زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مادجون...
ببین مادرجون هرچیزی 2جنبه داره...بیا به جا اینکه خودتو بذاری جایه گنجشکه خودتو بذار جایه گربهه...اونوقت چی میگی؟؟؟هم؟؟؟
گربه هم غذا میخاد دیگه...
:eek: بله پدر جان حرف شما متين گربه هم غذا ميخواد ولي گنجيشكه لطيف تره نازتر ..قشنگ تره :cry:
چطوري دلت مياد ........:mad: هان..:w00:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
:eek: بله پدر جان حرف شما متين گربه هم غذا ميخواد ولي گنجيشكه لطيف تره نازتر ..قشنگ تره :cry:
چطوري دلت مياد ........:mad: هان..:w00:
میخاستم یه چیزی بگم بیخیال شدم...فقط گفتم که بدونی ما گوشته گوسفندو مرغو ...هم میخوریم...:eek:
راستی چه خبر؟؟؟؟

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
بالاخره روزی گربه هم باید برسه

خدا روزی همه موجودات رو یه جور میرسونه دیگه

کاریشم نیمشه کرد

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب امين انگاري كسي جز مادوتا نمونده مهسا هم كه .....
من ميرم ..بعدش تو چراغ هارو خاموش كن .درم قفل كنو برو :surprised:
باشه ؟؟؟;)

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز

elahe.elahe2

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D مهمون دعوت کردم :Dتو برو به سلامت :D
نصفه شبي و مهمون :eek: بابا برو بگير بخواب ....خودش خواب نداره ملتم نميذاره بخوابن ...:confused::biggrin:

يه با ديگه يادآوري ميكنم چراغ ها .در ....فراموش نشه ....فردا بيايم ببينيم تالارو دزد برده..........:eek::cry:

افسون جون .پدر جان شب جفتتون خوش :gol::gol::gol::gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
نصفه شبي و مهمون :eek: بابا برو بگير بخواب ....خودش خواب نداره ملتم نميذاره بخوابن ...:confused::biggrin:

يه با ديگه يادآوري ميكنم چراغ ها .در ....فراموش نشه ....فردا بيايم ببينيم تالارو دزد برده..........:eek::cry:

:w15: :w15: :w15: :w15: :w15: :w15: :w15: :w15: :w15: :w15:

mo_amin

عضو جدید
کاربر ممتاز
آشناس:w12:
شما میخوای بری برو:D
من تا نفهمم کیه نمیرم...;):cowboy:

مادرجون شما حرص نخور واسه سنت بده...به افسون میگم...راستی دندوناتو تو آبنمک بذاری ها...فراموش نکنی یه وقت...

بالا