راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام گلاب جان، در مورد اول خیلی مطمئن نیستم اما احتمالاً 1پیامی رو در صفحه های پیشین مشاهده نکردین، یا شاید موقع مشاهده قبل از کامل شدن صفحه، صفحه رو بستین!
اما در مورد دوم!
هر کس در باشگاه بر اساس میزان امتیازاتی که داره، قدرت امتیاز دهی داره!
اما تمامی کاربران ""حتی مدیران"" در روز، میزان محدودی می تونن امتیاز بدن!!
وقتی شما از کلید Thanks استفاده می کنید، از میزان امتیاز دهیتون در روز می کاهین!!
فرض اگر در هر روز می تونید 20 امتیاز بدین، با تنکس، میشه 19 امتیاز!
فرق Thanks با این باکس اینه که با هر بار تنکس، 1امتیاز به طرف داده میشه، اما با اون باکس، بر اساس قدرت امتیاز دهیتون که مثلاً خودم رو عرض می کنم که قدرتم 5 هست!!!
و اینکه میگه در 24ساعت منظور به این نیست که مثلاً در ساعت 12 شب همه چی عادی بشه!
منظور 24ساعت قبل از زمانی که هستین، مثلاً الآن باید ببینید از ساعت 2.45 شب گذشته چند بار تشکر کردین و آیا بر اساس قدرت امتیاز دهیتون که فکر کنم، 10باشه، می تونید امتیاز بدین یا نه!
معمولاً این گزینه برای افرادی که امتیاز زیاد و بالایی دارن، غیر فعاله چون با 1بار امتیاز دادن، قسمت عظیمی از سهمیه روزانشون میسوزه!
نمی دونم، متوجه منظورم شدین یا نه!
موفق باشید!

ببخشيد سپهر جان من پست شمارو دير ديدم...شرمنده...:redface::gol:

ممنون و سپاسگذارم از راهنماييتون....كاملا متوجه منظورتون شدم...فقط قسمت آخرش رو متوجه نشدم...
معمولاً این گزینه برای افرادی که امتیاز زیاد و بالایی دارن، غیر فعاله چون با 1بار امتیاز دادن، قسمت عظیمی از سهمیه روزانشون میسوزه!

ميشه بيشتر محبت كنيد و برام توضيح بديد.؟:w20:

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، خواهش!
خوب، همونطور که گفتم، هر شخص بر اساس امتیازاتی که داره، قدرت امتیاز دهی داره!
و هر کی امتیازش بیشتر باشه، قدرت امتیاز دهیش هم بیشتره!
در نتیجه، هر بار که از اون باکس مثبت/منفی هم استفاده می کنی، بخش بیشتر سهمیه روزانه امتیاز دهی "فکر کنم 30 یا 40" از بین میره!
در نتیجه، از میزان مجاز امتیاز دهی، کم میشه و محدودیت استفاده از این باکس، کم میشه!
کامل بود یا بیشتر تشریح کنم؟! :)

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

بچه ها نازی نمی تونه پست بده

چیکار کنه؟

سلام

دلیلای مختلفی می تونه داشته باشه:

1.خدایی نکرده اخراج شده باشن.
2.Activation Link ی که به تازگی براشون ارسال شده رو باز نکردن.

بهشون بگید که e-mail شون رو چک کنن برای یک نامه از طرف باشگاه.
همچنین تاکید کنید که بخش مربوط به Spam یا Bulk خودشون رو هم برای دیدن این e-mail چک کنن

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام، خواهش!
خوب، همونطور که گفتم، هر شخص بر اساس امتیازاتی که داره، قدرت امتیاز دهی داره!
و هر کی امتیازش بیشتر باشه، قدرت امتیاز دهیش هم بیشتره!
در نتیجه، هر بار که از اون باکس مثبت/منفی هم استفاده می کنی، بخش بیشتر سهمیه روزانه امتیاز دهی "فکر کنم 30 یا 40" از بین میره!
در نتیجه، از میزان مجاز امتیاز دهی، کم میشه و محدودیت استفاده از این باکس، کم میشه!
کامل بود یا بیشتر تشریح کنم؟! :)

خيلي خيلي ممنونم سپهر جان...لطف كردي ..كامل كامل بود دست شما درد نكنه....توضيحات مفيدي بود...سپاس دوست من.:redface::gol:

دیاگرام آهن - کربن

دیاگرام آهن - کربن

چرا آستننیت غیر مغناطیس است اگر به خاطر دما است پس چرا فولادهای آستنیتی باز هم در دمای اتاق غیر مغناطیس هستند؟;)

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار

نازی م

عضو جدید
سلام من نمی دونم چطور می تونم سئوالاتم را در یک تاپیک مطرح کنم تا دوستان جواب بدم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام من نمی دونم چطور می تونم سئوالاتم را در یک تاپیک مطرح کنم تا دوستان جواب بدم

سلام
بعد از انتخاب کردن تاپیک مورد نظرتان با کلیک بر روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quickreply.gif می توانید Box مربوط به پست سریع در پایین صفحه را فعال کنید و سوال یا متن دلخواهتان را در آن Type کنید و روی ارسال پاسخ کلیک کنید.

موفق باشید

hhhhajar

عضو جدید
سلام.من چندتا دتایل فلزی(اتصال تیر به ستون.ستون به ستون. تیر به تیرو...)میخوام.خواهش میکنم تاسه روز آینده روی سایت بزارید.ممنون

srashedian

عضو جدید
سلام.من چندتا دتایل فلزی(اتصال تیر به ستون.ستون به ستون. تیر به تیرو...)میخوام.خواهش میکنم تاسه روز آینده روی سایت بزارید.ممنون

با سلام خدمت شما دوست گرامی
لطفا سوال خود را در بخش مهندسی عمران تاپیک مربوطه مطرح نمایید. :gol:

هستی کاوه

عضو جدید
سلام من یه تازه وارد صفر کیلومترم . اصلا کار با این باشگاه رو بلد نیستم .فکر می کنم امروز سومین روز عضو شدنمه اما هر چی تو این سایت بالا و پایین می کنم باز از هیچیش سر در نمی آرم .
مثلا گفتید که با یک پست می تونم خودم رو تبدیل به یه عضو فعال کنم اما من حتی نمی دونم برای این کار باید چی کار کنم . مثلا من در به در دنبال پسورد ایران داک بودم ، دیدم این سوال رو صفحه اصلی تون مطرح شده اما من حتی نمی تونستم روی اون صفحه مشکلمو مطرح کنم فکر تونستم واسه همون شخص بنویسم که منم به اون پسورد شدیدا نیاز دارم اما نمی دونم اصلا تونستم متنمو بهش برسونم یا نه؟

shematik

عضو جدید
سوال

سوال

سلام
خسته نباشيد
ببخشيد براي گرفتن يه عكس خوب چه چيزهايي بايد مدنظرمون باشه ؟

با سلام خدمت همه دوستان....

به دلیل بررسی سریع و پاسخ گویی به شما از طرف مدیران و کاربران سایت و جلوگیری از بی نظمی در تالار لطفا کلیه سوالات و مشکلات خود را در رابطه با کلیات باشگاه در اینجا مطرح کنید...

با تشکر "سعید"
سلام با تشکر از زحمات بی شائبه شما
میشه نام کاربریم رو از ملیحه پاشازاده به saba_rastegar تغییر بدم؟

sara007

عضو جدید
من مي خوام اطلاعاتي درباره ي حس گرها داشته باشم مي شه كمكم كنيد

sara007

عضو جدید
مي شه اطلاعاتي درباره ي حس گرها ي صوتي در اختيار من بذاريد؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
چه طوری میتونم چند تا پست و همزمان تو یه پست جواب بدم؟:redface:

پایین پستهایی که می خواید بهش جواب بدین روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/multiquote_off.gif کلیک کنید و نهایتا روی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/quote.gif

موفق باشید
کلیک کنید

Modernist

عضو جدید
با توجه به اينكه تالار زبان انگليسي مدير نداره ميخواستم ببينم واسه مشكلات اونجا به كي بايد مراجعه كرد . Admin?
ميخواستم يكي دوتا تاپيكش به حالت مهم در بياد

archi_arch

مدیر بازنشسته
با توجه به اينكه تالار زبان انگليسي مدير نداره ميخواستم ببينم واسه مشكلات اونجا به كي بايد مراجعه كرد . Admin?
ميخواستم يكي دوتا تاپيكش به حالت مهم در بياد
میتونید درخواستتون رو با پیرجو در میون بذارین تا اگه صلاح دونستن اینکارو انجام بدن.
موفق باشید

robeli

عضو جدید
با عرض سلام من یه مشکل برام در ایجاد تاپیک جدید در قسمت تالار موبایل بخش نرم افزار پیش اومده بعد ارسال ارور You specified a tag that was too long. A tag can only be 25 characters. میاد.
من از کارکترهای کمتر از 25 تا استفاده میکنم.

متالیک

عضو جدید
کاربر ممتاز
با عرض سلام من یه مشکل برام در ایجاد تاپیک جدید در قسمت تالار موبایل بخش نرم افزار پیش اومده بعد ارسال ارور You specified a tag that was too long. A tag can only be 25 characters. میاد.

شاید tag ها رو اشتباه می نویسید
تگ ها رو اینجا بنویسید اصلاح شود

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

Tag ی که انتخاب کردید بیشتر از 25 کارکتر شده.
توجه داشته باشین که فاصله (Space) هم یک کارکتر محسوب می ش
ود

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
پیج شخصی کسایی که پیام میزارن نیاز به تایید داره
بعد چجوری تایید کنیم ماها ؟

بالا