راهنمایی و کرکسیون در رابطه با موضوع پایان نامه کارشناسی معماری

khishi

عضو جدید
فک میکنم نمونه پروپوزال هر دانشگاه فرق میکنه ...منم دنبالش میگشتم نمونه هایی که دوستان بهم دادن متفاوت بود با فرم پوروپوزال دانشگاه ما
ولی اگه خاستید من پوروپوزالمو براتون میفرستم...

نمیدونم والا من پروپوزال بقیه دانشگاهارو ندارم

اما اگه شما لطف کنید پروپوزال پر شده خودتونو بهم بدین خیلی ازتون ممنون میشم

حداقل ی کم باهاش آشنا میشم:gol:

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامدزستان میشه کسی اگه درباره مدرسه اطلاعاتی داره که به درد رساله بخوره بامنبع بذاره
موضوع من مدرسه کشاورزیه

khishi

عضو جدید
سلام دوستان

اومدم بازم کمک میخوام ازتون

موضوع پایان نامه دوست من طراحی خوابگاه دانشجوییه

کسی میتونه کمکش کنه

پروژه انجام شده ای،مطالعاتی؟؟

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

nafas1369

عضو جدید
be nazare man mantegi tasmim mbegirin muzuyi entekhab konid ke to ayande shoghlitun be dard bokhore man tejari tafrihi entekhab kardam
muzuyi entekhab nakonid ke adsan to niran karbord nadare

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
برای حوزه ی اموزشی چه موضوعاتی هست؟
چطوری میتونم پیدا کنم که توی این حوزه چه موضوعاتی هست؟فرضا مدرسه دانشگاه اموزشگاه و...

arckey

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من طراحی هنرستان معماریه میشه کمکم کنید ممنون میشم

از اینجا می تونی شروع کنی :
بررسی آکادمی های معماری در اروپا و امریکا و استاندارد های اون ها - مطالعه و تسلط کامل بر استاندارد ها ایران برای مدارس

arckey

عضو جدید
سلام دوستان
برای حوزه ی اموزشی چه موضوعاتی هست؟
چطوری میتونم پیدا کنم که توی این حوزه چه موضوعاتی هست؟فرضا مدرسه دانشگاه اموزشگاه و...

مراجعه به کتابخانه دانشکده های معماری - جستجوی اینترنتی . ضمنا شما می تونید موضوعی رو کار کنید که دیگران تا به کار نکردند با تفکر و خلاقیت . مثلا مجموعه آموزشی رو طراحی کنید که در رابطه با رشته گرافیک باشه به تنهایی و ...

elymah12886

عضو جدید
سلام من این ترم پایان نامه دارم ولی هنوز موضوعمو مشخص نکردم کسی میتونه کمکم کنه .ممنون

aydin_al

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من طراحی موزه اپار کهن ایران میشه کمکم کنید ممنون میشم:smile:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من این ترم پایان نامه دارم ولی هنوز موضوعمو مشخص نکردم کسی میتونه کمکم کنه .ممنون
سلام دوست عزیز
من خودم الان در مرحله ی انتخاب موضوع هستم ولی به این صورت انجام دادم که :
شما بشین یه فکری در مورد طرح های ترم پیشت بکن ببین از کدوم یکی از حوزه ها(مسکونی،فرهنگی ...) بیشتر خوشت میاد و یا اینکه دغدغه داری برایش
و الویت بندی کن انهارا
سپس وارد اون حوزه شو و ببین چه موضوعاتی داخلش هست و حق انتخابت کدوماست و...

elymah12886

عضو جدید
سلام
من دوباره به کمک احتیاج دارم. شرمنده کی با گوگل ارث کار کرده من نمیتونم مساحت بگیرم کی میونه کمکم کنه ممنون میشم.

elahe moradi

عضو جدید
استاد مسعود يه طوري بگيد كه وروجك بفهمه منظورتونو
من صر بار خوندم چند ماهه
اما نميفهمم چي ميگين

سلام به همه دوستان، من ترم 3 ارشد معماری هستم باید پروپوزال بنویسم، می خواسنم ببینم کسی هست کمکم کنه تا بتونم تو فیلدی کار کنم که هم به روز باشه و هم بتونم از توش مقاله در بیارم.ممنون میشم که راهنماییم کنین.:confused:

az.sa

عضو جدید
سلام به همه دوستان، من ترم 3 ارشد معماری هستم باید پروپوزال بنویسم، می خواسنم ببینم کسی هست کمکم کنه تا بتونم تو فیلدی کار کنم که هم به روز باشه و هم بتونم از توش مقاله در بیارم.ممنون میشم که راهنماییم کنین.:confused:
سلام به نظر من بهتره که برید تو چند تا کتابخونه دانشگاهی و پایان نامه ها رو یه نگاه بندازی ،آخر هر پایان نامه ای منابعش رو هم نوشته ،اینجوری هم موضوعات دستت میاد و میبینی موضوعی که بهش علاقه داری منابع کافی داره یا نه

arckey

عضو جدید
سلام
من دوباره به کمک احتیاج دارم. شرمنده کی با گوگل ارث کار کرده من نمیتونم مساحت بگیرم کی میونه کمکم کنه ممنون میشم.

گوگل ارث ! برای انتخاب و آنالیز سایت و مساحت سایت باید نقشه های جامع شهری (شایدم غیر جامع) رو داشته باشید و از اونجایی که با فرمت کَد هستند به راحتی مساحت رو بدست میارید با اتوکد

malih 67

عضو جدید
سلام دوستان.
نظرتون راجع به موضوعاتی که مربوط به مسکن میشه، برای پایان نامه ی ارشد،چیه؟
مثلا چه موضوعاتی رو میشه مرتبط با مسکن پیدا کرد؟با چه نگرش هایی؟

cryarchitect

عضو جدید
من کتابی در مورد فرهنگسرا ندارم ولی 2 تا فرهنگسرا کار کردم خودم اوستای این موضوع شدم مشکلی داشتین در خدمتم

سلام...
میشه جند تا کتاب راجع به فرهنگسرا بهم معرفی کنید ؟؟؟؟؟ به نظرتون برای پایان نامه موضوع فرهنگسرا خوبه؟؟؟؟؟؟ سخت نیست؟؟؟؟:cry: من دارم دیووونه میشم:cry:

palmacorazon

عضو جدید
مجموعه تفریحی و توریستی

مجموعه تفریحی و توریستی

سلام به همه
موضوع پایان نامه من مجموعه تفریحی و توریستی هستش.

ممکنه تو مطالعات بهم کمک کنید؟ ضوابط و ریز فضاهای مجموعه توریستی رو میشه برام بفرستید؟ کسی پایان نامه ای با موضوع مشابه در اختیار داره که برام بزاره تا کمکم کنه؟

ممنون میشم:gol::)

mohseni1367

عضو جدید
سلام .
من موضوع پایان نامم کلینیک دنداپزشکی هستش کسی می تونه در مطالعاتش سایتی چیزی بهم معرفی کنه ممنون می شم ^^.

shamim-eng

عضو جدید
منم این ترم پایان نامه دارم.رویکردی که انتخاب کردم فناوری نانوه. به نظرتون چه موضوعایی واسه این رویکرد مناسبه؟

saze

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من هنرستان معماری هست،،لطفا در مورد ایده و کانسپت راهنمایی بفرمایید.

mohseni1367

عضو جدید
کمک

کمک

سلام .
من موضوع پایان نامم کلینیک دنداپزشکی هستش کسی می تونه در مطالعاتش سایتی چیزی بهم معرفی کنه ممنون می شم ^^.​

جیران سبز

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من باغ کتاب کودک است اگه در این مورد یا مهدکودک اطلاعاتی دارین لطفا در اختیارم بزارین

جیران سبز

عضو جدید
سلام دوستان
موضوع پایان نامه من باغ کتاب کودک است اگه در این مورد یا مهدکودک اطلاعاتی دارین لطفا در اختیارم بزارین

mahshid shz

عضو جدید
سلام دوستان

اومدم بازم کمک میخوام ازتون

موضوع پایان نامه دوست من طراحی خوابگاه دانشجوییه

کسی میتونه کمکش کنه

پروژه انجام شده ای،مطالعاتی؟؟

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

یه پایان نامه ارشد هست که دانشگاه بهشتی دفاع شده. کانسپت طراحش جالبه. تفکرش این بوده که چون تو خوابگاه دانشجویی روزنامه نقش زیرانداز، سفره و... رو ایفا میکنه، با مدول روزنامه اطلاعات طراحی کرده و اتاق ها رو مثلاً بر اساس این مدول طراحی کرده.

mahsa.key

عضو جدید
سلام کسی راجع به خانه سالمندان مطلبی داره یا یه پروژه که به من کمک کنه آخه من اصلا وقت ندارم:(

mohseni1367

عضو جدید
سلام .
کسی نمونه موردی داخلی از کلینیک دندان پزشکی نداره .
ممنون می شم کمکم کنید.

shina88

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم این ترم پایان نامه دارم.رویکردی که انتخاب کردم فناوری نانوه. به نظرتون چه موضوعایی واسه این رویکرد مناسبه؟

سلام.جالبه که اول رویکردتون رو انتخاب کردین!!به نظر من میتونین موضوعی که انتخاب میکنین به طورمثال از فناوری نانو تو نمای اون استفاده کنین،مثلا بتن خود تمیز شونده یا رنگ های با پایه نانو و... که چندین پروژه مسکونی با این فناوری تا به حال کار شده.چون استفاده ازفناوری نانو تو پروژه مسکونی تا حد زیادی توجیه پذیره.کتاب نانو فناوری دکتر گلابچی کاملا نمونه های موردی رو بررسی کرده.