زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

farzaneh19

عضو جدید
خداوندا دلی ده این گدا را
که در آن ننگردغیر خدا را

تو را از برگ گل هرچند دامن پاکتر باشد
مشو با ناکسان همدم که صحبت را اثر باشد.

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
خواب دیدم 7 استاد لاغر 7 دانشجوی چاق را خوردند..

تعبیرش این است که مشروطی در راه است!

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام و عصرخوش به همگي..

بفرماييد...چاي نعنا درست كرده بودم گفتم دور همي مزه ميده...

گلابتون

مدیر بازنشسته
یه کیکی شیرینی چیزی هم میاوردی صدای کلاغا و قورباغه های شکممونم بیفته!

سلام داداش رضا...نيگاه كن...كنارش شيريني و خرما هم گذاشتم...اما بازم جداگانه خواستي بفرما...

اینو با گلابتون بودم چایی آورده

نوش جون عزيزم...قابلي نداشت

farzan66

عضو جدید
سلام عزیزان ... داشتم از اینجا رد می شدم دلم خواست یکم پیشتون بشینم ... عطر چای نعنا ادمو مست میکنه :redface:

گلابتون

مدیر بازنشسته
[FONT=courier new, courier, mono]میدانی چه وقت به اوج آرامش میرسم ؟ [/FONT][FONT=courier new, courier, mono]آنگاه که پر از تشویشم از باید ها !
[FONT=courier new, courier, mono]و تو مهربانانه میگویی

[FONT=courier new, courier, mono]مطمئن باش هر جور که تو بخواهی همان می شود ...

[/FONT]

[/FONT][/FONT]

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان
نمیدونم کی این ریاضیات مهندسی رو اختراع و ابداع کرد!
خوندنش برام عذاب آور شده!
فکر کنم خواب آقا مهدی تعبیر شه.(البته دور از جون)

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
برادران رئیس

برادران رئیس

خیلی مسخرست ! یکی دستش به جایی میرسه داداشوو میاره توی کار..... ! یکی میشه رئیس فلان جا... یکی دیگش میشه رئیس فلان جای دیگه ..... یکی میشه رئیس کل یک دانشگاه...... یکی دیگه میشه رئیس کل همه دانشگاه ها....... یکی میشه رئیس قوه پارس...... یکی میشه رئیس باتری ..... :razz: خجالتم بعضا سرشون نمیشه !!!

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
زلزله بدی اومد
چه طولانی بوده
وئووووووووووووووووووووووووووووو

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدابی غذا خوردن توی مهمونیا ومراسمات اصوانیا

1) قبلی غذا میباس رف دسشویی
2) بغل دسی بزرگونی مجلس می باس وایساد ( اونجا سفره پر رنگ ترس)
3) اول مرغ ا کباب ا ماهیا وردار بدی برنجا بکش(تو نسخه اصیل تر میگن اصی برنج نکش)
4) اگه سری میزی عروسیا ایناس، آاآ میبینی‌ ضایع نیست،بشقابی بغل دسیادا بذار زیری بشقابد تا کسی بغل دسد وای نسد

5) دوغاآخری دس بخور آخه ماساش کفی دلد میشیند سیر میشی‌

6)کمر بندا اول محکم کون آ یخده یخده وازکون تا آجری بیچینی
7) هر دفی سردا بالا کون آ شکری خدا را بکون آ یه نفسی عنیق بکش تا یخدچی جا تو معدد وا بشد
8)اگه میشد نشینا غذا بخور!تا وایسی غذا کف میشیند بیشتر میخوری

a)یک روش برای خوردن کباب آ خورش ماس با هم: کبابی کوبیده را چار لا کونین آ چنگالا بزنین توش بعد بزنین تو خورش ماس آ سه تا تابش بدین تا خب جذب کوند خورش ماسا را. بعدی خیلی خیلی سریع بذارین دندون! چون این کار خیلی سریع اتفاق می افتد معده نیمیتوند به مغز فرمون بدد چیطو شد و شوما سیر نیمیشین به این راحتیا!

reyhaneh919

کاربر بیش فعال
رییس دانشگاه آزاد هم عوض شد حالا معلوم نیست می خوان چه بلایی سرمون بیارن از اونجایی که تو کشور ما هیچ مدیری قبلی رو قبول نداره همه چی تغییر می کنه :surprised:

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
خیلی مسخرست ! یکی دستش به جایی میرسه داداشوو میاره توی کار..... ! یکی میشه رئیس فلان جا... یکی دیگش میشه رئیس فلان جای دیگه ..... یکی میشه رئیس کل یک دانشگاه...... یکی دیگه میشه رئیس کل همه دانشگاه ها....... یکی میشه رئیس قوه پارس...... یکی میشه رئیس باتری ..... :razz: خجالتم بعضا سرشون نمیشه !!!
هن !! بابا میترا فهمیدی خودت چی گفتی ؟؟؟
من که نفهمیدم !!!!

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز

پژمان جان ناراحت نشو
بذار خودم رفتم سرکار دست تو رو هم میگیرم !:D
راستی ! اگه من نرفتم و تو کار گیر آوردی دست منو بگیر !:surprised:

بالا