زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز

MehD1979

کاربر ممتاز

MehD1979

کاربر ممتاز
[h=2]سفر به دور دنیا فقط با این الاغ + عکس[/h]
«جنی گلاسکو» مرد 77 ساله آمریکایی تنها با دو الاغ توانست بخشی از دنیا را بگردد!

"جنی" که سال گذشته با دو الاغ سفر یک ساله اش از کالیفرنیا به دور دنیا را آغاز کرد بلاخره در سواحل «جکیل» در گرجستان سفر عجیب و غریبش را با موفقیت به پایان برد و توانست رکورد طولانی ترین گردشگری با الاغ را به ثبت برساند.​

MehD1979

کاربر ممتاز
وقت طرب خوش یافتم آن دلبر طناز را
ساقی بیار آن جام می مطرب بزن آن ساز را
:biggrin:;)

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
اووووووووووووووووووووووف خو غمگین باش غصه بخور
إإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإإ

باشه حتما ً
الان غصه ی آبیاری رو گرفتم تمرین برامون حل نکرده منم بلد نیستم جزوشم خیلی زیاده بیشترشو نرسیدم پاک نویس کنم

MehD1979

کاربر ممتاز
باشه حتما ً
الان غصه ی آبیاری رو گرفتم تمرین برامون حل نکرده منم بلد نیستم جزوشم خیلی زیاده بیشترشو نرسیدم پاک نویس کنم

از زهره خانوم و شالیزه خانوم کمک بخواه هردوشون هم آبیاری خوندن هم با سوادن
اینکه غصه نداره

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
اینقدر خوشم میاد
چون خودمم احساسیم زود گریه میااااااام

بیا باهم گریه کنیم الان
فتنه از توووووووو

نه من تو جمع گریه نمی کنم فقط یه بار پارسال جلوی مسئول آزمایشگاه خاک شناسی اشکم دراومد بعد با همون قیافه رفتم بیرون همه داشتن چپ چپ نگاه می کردن
حالا جریانش چی بود؟ من قیافم خیلی مثبته یعنی هرکی ببینه فکر می کنه معدل بیست و اینا بعد استاد خاک شناسی امتحانای سخت می گرفت دوستم منو اغفال کرد از کتاب کلی چیز تو برگه نوشتم گذاشتم لای برگه هام اون روز زدو استاد هوس کرد برگه ها رو منگنه بزنه منم بهش گفتم بعدا ً می دم اونم شک کرد ازم گرفت و گفت برو بیرون (همه داشتن تقلب می کردن استاد هم دیده بود از بعضی ها هم جزوه گرفت این وسط منو مظلوم گیر آورد) منم هیچی نگفتم وسایلمم اونجا موند و رفتم بیرون بعد رفتم یکی از همکلاسی هامو که خیلی ازم برزگتر بود بردم پیش مسئول آزمایشگاه که با استاد حرف بزنه دیگه احساساتم شدید جریحه دار شد اشکم در اومد

MehD1979

کاربر ممتاز
نه من تو جمع گریه نمی کنم فقط یه بار پارسال جلوی مسئول آزمایشگاه خاک شناسی اشکم دراومد بعد با همون قیافه رفتم بیرون همه داشتن چپ چپ نگاه می کردن
حالا جریانش چی بود؟ من قیافم خیلی مثبته یعنی هرکی ببینه فکر می کنه معدل بیست و اینا بعد استاد خاک شناسی امتحانای سخت می گرفت دوستم منو اغفال کرد از کتاب کلی چیز تو برگه نوشتم گذاشتم لای برگه هام اون روز زدو استاد هوس کرد برگه ها رو منگنه بزنه منم بهش گفتم بعدا ً می دم اونم شک کرد ازم گرفت و گفت برو بیرون (همه داشتن تقلب می کردن استاد هم دیده بود از بعضی ها هم جزوه گرفت این وسط منو مظلوم گیر آورد) منم هیچی نگفتم وسایلمم اونجا موند و رفتم بیرون بعد رفتم یکی از همکلاسی هامو که خیلی ازم برزگتر بود بردم پیش مسئول آزمایشگاه که با استاد حرف بزنه دیگه احساساتم شدید جریحه دار شد اشکم در اومد

:eek:

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
زندگی پر ماجرایی داشتی

آره می دونم
خیلی جالب بود استاد فقط منو بیرون کرد آخر امتحان هم استاد از دوستام پرسیده بود این خانمه بازم می یاد دوستام هم هی به من زنگ می زدن که بگن نیا منم گوشیم تو کیفم بود وسایلممم کلا ً تو کلاس بود
حالا منم اصلا ً بلد نیستم تقلب کنما دوستم بهم یاد داد

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
باشه برو شام درست کن:D
شب بخیر

نه بابا شام چیه 3ساعته می خوام زبان بنویسم اینترنت نمی ذارم 2ساعته می خوام نماز بخونم بازم اینترنت نمی ذاره دیگه برم به کارام برسم تا سریال شروع نشده
یه چیز یادم رفت بگم دو روز بعدش با همون استاد تو آزمایشگاه کلاس داشتیم از اول تا آخر کلاس خیلی بد منو نگاه می کرد منم از خجالت سرمو بالا نیاوردم وسط درس یهو چند لحظه ساعت شد منو نگاه کرد دیگه منو دوستم با هم ترسیدیم گفتیم الان یه چیزی می گه منو ضایع می کنه

MehD1979

کاربر ممتاز
نه بابا شام چیه 3ساعته می خوام زبان بنویسم اینترنت نمی ذارم 2ساعته می خوام نماز بخونم بازم اینترنت نمی ذاره دیگه برم به کارام برسم تا سریال شروع نشده
یه چیز یادم رفت بگم دو روز بعدش با همون استاد تو آزمایشگاه کلاس داشتیم از اول تا آخر کلاس خیلی بد منو نگاه می کرد منم از خجالت سرمو بالا نیاوردم وسط درس یهو چند لحظه ساعت شد منو نگاه کرد دیگه منو دوستم با هم ترسیدیم گفتیم الان یه چیزی می گه منو ضایع می کنه

به استاد پررو و بد چشم زیاد رو نده
درجا بخوابون تو گوشش
هیچ کاری نمیتونن کنن
فقط نترس

اینقدر ازین استادای چشم هرزه بدم میاد
من تو کلاس مراقب تموم دخترای کلاسم بودم
حال تک تک استادارو میگرفتم
خیلی نترس و کله شق بودم
هرچند اگه ازین همکلاسیا پیدا بشه:razz:

بالا