راهنمایی و کرکسیون در رابطه با موضوع پایان نامه کارشناسی معماری

mahshid shz

عضو جدید
سلام دوستان.
نظرتون راجع به موضوعاتی که مربوط به مسکن میشه، برای پایان نامه ی ارشد،چیه؟
مثلا چه موضوعاتی رو میشه مرتبط با مسکن پیدا کرد؟با چه نگرش هایی؟

مسکن برای ارشد موضوع بدی نیست، ولی استاد راهنما احتمالاً یک رویکرد و نگرش مثل مسکن پایدار یا مسکن پیش ساخته در نظر می گیره.
خوبی موضوع اینه که بعداً توی کار حرفه ای خیلی به درد میخوره...

راضیه...

عضو جدید
سلام دوستان موضوع پایان نامه من مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی یا همون تیر پارک هست.متاسفانه برای رساله به مشکل برخوردم چون تقریبا موضوع جدیده نتونستم اطلاعات زیادی در موردش پیدا کنم سایتمم به پیشنهاد استادم تهران قم انتخاب کردم. خیلی خیلی مننونتون میشم اگه بتونید کمکم کنید...:(

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمونه صفحه ارایی مطالعات پایان نامه میخوام
+
مطالعات باید شامل چه سرفصل هایی باشه

(موضوعم دبیرستان دخترانست)

saze

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من هنرستان معماری هست لطفا راهنمایی بفرمایید.(ایده و کانسپت)

mehraboon

عضو جدید
درخواست : پایان نامه

درخواست : پایان نامه

سلام دوستای عزیز
من موضوع پایان نامم و میخوام عوض کنم,موضوعم پارک موزه نور بوده که الان میخوام به مجتمع تجاری تغییرش بدم
استاد راهنمام گفته سایتم باید 2هکتارو نیم باشه:confused: کاربریش هم مربوط به موضوعم باشه
نتونستم همچین سایتیرو پیدا کنم :(لطفا اگه کسی سایتی در این متراژ یا نزدیک به این متراژ سراغ داره برام بفرسته:book:
ممنون;)

JUSTGILDA

عضو جدید
سلام
موضوع طرح نهایی من نگه داری از کودکان بی سرپرست یا همون یتیم خانه اگه نمونه داخلی یا ریز فظا یا ضوابط دارید کمکم میکنید؟
:(

JUSTGILDA

عضو جدید
سلام
موضوع طرح نهایی من نگه داری از کودکان بی سرپرست یا همون یتیم خانه اگه نمونه داخلی یا ریز فظا یا ضوابط دارید کمکم میکنید؟
:(

بهار63

عضو جدید
لطفا" کمکم کنید

لطفا" کمکم کنید

سلام موضوع دفاعیه من مجتمع فرهنگی مذهبیه اما هر چی دنبال مطلب می گردم که به درد پروپزالم بخوره هیچی پیدا نکردم :cry:خواهش می کنمهر کس می تونه کمکم کنه:cry::gol::gol::gol:

سلام.من موضوع پایان نامم شهر کودک(مرکز تجاری) مختص کودکان هستش.تا حالا یه همچین موضوعی حداقل توی دانشگاه خودم ارادئه نشده.فکر کنم واسه شمام خوب باشه...موفق باشی...

ramzanzadeh

عضو جدید
سلام.به چند تا اسکیس از مجتمع سینمایی احتیاج دارم واسه کمک برای پایان نامم اگه ممکنه در اختیارم بذارین

parisa kh sh

عضو جدید
درود بر شما خسته نباشید
من موضوع پایان نامم نمایشگا های بین المللی هستش میشه کمکم کنین ممنون میشم.

لقولی

عضو جدید
موضوع پایان نامه منم مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست.........نمونه خارجی برای این موضوع پیدا کردین؟

naghme_np

عضو جدید
درخواست کمک

درخواست کمک

:)سلام به همه دوستان
من دانشجوی ارشد معماری داخلی هستم ترم ۱ . کمک می خوام واسه انتخاب موضوع پایان نامه . البته انتخاب کردم که می خوام راجع به چی کار کنم ولی استادا می گن راجع به کلیت نمی تونیم کار کنیم باید روی یه چیز خاص فوکوس کنیم . موضوع اصلیم مهدکودکه ولی می خوام روی چیزی کار کنم که واسه دکترا بتونم روش برای کشورای اروپایی بورسیه بگیرم الانم تو دانشگاه ای ام یو درس میخوانم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:)سلام به همه دوستان
من دانشجوی ارشد معماری داخلی هستم ترم ۱ . کمک می خوام واسه انتخاب موضوع پایان نامه . البته انتخاب کردم که می خوام راجع به چی کار کنم ولی استادا می گن راجع به کلیت نمی تونیم کار کنیم باید روی یه چیز خاص فوکوس کنیم . موضوع اصلیم مهدکودکه ولی می خوام روی چیزی کار کنم که واسه دکترا بتونم روش برای کشورای اروپایی بورسیه بگیرم الانم تو دانشگاه ای ام یو درس میخوانم اگه کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم.
سلام ببخشید یه سوال داشتم منم میخوام واسه ارشدم معماری داخلی بخونم کارشناسی معماری-معماری هستم میشه یکم نوضیح بدید درمورد رشتتون ممنون میشم

asal7

عضو جدید
سلام من موضوع پایان نامه ام خانه خورشیدی هست مهندسین عزیزم خواهشا کمککککککککککککککککککککک دیگه اشکم داره در میاد:cry:

tiny memar

عضو جدید
سلام دوستان من ميخوام موضوع پايان نامه ارشدم را انتخاب كنم ترم 2 ارشدم و از اين ترم به بعد بايد تمامي مقالات و پروژ ه هاي درسي كه ميخوام بر دارم در محدوده موضوع پايان ناممم باشه اما نميدونم چون بايد كار و مقاله زياد بتونم روش كار كنم موندم چه موضوعي باشه؟؟؟
ميشه پيشنهاد بدين ؟

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من هر چی پیام میدم کسی کمکی نمیکنه میخوام از بین موضوع باغ موزه ومجتمع تجاری یکی رو انتخاب کنم میشه کمکم کنین مطالب در اختیارم بذارین مرررررررررررسی

21491000938

عضو جدید
سلام دوستای عزیز
من موضوع پایان نامم و میخوام عوض کنم,موضوعم پارک موزه نور بوده که الان میخوام به مجتمع تجاری تغییرش بدم
استاد راهنمام گفته سایتم باید 2هکتارو نیم باشه:confused: کاربریش هم مربوط به موضوعم باشه
نتونستم همچین سایتیرو پیدا کنم :(لطفا اگه کسی سایتی در این متراژ یا نزدیک به این متراژ سراغ داره برام بفرسته:book:
ممنون;)

سلام دوستم به نظرم تپه های عباس آباد و زمین های نزدیک نفت پارس به متراژت نزدیک باشن

hado_st

عضو جدید
سلام بچه ها من هر چی پیام میدم کسی کمکی نمیکنه میخوام از بین موضوع باغ موزه ومجتمع تجاری یکی رو انتخاب کنم میشه کمکم کنین مطالب در اختیارم بذارین مرررررررررررسی

سلام دوست عزیز. به نظر من باغ موزه جالب تره. اگه چیزی پیدا کردم بهت میگم

gingulak

عضو جدید
سلام. منم این ترم پایان نامه دارم. میخوام بدونم واسه موضوع بهتره چیزی که دوس دارم و انتخاب کنم یا چیزی که کاربردی تره؟؟؟؟؟

hado_st

عضو جدید
سلام. منم این ترم پایان نامه دارم. میخوام بدونم واسه موضوع بهتره چیزی که دوس دارم و انتخاب کنم یا چیزی که کاربردی تره؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
منظورت از کاربردی چیه؟؟ به نظر من چیزی که دوست داری و انتخاب کن البته نظر استادت رو هم بپرس. یه چیزی انتخاب کن که تو مطالعات و نمونه موردی و کانسپت اذیت نشی

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز

سلام دوستم منم پایان نامه دارم ،به نظرمن هردوش مهمه ولی ی موضوع که دوس داری بهتره چون اگه موردعلاقه نباشه دنبال کردنش جالب نیست، ی چیزی انتخاب کن که منابع زیادی داشته باشه وبتونی درموردش تحقیق کنی، رساله ی تحقیق کامله ازموضوع، سعی کن زیادرویایی نباشه چون نتیجه نمیده این تجربه دوستام بود که الان موندن چجوری رساله روتکمیل کنن
موفق باشی:smile:

gingulak

عضو جدید
خودم سالن طراحی لباس و مد و دوست دارم ولی در اینده فکر نکنم به درد بخوره ولی اگه یه چیزی مثل مسکن پیش ساخته انتخاب کنم صد در صد به درد میخوره!

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
خودم سالن طراحی لباس و مد و دوست دارم ولی در اینده فکر نکنم به درد بخوره ولی اگه یه چیزی مثل مسکن پیش ساخته انتخاب کنم صد در صد به درد میخوره!

فکرکنم این جالبه سالن طراحی لباس و مد،ی سرچ کن تونت وهمین سایت ببین چیزی می تونی پیداکنی