خدايا تو چقدر بزرگي...

shahab85

عضو جدید
خدايا
آخه تو چقدر ميتوني بزرگ باشي؟
چرا عقل زميني من نميتونه درك كنه كه اينقدر بخشندگي و مهربوني امكان پذيره؟
ازت خيلي چيزا خواستم تا حالا...
بعضياش رو شك داشتم كه حتي معجزه هم بتونه برآورده كنه...
ولي معجزه رخ داد و تو برآوردشون كردي....
ولي من چقدر بي چشم و رو و بي معرفتم....
آخه اينم بندس تو داري؟آخه من اصلا لياقت بندگي تو رو دارم؟
----------------------
فكرشو بكنيد...
دو سال حج دانشجويي اسم بنويسي ولي در كمال ناباوري اسمت در نياد....
پيش خودم گفتم شايد ديگه خدا هم اميدي به من نداره.
اما يه دفعه جور شه و بگن ممكنه آزاد بتوني بري...
بري پرس و جو و دنبال كاراي پاسپورت گرفتن كه اگه زود جور نميشد سفر هم كنسل بود...
بعد ببيني كه اي بابا بايد 15 ميليون وثيقه بزاري! و وقت هم براي وثيقه گذاشتن سند نيست!
بعد بگي خب بازم ضد حال خوردم...خدا بازم نميخواد ريخت منو ببينه!
بعد يهو از خزانه غيبش(واقعا از خزانه غيب)15 ميليون پول نقد جور شه :eek:
دقيقا اين شكلي شده بودم :eek:
بعد با كلي بدبختي پاسپورت بگيري(در همين حين رئيس كاروان هر روز تهديد ميكنه كه اگه تا فردا پس فردا مداركت تكميل نشه اسمت خط ميخوره)
بدو بدو رفتم دنبال كاراي انتقال فيش(به اسم بابام بود)
حالا نوبت سازمان حجه كه سيريش بشه فيش شما 700 تومنيه نميتوني انتقال بديد بايد 400 تومني باشه.....
ميگفتن نرم افزارشو نداريم!بعد از عيد! و من ميخواستم 19 فروردين برم و بعد از عيد ديگه به دردم نميخورد...
بازم معجزه!يهو همه چي درست شد!
خيلي بزرگي خدا
خيلي نوكرتم
ميدونم كه ديگه "صد بار اگر توبه شكستي بازآ" رو هم خز كردم.
ولي مگه من به غير تو كسي رو دارم؟:cry:

فانوس تنهایی

مدیر بازنشسته
شهاب عزیز
حرف دل منو نوشتی
یه جا نوشته بود الهی گاه نگاهی ....
من اون اینجوری پر کردم
ای کاش الهی گاه نگاهی از روی بندگی به تو بندازم
تو که همیشه نگاهت به منه ولی من چی
هر وقت به قول خودمونی عشقمون کشید
هر وقت کارت داریم و هر وقت ...

shahab85

عضو جدید
شهاب عزیز
حرف دل منو نوشتی
یه جا نوشته بود الهی گاه نگاهی ....
من اون اینجوری پر کردم
ای کاش الهی گاه نگاهی از روی بندگی به تو بندازم
تو که همیشه نگاهت به منه ولی من چی
هر وقت به قول خودمونی عشقمون کشید
هر وقت کارت داریم و هر وقت ...

خدا خيلي بزرگي
همون مواقعي هم كه بهش نياز داري يادش ميفتي نميگه ديگه پيش من جايي براي تو نيست.
نميگه تو لايق بندگي منو نداري...
بازم كمكت ميكنه...چون لطفش بيكرانه

sayyah archi

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی خوب کردید که این مطلبو نوشتید حال من خیلی عوض شد راست میگی منم معجزه توی زندگیم زیاد دیدم میدونم که خیلی بنده بی معرفتی هستم ولی می خوام به شما تبریک بگم چون مطمئن باش لیاقت این سفرو داشتی چون معجزه بودنشو فهمیدی ما ها دیگه مثل ماهی که توی ابه توی برکات خداوند و لطف و رحمت و عشقش داریم شنا میکنیم ولی یادمون رفته وای به روزی که قطع بشه از شما التماس دعای مخصوص دارم هر چی باشه خدا خیلی خوشگل دعوتت کرده بهش بگو یه نفر چشم انتظار دعوتنامته یه سر به دلش بزن
براتون ارزو دارم به بالاترین درجات معرفت برسید
التماس دعا

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دييشب پريشبا اونچه که خواسته بودم به طرز عجيبي برام اتفاق افتاد. خيلي اوقات خدا جواب کار خوب ما رو مي ده. پس نبايد خودمون رو نالايق بدونيم. که اگه بدونيم به يزرگي خدا شک کرديم. مطمئن باشيد که شما لايق اونچه داريد هستيد و چه بسا لايق بيشتر از لون. خدا هميشه مواظب بنده هاش هست. بياين با ايمان مطلق به قدرت و بزرگي خدا زندگي کنيم. اونوقته که کل زندگيمون معجزه ميشه. موفق و پيروز باشيد./

mona_serendipity

عضو جدید
خدا عاشقه و ما معشوق، مگه میشه کمتر از این ازش توقع داشت؟ یه عاشق همیشه بهترین ها رو برای معشوقش می خواد ولی ما بی محبتیم، کم لطفیم، خدا رو به عنوان وسیله ای برای رسیدن به هدف ها و نیاز ها مون می خوایم، اگر نیازمون برآورده نشه می گیم خدا منو یادش رفته، خدا مگه ازت کم میشه؟ و هزاران تضاد دیگه! باور می کنید خیلی وقتا دلم واسه خدا می سوزه؟ وای بر من که حق بندگیش رو با هزار منت و انتظار انجام می دم...
هممون تا حالا حس کردیم که در آغوش خدا هستیم، حس حضور رو برای یکبار هم که شده تجربه کردیم، ولی چقدر یادمون مونده؟ چند دقیقه؟ چند روز؟ چند...
خیلی وقتا حتی خجالت می کشم سرمو بگیرم سمت خدا و باهاش هم صحبت شم، مگه من در قبال این همه لطف و عظمت چیکار کردم؟؟؟؟؟؟
فقط خدا رو شکر می کنم که همین شکر کردنم از حالت زبونی به قلبی و حس حضور رسیده... امیدوارم بیشتر از این شرمندش نشم.
( دوستان قصد جسارت ندارم و طرف صحبتم خودم هستم، به خودتون نگیرید :gol:)