راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

The_Last_Samurai

عضو جدید
1.جاهای زیاد دور نرو.........از رفتن بهتره همون آزاد بمونی...........
2.پس نوشهرا بیخیال
3.با 3600 فکر نکنم...........چون تا جایی که من میدونم مراکز استان........تا 2000 بر میدارن....البته بعضی ها که تا 1000
4.شیرازا با اصفهان تو اولویت اولویتات بزار...........تو شیراز فکر کنم .......هنر با حافظ بد نباشن.از بچه های اونجا بپرس اونا بهتر میدونن
5.صنعتی بابل و علامه محدث نوری نور از شیراز سطحشون بالاست..............
ok
اگه قراره من برم شیراز و فقط میان ترم برگردم خونه که فکر نمی کنم خیلی از نظر مسافت توفیقی داشته باشه..
بیشتر فامیلای من کرج و تهرانن و هروقت بخوام برگردم اگر نخوام یه راست بیام اهواز می تونم کرج بمونم.
حالا بابل و نور و می تونم با 3600 بیارم؟؟از این 2 تا کدومشون بهتره؟؟
راستی نوشهر خوب نیست؟؟
شیراز و خبر دارم تا 4000-5000 میگیره..ولی کدومشون و نمی دونم..از سطح علمیشون هم هنوز خبر موثقی ندارم...اگه کسی خبر از شیراز داره ممنون میشم.

سعید عزیز ممنون از راهنماییت.;)

• Like
واکنش ها: MEG

The_Last_Samurai

عضو جدید
من در مورد نوشهر اطلاعی ندارم(در مورد سطحشون)ولی قبولی....ولی دوره ها از خوزستان میخایی بیایی نوشهر
در مورد همدان فکر نکنم چون همدانیا همون یه دانشگاهو دارن همه میزنن اونجا
شیراز حافظ بهتر از بقیست...حافظ رو نمیاری ولی دانشگاه دیگشو قبولی
موفق و موید باشی اخرین سامورایی عزیز.
ممنون فرزاد..
در مورد اصفهان خبر داری؟؟امسال یکی دیگه هم گرفته..اسمش سپهره..احتمالش هست بیارم؟؟
در مورد جهاد یزد هم اطلاع داری؟؟
راستش می خوام یه خورده از اهواز دور باشم...حس می کنم وقتی تو اهوازم خیلی تنبل می شم!!آزاد شوشتر رو هم دارم..از اهواز تا شوشتر 60-70 تا راهه..پیر میشم اگه بخوام هی صبح بلند شم برم عصر برگردم..
بعدم پارسال که ازاد قبول شدم وقتی خواستم مرخصی بگیرم مدیر اموزشش گفت که احتمالا برا ترم بعد این واحدها که اکثرا پیش نیاز بقین ارائه نمیشن..که اگه نشن احتمال داره تا 6 ترم هم بکشه..............
ممنون فرزاد..راستی اسمم مجتبی..درخواست عوض کردن اسم کاربریم رو هم دادم!!این اسم برا 2-3 ساله پیشه..دوران طفولیت:Dالان یه خورده ادم تر شدم:biggrin:

• Like

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه قراره من برم شیراز و فقط میان ترم برگردم خونه که فکر نمی کنم خیلی از نظر مسافت توفیقی داشته باشه..
بیشتر فامیلای من کرج و تهرانن و هروقت بخوام برگردم اگر نخوام یه راست بیام اهواز می تونم کرج بمونم.
حالا بابل و نور و می تونم با 3600 بیارم؟؟از این 2 تا کدومشون بهتره؟؟
راستی نوشهر خوب نیست؟؟
شیراز و خبر دارم تا 4000-5000 میگیره..ولی کدومشون و نمی دونم..از سطح علمیشون هم هنوز خبر موثقی ندارم...اگه کسی خبر از شیراز داره ممنون میشم.

سعید عزیز ممنون از راهنماییت.;)
یکی از دوستان میگفت که بابل خوبه ....narsicدوست عزیزمون نوشهریه میتونه بهت کمک کنه در مورد سطح دانشگاه نوشهر...
بابل رو قبول میشی..

دوستان عزیز اگه اطلاعاتی در مورد دانشگاههای مازندران دارین لطفا بگین..کدومشون بهتره...

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون فرزاد..
در مورد اصفهان خبر داری؟؟امسال یکی دیگه هم گرفته..اسمش سپهره..احتمالش هست بیارم؟؟
در مورد جهاد یزد هم اطلاع داری؟؟
راستش می خوام یه خورده از اهواز دور باشم...حس می کنم وقتی تو اهوازم خیلی تنبل می شم!!آزاد شوشتر رو هم دارم..از اهواز تا شوشتر 60-70 تا راهه..پیر میشم اگه بخوام هی صبح بلند شم برم عصر برگردم..
بعدم پارسال که ازاد قبول شدم وقتی خواستم مرخصی بگیرم مدیر اموزشش گفت که احتمالا برا ترم بعد این واحدها که اکثرا پیش نیاز بقین ارائه نمیشن..که اگه نشن احتمال داره تا 6 ترم هم بکشه..............
ممنون فرزاد..راستی اسمم مجتبی..درخواست عوض کردن اسم کاربریم رو هم دادم!!این اسم برا 2-3 ساله پیشه..دوران طفولیت:Dالان یه خورده ادم تر شدم:biggrin:
بابا مجتبی تو دوست داری همه جا قبول بشیا:biggrin:
در مورد اصفهان و یزد نمیدونم..:Dیعنی بزن احتمال قبولیت هست
خلاصه تصمیمتو بگیر میخایی بری شیراز یا شمال یا همدان یا اصفهان که اونجارو انتخاب اولت بزنی:smile:
بازم سوالی داشتی بپرس..من برم یکی دوساعت دیگه میام

The_Last_Samurai

عضو جدید
آی ی ی ی ی ی ی ی ی ملت!!! هم اکنون نیازمند یاریه سبزتان...ااا..نه ببخشید بنفشتان هستیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دوستان عزیز شمالی بیاین به این برادر جنوبی کمک کنید باشد که مورد قبول درگاه حق تعالی قرار گیرد امین:surprised:

• Like

The_Last_Samurai

عضو جدید
بابا مجتبی تو دوست داری همه جا قبول بشیا:biggrin:
در مورد اصفهان و یزد نمیدونم..:Dیعنی بزن احتمال قبولیت هست
خلاصه تصمیمتو بگیر میخایی بری شیراز یا شمال یا همدان یا اصفهان که اونجارو انتخاب اولت بزنی:smile:
بازم سوالی داشتی بپرس..من برم یکی دوساعت دیگه میام
دست گذاشتی رو دلم فرزاد!!!!!
یعنی خواستم رتبم در حدی بشه که حداقل دیگه اصفهان رو شاخش باشه...ولی نشد..من خودم که کنکور رو گند زدم..سنجشم گند زد به من!!!
درصدهام و که قبل اینکه نتایج بیاد بهت گفتم..حاضرم قسم بخورم بر طبق جوابهایی که اکادمیه معماری قبل نتایج داد بیرون 100% درصدهام همونا میشد که حساب کردم..ولی نمی دونم چه اتفاقی افتاد..بگذریم..

خواستم مشهدم بگم حالا که دوام می کنی نمی گم!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::D:biggrin::surprised:
حالا نظرت در مورد مشهد چیه بی شوخی؟!؟!؟؟؟؟؟
من می خوام اصفهان و بعد شیراز و بعد یکی از شمال بزنم...شایدم به جای شیراز شمال بزنم..نمی دوم....خیلی هنگم..

• Like

hamid625

عضو جدید
درصدقبولي كارداني به كارشناسي معماري تهران

درصدقبولي كارداني به كارشناسي معماري تهران

سلام
دوستان راستش من كارداني معماري دارم.ميخوام امسال براي كنكوركارداني به كارشناسي معماري دانشگاه آزاد شركت كنم10سالي هم ميشه كه كارداني روگرفتم.و الان هم كارمندم(مرتبط به رشته خودم)چون كارمندم متاسفانه نميتونم شهرستان روبزنم.دركل فكركنم 3تاواحددانشگاهي روميتونم انتخاب كنم(طبق دفترچه دوره گذشته)ميخوام ببينم كه باچنددرصددروس عمومي واختصاصي ميتونم تهران جنوب ياواحدقيامدشت يانزديكترين محل به تهران قبول شم.اگه ميشه يكمي هم درموردترازنمرات كه چگونه محاسبه ميشن واسم توضيح بديد.اخه خيلي وقته كه كنكورامتحان ندادم.ممنونم.ادرضمن كتابهاوتستهاي 10 دوره قبل روازمدرسان شريف گرفتم.بنظرتون مدرسان چجوريه.ممنونم

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام به همگی"فرزاد جان آخر میخوام بدونم که با رتبم 2755 آیا و آیا یکی از غیر انتفاعی قزوین قبولم یا نه"آیا شهر های شمالی صنعتی بابل و علامه محدث نوری نور قبول میشم یا هر شهر شمال بگو کدوم شهر ها قبولم از نزدیک ترین شهر به دور ترینا رو بهم بگو" ممنون"اینم شد رتبه:(

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان راستش من كارداني معماري دارم.ميخوام امسال براي كنكوركارداني به كارشناسي معماري دانشگاه آزاد شركت كنم10سالي هم ميشه كه كارداني روگرفتم.و الان هم كارمندم(مرتبط به رشته خودم)چون كارمندم متاسفانه نميتونم شهرستان روبزنم.دركل فكركنم 3تاواحددانشگاهي روميتونم انتخاب كنم(طبق دفترچه دوره گذشته)ميخوام ببينم كه باچنددرصددروس عمومي واختصاصي ميتونم تهران جنوب ياواحدقيامدشت يانزديكترين محل به تهران قبول شم.اگه ميشه يكمي هم درموردترازنمرات كه چگونه محاسبه ميشن واسم توضيح بديد.اخه خيلي وقته كه كنكورامتحان ندادم.ممنونم.ادرضمن كتابهاوتستهاي 10 دوره قبل روازمدرسان شريف گرفتم.بنظرتون مدرسان چجوريه.ممنونم

سلام بهتون میتونم بگم که مدرسان فقط برای آزاد خوبه وبس"حتما حتما ریاضو بزن کاری هم نداره امید وارم که تهران قبولی"موفق باشی

The_Last_Samurai

عضو جدید
سلام
من پارسال امتحان دادم..ترازم حدودا 5500 بود..که آزاد شوشتر قبول شدم.
فکر می کنم برا تهران باید دور و بر 6000 باشی..
من فقط تخصصی های مدرسان رو برا آزاد خوندم و قبول شدم...کلا کتابهای تستش خیلی خوبن..برا دولتی هم به دردت می خوره..البته اینکه می گم کتابای تستش منظورم همون کتابیه که تستای سالای قبل و جمع اوری کرده..
وقتی میخونی حتما پاسخهای تشریحیش هم بخون..حتماااا ناا..

حالا سحر خانوم که متخصص آزاد اونم از نوع رودهنش هستن میان و بیشتر رانماییتون می کنن:D

Sepideh.mt

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااام خوبین همگی؟ :gol:

به نظرتون همه روزانه شبانه هارو بزنم امیدی هست یا آخرش همون دهخدا قبولم؟
به غیر از زابلاااااااا

Gilavaa

عضو جدید
سلام

سلام دوست جون
این درصدا واسه پارساله که من ازمایشی کنکور ازاد دادم(ترم 3 بودم)
ادبیات 46
معارف 70
زبان 49
فن ساختمان 62
مبانی نظری 56
ریاضی 58
نمره عمومی 7231
نمره اختصاصی 7824
نمره کل 7653
حد نصاب 5000
رودهن قبول شدم(انتخاب اول)
نمره اخرین نفر 6072 -رتبه اخرین نفر 90 -رتبه در انتخاب 4
امیدوارم به دردت بخوره:gol:

hamid625

عضو جدید
كارداني به كارشناسي

كارداني به كارشناسي

ممنونم ازدوستاييكه به سوالم جواب دادن.و ممنون هم ميشم ازكساييكه سال قبل تهران واطراف قبول شدن.اميدوارم بتونن كمكم كنن كه باچنددرصد تخصصي وعمومي بتونم اطراف تهران قبول شم.راستش ازرياضي وايستايي زيادخوشم نميادولي الباقي رونخونده ميتونم جواباشونوبدم(البته تخصصي ها)بنظرشماسوالات سالهاي قبل ايستايي ورياضي روبخونم ازشون سوال مياد؟ممنونم

hamid625

عضو جدید
ممنونم دوستمgilavaa
پس شايدبا70درصدتخصصي و40-50درصدعمومي شايدبتونم تهران يااطرافش قبول شم بهرحال هركه درموردتهران بتونه كمكم كنه خيلي واسم ارزش داره.چون نميخوام الكي درس بخونم وتهران واطرافش نتونم قبول شم

Gilavaa

عضو جدید
تو خودت بعد دهخدا کدومو میزنی؟؟؟ آبیک یا کوثر؟؟؟یگانه نگفت کدوم بهتره؟؟؟
ولی من احتمال زیاد میدم تو دهخدا بیاری...فرق من با تو 200نفره ها... کم نیست..
ایشالا دهخدا قبولی...

ببخشید دیر جواب میدم
ایشون گفتن واسه ارشد حرص و جوش سطح علمی رو بخوریم:biggrin:
گفت تقریبا غیر انتفاعیا توی یه سطحن ...(کم وبیش)
من خودم احتمالا ابیک رو نزنم و بجاش کوثر و بزنم
قزوین خیلی راحت تره رفت و امدش نسبت به ابیک
اونم با بودن کنار اتوبان:confused:ادم تو شهر احساس امنیت بیشتری میکنه تا ... البته این نظر کاملا شخصیه;)
خدا از دهنت بشنوه:gol:

halistar

عضو جدید
یه سوال بچه ها
به نظر شما چرا تعداد دانشگاههای که کارشناسی ناپیوسته معماری دارن انقدر کمه؟؟؟
{نسبت به بقیه رشته ها منظورمه ، آخه اصلا متقاضی شم کم نیست}

Gilavaa

عضو جدید
ممنونم دوستمgilavaa
پس شايدبا70درصدتخصصي و40-50درصدعمومي شايدبتونم تهران يااطرافش قبول شم بهرحال هركه درموردتهران بتونه كمكم كنه خيلي واسم ارزش داره.چون نميخوام الكي درس بخونم وتهران واطرافش نتونم قبول شم

خواهش میکنم البته چند تا نکته
1-سوالای ازاد 50 % (یکم اینور اونور)تکراریه سالای قبله
2-با 50 درصد عمومی و اختصاصی +30% ریاضی +30% زبان صد در صد تهران قبولی
اگه وقت داری کلاس ریاضی برو.
و زبانم لغت بخون با گرامرایی که اسونه واست

hamid625

عضو جدید
راستش حوصله رياضي روندارم.ميخوام رياضي مدرسان سوالهاي سال قبلش روبگيرم.البته اگه داشته باشن..درضمن خلاصه دروس ونكات مهم بهمراه سوالات وپاسخهاي تشريحي كنكورسالهاي قبل مدرسان روگرفتم.فكركنم كافي باشه.چون ديگه ازماگذشته31 سالمه.ممنونم كه جواباموميديد

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دست گذاشتی رو دلم فرزاد!!!!!
یعنی خواستم رتبم در حدی بشه که حداقل دیگه اصفهان رو شاخش باشه...ولی نشد..من خودم که کنکور رو گند زدم..سنجشم گند زد به من!!!
درصدهام و که قبل اینکه نتایج بیاد بهت گفتم..حاضرم قسم بخورم بر طبق جوابهایی که اکادمیه معماری قبل نتایج داد بیرون 100% درصدهام همونا میشد که حساب کردم..ولی نمی دونم چه اتفاقی افتاد..بگذریم..

خواستم مشهدم بگم حالا که دوام می کنی نمی گم!!!!!!!!!!!!!!:biggrin::D:biggrin::surprised:
حالا نظرت در مورد مشهد چیه بی شوخی؟!؟!؟؟؟؟؟
من می خوام اصفهان و بعد شیراز و بعد یکی از شمال بزنم...شایدم به جای شیراز شمال بزنم..نمی دوم....خیلی هنگم..
مشهدم چند تا داره احتمال زیاد یکیشو قبولی
میگم بجنوردم قبولی :Dبیا پیش خودم:biggrin:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی"فرزاد جان آخر میخوام بدونم که با رتبم 2755 آیا و آیا یکی از غیر انتفاعی قزوین قبولم یا نه"آیا شهر های شمالی صنعتی بابل و علامه محدث نوری نور قبول میشم یا هر شهر شمال بگو کدوم شهر ها قبولم از نزدیک ترین شهر به دور ترینا رو بهم بگو" ممنون"اینم شد رتبه:(
سلام
مازندران همه رو بغیر از امل قبولی
در مورد قزوینم احتمالا یکیشو میاری
اقا شما انتخاباتو بر اساس جایی که دوست داری بزن..مثلا اگه اولویت اولت قزوینه 4 تا قزوین رو اول بزن بعد شمال رو بزن..
حالا اگه قزوین نشد شمال حتما قبولی
فکر کنم امسال همه هجوم اوردن به قزوین:smile:

OMK

عضو جدید
سلام به همه
من رتبه امسالم شد6000
به نظرتون كجا قبول ميشم؟

• Like

maryam 7

عضو جدید
سلام به همگی .
می خواستم ازتون کمک بگیرم وبدونم بارتبه 702 اصلا میشه شبانه قبول شد اگر که هم نه بهترین غیر انتفایی تو تهران،مشهد،مازندران ،گرگان کدوم ها هستند ؟من خودم ساکن گرگانم ومی خوام جایی رو انتخاب کنم که کیفیت آموزشیش بالا باشه.لطفا اگر میشه کمکم کنید.

• Like

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی .
می خواستم ازتون کمک بگیرم وبدونم بارتبه 702 اصلا میشه شبانه قبول شد اگر که هم نه بهترین غیر انتفایی تو تهران،مشهد،مازندران ،گرگان کدوم ها هستند ؟من خودم ساکن گرگانم ومی خوام جایی رو انتخاب کنم که کیفیت آموزشیش بالا باشه.لطفا اگر میشه کمکم کنید.
سلام
چون بومی زابل نیستی فک نکنم شبانه بیاری
پس باید بری غیر انتفایی که خیام مشهد شمال امل دهخدای قزوین اینا غیرانتفایی های خوبی هستن که قبول میشی
در مورد گرگانم لامعی و میرداماد بودن که استر اباد هم بهش اضافه شده
من دوستام تو میرداماد و لامعی هستن....هر دوتاش مثل همن فرقی نداره..ولی میگن میرداماد استاداش بهتره

آخرین ویرایش:

OMK

عضو جدید
ممنون
1سوال :امكان داره رشت يا لاهيجان قبول شم؟
رتبم 6000ها

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا