دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام است!

محسن جعفر

عضو جدید
بشر در طول قرن های گذشته و حتی در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، هیچ گاه ابزار و آلاتی مانند تلویزیون و ماهواره و غیره نداشته و با این وجود به زندگی خود ادامه داده است.

در جدید ترین فتوای منتشر شده توسط وهابیت، دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام اعلام شد.

بر همین اساس «عبدالکریم الخضیر» عضو هیئت علمای عربستان سعودی در فتوای جدید خود گفت: به اعتقاد بنده نبود شبکه های ماهواره ای دینی در خانه، بهتر از بودن آن است زیرا دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام است.

وی در ادامه افزود: انسان مسلمان باید بین دو عمل مضر، آن عملی را انتخاب کند که ضررش کمتر است. درست است که نبود شبکه های ماهواره ای دینی در خانه های موجب ضرر می شود، اما ضرر آن کمتر از آن است که زنان به مردان موجود در این شبکه های نگاه کنند و مرتکب حرام شوند.

این چهره وهابی با هدف اثبات ادعای خود گفت: بشر در طول قرن های گذشته و حتی در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، هیچ گاه ابزار و آلاتی مانند تلویزیون و ماهواره و غیره نداشته و با این وجود به زندگی خود ادامه داده است. لذا اکنون هم اگر این ابزار و آلات وجود نداشته باشند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد جز اینکه زنان ما سالم تر خواهند بود!

«عبدالکریم الخضیر» افزود: درست است که در این شبکه های ماهواره ای دینی سخن از اسلام، قرآن و احادیث به میان می آید اما انسان می تواند به روشی سنتی عمل کند و به جای اینکه از این شبکه های ماهواره ای استفاده کند، مستقیما به قرآن و کتب حدیث مراجعه کند. http://www.aviny.com/News/90/10/07/02.aspx

منبع: شیعه آنلاین

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگرديدن مردان حرام است پس زن ها نبايد با اعضاي خانواده شان كه با آنها محرم نيست روبروب شود حالا خودت فكر كن همچينفتوائي درسته؟؟//

arash_441

متخصص انرژی های نو
ا
بشر در طول قرن های گذشته و حتی در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، هیچ گاه ابزار و آلاتی مانند تلویزیون و ماهواره و غیره نداشته و با این وجود به زندگی خود ادامه داده است.

در جدید ترین فتوای منتشر شده توسط وهابیت، دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام اعلام شد.

بر همین اساس «عبدالکریم الخضیر» عضو هیئت علمای عربستان سعودی در فتوای جدید خود گفت: به اعتقاد بنده نبود شبکه های ماهواره ای دینی در خانه، بهتر از بودن آن است زیرا دیدن مردان در شبکه های دینی بر زنان حرام است.

وی در ادامه افزود: انسان مسلمان باید بین دو عمل مضر، آن عملی را انتخاب کند که ضررش کمتر است. درست است که نبود شبکه های ماهواره ای دینی در خانه های موجب ضرر می شود، اما ضرر آن کمتر از آن است که زنان به مردان موجود در این شبکه های نگاه کنند و مرتکب حرام شوند.

این چهره وهابی با هدف اثبات ادعای خود گفت: بشر در طول قرن های گذشته و حتی در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم، هیچ گاه ابزار و آلاتی مانند تلویزیون و ماهواره و غیره نداشته و با این وجود به زندگی خود ادامه داده است. لذا اکنون هم اگر این ابزار و آلات وجود نداشته باشند، هیچ اتفاقی نخواهد افتاد جز اینکه زنان ما سالم تر خواهند بود!

«عبدالکریم الخضیر» افزود: درست است که در این شبکه های ماهواره ای دینی سخن از اسلام، قرآن و احادیث به میان می آید اما انسان می تواند به روشی سنتی عمل کند و به جای اینکه از این شبکه های ماهواره ای استفاده کند، مستقیما به قرآن و کتب حدیث مراجعه کند. http://www.aviny.com/News/90/10/07/02.aspx
منبع: شیعه آنلاین
چرا جای دور میری حیف که نمی تونم بگم وگرنه یه نمونه از این ..... می گفتم تا صبح بخندین حالا هی دلتون به این ایرادها و دیونگی وهابیون خوش باشه

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بابا اینا کم دارن ! جدیدا این مفتی مجانیاشون :D گفتن زنا نباید خودشون موز و خیار بخورن ! :biggrin:

b_xxxxxxeman

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوبه ...خدا را شكر ديدن زنان را حرام نكردن هنوز:D
بچه ها حرام كردن تاپيك بزنينا...و الا من نيگا ميكنم:D

maryam_a

عضو جدید
بابا اینا کم دارن ! جدیدا این مفتی مجانیاشون :D گفتن زنا نباید خودشون موز و خیار بخورن ! :biggrin:

نگران نباش تو این چرتو پرتا ما از اونا کم نمیاریم...
مثلا الان با این تاپیک داریم به ریش وهابیون میخندیم.......
یه نگاهی باید به قانونای مزخرف خودمون داشته باشیم.

aydin22

عضو جدید
خوب دیدن زنان هم در تلویزیون حرام هسش!!! اما دیدن داریم تا دیدن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا ایشون یه غلطی کرده. شما چرا این چیزا رو تو هم دنیا پخشش میکنی؟ نشر اکاذب نمیشه یعنی؟

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب دیگه خودت داری می گی وهابیت
این چیزا از این کم عقل های افراطی بعید نیست و جای تعجب نداره

آبیدر751

اخراجی موقت
ا
چرا جای دور میری حیف که نمی تونم بگم وگرنه یه نمونه از این ..... می گفتم تا صبح بخندین حالا هی دلتون به این ایرادها و دیونگی وهابیون خوش باشه
درود بر شما
منم یاد این شعر افتادم ( عیب کسان منگر و احسان خویش دیده فرو بر به گریبان خویش )
منم زیاد سراغ دارم ولی نمیشه گفت فقط بخاطر ...........................

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
نگران نباش تو این چرتو پرتا ما از اونا کم نمیاریم...
مثلا الان با این تاپیک داریم به ریش وهابیون میخندیم.......
یه نگاهی باید به قانونای مزخرف خودمون داشته باشیم.
قوانین ما مزخرف نیست ! :mad:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
پس قوانین وهابیونم از نظر خودشون مزخرف نیس که مسخره شون میکنی...

از نظر من خیلی مزخرفه:mad:
چه قوانینی منظورته ؟!
قانون اساسی ما بر اساس قرآنه ! یعنی قرآن مزخرفه ؟!
قوانین وهابیون که نیازی به فکر کردن نداره . مثلا اون فتوایی که من گفتم یه نظرت چه دلیلی میتونه داشته باشه ؟!

پ.ن : اخم نکن ! :redface:

shiva.vahed

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:راس میگه ها

در زمان پیغمبر ماشین و یا وسیله های نقلیه وجود نداشتن و زندگی میگذشته!
==>استفاده از وسایل نقلیه حرام است و این برای سلامتی انسان نیز مفیدتر است.

در زمان پیغمبر استحمام به شیوه ی ابتدایی بوده و آدم ها زندگی رو میگذروندن!
==>استفاده از آلاتی همچون شیر آب و ... حرام است و این کار به جدا نشدن از سیره ی مردم زمان پیغمبر نیز منجر میشود.

در زمان پیغمبر درمان بیماران با طب سنتی صورت میگرفته وبیماران معالجه میشدند!

==>هر کس به پزشک مراجعه کرده و از داروهای شیمیایی استفاده کند مرتد شناخته شده و حکم آن اعدام است!

و...

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست !

محسن جعفر

عضو جدید
:surprised:راس میگه ها

در زمان پیغمبر ماشین و یا وسیله های نقلیه وجود نداشتن و زندگی میگذشته!
==>استفاده از وسایل نقلیه حرام است و این برای سلامتی انسان نیز مفیدتر است.

در زمان پیغمبر استحمام به شیوه ی ابتدایی بوده و آدم ها زندگی رو میگذروندن!
==>استفاده از آلاتی همچون شیر آب و ... حرام است و این کار به جدا نشدن از سیره ی مردم زمان پیغمبر نیز منجر میشود.

در زمان پیغمبر درمان بیماران با طب سنتی صورت میگرفته وبیماران معالجه میشدند!

==>هر کس به پزشک مراجعه کرده و از داروهای شیمیایی استفاده کند مرتد شناخته شده و حکم آن اعدام است!

و...

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست !
و اينكه فقط بايد با اسب و الاغ سفر كرد سوار شدن بر مركبهاي مكانيكي حرام است.
انرژي هسته اي را يك يهودي كشف كرده پس برويم به جنگ اين علم .........
خيار و موز هم كه براي زنان حرام است..........
دشداشه واجب است.............
يك ضربه شمشير ثوابش برابري ميكند با هزاران شليك سلاح گرم.
عمليات هلي برن حرام است چون شايد يكي از سربازها ي درون هليكوپتر از بالا خانه هاي مسلمين را ديد بزند.
جليقه ضد گلوله مردود شناخته شده و سربازان مي توانند زره به تن كنند .
جليقه نجات حرام است چون پيامبر ورزش شنا را سفارش كرده و كسي كه شنا نداند مسلمان نيست و همان بهتر كه در اب غرق شود.
اناناس براي مردان حرام است چون شكلش شبيه كله بي حجاب است.
در خانه اي كه دختر مجرد وجود دارد نگه داشتن خروس حرام است .
عروسك براي كودكان پسر كراهت شديد دارد .
گرفتن شماره 118 اگر به قصد اين باشد كه( پاسخگو به شماره فلان) نامحرم از در بيايد حتي اگر هم نبود پيگرد قانوني دارد.
شعار پسرا با پسرا دخترا با دخترا شعاري اسلامي بوده و از هر گونه فساد در ميان كودكان جلوگيري ميكند.
بازي هايي مانند خاله بازي كه باعث بلوغ زودرس ميشود منع شرعي دارد.
توالت فرنگي حتي براي سالمندان نيز توصيه نميشود و در اين مورد توالت عربي اصيل بهتر جواب ميدهد.

و ...................

آخرین ویرایش:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه خیار و موز هم حرام شده ...بریم بمیریم که میوه هم نمی ذارن بخوریم

شاهزاده ایران

اخراجی موقت
قوانین و بهانه نکنید چیزی برای گفتن نداری!

خوب من میگم.البته ببخشید مورد اخلاقی داره ولی فتوای یکی از بزرگانه.
رابطه با مادر زن در هنگام عذر شرعی همسر.نمیتونم اسم کسی رو که فتوا داده بنویسم وگرنه مینوشتم.پس اینقدر داد وهوار نکنید.

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
رابطه با مادر زن در هنگام عذر شرعی همسر.نمیتونم اسم کسی رو که فتوا داده بنویسم وگرنه مینوشتم.پس اینقدر داد وهوار نکنید.
واااااااااای خدا! اینا دیگه کین! اون آقای به اصطلاح مجتهد خودش هنگام عذر شرعی خانومش خیلی مشکل داشته. مادر زنش هم جوون بوده .. خیلی تحت فشار بوده بنده ی خدت...بالاخره فتوا صادر کرده .... :cool:

محسن جعفر

عضو جدید
لطفا از خودتون فتوا در نيارين و يا اينكه اسم ببزين.

محسن جعفر

عضو جدید
متاسفم.درد اوره.نمیتونم اسم ببرم.چون نه تنها مشکل اینجا ایجاد میشه بلکه مشکلات شخصی هم برام پیش میاد.

البته خودتون هم میدونید.
يا اسم ببر يا سكوت كن . بگو ماهم دانا بشيم .من سر جنگ ندارم ولي ايني كه گفتيد خيلي عجيب به نظر ميرسه پس اثباتش كنيد.

mohamad-hk68

عضو جدید
متاسفم.درد اوره.نمیتونم اسم ببرم.چون نه تنها مشکل اینجا ایجاد میشه بلکه مشکلات شخصی هم برام پیش میاد.

البته خودتون هم میدونید.
مگه نمی گی فتوا یکی از مراجع تقلید پس اگه اسم اون مرجع را بگی هیچ مشکلی به وجود نمی آید و هیچ کس را برای بازگو کردن یک فتوا کاری نمی کنند
در ضمن چه کسی گفته مشکلی را حل نمی کنه با گفتن اسم اون مرجع تقلید می توان صحت حرف تو را بررسی کرد

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
لطف کن اسم مرجع تقلید رو بگو ...

شاهزاده ایران

اخراجی موقت
يا اسم ببر يا سكوت كن . بگو ماهم دانا بشيم .من سر جنگ ندارم ولي ايني كه گفتيد خيلي عجيب به نظر ميرسه پس اثباتش كنيد.

اثباتش سخت نیست.
گفتم که فقط مشکل اینه نمیخوام برام دردسر ایجاد بشه.ولی حتما میگم.هر وقت یه یوزر ساختم از یه ای پی دیگه طوری که نشه ردگیری کرد اسمشو میذارم.

شاهزاده ایران

اخراجی موقت
مگه نمی گی فتوا یکی از مراجع تقلید پس اگه اسم اون مرجع را بگی هیچ مشکلی به وجود نمی آید و هیچ کس را برای بازگو کردن یک فتوا کاری نمی کنند
در ضمن چه کسی گفته مشکلی را حل نمی کنه با گفتن اسم اون مرجع تقلید می توان صحت حرف تو را بررسی کرد

در صحتش شک نکن.من عادت ندارم سر خود بحرفم مثل بعضی ها.

بالا