راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

talim

عضو جدید
ممنون
راستش نمیدونم کجا ها رو بزنم
هنوز مشاوره نرفتم
خیلی مرددم
کوثر قزوین احتمالا قبول میشم ولی سطحش رو نمیدونم چطوریه
راستی شما تو یه پست در مورد انتخابای سال پیشتون گفته بودین که کجا ها قبول شدین و کجاها نشدین، مگه میشه چنتا دانشگاه قبول شد؟؟؟منظورتونو متوجه نشدم
میخواستم رشت رو بزنم که ترم اول و دوم خوابگاه نداره
ترم اولم که خونه گرفتن خیلی سخته چون کسی رو نمیشناسم
بلاخره قراره دو سال با چند نفر زندگی کنیم نمیشه نشناخته اعتماد کرد:cry:

سلام به همه دوستای مهربوونم:gol:
رفتم مشاوره پیش مهندس یگانه گفت احتمال اینکه دهخدا قبول شی 50-50 :cry:
رتبم 1018:crying2:
نظر شما چیه؟جای امیدواری هست؟من کاردانیمو روزانه قزوین گرفتم :w10:
من که 1200 شدم امید دارم تو به نظرم 80%قبولی...
ایشالا قبولی..پارسال دوستم با 1030قبول شد..

talim

عضو جدید

یگانه بهتون نگفت بعد دهخدا کجارو بزنید؟؟؟
از بقیه غیر انتفاعی های قزوین چیزی نگفت؟؟کوثر و میر عماد و ...:surprised:

talim

عضو جدید

اگه بگید ممنون میشم....:redface:

Gilavaa

عضو جدید
یگانه بهتون نگفت بعد دهخدا کجارو بزنید؟؟؟
از بقیه غیر انتفاعی های قزوین چیزی نگفت؟؟کوثر و میر عماد و ...:surprised:

دوست گلم
گفت هر 3 تای قزوینو بزنم.کل فرم انتخابام فردا اماده میشه گرفتم سریع میام میذارم اینجا
دنیا رو چه دیدی شاید همکلاسی شدیم;)
یه چیزی میگم بهت چون مثل من حساسی رو دانشگاه
قید میرعماد و بزن چون دقیقا شبیه مدارس غیرانتفاعیه من دیدمش.از نظر منطقه ای جای خوبیه ولی یه خونه 2طبقه...:cry:
کوثرم کم وبیش تعریفشو شنیدم فقط محلش پایین شهره اما در کل بعد دهخدا:)heart:) عاقلانه ترین کار انتخاب کوثره..

talim

عضو جدید
دوست گلم
گفت هر 3 تای قزوینو بزنم.کل فرم انتخابام فردا اماده میشه گرفتم سریع میام میذارم اینجا
قید میرعماد و بزن چون دقیقا شبیه مدارس غیرانتفاعیه من دیدمش.از نظر منطقه ای جای خوبیه ولی یه خونه 2طبقه...:cry:
کوثرم کم وبیش تعریفشو شنیدم فقط محلش پایین شهره اما در کل بعد دهخدا:)heart:) عاقلانه ترین کار انتخاب کوثره..

ببین کارم به کجا کشیده....بعد این همه درس خوندن اونوقت...کاش هیچ فنی حرفه ای وجود نداشت...
باید برم تو 1 ساختمان 2 طبقه...وای...خیلی ستمه..نمیخوام منفی فکر کنم ولی واقا واسم سخته...:cry::cry::cry::cry:
آبیک چی؟؟؟؟شیتونه میگه برم آزاد خیاله خودمو راحت کنم..
بخدا هر شب کابوس میبینم..:confused:
فکر کن صابخونه دانشگاه جوابمون کنه...دربه در باید بریم دنباله خونه...
واقا گیج شدم..:confused::confused:

Gilavaa

عضو جدید
ببین کارم به کجا کشیده....بعد این همه درس خوندن اونوقت...کاش هیچ فنی حرفه ای وجود نداشت...
باید برم تو 1 ساختمان 2 طبقه...وای...خیلی ستمه..نمیخوام منفی فکر کنم ولی واقا واسم سخته...:cry::cry::cry::cry:
آبیک چی؟؟؟؟شیتونه میگه برم آزاد خیاله خودمو راحت کنم..
بخدا هر شب کابوس میبینم..:confused:
فکر کن صابخونه دانشگاه جوابمون کنه...دربه در باید بریم دنباله خونه...
واقا گیج شدم..:confused::confused:

ای بابا...
میرعماد و نزن عزیزم
ابیک خوبه نزدیکتره 50 کیلومتر تا کرجه
فقط اینکه اتوبان و در نظر بگیر به طرف قزوین در حرکت باشی دانشگاه بصیر و غیاث الدین اون لاینه و تو حاشیه اتوبان
پارسال تا 2 هزار و خورده ای گرفت سرویسم داره واسه تهران کرج
دیگه جونم برات بگه که شنیدم(درست یا غلط نیدونم) فقط بومی تهران کرج میگیره..

دوست گلم
دوست خوبم متاسفانه اکثر ساختمونهای دانشگاه های غیر انتفاعی وضعیتش نامناسبه و شباهت به دانشگاه نداره. من خودم گیلانی هستم و دانشگاه های گیلان رو دیدم وضعیت خوبی ندارن. توی گیلان جابر رشت و دیلمان لاهیجان همینطورن و ساختمونهایی دارن که اصلا شباهت به دانشگاه نمیده و این جاها دانشجوها رو مخصوصا بچه های معماری رو اذیت میکنه.:cry::cry:

The_Last_Samurai

عضو جدید
کمال الملک و مارلیک نوشهر چطورن رفقا؟؟
کسی از سطح علمیشون خبر داره؟؟

پس چرا کسی نمیاد؟؟؟ثواب داره ااااا..
فرزاد جان شما که تا اینجا راهنمایی کردی...این یکی دو روز هم یه لطفی بکن راهنمایی کن اینشالا راهنماییه بعدی میره برا 2 سال دیگه اینشالا ارشد.;)

سعید جان منتظر شما هم هستما...من بچه ی خوبیم حیفه به خدا:D

talim

عضو جدید
ای بابا...
میرعماد و نزن عزیزم
ابیک خوبه نزدیکتره 50 کیلومتر تا کرجه
فقط اینکه اتوبان و در نظر بگیر به طرف قزوین در حرکت باشی دانشگاه بصیر و غیاث الدین اون لاینه و تو حاشیه اتوبان
پارسال تا 2 هزار و خورده ای گرفت سرویسم داره واسه تهران کرج
دیگه جونم برات بگه که شنیدم(درست یا غلط نیدونم) فقط بومی تهران کرج میگیره..

تو خودت بعد دهخدا کدومو میزنی؟؟؟ آبیک یا کوثر؟؟؟یگانه نگفت کدوم بهتره؟؟؟
ولی من احتمال زیاد میدم تو دهخدا بیاری...فرق من با تو 200نفره ها... کم نیست..
ایشالا دهخدا قبولی...

mvmvm

عضو جدید
سلام دوستان ، خواهران و برادران عزیزم
امیدوارم سالم و تندرست باشید .
لازم شد توضیحاتی بدم راجع به اون پستی که درباره آموزش رویت بود . بعضی از دوستان به ما لطف کردند و هر چی از دهنشون در اومده عنایت کردند . آخه برادر من مگه من گفتم شما از آموزش مجانی که بچه ها لطف کردن بدون هیچ چشم داشتی رو سایت گذاشتن استفاده نکنی ؟! من گفتم هر کی دوس داره میتونه به ما مراجعه کنه ما هم در خدمتشیم جهت آموزش و نکات تکمیلی چون همونطور که استحضار دارید همه نکات و جزئیات رو که به کار سرعت میده که نمیشه به رشته تحریر در آورد. از این رو خود آقا ناصر متخصص رویت سایت هم اذعان داشتن و ایشون هم خودشون تاکید داشتن به علت مشغله ای که دارن همیشه فرصت ندارن آموزشهای مفیدشون رو به سرعت آپدیت کنن . به همین علت شاید بعضی دوستان علاقه داشته باشن بصورت یکجا و متمرکز و با توضیحات بیشتر و حضوری آموزش ببینن و در اسرع وقت رفع اشکال کنن . والا به خدا من نگفتم آموزش سایت رو ول کنید به من مراجعه کنید . برادر من پول اینقدر ارزش نداره که دوستت رو گدا و کلاهبردار و هر چی از دهنت در میاد بخونی . همتون میدونید وقتی واسه شرکتی یا جای معتبری کار میکنین نمیتونید فایلهای اونا رو از شرکت خارج کنین . از اونجا که من کار دانشجویی انجام نمیدم نمونه کارها و تری دیهایی که با رویت واسه شرکت میزنیم رو در اختیار ندارم که نشون بدم به همین علت از نمونه تمرینهای اولیه بچه ها یکی دوتا گذاشتم .شما هم که منو متهم به درغگویی میکنید شرکت هم تو فرحزاده و اگه خواستی من آدرسش رو بهت میدم و مسئولش هم آقای منصوریه .الحمدلله من از خانواده مرفهی هستم و نیازی به این پولهایی که از تدریس بدست میاد ندارم .شما هم اگه خودت به جای من باشی و وقت بذاری و خصوصی آموزش بدی یارو خودش پولی کف دستت میزاره چه برسه به اینکه خودت نرخ تعیین کنی.من راجع به اون پستی که مربوط به آموزش رویت بود و تو تاپیک آموزش رویت نوشتم از سرپرست تاپیک عذرخواهی کردم بعلت اینکه خداوکیلی نمیدونستم اینجور پست دادن ممنوعه . شما چرا انزجارت رو از ما اعلام میکنی . منم اگر چیزی به شما گفتم عذر میخوام . باز هم از همتون عذر میخوام که سرتون رو درد آوردم . برادر با ما به از این باش و دوستات رو به خاطر مسائل کوچیک نرنجون.

rahaashiyan

عضو جدید
سلام دوستان ، خواهران و برادران عزیزم
امیدوارم سالم و تندرست باشید .
لازم شد توضیحاتی بدم راجع به اون پستی که درباره آموزش رویت بود . بعضی از دوستان به ما لطف کردند و هر چی از دهنشون در اومده عنایت کردند . آخه برادر من مگه من گفتم شما از آموزش مجانی که بچه ها لطف کردن بدون هیچ چشم داشتی رو سایت گذاشتن استفاده نکنی ؟! من گفتم هر کی دوس داره میتونه به ما مراجعه کنه ما هم در خدمتشیم جهت آموزش و نکات تکمیلی چون همونطور که استحضار دارید همه نکات و جزئیات رو که به کار سرعت میده که نمیشه به رشته تحریر در آورد. از این رو خود آقا ناصر متخصص رویت سایت هم اذعان داشتن و ایشون هم خودشون تاکید داشتن به علت مشغله ای که دارن همیشه فرصت ندارن آموزشهای مفیدشون رو به سرعت آپدیت کنن . به همین علت شاید بعضی دوستان علاقه داشته باشن بصورت یکجا و متمرکز و با توضیحات بیشتر و حضوری آموزش ببینن و در اسرع وقت رفع اشکال کنن . والا به خدا من نگفتم آموزش سایت رو ول کنید به من مراجعه کنید . برادر من پول اینقدر ارزش نداره که دوستت رو گدا و کلاهبردار و هر چی از دهنت در میاد بخونی . همتون میدونید وقتی واسه شرکتی یا جای معتبری کار میکنین نمیتونید فایلهای اونا رو از شرکت خارج کنین . از اونجا که من کار دانشجویی انجام نمیدم نمونه کارها و تری دیهایی که با رویت واسه شرکت میزنیم رو در اختیار ندارم که نشون بدم به همین علت از نمونه تمرینهای اولیه بچه ها یکی دوتا گذاشتم .شما هم که منو متهم به درغگویی میکنید شرکت هم تو فرحزاده و اگه خواستی من آدرسش رو بهت میدم و مسئولش هم آقای منصوریه .الحمدلله من از خانواده مرفهی هستم و نیازی به این پولهایی که از تدریس بدست میاد ندارم .شما هم اگه خودت به جای من باشی و وقت بذاری و خصوصی آموزش بدی یارو خودش پولی کف دستت میزاره چه برسه به اینکه خودت نرخ تعیین کنی.من راجع به اون پستی که مربوط به آموزش رویت بود و تو تاپیک آموزش رویت نوشتم از سرپرست تاپیک عذرخواهی کردم بعلت اینکه خداوکیلی نمیدونستم اینجور پست دادن ممنوعه . شما چرا انزجارت رو از ما اعلام میکنی . منم اگر چیزی به شما گفتم عذر میخوام . باز هم از همتون عذر میخوام که سرتون رو درد آوردم . برادر با ما به از این باش و دوستات رو به خاطر مسائل کوچیک نرنجون.
به دل نگیر دوست عزیز
ما هممون اشتباه می کنیم
به امید روزی که این سایت خالی از این سوء تفاهم ها بشه

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس چرا کسی نمیاد؟؟؟ثواب داره ااااا..
فرزاد جان شما که تا اینجا راهنمایی کردی...این یکی دو روز هم یه لطفی بکن راهنمایی کن اینشالا راهنماییه بعدی میره برا 2 سال دیگه اینشالا ارشد.;)

سعید جان منتظر شما هم هستما...من بچه ی خوبیم حیفه به خدا:D
جانم عزیز سوالی هست..............؟

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم متاسفانه اکثر ساختمونهای دانشگاه های غیر انتفاعی وضعیتش نامناسبه و شباهت به دانشگاه نداره. من خودم گیلانی هستم و دانشگاه های گیلان رو دیدم وضعیت خوبی ندارن. توی گیلان جابر رشت و دیلمان لاهیجان همینطورن و ساختمونهایی دارن که اصلا شباهت به دانشگاه نمیده و این جاها دانشجوها رو مخصوصا بچه های معماری رو اذیت میکنه.:cry::cry:
ok...................

The_Last_Samurai

عضو جدید
جانم عزیز سوالی هست..............؟

همین دیگه..خواستم ببینم اطلاع داری در مورد سوالات زیر..

و

دوستان به نظرتون با 3600 می تونم همدان قبول شم؟؟؟

رفقای عزیز فردا دیگه انتخابه شهره...لطفا راهنماییم کنید که با این رتبه بتونم بهترین جا رو انتخاب کنم.

من اول غیرانتفاعی های اصفهان رو می خوام بزنم بعد شیراز..
کسی می دونه تو شیراز کدوم از همه بهتره؟؟؟
تو شمال جاهایی هست که از شیراز سطح علمیه بالاتری داشته باشن؟؟به غیر از امل.

سعید معمار

عضو جدید
کاربر ممتاز

و

رفقای عزیز فردا دیگه انتخابه شهره...لطفا راهنماییم کنید که با این رتبه بتونم بهترین جا رو انتخاب کنم.

1.جاهای زیاد دور نرو.........از رفتن بهتره همون آزاد بمونی...........
2.پس نوشهرا بیخیال
3.با 3600 فکر نکنم...........چون تا جایی که من میدونم مراکز استان........تا 2000 بر میدارن....البته بعضی ها که تا 1000
4.شیرازا با اصفهان تو اولویت اولویتات بزار...........تو شیراز فکر کنم .......هنر با حافظ بد نباشن.از بچه های اونجا بپرس اونا بهتر میدونن
5.صنعتی بابل و علامه محدث نوری نور از شیراز سطحشون بالاست..............
ok

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
هنوز مشاوره نرفتم
خیلی مرددم
راستی شما تو یه پست در مورد انتخابای سال پیشتون گفته بودین که کجا ها قبول شدین و کجاها نشدین، مگه میشه چنتا دانشگاه قبول شد؟؟؟منظورتونو متوجه نشدم
من 25 تا انتخاب داشتم که 6 تا اولی شبانه بود و از انتخاب 7 تا 25 غیرانتفایی بود..من انتخاب دومم قبول شدم
بعد از اینکه نتایج نهایی میاد ...سنجش کارنامه انتخابای شهرتو میده بعد یه مدتی ...اونجا میگه ایا انتخابای بعدیتم قبول شدی یا نه...
من ازشبانه ها یکیشو قبول شده بودم از غیرانتفایی ها که19 تا بود انتخابام 16 تاشو قبول شدم ...ولی چون انتخاب دومم اولین جایی بود که قبول شدم باشد میرفتم اونجا...ولی سنجش با اون کارنامش میگه شما جاهی دیگه هم قبول شدین..ولی اولین جایی که قبول شدیو باید بری.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون
هنوز مشاوره نرفتم
خیلی مرددم
راستش رشت هم خوبه ها...رشت قبول شدی بری اونجا برای خونه گرفتن دوست پیدا میکنی...یه ترم باهاشون زندگی میکنی...تا حساب کار دستت بیاد..منم همین کارو کردم...

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با رتبه ی 6184 کجا می تونم قبول شم بومیه مازندران هستم خواهش میکنم کمکم کنین:cry:
شاید بیاری مازندران مثلا گلوگاه..گرگانم بزن امسال یه دانشگاهم بهش اضافه شده
سال قبل دوستم با6200 گرگان قبول شد

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

و

من در مورد نوشهر اطلاعی ندارم(در مورد سطحشون)ولی قبولی....ولی دوره ها از خوزستان میخایی بیایی نوشهر
در مورد همدان فکر نکنم چون همدانیا همون یه دانشگاهو دارن همه میزنن اونجا
شیراز حافظ بهتر از بقیست...حافظ رو نمیاری ولی دانشگاه دیگشو قبولی
موفق و موید باشی اخرین سامورایی عزیز.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا