتلیس متولد ژانویه ۱۹۵۲ در شانلی‌اورفه، از خوانندگان مشهور ترانه‌های ترکی کشور ترکیه است. مردم در ترکیه نام ایبو را هم برای او استفاده می‌کنند. وی از خانواده ای کرد، در شهر اورفه زاده شده است.

به گزارش ترکیه آنلاین در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۱ میلادی، ابراهیم تاتلیس در محله شیشلی استانبول از ناحیه سر هدف گلوله قرار گرفت و ترور شد. تاتلیسس هنگامی که پس از ضبط برنامه تلویزیونی مشهور خود «ایبو شو» از کانال تلویزیونی «بیاض تی‌وی» خارج می‌شد هدف این حمله قرار گرفت. پلیس اعلام کرد که ضارب از یک خودروی مشکی رنگ اقدام به شلیک چند گلوله کرده و به سرعت متواری شد. بنا به اعلام پزشکان، گلوله از پشت وارد جمجمه ابراهیم تاتلیسس شده و از قسمت جلوی سر او خارج شد. پس از یک عمل جراحی ۱۲ ساعته پزشکان به رهبری مجید سمیعی اعلام کرده‌اند که ممکن است حتی اگر تاتلیسس از این ترور جان سالم به در برد، احتمال دارد باقی عمر خود را فلج باشد. پس از دو هفته اعلام شد وی با خطر جانی جدی مواجه نیست .
وی برای این‌که دوباره مورد حمله افراد مسلح قرار نگیرد به تازگی با تهیه یک ماشین ضد گلوله در استانبول تردد می‌کند.

MehD1979

کاربر ممتاز
عروسی اهالی ترکمن صحرا

عروسی اهالی ترکمن صحرا

اقوام ترکن صحرا در استان گلستان هنوز سعی می کنند عروسی های خود را به صورت محلی و به دور از برخی مدهای امروزی برگزار کنند.

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اگر نخواهم با روزهای خدا صبوری کنم چه می شود ؟
نمی دانی چه قدر دلم گرفته
سه ساعت است عقربه ها اسیر یک اند
حالا من با این همه مرده ی سیاه چه کنم ؟
این جا همه چیز مرده
صندلی ، میز، اینه ، ستاره ، پنجره ، دیوار
حتی درای درون قاب و ماهی های درون آب
و من که ازهمه مرده ترم

بالا